מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך 13

אשכול: בית זונות חדש נפתח: סאבוטאג'!

rno rno מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

בית זונות חדש נפתח: סאבוטאג'!

שלום לכולם.

ברצוני להודיע שהשרת סאבוטאג' הגיע לרמות חדשות של בית זונות!

לא יתכן שלכל שחקן/ילד, שני , בן 12 יהיה לו שם אדמין והוא פשוט יעשה מה שבא לו!

מעביר ל-S&D שמתחשק לו שיש איזה 30 איש בשרת וכולם רוצים סאבוטאג' ואומרים לאותו אדמין קטן ומושתן שיעביר חזרה והוא לא מקשיב ולא שם על אף אחד!

ואני בא ושואל! עד מתי?! בית הזונות החדש הזה יסתיים לעזאל! גועל נפש של ניהול...
    עושים מה שבא להם , חבל שסתם הורסים ת'שרת , אני משחק בשרת הזה מיום שהוא נוצר ולא נתקלתי בבית זונות כזה גדול כמו שיש כיום.

אז אם למישהו כן איכפת אז בבקשה שישנה את זה ובאמת שיבדקו למי בדיוק נותנים פה אדמין ולא לאיזה ילד בן 12 עם מוצץ בפה!

הסמל האישי של baruchts
    baruchts baruchts מנותק מתקדם
    שם פרטי
    ברוך
    קיבל לייק
    43 פעמים
    מי זה היה וגם הניהול השתנה כבר רק עידן מנהל את השרת

הסמל האישי של RanAway
    RanAway RanAway מנותק מנהל שרת COD4 SABOTAGE
    שם פרטי
    אהרון
    קיבל לייק
    7 פעמים
    יוסי המוכנה K4h#static עושה מה שבא לו, אתה יכול לפנות לאלה שנתנו לו אדמין עם כל הכבוד, אני ZAM|RanAway גם אדמין שם וגם אני ראיתי את זה והערתי לאותו אדמין, אבל הוא עושה מה שבא לו.
    לצערי עם גולן ניסיתי לדבר אבל אף פעם אין לו זמן, גולן תראה לאן זה הגיע חבל שאתה לא מתייחס לותיקים ולאלה שכבר היו אדמינים שם לפני כמה שנים בתקופת אושרי מקלאן inca למי שזוכר לאושרי אם הזכרתי אותו מגיע את כל הקרדיט הוא ניהל את השרת הכי טוב לטעמי בית זונות לא היה שם.
    לאחר שאושרי עזב התחיל שוב הבלאגן.
    אני הייתי עם אושרי וניהלתי איתו את השרת... אני לא חושב שאפשר לתת לכל אחד אדמין ובמיוחד לא לכל אחד שלא שיחק מספיק זמן, גם הבנתי שמישהו נתן לעידן חברנו באן או קיק בגלל שהוא חשב שהוא ציטר, חבל שכל מה שרשמנו כאן לא עוזר .
    אחי אני אישית מצטער למרות שכשאני שם אין בית זונות יש כאלה שיעידו. אם תרצה לקרוא את המשך התגובה שלי תדע שאני הולך כנראה לפרסם את זה או שאני אשלח את זה בפרטי.
    למי שמנהל שם את העניינים אני אישית חושב שזה ביזיון, אני מאוד מעריך את מי שמנהל שם את הכל שזה עידן, גולן וברוך שעושה עבודה מצויינת, אני מבין שגולן ועידן עסוקים מאוד אבל אני לא מבין למה אין לי מענה, רציתי להסביר להם את זה וזה מאוד הכעיס אותי אחי כי תראה לאן זה הגיע שאין לאנשים הותיקים אפשרות לשחק באותו סרבר שהם משחקים הרבה שנים, אבל
    פשוט אין מענה!!!!

הסמל האישי של baruchts
    שם פרטי
    ברוך
    קיבל לייק
    43 פעמים
    אני פשוט מסכים למה שהוא אמר מילה ומילה אהרון אמר לי שאין תקשורת בין אדמינים אז ישר והלכתי לפתוח חדר בTS בשביל האדמינים!!!אני הביאתי לכל אדמין שאני ראיתי
    ואמרתי בפרוש לפרסם את החדר הזה אבל ככה זה אדמינים אחרי שהם קיבלו קצת כח אז עלה להם קצת שתן לראש
    יצא לשחק קצת בסאבו ואדמינים מחליפים מפות כמו שאני כל היום משתין וכל הקטע שאדמין הזה FAKE NICK אז לך תדע מיזה אני לא יכול לעשות הרבה וגם היה לי הגבלה להחליף רקון כי היה רקון מוגבל וביקשתי עזרה מגולן ואוראל ואבל כמו תמיד אין להם זמן ואני מבין אותם אבל אם מי אני יכול לדבר עם עצמי ככה זה הולך
    אבל חבר'ס כבר אני לא יכול לעשות הרבה כי אני בסוף נדפקתי מיזה או יותר נכון כל האדמינים הוותיקים.....
    נערך בפעם האחרונה על ידי baruchts : 11/05/11 ב 23:43

!Go_laN !Go_laN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    וואוו חברה קצת סובבתם פה דברים..
    נתחיל מזה שהחברה שעושים בלאגנים זה לא אדמינים שאני הבאתי, אלו אדמינים שאתה, ברוך הבאת, וכמו שאמרת רואים שהאדמינים שהבאת זה פשוט כל מי שראית..
    לא הייתי מרוצה מזה שאוראל הסכים ל"קידום" שלך ושתעזור לי להחזיק תשרת, כי לא הכרתי אותך בכלל, אבל זאת הייתה החלטה שלו כי יצא לו ממך רושם טוב. חשבתי שנתתי לך הסבר טוב וכשאמרתי לך להביא חברה טובים שאתה סומך עליהם ומכיר להיות אדמינים, לא זבל אקראי שמצאת..
    אז ואללה אחי אני מזדכה מאשמה על יוסי הזה שעושה בלאגן, כי אני מהתחלה לא אהבתי אותו והורדתי לו RCON..
    או אתה או אחד מהחברה שהבאת הביא לו שוב רקון (שזה עוד אחד מהדברים שהבהרתי שלא יקרו, אדמינים לא יביאו רקון חדש לחברים שלהם כשהוא מתחלף..)

ברוך כוסאמק אל תזיין תשכל שביקשת ממני עזרה ולא עזרתי לך, בחיים לא קרה.

אהרון גבר, אני מצטער שלא הספקתי לתחבר לטיאס באותו יום, פאלטה שלי אחי.. אין שום כוונה להתעלם..
    אף פעם לא קרה שאמרת לי משו ולא לקחתי את זה ברצינות אחי, אני מעריך אותך ולא יודע למה אתה מרגיש ככה.

תגידו מה שאתם רוצים, אבל אין לכם מושג אפילו כמה זמן אני השקעתי על השרת הזה ודאגתי שהחברה שידאגו לו כשאני לא נמצא יהיו חברה טובים, לא בהחלטתי התווספו אדמינים שהם ילדי כאפות.

לא רק עידן אחראי על תשרת, אני מנהל אותו ביחד איתו.
    אוראל פשוט נעלם קצת בזמן האחרון כי יש לו הרבה דברים חשובים על הראש..

אני ועידן כבר מחליפים הודעות יומיים ומנסים להחליט על הפתרון למצב הנוכחי שאנחנו מודעים לו, פשוט מאוד.. דברים הולכים להשתנות, ברוך זה לא אישי אבל לך לא יהיה יותר רקון, כי פשוט מאוד היה לך רצון טוב אבל העבודה שעשית לא הייתה טובה בכלל, הרבה אדמינים מהחדשים שנוספו הולכים לעוף, הרקון המוגבל דרך ModernRcon יחזור כי זאת הדרך היחידה שיש לי לפקח על האדמינים ולמנוע מהם להיכנס לקונסול ולעשות מה שבזיין שלהם.. אני יקח בנאדם אחד שיעזור לי עם השרת ובעיקר ידאג שדברים יבוצעו במקרה שעידן ואני לא זמינים.

הבהרה אחרונה, אני מצטער מאוד על "חוסר התקשורת" שאתם מדברים עליו, אבל אמרתי לכם שהכי קל להשיג אותי בפורום ובפרטיות, זה פשוט הכי נוח..
    מי שמדבר איתי בפרטיות יודע שאני תמיד עונה ולא מתעלם.
    נערך בפעם האחרונה על ידי !Go_laN : 12/05/11 ב 00:58

Titan Titan מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    אלעד
    קיבל לייק
    8 פעמים
    מאז שאין לי רקון אני לא נכנס לשרת הזה. הוא זוועתי ברמות שאי אפשר לשחק שם ולהנות.

התוכנה החיצונית גם כן זוועתית. כל פעם אני יצטרך למזער את המשחק במקום לרשום פקודה בחצי שניה?

אם אתה מביא אנשים להיות אדמינים עם תוכנה חיצונית בגלל שאתה לא סומך עליהם ועל הכושר שיפוט שלהם ואתה מנסה להגביל אותם, אז אל תקח אותם מלכתחילה.

ושמישהו כבר יוריד לי את הבאן מהסאבוטג' פרומוד. יש איזה אדמין זין שמביא לי באנים כשאני בכלל לא נכנס לשרת. ימח שמו וזכרו.

הסמל האישי של baruchts
    שם פרטי
    ברוך
    קיבל לייק
    43 פעמים
    יפה אוראל בפירוש אמר לי שאם איזה אדמין שאני הבאתי והוא עושה מה שבזין שלו אז אני ישנה רקון אבל היה מצב שאני שניתי רקון ואז איזה אדמין דפוק החליף אותו באותו יום ושיניתי ואז נתת רקון מוגבל ושלחתי אפילו לעדין הודעה מה אני עושה אני רוצה להעיף!!!
    אבל זה מה שקרהמה אני יגיד לך תן לי לפחות אדמין מוגבל..... אם אתה לא רוצה אז תודה על כל שעזרת גולן

הסמל האישי של _MazgaN_
    _MazgaN_ _MazgaN_ מנותק ותיק
    שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    292 פעמים
    פשייי איזה דיון ארוך כמה אתם רושמייים (:

הסמל האישי של Yo4v
    Yo4v Yo4v מנותק עתיק
    שם פרטי
    Yoav
    קיבל לייק
    1019 פעמים
    חחח מה הקשR??

rno rno מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    רובכם פה מכירים אותי RANNEy'promod , אין לי בעיה להיות אדמין אחראי, אני משחק בו כמו שאמרתי מאז שהשרת הוקם , אני פעיל בו כמעט כל יום וכולם מכירים אותי שם ואני אותם.

אז אם אתם מעוניינים אני ינסה לעזור שהשרת יהיה מסודר מכל הבית זונות שקיים שם כי זה לא מתאים.

וממה שאני מכיר את ברוך , הוא אדמין מצוין , ולגבי החילוקים של ה-RCON אני כבר לא מתערב כי אין לי מושג מה קרה.

אז קיצור אם אתם רוצים דברו איתי דרך פה או דרך TS או דרך אהרון שאיתו אני בקשר כל יום ב-TS .

!Go_laN !Go_laN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Titan צפה בהודעה
    מאז שאין לי רקון אני לא נכנס לשרת הזה. הוא זוועתי ברמות שאי אפשר לשחק שם ולהנות.
    התוכנה החיצונית גם כן זוועתית. כל פעם אני יצטרך למזער את המשחק במקום לרשום פקודה בחצי שניה?
    אם אתה מביא אנשים להיות אדמינים עם תוכנה חיצונית בגלל שאתה לא סומך עליהם ועל הכושר שיפוט שלהם ואתה מנסה להגביל אותם, אז אל תקח אותם מלכתחילה.
    ושמישהו כבר יוריד לי את הבאן מהסאבוטג' פרומוד. יש איזה אדמין זין שמביא לי באנים כשאני בכלל לא נכנס לשרת. ימח שמו וזכרו.
    לא טוב לך רקון מוגבל, אל תהיה אדמין..
    אין לך מושג אפילו מה קרה עם צוות האדמינים שהוביל למצב הזה. אז זה המצב, יש לך אפשרות לבחור כן או לא.

ברוך, נפתור את זה בפרטי.

רן ברגע שדברים יתחילו לזרום אני ידבר איתך אם זה יהיה בפרטי או כבר דרך אהרון.

rno rno מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בסדר גמור.

הסמל האישי של baruchts
    שם פרטי
    ברוך
    קיבל לייק
    43 פעמים
    ואוווווווווווווווווווווווווווווווווווווו רןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן כמה זמן לא ראיתי אותך אם רק הייתי יודע שזה אתה אחי מלאה זמן ואיזה TS אתה נמצא? ואממממממממממ אתה בכלל משחק כי אני לא ראיתי אותך מלאה זמן
    אם יש לך XF דבר איתי XF שלי:BARUCHTS

נושאים דומים

1. קלאן חדש נפתח..
    על ידי <<<*גולי*>>> בפורום Tactical Ops
    תגובות: 39
    הודעה אחרונה: 09/05/06, 17:18
  2. אתגר חדש נפתח בפורום גרפיקה!
    על ידי .:ZICO:. בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 20/03/06, 16:01
  3. פורום חדש נפתח!
    על ידי Pan1c בפורום מה שבראש