מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

אשכול: שני דברים

ultrawave ultrawave מנותק ותיק
    שם פרטי
    אודי
    קיבל לייק
    32 פעמים

שני דברים

דבר ראשון
    תגידו שניה אני עומד אולי להביא נרגילה חדשה לבד או אולי אם חבר אבל זה לא בטוח אני צריך לברר איתו

עכשיו אני מזמין אותה מנרגילה לנד עם טבק ואני מתלבט בין שתיים אחת סינית שהייתה לי פעם ויש אותה גם לחבר שלי יציקה מוציאה טונות של עשן מניסיון והיא גם הייתה הנרגילה (האהבה ) הראשונה שלי עד שסבתה שלי שברה לי אותה

לבין סורית ענקית שאני לא ממש יודע עליה משהו רק שמעתי מאנשים שעישנו בכאלה שהיא סוחבת אחושרמוטה

בעיקרון הקניה תיהיה בסביבות 200 - 240 כי אני מזמין גם 1.25 קילו טבק ככה שהטבק יוצא 125 ועוד אחת מהנרגילות (140 שקל או 100 שקל)

טוב אלה הנרגילות
    http://www.mynargila.co.il/Product/1...�סופה.aspx
    הסורית

http://www.mynargila.co.il/Product/67/נרגילת-יהלום.aspx
    הסינית

דבר שני
    מישהו יכול לעלות לפה תמונה של סורית נקבה או סתם נרגילת נקבה אני חייב לראות אחת כזאת בחיים שלי לא ראיתי בשום מקום רק שמעתי עליהם חשבתי פעם להכין אחת כזאת אבל לא מצאתי חומרי גלם מתאימים בבקשה אם מישהו יכול לארגן לי תמונה כזאת
    לכל אלה שלא יודעים זה נרגילת נקבה זה נרגילה כזאת שהראש ניכנס בתוך הגוף במקום לשבת עליו מבחוץ אלה נרגילות נדירות ביותר ואני חייב לראות פעם אחת החיים שלי כזאת

תודה מראש יאלה תגובות

שם פרטי
    אודי
    קיבל לייק
    32 פעמים
    לא חשוב בקשר לתמונה של הנרגילת נקבה כבר מצאתי תמונה אחת פה בפורום תיסתכלו איפה החיבור של הראש תיראו איזה נדיר

http://eliad.org/uploads/1259020295.jpg

BlackPach BlackPach מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    50 פעמים
    אני הייתי הולך על הסורית, למרות שאם הסינית היא יציקה מלאה אז היא טובה מאוד, אבל אם כבר סינית אז תבחר משו שיראה קטלני ולא סתם נרגילה עם מראה פשוט.
    בלי שום קשר, אני פשוט מת על הסוריות חח מת על הסחיבה שלהם, הטעם, המראה והכל...

שם פרטי
    אודי
    קיבל לייק
    32 פעמים
    תודה אחי גם אני חושב על הסורית אבל הבעיה היחידה זה הגודל שלה

עוד מישהו?

קיבל לייק
    50 פעמים
    תקנה סורית בינונית. לפי דעתי הבינוניות יותר טובות מהענקיות, הסחיבה והטעם יותר מחוזקים. חוץ מזה שסורית בינונית זה לא ממש בינוני, זה ממש כמעט גודל של סינית "גדולה".
    אני אישית יש לי כבר שנה סורית בינונית, אני מעביר בה חוטר ושוטף רק עם מים פעם בשבועיים והיא קטלנית ממש מטופת. ממליץ לך.
    בהצלחה בבחירה, אחרי שאתה קונה תפתח אשכול שנראה מה הבאת

שם פרטי
    אודי
    קיבל לייק
    32 פעמים
    סורות בינוניות יש לי מספיק אחי ויש לי גם אחת גדולה ויש לי גם שתי מצריות ענקיות אחת קניתי לא מזמן
    בקיצור ניראה לי אני אלך כבר על הסורית הענקית ואני ניראה לי יביא לה גם את התיק הזה שהם הראו בסירטון ככה שיהיה יותר קל להיסתובב איתה טוב תודה אחשלי על כל העזרה

הסמל האישי של Azonic
    Azonic Azonic מנותק מעצב
    שם פרטי
    חזי
    קיבל לייק
    59 פעמים
    לך על הסורת ויקר הטבק קילו וחצי נחלה עולה לי 90 שקל, על כל מקרה תעשה סיבוב ליפו תראה מזה נרגילות!

קיבל לייק
    50 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Bunny^Rabbit צפה בהודעה
    לך על הסורת ויקר הטבק קילו וחצי נחלה עולה לי 90 שקל, על כל מקרה תעשה סיבוב ליפו תראה מזה נרגילות!
    אחי איפה אתה קונה ביפו? מלך הנרגילות? אולקולטום? דוקטור נרגילה?
    המוצרים אצל המלך איכותיים אבל אין לו מגוון

שם פרטי
    אודי
    קיבל לייק
    32 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Bunny^Rabbit צפה בהודעה
    אחי אני קונה במשקל את הטבק ולא של נחלה מסריח ככה זה יותר איכותי וחוץ מזה אין לי כוח ליסוע ליפו כבר הייתי שם כמה פעמים וראסמי החנות הכי איכותית שם לנרגילות זה המלך והחנות הכי איכותית שם לטבק זה אום כול טום אצל הדוקטור הייתי פעם אחת וכל הנרגילות שם אצלו היו מפוצצות באבק

נושאים דומים

1. בקשה | הוספת שני דברים למסוך.
    על ידי LOrd DOom בפורום RolePlay
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 07/10/10, 23:20
  2. שני אתרים שאפשר לכתוב דברים והם נשמרים כאנימציה
    על ידי ::»Tami®350«:: בפורום גרפיקה כללית
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 31/01/09, 19:36
  3. כמה דברים...
    על ידי BlacK^Anac0nDa בפורום Tactical Ops
    תגובות: 4