מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: קשה לכם להתחיל עם בחורות? שאולי יפתור לכם את הבעיה: מדריך חובה

dvirs dvirs מנותק טירון
    שם פרטי
    דביר
    קיבל לייק
    0 פעמים

קשה לכם להתחיל עם בחורות? שאולי יפתור לכם את הבעיה: מדריך חובה

תשכחו מכל מה שלמדתם: ששת הטריקים הכי חשובים לכל דייט עפ"י שאולי מ"ארץ נהדרת"
    קבוצת סטנד אפ בפייסבוק

שאולי.jpg

רקע (אפשר לדלג):

שאולי מעורר הזדהות כגבר בן 40 שאין לו אגורה שחוקה אבל בכל זאת לא מרשה לעצמו לוותר על נשים בחייו, או יותר נכון, לא מרשה לעצמו להיות מושפל על ידן. הוא לא שם זין על אף אחת.

הדמות של שאולי מבוססת על הערסים שיצאו לחפש את מזלם באמריקה וחזרו לארץ מתוסכלים וללא גרוש אבל עם הרבה כבוד לנשים שמעבר לים...הן לפחות זורמות!

להלן חלק מן השיטות של שאולי (קודש קודשים):

*
    ג'נטלמן זה פראייר במילים עדינות: ברגע שהבנתם שהדייט לא הולך לשום מקום והבחורה לא משהו, אל תהססו "להשתמש" בבת הזוג שלכם כדי להתחיל עם נשים אחרות. במילותיו של שאולי: "חבל לגרור את הגופה הזאת..עכשיו, בתור ידידה שלי, תפרגני לי, תבני אותי"

*
    אין טעם לבזבז כסף מיותר על דייט: אפשר להביא עוגיות מהבית, לאכול ממה שהזמינה בת הזוג וגם לשתות לה מהיין.

*
    יש להזכיר לבת הזוג שבכל רגע נתון זורמים אלינו עוד ועוד פניות נרגשות בפייסבוק, אמנם נחמד מאוד לאכול ולשתות על חשבונה אבל יש להזכיר לה שהיא צריכה להתאמץ יותר.

*
    עם כל הכבוד לבת הזוג, אסור לשלול אופציות נוספות שקיימות מסביב ואם יש לה משהו להגיד בנושא יש להשתיק אותה מיד ובמילותיו של שאולי: "אני אשם שבחורות נמשכות אלי כמו דבורה למגנט ולא בגלל שאני איזה מיליארדר אלא בגלל שאני אדם מרתק, איש שיחה ושיח?"

*
    אל תתן לבת הזוג לדייט או לכל אחת אחרת להרגיש מלכת אנגליה רק בגלל שהתחלת איתה ואם היא עושה פוזות תשתיק אותה מיד, תעמיד אותה במקומה בכך שתספר לה שבחו"ל אפשר למצוא עוד אלף כמוה..על הריצפה.

*
    גם אם בת הזוג לדייט עושה את ההצגות הכל כך אופייניות לנשים ועוזבת את המסעדה בבכי, רוץ אחריה, תפוס אותה ותזכיר לה שיש עוד חשבון לשלם.

לחצו כאן לצפייה בקטעים הכי מצחיקים של שאולי

כרטיסים להופעות סטנד אפ

הסמל האישי של Yo4v
    Yo4v Yo4v מנותק עתיק
    שם פרטי
    Yoav
    קיבל לייק
    1019 פעמים
    חחחח קטלני אחוק!

dvirs dvirs מנותק טירון
    שם פרטי
    דביר