שלום, היום אני הולך להדריך אותכם לגבי תכניות שותפים לכל הגילאים וההרשמות חינם אז נתחיל:
wesell

תלחצו על התמונות על מנת לראות אותן הן יעזרו לכם במדריך

וויסל היא אחת מתכניות השותפים המצליחות ביותר בארץ!, בוויסל אתם צריכים לפרסם קמפיינים בעזרת לינקים אישיים או באנרים, הקמפיינים בוויסל מבוססים לפי ליד (הרשמה) או לפי הקלקה על הלינק או מכירה.
וויסל היא אחלה דרך להרוויח כסף והרבה לכל הגילאים וההרשמה חינם (בהרשמה רשום שאתם צריכים אתר אינטרנט עם תנועה של 1000 אנשים לפחות ליום, זה לא חובה בכלל לי אין ואני מרוויח לא רע (תראו תמונה) אתם יכולים להשתמש בפורומים,בלוגים,פייסבוק,וכ'ו.

אוקיי נעבור למדריך-

אוקיי אז ככה אחרי שאתם נרשמים-
להרשמה לחצו כאן
תתחברו לאתר
תלכו לבחר מפרסם

נפתחה לכם טבלה עם פרסומות והעמלות שתקבלו על הפרסומות (מקרא סימנים יש למטה).
תבחרו מפרסם, ניקח לדוגמה את jdate תלחצו על השם של הפרסומת ויפתח לכם חלון בחלון הזה יהיה רשום לכם איפה מותר לכם לפרסם ואיפה אסור לכם, תרדו למטה ושם יש לכם לינק לשיווק הקמפיין תלחצו על זה ותקבלו את הלינק תעתיקו אותו ותפרסמו אותו.

לדוגמא: אם אתם מפרסמים את זה בפייסבוק תרשמו את זה בסטטוס שלכם משהו כמו: בנים ובנות בואו להכיר ולהירשם (תעתיקו את הלינק) או משהו בסגנון וכל אדם שיירשם דרך הלינק הזה תקבלו 13 שקל רק מהלינק הזה (יש לינקים שאפשר להרוויח בהם גם 420 שקל לאדם שנרשם).

כל אדם שתוסיפו אתם תרוויחו 5% מהרווחים שלו (האדם שתוסיפו לא יפסיד כסף זה פשוט אתם תרוויחו).
כדי להוסיף אנשים לוויסל אתם הולכים למעלה ויש שם שותפי משנה שם יש לינק שלכם ואת האנשים שצירפתם את הלינק תביאו לחברים שלכם שיירשמו גם וכך גם אתם תרוויחו!

המרה=רווח, אדם שנכנס ללינק שלכם ונרשם אז תעלה לכם המרה.
בדף הבית של האתר אתם יכולים לראות את המצב שלכם כמו בתמונה הראשונה.

לשאלות נא לפנות אליי במסן [email protected] במייל [email protected]

לבלוג שלי http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntr...Id=1798323&r=1

אם יש שאלות ואתם מעוניינים בעוד אתרים רווחיים שעובדים על אותו עיקרון.
או על אתרים שמבוססים על לחיצה על פרסומות נא לפנות אליי או במייל או במסן או בפרטי או שתגיבו פה ואני אענה.

בהצלחה!