שלום לכולם.

כמו שכתוב בכותרת. אם אין לכם black ops מקורי ואתם רוצים לשחק אם בוטים אבל אין רמות אין קלאס אין קילסטרייק אין פרקים רובים וכולי... אז יש פיתרון!

ליפני הכל אתם צריכים לדעת איך בכלל משחקים עם בוטים

עכשיו, כדי שתוכלו לשחק עם בוטים אם קלאס וכולי... נצטרך להוריד מין קראק אפשר להגיד אתם תבינו בהמשך. להורדה לחצו כאן

לאחר שהורדנו נחלץ את הקבצים לא משנה איפה. עכשיו ניפתח את התייקיה יש לנו שם : ItsModsloader.exe

גודל התמונה הוקטן בכדי שיתאים לגודל המסך שלך. על מנת לראות את התמונה בגודלה המלא, לחץ על התמונה.

http://www.siz.co.il/my/jyyxzgwolmlm.png

נפתח אותו. עכשיו זה פתח לנו חלון קטן שכתוב בו בירוק "itsmodsloader" ומיתחת "start blackops"

גודל התמונה הוקטן בכדי שיתאים לגודל המסך שלך. על מנת לראות את התמונה בגודלה המלא, לחץ על התמונה.

ניכנס למולטי לאחר שעשינו כמו במדריך של הבוטים.. נרשום בקונסול "g_gametype ffo" אחרכך..
"devmap mp_cracked" זה יכנס לנו למפה וזה יטען תבוטים ואז שזה יתחיל זה יתן לנו לבחור סניפר ועוד כמה תיסתכלו בתמונה :

הסבר - אם נלחץ על קליק ימיני זה יביא לנו סניפר אם פרקים וקילסטרייק מותאם - אפשר לערוך פרקים וקילסטרייק (אחרכך)
אם נלחץ קליל סמלי זה יביא רובה בקטגוריה LMG אם פרק קילסטרייק מותאם - אפשר לערוך אני יסביר אחרכך
אם נלחץ על v זה יביא לנו נשק בקטגוריה assaulit אם פרק קילסטרייק מותאם - אפשר לערוך...
אם נלחץ על f זה יביא לנו נשק בקטגוריה SMG אם פרק קילסטרייק מותאם - אפשר לערוך....

נבחר מה שבא לנו.... לדוגמא אם בחרנו בSMG אז אם נגיד תהרגו שלושה זה יתן לכם killstreak rcxd המכונית על שלט שיש עלייה c4 וכולי...

עכשיו אם אתם רוצים לפי בחירה שלכם תקיל סטרייק פרקים והכל ..... ניצא מי cod ונחזור לתייקיה של ה"קראק מההתחלה"
יש לכם תיקייה בשם " mod " נלחץ עלייה ואז יהיה תקייה maps נפתח גם אותה ואז גם את תקיית mp ואז גם את תקיית gametypes ואז יש לנו קובץ בשם "_rank.gsc".
תעשו לו ערוך במיסמך טקסט.. עכשיו נרד למטה נגיד ונרצה לערוך את ה smg אז יש לנו
giveSMG() ומתחת כל מיני פקודות יש שם self.killstreak[0] ואז הקילסטרייק
killstreak_rcbomb שזה אומר rcxd ויש לכם מתחת תקילסטרייק השני והשלישי לרשימת הקילסטרייק המלאה שתוכלו לבחור בהתאם לקובץ כנסו לכאן
יש כאן גם מדריך מאוד מוסבר איך עורכים ומישתמשים תבדקו.. עכשיו נעשה שמור נפעיל את ה"קראק" ניכנס לבוטים מחדש נלחץ על f "smg" ונראה שזה הישתנה..

עכשיו בטח אתם רוצים הוכחה :

רשימת הקילסטרייק, איך לערוך את הקובץ פרקים קילסטרייק והכל כאן

קרדיט לי ורק לי ^^
תהנו חברה.