מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: צריכה להתייעץ...

tamariii tamariii מנותק טירון
    שם פרטי
    תמרי
    קיבל לייק
    0 פעמים

צריכה להתייעץ...

חברה טובה שלי עשתה סקס עם קונדום והוא החליק. נראה לה שהיא יכולה להיות בהריון. מה עושים במקרה כזה? לא ידעתי מה להגיד לה כשהיא שאלה אותי...

oshra_t oshra_t מנותק טירון
    שם פרטי
    אושרת
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש מצב שהיא אם היא לא עשתה כלום עד עכשיו בנידון זה מאוחר מדי (מבחינת מניעת הריון, אם היא באמת נכנסה להריון), אבל להבא אפשר לקחת גלולה של היום למחרת (עד 3 ימים אחרי הסקס) וכמה שלוקחים אותה יותר מוקדם זה כמובן יותר טוב. יש גם מחשבון שמקל ומאפשר לדעת כמה זמן נשאר לקחת את הגלולה במקרה שצריך. מקווה שעזרתי איכשהו ואשמח לשמוע מה קרה בסוף...

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    אנשים נראה לי לא יודעים איך נכנסים להריון חח טוב אני הסביר

לא בהכרח גם עם גבר גומר בפנים היא תכנס להריון היא צריכה להיות בימים של הבייוץ מאישה לאישה זה אחרת עם אישה בביוץ מספיק טיפת זרע כדי שהיא תכנס ועם היא לא בביוץ גם בלי קונדום לא יקרה כלום

במידה וקרה לוקחים פוסטינור גלולה של אחרי אבל היא עוזרת רק ב98% אחוז כלומר עדיין למרות הכול יש סיכוי של 2% להכנס להריון למרות הפוסטינור , פוסטינור לא בריא לקחת בתדירות פוסטינור נועל תרחם ויכול לשבש את המחזור של האישה ויש לו הרבה הרבה תופעות לוואי כמו סחרחורות מקיאים ועוד

קונדום מיועד לא רק למניעת הריון אלה גם למניעת מחלות - טיפ להשתמש רק בקונדום טוב ולא קונדום בשקל שעשוי מלטקס טוב

הסמל האישי של Korra
    Korra Korra מנותק ותיק
    קיבל לייק
    169 פעמים
    שתעשה בדיקת הריון...זה ברור!

נושאים דומים

1. צריכה עזרה..
    על ידי didi170 בפורום בקשת חתימות
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 03/06/07, 19:17
  2. צריכה קוד של HTML
    על ידי Shani_ בפורום מחשבים - חומרה