מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: $50 חינם(!) באתרי פוקר מובילים ברשת - אמיתי, תנסו, לא תתאכזבו (תשובות לשאלון עודכנו)

yossijr yossijr מנותק טירון
    שם פרטי
    יוסי
    קיבל לייק
    0 פעמים

$50 חינם(!) באתרי פוקר מובילים ברשת - אמיתי, תנסו, לא תתאכזבו (תשובות לשאלון עודכנו)

שלום לכולם,

ראשית אני רוצה לומר שהצעה זו אמיתית, אין פה קומבינה להרוויח על מישהו או משהו כזה, אין צורך להפקיד שקל מכספכם. אני כבר משחק ב-$50 שקיבלתי למעלה מ-10 חודשים (טיפה מרוויח, טיפה מפסיד, אבל כיף לשחק )

מספר הערות:

1. אני ממליץ על אתר פולטילט, כיף לשחק בו, והבנתי שיחסית קל למשוך שם כסף שתרוויחו.
    2. חובה להרשם באתר שאין לכם בו חשבון.
    3. במידה ואתם מתבקשים לשלוח (באימייל) תעודה מזהה, אתם יכולים לצלם (בפלאפון) את רישיון הנהיגה שלכם, ולמחוק בMSpaint (או כל תוכנת עריכה אחרת) את מספר ת.ז. או כל פרט שאתם לא רוצים לחשוף - זה מה שאני עשיתי (כל מה שהם רוצים זה שם וכתובות, בכדי למנוע מאנשים להרשם יותר מפעם אחת).

במדריך הזה תוכלו לקבל את כל המידע על איך להתחיל לשחק פוקר חינם ללא שום הפקדה וללא פרטי כרטיס אשראי באתרי פוקר כמו Poker Stars או Full Tilt אם תעקבו אחרי ההוראות במדויק אתם יכולים להתחיל לשחק פוקר חינם עם $50 תוך .יום-יומיים

קראו בקפידה ולפי הסדר את המדריך ויש לכם כסף חינם לפוקר. תבלו!

חשוב להבין!!-אין טריקים, לא צריך להפקיד בשביל לקבל את הכסף,
    פשוט צריך לענות על שאלון משחקי פוקר והדבר הנפלא הוא שכל התשובות לחידון נמצאות במאגר שאלות פתור מראש!!

לפני שאני מתחיל במדריך, חשוב לי להסביר לכם מה אתם מקבלים בסוף התהליך:
    · 50$ אמיתיים לחשבון פוקר שלכם במקום (ובאתרים נבחרים עוד $50 לאחר שצברתם מספר נקודות מסוים) מאחד מהאתרים הכי אמינים ברשת - Poker Strategy ברגע שאתם עונים נכון על חידון פוקר. מאפשר לכם בעצם לשחק פוקר חינם.
    · 27% החזר עמלות (rake back) כל חודש.
    · ניתן למשוך את הכסף ללא בעיה.

כמובן שכמו כל ישראלי גם אתם רוצים לדעת איך זה אפשרי ולמה שמישהו ייתן לכם כסף אז הנה הסבר קצר לפני שנתחיל בתהליך:

במשחק פוקר על כסף אמיתי ישנה מעין עמלה שלוקח חדר הפוקר [RAKE] עמלה זו הינה אחוז קטן מסכום הקופה וזהו בעצם הרווח של חדר הפוקר.חדרי הפוקר מוכנים לתת חלק מעמלה זו לשותפים אשר מפנים אליהם שחקנים חדשים וזה בדיוק מה שעושה Poker Strategy- היא מפנה שחקנים חדשים,מכשירה אותם,בוחנת אותם ומספקת להם סכום התחלתי למשחק[50$] ומצפה להרוויח מחלק מהעמלות שתייצרו לאורך זמן.אני יכול להעיד על עצמי שהתחלתי מחשבון של 100$ ולאחר תקופות של רווחים והפסדים,עליות ומורדות חזרתי לאותו סכום של 100$ שהתחלתי איתם אך בזמן הזה הפרשתי לחדר הפוקר מעל ל500$ RAKE כך שמי שזה בהחלט השתלם למי שהפנה אותי.

ועכשיו לתהליך...
    1. פתחו את הלינק הבא בלשונית חדשה[לחיצה על הגלגלת] או העתיקו אותו לשורת המשימות:

2. באתר הבית לחצו על register בקצה הימני העליון של המסך[בכתב קטן]
    3. מלאו את טופס ההרשמה הקצר(ודאו שאתם ממלאים מייל אמיתי מאחר ותצטרכו לאמת אותו).ישלח לכם קוד אימות במייל שאותו תצטרכו להכניס.
    4. לאחר שתאמתו את המייל תוכלו לבחור בין שתי אופציות-לקבל 50$ בחינם או לקבל בונוס על הפקדה.כמובן שתבחרו לקבל 50$ בחינם.
    5. בחלון הבא תבחרו את הנושא שעליו תלמדו ותבחנו-בחרו באופציית No-Limit Big Stack Strategy או Fixed Limit מאחר שלבחנים אלה יש לי את התשובות.
    6. יפתח לכם חלון עם רשימת ההרצאות ובסופן כפתור "start quiz" אתם יכולים לקרוא ואז להתחיל את המבחן או לדלג על השאלות וללחוץ ישר על הכפתור.
    7. לאחר שהתחלתם את הבוחן[שימו לב שהשאלות מופיעות בצד ימין] כנסו לקישור הבא שבו נמצא מאגרי התשובות:

8. חשוב מאוד!!-אל תבזבזו זמן בחיפוש השאלה במאגר מכיוון שזה ייקח הרבה זמן,פשוט השתמשו באופציה של ctrl f ,תפתח לכם שורת חיפוש בתחתית הדפדפן וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא העתק הדבק מדף השאלות למאגר השאלות והתשובות.

במידה ואתם לא מוצאים את אחת השאלות במאגר פשוט תענו עליה לבד, רב השאלות די פשוטות,ואם בכל זאת הסתבכתם אז ניתן לקרוא את המאמרים באתר שנמצאים לפני המבחן ושם נמצאים התשובות (או פשוט להריץ חיפוש של השאלה בגוגל).
    אם לא עברתם בפעם הראשונה לא לדאוג- יש לכם 5 הזדמנויות לעשות את הבוחן.

אחרי הבוחן חייבים לעקוב אחרי ההוראות!!!

· ברגע שעברת יבקשו מכם לבחור חדר פוקר שבו תרצו לשחק ולקבל אליו את הכסף.
    · אני ממליץ על full tilt poker מכיוון שהם נותנים בונוסים נוספים ומאוד נח למשוך מהם כסף לישראל.
    · לאחר שבחרתם אתר הדף יחולק למלבנים ושלבים-מאוד חשוב לעקוב אחרי השלבים ולמלא את הפרטים במדויק.
    · שלב ראשון-הורדת התוכנה[שוב אני מזכיר,למי שהתכנה כבר מותקנת אצלו שימחק אותה ואת קבצי הקוקיז ויתקין מחדש דרך הקישור מהאתר שלהם ובנוסף יפתח חשבון חדש עם שם משתמש אחר]
    · שלב שני-פתחו חשבון באתר ומלאו את פרטיכם.חשוב מאוד!!-במשבצת refferer code מלאו ps150 כך שבאתר ידעו שהגעתם דרך poker strategy .אם לא תעשו זאת לא תקבלו את הכסף.
    · מלאו ב- poker strategyאת שם המשתמש שבחרתם ב- full tilt poker או אתר אחר שבו נרשמתם.
    · לאחר מכן תדרשו להשלים את פרטיכם האישיים[שימו לב שאתם ממלאים פרטים אמיתיים מכיוון שהם מבקשים באופן אקראי תעודה מזהה]
    · במידה ונתבקשתם לשלוח תעודה מזהה[לבדוק במייל וגם בדואר זבל אם הגיעה בקשה לכך] ניתן לשלוח צילום ת.ז,דרכון או רישיון.ניתן למחוק את המספר תעודת זהות או דרכון בסריקה-כל מה שמעניין אותם זה לבדוק שהבן אדם אמיתי ולא עושה רישום כפול.
    · זהו!!-סיימתם וכל שנותר הוא להמתין לקבלת הכסף דבר שלוקח בין 24-48 שעות.בינתיים תוכלו לשחק על כסף מדומה או לקרוא את המאמרים המעולים שבאתר.

מזל טוב! קיבלתם את הכסף ואתם יכולים להתחיל לשחק.
    50$ זה סכום טוב להתחיל לשחק איתו פוקר אך בשביל לא לאבד אותו מהר רצוי לא להמר על כולו בבת אחת אלא לשחק במשחקים נמוכים ולאט לאט לעלות בלימיטים.0.05/0.10$ זה שולחן סביר במשחקי קאש או לחלופין ניתן להיכנס לטורניר s&g של 2$. משחק בסכומים האלה גם עוזר לכם לצבור נקודות ולקבל בונוסים נוספים שהאתרים מחלקים.

תהנו,
    יוסי
    נערך בפעם האחרונה על ידי DarkLake : 07/10/10 ב 15:40

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    LOL זה פעם שלישית השבוע שפותחים אשכול כזה נעול פעם הבאה אדומה.

eXTReMe Tracker