מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: בדיחות בעלי חיים

הסמל האישי של Or
    Or Or מנותק אחראי קהילה
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    373 פעמים

בדיחות בעלי חיים

שריפה ביער
    פעם אחת פרצה שריפה ביער וכל חיות עזרו בנקיונות. רק ארנב אחד בטלן ישב בצד והסתכל עליהם. פתאום האריה קולט את ארנב ושואל אותו:"מדוע אינך עוזר בנקיונות היער?" הארנב עונה: "אני מצטער מאוד אבל אני עסוק עכשיו בפעילות מינית.." "אפשר לדעת באיזו פעילות מינית אתה מתעסק?" "ודאי" עונה הארנב: "אני שם זין על כולכם..."

פעם אחת היה איש שקנה תוכי מדבר. כל הזמן אמר התוכי לאיש: "תמות,תמות,תמות.." אז החליט
    האיש לקנות תוכי דתי שמדבר. למחרת התוכי הישן אמר: "תמות!" ואז אמר התוכי הדתי: "אמן!!!"

פיל פוגש נאקה (גמל ממין נקבה) הפיל: למה השדיים שלך על הגב? הנאקה: מי שמדבר... לך יש זין תקוע בפנים...

כלב אחד החליט לטייל בעולם ונסע לספארי באפריקה. באחד מימי הטיול הוא הלך לאיבוד, ובדרך הוא ראה נמר שרץ לכיוונו כדי לטרוף אותו. הוא חשב מה לעשות, ראה על האדמה עצמות, התיישב לידן עם הגב לנמר, תפס עצם בפה, ושהנמר התקרב אמר בקול:"זה היה נמר ממש טעים, מענין אם יש עוד כאלה נמרים טעימים באזור..." כששמע הנמר את הכלב, הוא עצר, הביט בו באימה וחשב לעצמו: "זה היה קרוב. הכלב הזה כמעט אכל אותי", אחר הסתובב והלך משם בזחילה. הקוף שישב על העץ מעל וראה הכל, החליט שזו הזדמנות טובה בשבילו לתפוס יחסים טובים עם הנמר. הוא רדף אחרי הנמר וסיפר לו שהכלב עשה ממנו צחוק. הנמר התעצבן ואמר לקוף: "שב על הגב שלי ובוא תראה איך אני עושה מהכלב הזה קציצות!!!" הכלב, שעוד לא הספיק להירגע, שוב ראה מרחוק את הנמר רץ לכיוונו עם הקוף על גבו. במקום לברוח, הכלב החליט שוב להתישב עם הגב כלפי תוקפיו. שניה לפני שהנמר הגיע אליו, אמר הכלב בקול: "איפה הקוף המעצבן הזה?! כבר לפני חצי שעה ביקשתי ממנו שיביא עוד נמר..."

הסמל האישי של Yagel
    Yagel Yagel מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    יגל
    קיבל לייק
    314 פעמים
    פיל פוגש נאקה (גמל ממין נקבה) הפיל: למה השדיים שלך על הגב? הנאקה: מי שמדבר... לך יש זין תקוע בפנים...

חחחחח !!!

הסמל האישי של Or
    Or Or מנותק אחראי קהילה
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    373 פעמים
    חחחחחחחח יאח אוהב אותך

הסמל האישי של baruchts
    baruchts baruchts מנותק מתקדם
    שם פרטי
    ברוך
    קיבל לייק
    43 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה חזק זה מאיפה אתה מביא את כל זה

נושאים דומים

1. בדיחות | בעלי חיים..
    על ידי Itzik בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 21/04/08, 18:27
  2. [כתבה] זכויות בעלי-חיים – מה זה בעצם?
    על ידי OnMyS3LF בפורום בעלי חיים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 27/04/07, 10:34
  3. בקטגוריות יעוץ אפשר לפתוח פורום בעלי חיים
    על ידי נתיניו בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 21/04/07, 22:13
  4. בדיחות: בעלי חיים...
    על ידי ^.:ZaCh:.^ בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 06/12/05, 21:56
  5. [תמונות] בעלי חיים ששתו קצת יותר מדי