מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

אשכול: גולדה שלנו

ultrawave ultrawave מנותק ותיק
    שם פרטי
    אודי
    קיבל לייק
    32 פעמים

גולדה שלנו

אח איזה יום היה לי היום קמתי ב8 וחצי "לבצפר" היתארגנתי במשך שעתיים10 בערך הלכתי לחבר הביתה ארגנו תיקים הכל אחרי שארגנו כסף ותיכננו את הנסיעה במשך שבוע נסענו ליעד המקסים והנפלא.........
    .
    ...
    יפו
    ניכנסנו בהתחלה לדוקטור נרגילה התאכזבנו יצאנו משם עם "500" גרם טבק פפחינה בקיצור הוצאנו שם 75 שקל על הטבק ופאקט גחלים סטאר אחרי זה עברנו למלך והבאנו סורית ענקית ב-130 ועוד 250 גרם תפוח לא משהו ועוד 250 גרם לימונענע פעם ראשונה שניסיתי את זה אחד הדברים מילה וגם עוד פאקט גחלים סופר סטאר שחור אורגינל אחרי זה חזרנו להרצליה הלכנו לזולה שלנו עם עוד כמה חברים פתחנו איזה 5 ראשים איתה עברנו לבית שלו ככה עד איזה 11 ישבנו שם במשך שעתיים רק ספגנו את המיץ של הפפחינה המסריחה הזאת עם המיץ הייתה קופסא מלאה בלי המיץ הייתה חצי קופסא +
    ו-וואלה מה אני יגיד בלי עין הרע סוחבת אחושרמוטה ועדיין לא הגענו לשיא הסחיבה
    בעיקרון הקנס היה כולל נסיעות ואוכל 330 ביחד משהו כזה
    נרגילה 130 פאקט ופפחינה "500" גרם 75 שקל ועד שתי פעמים250 גרם כל אחד 25 שקל אז 50 שקל ועוד פאקט גחלים 35 שקל משהו כזה וחבילת נייר כסף 10 שקל בוא נעשה חישוב

נרגילה 130+75+50+35+10=300
    הנרגילה עצמה קנינו ביחד והטבק והגחלים חילקנו הפפחינה והסטאר שלו והשאר שלי
    בעיקרון מה שקנינו מהמלך היה אמור לעלות 225 הוא עשה לנו הנחה ל200 שקל אז היה יותר זול
    טוב חפרתי הנה תמונה שלה בקרוב גם סחיבה

אגב היא ענקית אחושרמוטה היא סתם ניראית קטנה בתמונה מגיעה בערך עד להתחלה של הבטן כמעט פופיק
    יאללה תנו תגובות
    אם לא שמתם לב השם שלה זה גולדה
    נערך בפעם האחרונה על ידי ultrawave : 31/01/11 ב 01:47

Arsenal4Ever Arsenal4Ever מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    יעקב
    קיבל לייק
    18 פעמים
    סחה אחי מאוד יפה,אני גם אוהב נרגילות ענקיות.

ממליץ על טבק לימוןנענע?,מתי שהרחתי את זה(לא עישנתי בו)בשוק אצלנו,היה לזה ריח מסריח.

שם פרטי
    אודי
    קיבל לייק
    32 פעמים
    יש לזה ריח קצת חמוץ אבל טעם בנזונה אני מת עליו מה שמבאס אותי שהוא נישרף מהר ביגלל שהוא יותר יבש אבל לא נורא ניסתדר כבר
    מה אתה אומר איך היא?

BlackPach BlackPach מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    50 פעמים
    הטבק לימונענע זה לא שהוא נשרף מהר, בגלל הערבוב ושיש שם נענע אז הטעם מרגיש שרוף במהירות והוא לא באמת שרוף פשוט זה נניהיה הטעם שלו
    קניתי לימונענע גם ממלך הנרגילות וגם מדוקטור נרגילה בקופסות של 250 אם אני לא טועה אצל שניהם זה בן זונה אבל לא משהו, יודעים למה?
    כשעישנתי את הטבק הזה פעם ראשונה התאהבתי בו, אבל המלצה שלי : תקנו לימון בנפרד ונענע בנפרד. תמקססו אותם בעצמכם לקופסא ותערבבו את זה טוב טוב ותתנו להם להישאר ביחד בקופסא סגורה כמה ימים ומידי פעם תנערו את הקופסא ככה יומיים שלושה...
    אחרי זה תפתחו עם זה ראש תגידו שזה אוכל פי אלף את הלימונענע המסריח שבא מוכן. חשוב שתשמשו בלימון ובנענע מהחברות שאתם הכי אוהבים. עדיף לא לערבב שני חברות ביחד יענו לימון של נחלה ונענע של יאסיף וכאלה. אפשר אני לא אומר שלא אבל עדיף שלו כי זה שתי סוגים שונים של טבק עם מרכיבים שונים וזה לא הכי עדיף. תמצאו את החברה שאצלה אתם הכי אוהבים את הלימון והנענע שלהם.

בקשר לגולדה שלך, היא אחת הקטלניות תשמור עליה טוב, חבר שלי קנה אותו אחת לפני חודש מאותו מקום.
    מוציאה עניים יותר ממה שיש בשמיים. בנרגילה הזאת צריך לשים כמה שאתה יכול פחות מים ככה היא תוציא יותר שתדע.
    היא יפה וקטלנית וגם הכד שלקחתם איתה... והוצאתם אותה במחיר טוב. רק הפקט הוא דפק אותכם אני קניתי אותו ב 20 שקל.
    ואני לוקח ממנו שלוש קופסאות של 250 אם אני לא טועה (לא זוכר כמה זה בדיוק זה הקופסאת הרגילות הבינוניות האלה יענו) ב 50 שקל במקום שהוא מוכר 1 ב 25. ואם אתה קונה ממנו נרגילה וזה בכלל אתה יכול לזיין אותו אבל לא חשוב מחיר סביר יצא לכם על הנרגילה אז זה משתווה
    תהנו. ויש לך זולה בת זונה. איך מצאתם אותה מה זה בניין נטוש או מקלט של מישהו ?

שם פרטי
    אודי
    קיבל לייק
    32 פעמים
    חחח תודה כפרע אני ינסה את הקטע עם הלימונענע וכן זה הזולה שלנו (בנין נטוש ומלא מזיקים) והפאקט הוא עשה לנו בחינם בגלל זה אני לא יודע בדיוק כמה זה עלה למה הבאנו איתה קניה גדולה אחושרמוטה בלי נדר שבוע הבא נלך שוב נקנה איזה תימנית חמודה ככה ועוד טיפה טבק למה אנחנו כבר גומרים אותו

Arsenal4Ever Arsenal4Ever מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    יעקב
    קיבל לייק
    18 פעמים
    הנרגילה בת זונה,בלי נדר מתי שאני יגמור עם הרישיון וזה אני יביא איזה נרגילה חדשה מהשוק הבדואי,איזה מצרית איכותית.
    חמישי שעבר הייתי בשוק הבדואי,היה לו איזה סורית דומה מאוד לשלך(יותר דומה לסורית שמוכרים בנרגילה לנד ב140),רק בצבע כסף,מחיר התחלתי 100 שקל,מאמין שאני אוכל לרדת איתו אפילו ל70 שקל.

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    וואוו היא אחת הנרגילות הכי יפות אם לא הכי יפה שראיתי איזה יפה היא [=
    תתחדש אחי ואגב קיבלתי שבוע חופש אם בא לך לקפוץ לפ"ת אתה מוזמן אחי.

שם פרטי
    אודי
    קיבל לייק
    32 פעמים
    תודה כפרע יאללה ב"ה מפגש השבוע נביא איזה 3 4 נרגילות אני וחבר

הסמל האישי של Oblivion
    Oblivion Oblivion מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אושר
    קיבל לייק
    396 פעמים
    איזה נרגילה יאחושרמוטה פרגן לנו סחיבה אחי
    איך זה זולה בבניין אחי ? חחחח לנו יש זולה בטבע החסרון שלה שבגשם כל הספות והמזרונים נרטבים וכל כמה דקות עובר לידנו רכבת למה זה זולה קרובה לפסים אבל מה זולה בת בת זונה ויש לה גם דרך קטלנית שעושים עם האופניים עליות ירידות יש קטע של מנהרה כזאת חחח ואתה צריך להתכופף

שם פרטי
    אודי
    קיבל לייק
    32 פעמים
    הסחיבה בבלאקבארי של החבר שקניתי איתו אותה אני יצלם אם שלי ויעלה
    והזולה הזאת עוד כמה שבועות הולכת בחאווה אבל בעיקרון לא אכפת לי למה יש לי שתי זולות אחת עם חברים מהשכונה עשינו חווה כזאת ליד הבית כמו בעספור והשניה זאתי
    ממליץ על שתיהם חח
    אה ובלי להעליב אחי סקודה זה אוטו של שוטרים ומוניות של זקנים סטלנים

נושאים דומים

1. השיר שלנו פרק אחרון מישהו ראה?????
    על ידי S4in3x בפורום פח זבל
    תגובות: 37
    הודעה אחרונה: 15/08/05, 02:42
  2. השיר שלנו נגמר..
    על ידי edo בפורום מה שבראש
    תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 11/08/05, 15:47
  3. כל מי שרואה השיר שלנו