מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: Bunny^Zibi

הסמל האישי של p1rate
    p1rate p1rate מנותק ותיק
    שם פרטי
    ריי
    קיבל לייק
    0 פעמים

Bunny^Zibi

שמע יחתיכת ילד מפגר זה שאתה מזיין לי תשכל כל שנייה תביא לו תביא לו באן כמו איזה בן זונה לא אשמתי שאני שם לגרמני כמוך מיוט ואני יודע מי ראדר ומי לא זה שאתה נוב והורגים אותך יפה אז אתה בוכה שהם צי'טרים כמו בן שרמוטה כוס אחתק על הבוקר אני קורא את מה שכתבת וואלה אני לא מתרגש מילדים כמוך אבל סתם בשביל להבהיר את הדברים :
    אתה מזיין לי תשכל כל פעם שאתה רואה אותי ומי מכיר אותך בכלל מה אתה מדבר איתי? התחתנתי איתך כוס אמק ילד אוטיסט . אתה גר ביפו וקורא לי ערבי ? אהה איזה ילד מכוער ומסכן לא הייתה לך בר מצווה עדיין יא אינפנטיל...

gal47gal47 gal47gal47 מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    5 פעמים
    חחחחחחחחחחחחח אחי מה חדש לך ? כל פעם הורגים את חזי "ראדר ראדר" פעם שיחקתי נגדו 1על1 והוא שם ראדר חחח אפס

Alen Alen מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    2 פעמים
    נוב מוכר חח

הסמל האישי של Azonic
    Azonic Azonic מנותק מעצב
    שם פרטי
    חזי
    קיבל לייק
    59 פעמים
    חחחחחחחחחחחח כל שני וחמישי פותחים עלי נושא כזה ואתה יודע מה אתה מזיז לי? מה שאין לך
    עכשיו יחתיחת רובי יום שישי היום לך שתה וודקה ואל תזיין יותר מידי תשכל, אתה שם ליהודים ציוט במקום לשים לאנס הראדר הזה באן?
    עזוב מיותר לדבר איתך ירוסי אוכל בתחת עכשיו זדיין לא מגיב פה יותר אין לי כוח למכוערים כמוך.
    "לא הייתה לך בר מצווה" אתה עברית מינוס, עשה טובה אתה כולך נוב משחק כמו בוריס בפאבליק
    יש איזה מילה ברוסית תן לי להזכר ----- חויינה
    נערך בפעם האחרונה על ידי Azonic : 10/12/10 ב 13:07

eXTReMe Tracker