מציג תוצאות 1 עד 16 מתוך 16

אשכול: מי האדמין?

הסמל האישי של RanAway
    RanAway RanAway מנותק מנהל שרת COD4 SABOTAGE
    שם פרטי
    אהרון
    קיבל לייק
    7 פעמים

מי האדמין?

למי שאחראי על הסרבר אני מבקש שיבדוק את האדמינים שלו.
    קיבלתי קיק על זה שחושבים שאני מרמה במשחק במקום להעיף שחקנים שבאמת מרמים ולא נעשה איתם כלום.
    אני לא מבין איך אפשר לתת למישהו שלא משחק מספיק זמן לשלוט על הסרבר ולהעיף שחקנים?
    צריך לתת למישהו עם יותר ניסיון במשחק שידע להבדיל בין שחקן טוב לבין שחקן שמרמה וכמובן למישהו שנמצא הרבה בשרת שיהיה פיקוח שותף.
    היו מקרים שהיה איימבוט בשרת שעשה המון בלאגן ושיחק כמה מפות ברצף ולאף אחד אין את האפשרות להעיף אותו.
    אנשים מתרגזים ומתחילים לקלל והכיף במשחק נהרס.
    אני אישית משחק המון זמן והרבה יכולים לחשוב שאני מרמה רק אלה שמכירים אותי יודעים שאני שונא שחקנים כאלה ואני אף פעם לא ירמה.
    אם אפשר אז בבקשה תבדקו את עצמכם ואת מי שאתם מפקידים על הסרבר, ההחלטות שלכם מיצגות אתכם ואת הניהול שלכם אני לא מצפה שתהיו 100% אבל אפשר לצפות ליותר ממה שמתנהל כרגע.
    אני חושב שזה בושה בתור אתר ותיק וידוע שהדברים יתנהלו ככה.
    השחקנים הותיקים הם אלה שהכי סובלים אם יש אדמין שלא מספיק ותיק שיודע מי זה רמאי ומי לא.
    אם אפשר אז שרק הרצינים יגיבו ולא אלה שמשחקים חודש...!!!!
    הכינוי שלי במשחק הוא: RanAway

zakarum zakarum מנותק ותיק
    שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    אפשר בבקשה מידע על איזה שרת מדובר?
    אם מדובר על אחד מהשרתים שלנו, האדמינים שם הם אדמינים שמשחקים את המשחק מאז שהוא יצא, ושניהם ( לגבי אוראל לא בטוח) משחקים גם בCB וכל מיני כאלה)
    אם הם חשבו שאתה מרמה, כנראה הייתה להם סיבה לחשוב ככה. בכל מקרה אני לא יכול לעזור לך עד שאחד מהם יענה.

olo olo מנותק מתקדם
    שם פרטי
    olo
    קיבל לייק
    2 פעמים
    שחר יבן זונה אינעל החתימה שלך

הסמל האישי של RanAway
    שם פרטי
    אהרון
    קיבל לייק
    7 פעמים
    188.64.97.215:28960 .il COD4.co.il SABOTAGE [www.eServ.co.il]

לפחות שהאדמין יזדהה כי אחרי שנכנסתי הוא לא ענה, אבל הוא היה שם כי הוא החליף מפות...
    סיבה אני לא יודע אם יש לו סיבה מספיק טובה, ואם כן אז למה רק קיק ולא באן אם אני מרמה?
    שיחקתי טוב זאת הסיבה שיש לו אולי, ולא נראה לי שהם מבינים כלכך בלי להעליב אף אחד (זה לא אישי),עובדה לזה יש שם שחקן קבוע שהוא WH ולא מעיפים אותו, ויותר מזה בגלל שהוא חושב שאני WH אז הוא מפעיל את צ'יטים שלו.
    עוד לא ראיתי שם שחקנים ברמה שהם אדמינים בלי לזלזל חוץ מאחד שאני לא אציין את שמו בפורום הזה והוא לא נמצא מספיק.
    על כל מקרה אני חושב שאתם צריכים להביא אדמינים שמשחקים באופן קבוע בשרת שיודעים מה זה שחקן טוב ולא רמאי ויזדהו כי אף אחד לא מזדהה.

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    מי שמנהל את השרת הזה בגדול כרגע זה רק אוראל (Lero)
    בכללי יש עוד כמה חבר'ה שהם מוגדרים כמנהלים של השרת שהם אני, אליעד (4EvEr), מייק (f0rensics) ואביאל (SabrWolf)
    בתכלס שלושתם לא משחקים בשרת פאבליק הזה אנחנו משחקים רק קלאן ווארים נגד קלאנים מחו"ל כל הזמן
    אני משחק שם מדי פעם וזה רק מהזמן האחרון שבכלל התחלתי לגעת שוב במשחק.

בכל מקרה אני לא זה ששם לך קיק אז כנראה שזה אוראל ואם הוא שם לך קיק אז כנראה שהסיבה הייתה אחרת
    אם היית מרמה היית מקבל באן ולא קיק
    אולי עשית משהו אחר כמו להשתמש במטול? מרטידום? LAST STAND?
    בגדול לא יודע מה להגיד לך אבל לא שמים קיק אם חושבים שמשהו משתמש בצ'יטים... תחשוב על סיבה אחרת או שתחכה שהוא יגיב כאן.

עריכה: עכשיו שאני נזכר יכול להיות שאוראל נתן את האדמין גם לגולן perfaction לא סגור על זה אבל גם הוא בחור טוב.

שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    כן זה כנראה גולן...

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    תאכלס בפעם האחרונה ששיחקתי בקוד וזה היה לפני חצי שנה אנשים היו מקבלים סתם קיקים מחליפים מפות סתם.........

אהה ושחר נתן לי גם באן ..... כן כן אני עדיין זוכרת לך את זה

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    היה בית זונות כי לא היה ניהול לשרת בכלל והיו פורצים את ה-RCON בגלל באג שמאפשר להוריד את ה-SERVER.CFG מהשרת ולראות הסיסמאת RCON.
    בכל מקרה סידרתי את העניין הזה בתקופה האחרונה ואין כבר את הקטעים האלה.

שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    "בית זונות"
    אתה צריך לראות את השרת הנוכחי של FXP... משום מה כולם ממשיכים לשחק שם

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    אם זה היה תלוי בי הייתי משחק מההתחלה...לא היה לי מספיק זיכרון במחשב אז הייתי צריך לקנות בנפרד לקח לי עוד איזה חודש אבל זה די התחלה :ס

אהלן מר בחור, לא יודע אם אתה זוכר אותי אבל היינו משחקים די הרבה ביחד לפני שנה וחצי בערך. Inca|Doberman =]
    בוא תן לי להבהיר דבר ראשון שממני לא קיבלת שום קיק, אני מכיר אותך ומכבד אותך ויודע שאתה שחקן שאין צורך לדאוג בגללו.
    דבר שני, השרת כרגע "מנוהל" על ידי, עידן הביא לי את האחריות עליו. אני די פעיל והכל אבל ברור שזה לא מספיק.
    הוספתי את גולן (Apes|GTShocker) ואת ברוך (Apes|Kill). חוץ משני אלה יש לך אותי (LERO) ואת אחי שמשחק לעיתים רחוקות יותר (BLACK GHOST) - עידן שתוק.

בעיקרון המצב לא אידיאלי והייתי שמח לקבל אנשים נוספים.
    לא מזמן פתחנו כאן נושא בפורום ושאלנו אם יש מתנדבים שרוצים לעזור עם השרת - מיותר לומר שלא קיבלנו היענות בכלל.

כרגע ההימור שלי הוא שאחי אחראי לזה, יש לו מזג חם והוא נוטה להתעצבן מהר...במיוחד אם הורגים אותו =]
    אם זה הוא - צר לי, אין מה לעשות, אח זה אח.
    אם זה לא הוא - יטופל בהחלט.
    אם יש לך עוד שאלות - בכיף =]

שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Almightyz צפה בהודעה
    אם זה היה תלוי בי הייתי משחק מההתחלה...לא היה לי מספיק זיכרון במחשב אז הייתי צריך לקנות בנפרד לקח לי עוד איזה חודש אבל זה די התחלה :ס

אהלן מר בחור, לא יודע אם אתה זוכר אותי אבל היינו משחקים די הרבה ביחד לפני שנה וחצי בערך. Inca|Doberman =]
    בוא תן לי להבהיר דבר ראשון שממני לא קיבלת שום קיק, אני מכיר אותך ומכבד אותך ויודע שאתה שחקן שאין צורך לדאוג בגללו.
    דבר שני, השרת כרגע "מנוהל" על ידי, עידן הביא לי את האחריות עליו. אני די פעיל והכל אבל ברור שזה לא מספיק.
    הוספתי את גולן (Apes|GTShocker) ואת ברוך (Apes|Kill). חוץ משני אלה יש לך אותי (LERO) ואת אחי שמשחק לעיתים רחוקות יותר (BLACK GHOST) - עידן שתוק.

בעיקרון המצב לא אידיאלי והייתי שמח לקבל אנשים נוספים.
    לא מזמן פתחנו כאן נושא בפורום ושאלנו אם יש מתנדבים שרוצים לעזור עם השרת - מיותר לומר שלא קיבלנו היענות בכלל.

כרגע ההימור שלי הוא שאחי אחראי לזה, יש לו מזג חם והוא נוטה להתעצבן מהר...במיוחד אם הורגים אותו =]
    אם זה הוא - צר לי, אין מה לעשות, אח זה אח.
    אם זה לא הוא - יטופל בהחלט.
    אם יש לך עוד שאלות - בכיף =]
    when the hell lol

!Go_laN !Go_laN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    וואלה רן לא ידעתי שאני לא רמה בשבילך..
    btw היה איזה רן אחד שהבאתי לו באן על WH, אבל לא נראה לי שאתה קשור לזה.

הסמל האישי של RanAway
    שם פרטי
    אהרון
    קיבל לייק
    7 פעמים
    וואלה גולן אתה יודע שאתה סתם fs אז אל תפנה אליי...
    עכשיו ברצינות: אתה יודע מה אני חושב עליך טוב מאוד, אכלתי הרבה קש ממך במשחק.
    ואם תקרא מה שכתבתי תבין אותי... לא כולם "שחקנים של חודש" אבל יש עם זה בעיה שסתם מחלקים קיקים ובאנים.
    אתה מכיר אותי ואתה יודע שאני משחק הרבה זמן ואתה בעצמך חשבת שאני צ'יטר לא פעם ולא פעמיים אבל תכלס אתה מכיר אותי וגם שחקנו ביחד ואתה יודע שאני לא ושאני שונא בדם צ'יטרים.
    לפעמים כולם משגעים את האדמין ואמרים לו זה איימבוט וזה WH קיצר לא להכנע ללחץ ותבדקו את זה. אם איזה מישהו הורג אתכם יותר מידי וגם נראה חשוד בחייאת גולן תבדקו טוב לפני שאתם עושים צעד לא חכם כי אני אישית גילית לאחרונה שקיבלתי באן מאחד מכם בגלל איזה פיוז קצר שאכלתם עליי שהייתי עם איזה כינוי אחר ואוראל הוריד לי אותו...
    דרך אגב לא ראיתי משהו שקשור לעזרה בקשר לסרבר ואני מוכן לעזור, הרבה מכירים אותי אני חושב ואין לי בעיה לעזור,להפך בכיף אם זה יוריד קצת לחץ מהאדמינים שיוכלו להתעסק במשחק ולא אחרי איזה צ'יטר אז למה לא.
    סה"כ אני חושב שאתם אחלה אנשים ושאפשר לתת לאנשים להנות יותר מחווית המשחק שכולנו אוהבים...

!Go_laN !Go_laN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אם זה משנה, אני בעד שתהיה אדמין, ולא שחקנים אחרים שהמשחק חדש להם ובעצמם לא מבינים אותו עד הסוף..

חוץ מזה אני תמיד משחק עם הניק שלי, ואף פעם לא נותן באנים סתם, סמוך על זה.

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    תשלח לי הודעה באקספייר נדבר על אדמין.

kalabojKE kalabojKE מנותק מתקדם
    שם פרטי
    cccccc
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי zakarum צפה בהודעה
    "בית זונות"
    אתה צריך לראות את השרת הנוכחי של FXP... משום מה כולם ממשיכים לשחק שם
    בסדר עכשיו לפחות החזירו את הרקון שם כי אלמוג (kapolo) הבן זונה הזה שינה אותה ולא היה אדמינים..

נושאים דומים

1. סקר | מי האדמין אהוב עליכם ?
    על ידי AirMax בפורום DeathMatch
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 17/01/10, 20:54
  2. מי האדמין של שרת ESERV?
    על ידי chenrp בפורום Tactical Ops
    תגובות: 36
    הודעה אחרונה: 12/12/09, 13:09
  3. סקר | מי האדמין עם ה RP הכי טוב להיום.
    על ידי TheDRiveR בפורום RolePlay
    תגובות: 29
    הודעה אחרונה: 28/10/09, 18:09
  4. מי האדמין המפגר שבשרת To Public 2?
    על ידי Morning_Wolf בפורום Tactical Ops
    תגובות: 35
    הודעה אחרונה: 17/01/08, 00:03
  5. מי האדמין הזה?
    על ידי -Gamli בפורום Tactical Ops
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 15/01/06, 22:18
eXTReMe Tracker