מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

אשכול: חדשה - Harry Potter

הסמל האישי של Azonic
    Azonic Azonic מנותק מעצב
    שם פרטי
    חזי
    קיבל לייק
    59 פעמים

חדשה - Harry Potter

לדעתי יצא זאת בין החתימת הטובות שלי, ניסיתי לשפר מהבונות שנתתם לי בחתימות הקודמות, הקשרתי רקע לדמות, ניק, צבעים, גודל, וכו"...

v1

V2

v3

ת"ב, שאני ידע מה לשפר לפעם הבאה ...
    נערך בפעם האחרונה על ידי Azonic : 06/03/11 ב 03:42

sHkaBuBuLu אורח
    יפה מאוד החתימה הכי טובה שלך עד עכשיו לדעתי V2

הסמל האישי של Azonic
    Azonic Azonic מנותק מעצב
    שם פרטי
    חזי
    קיבל לייק
    59 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי sHkaBuBuLu צפה בהודעה
    יפה מאוד החתימה הכי טובה שלך עד עכשיו לדעתי V2
    תודה, העליתי V3...

הסמל האישי של Icon
    Icon Icon מנותק גורו
    שם פרטי
    סתיו
    קיבל לייק
    13 פעמים
    טוב אז ככה אתה חייב להפסיק להשתמש בותו רקע בנוי בכל חתימה !
    אתה מתדרדר ונהניה לא מקורי וחבל
    החתימה עצמה יפה רק חבל שאני לא כל כך אוהב טורקיז או ממה שזה לא היה הצבע שם
    והניק אחי תנסה לעשות אותה מיוחד על תכתוב משהו תעביר עלייו גראדיינט וזהו תקיע בו עוד טיפה
    בהצלחה בפעם הבאה

Yonatan Yonatan מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    445 פעמים
    עלאק הארי פוטר חח , אני אהבתי במיוחד את V1 את V2 ואת V3 תאמת לא כ"כ אהבתי לא רואים את הניק , וב- V3 הסרט שרשום שם הארי פוטר לדעתי מיותר אבל כל הכבוד אהבתי !

הסמל האישי של Azonic
    Azonic Azonic מנותק מעצב
    שם פרטי
    חזי
    קיבל לייק
    59 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Icon צפה בהודעה
    טוב אז ככה אתה חייב להפסיק להשתמש בותו רקע בנוי בכל חתימה !
    אתה מתדרדר ונהניה לא מקורי וחבל
    החתימה עצמה יפה רק חבל שאני לא כל כך אוהב טורקיז או ממה שזה לא היה הצבע שם
    והניק אחי תנסה לעשות אותה מיוחד על תכתוב משהו תעביר עלייו גראדיינט וזהו תקיע בו עוד טיפה
    בהצלחה בפעם הבאה
    חחח עבדתי על הרקע המון זמן תאמין לי, אני ישלח לך PSD אם אתה רוצה, תראה מה עשיתי...

כל הקטע פה זה שהרקע יהיה קשור לדמות, אני ישים דמות של הארי פוטר, ורקע של כדורגל, זה ניראה לך הגיוני?

וניק, לא היה לי כל כך מה לעשות, למה אין לי - מברשות, פאטרנים, פונטים, פירמטטי תמחשב ולא הוספתי דברים לפוטו.

לדעתי החתימה יצא ממש טובה, הצבעים והכל, אבל שוב אני חוזר, כל אחד והדעה שלו, על כל מקרה תודה על הבונה, אני ישפר לפעם הבאה.

שבוע טוב...

efi levi efi levi מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    v3 קטלנית.

הסמל האישי של Or
    Or Or מנותק אחראי קהילה
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    373 פעמים
    אני מאוד אהבתי את V1

הסמל האישי של Icon
    Icon Icon מנותק גורו
    שם פרטי
    סתיו
    קיבל לייק
    13 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Azonic צפה בהודעה
    חחח עבדתי על הרקע המון זמן תאמין לי, אני ישלח לך PSD אם אתה רוצה, תראה מה עשיתי...

כל הקטע פה זה שהרקע יהיה קשור לדמות, אני ישים דמות של הארי פוטר, ורקע של כדורגל, זה ניראה לך הגיוני?

וניק, לא היה לי כל כך מה לעשות, למה אין לי - מברשות, פאטרנים, פונטים, פירמטטי תמחשב ולא הוספתי דברים לפוטו.

לדעתי החתימה יצא ממש טובה, הצבעים והכל, אבל שוב אני חוזר, כל אחד והדעה שלו, על כל מקרה תודה על הבונה, אני ישפר לפעם הבאה.

שבוע טוב...
    צודק אחי בהצלחה

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ואללה אחי חתימה בת זונה עם אחלה סגנון שאני אוהב ואחלה אלמנטים באמת שאהבתי... מעצבים כמוך אנחנו צריכים פה בפורום
    וכל המעצבים הגייז פה שבפורום שעושים לי לוגואים של 40 אגורות... תלמדו מהבחור הזה איך עושים חתימה ישראלית שעם עוד קצת עבודה ועוד קצת שכל בחתימה הוא היה עושה פה משהו אורגזמי

מה אתה יכול לשפר ?
    • צבעים, הצבע של אחיד מידי.. כחול אפל כזה... תנסה להוסיף עוד שני צבעים משניים... לא עולה לי כרגע אבל תנסה... נראה לי כתום חזק יכול להועיל... ועוד איזה צבע... איך זה יבוא לידי ביטוי ? במברשות ובניק (אולי בSTROKE שלו...) אבל גם לא ניסית להוסיף פה עוד צבע וחבל, צבע אחיד מדי זה לא טוב אחי!!
    • הניק טוב מאוד, במיוחד ב V1 אבל אפשר לשפר גם אותו עוד קצת
    • הצד השמאלי של החתימה לא ברור....... ייאמר לזכותך שהוספת מספר דמויות (ואני מתכוון ליותר משתיים) כמו מקצוען ועל זה מגיע לך ח"ח, אבל כשהם לא ברורות ומוחבאות ביחד עם מברשות זה על הפנים, לכן אני לוקח לך את הח"ח הזה...

את העצות האלה קח לחתימות הבאות שלך אחי ואתה תראה בעצמך תוצאה יותר טובה... תעבוד עוד אחי ותשקיע ותהנה מהחתימות שלך ואתה תותח!! בהצלחה

הסמל האישי של Azonic
    Azonic Azonic מנותק מעצב
    שם פרטי
    חזי
    קיבל לייק
    59 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי נתיניו צפה בהודעה
    ואללה אחי חתימה בת זונה עם אחלה סגנון שאני אוהב ואחלה אלמנטים באמת שאהבתי... מעצבים כמוך אנחנו צריכים פה בפורום
    וכל המעצבים הגייז פה שבפורום שעושים לי לוגואים של 40 אגורות... תלמדו מהבחור הזה איך עושים חתימה ישראלית שעם עוד קצת עבודה ועוד קצת שכל בחתימה הוא היה עושה פה משהו אורגזמי

מה אתה יכול לשפר ?
    • צבעים, הצבע של אחיד מידי.. כחול אפל כזה... תנסה להוסיף עוד שני צבעים משניים... לא עולה לי כרגע אבל תנסה... נראה לי כתום חזק יכול להועיל... ועוד איזה צבע... איך זה יבוא לידי ביטוי ? במברשות ובניק (אולי בSTROKE שלו...) אבל גם לא ניסית להוסיף פה עוד צבע וחבל, צבע אחיד מדי זה לא טוב אחי!!
    • הניק טוב מאוד, במיוחד ב V1 אבל אפשר לשפר גם אותו עוד קצת
    • הצד השמאלי של החתימה לא ברור....... ייאמר לזכותך שהוספת מספר דמויות (ואני מתכוון ליותר משתיים) כמו מקצוען ועל זה מגיע לך ח"ח, אבל כשהם לא ברורות ומוחבאות ביחד עם מברשות זה על הפנים, לכן אני לוקח לך את הח"ח הזה...

את העצות האלה קח לחתימות הבאות שלך אחי ואתה תראה בעצמך תוצאה יותר טובה... תעבוד עוד אחי ותשקיע ותהנה מהחתימות שלך ואתה תותח!! בהצלחה
    תודה רבה.

מתגובות בונות מבחורים כמוך הגעתי לרמה הזאת, ואני ישפר לפעם הבאה..

נושאים דומים

1. HHH as Harry Potter:
    על ידי Spit-Fire בפורום האבקות
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 09/09/05, 23:18
eXTReMe Tracker