מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: גיאורגיה - ישראל היום בערב

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים

גיאורגיה - ישראל היום בערב

היום, 20:00, שידור חי בערוץ 10.

ארבעה ימים אחרי ה-1:3 על מלטה, סיימה נבחרת ישראל את הכנותיה לקראת משחק החוץ הראשון שלה במסגרת מוקדמות יורו 2012 מול גאורגיה. בנבחרת נשמעו אופטימיים באשר לסיכויים לנצח את הנבחרת הגאורגית, כששחקנים סיפרו כי גם תוצאה מינימלית תספיק במפגש הזה לקראת המשחק הבא מול הפייבוריטית בבית, נבחרת קרואטיה.
    הקפטן יוסי בניון נטל חלק באימון המסכם ויפתח בהרכב. מאמנו לואיס פרננדז טען במסיבת העיתונאים כי הוא עדיין לא החליט לגבי ההרכב הסופי שיעלה למשחק. המאמן אמר למקורביו כי הוא מעדיף לעלות עם קשר אחורי נוסף על חשבון גילי ורמוט, ולאחר התלבטות בין תמיר כהן לערן זהבי, העדיף הצרפתי את קשר בולטון, שיוסט מעמדת הבלם בחזרה לתקפידו המקורי. דקל קינן יפתח במרכז ההגנה.
    שחקן בנבחרת אמר: "לא משנה באיזה הרכב נעלה, נהיה חייבים לנצח".
    "לנבחרת גאורגיה יש מאמן מצוין. לא סתם הם הוציאו תיקו מיוון, הם שיחקו בשיטה נכונה", אמר המאמן הלאומי, לואיס פרננדז, במסיבת העיתונאים. "את מי אני מכיר משם? קשה לי לבטא את השמות, אבל אני מכיר את ולדימיר דבאלישווילי ממכבי חיפה ואת המגן השמאלי קאחה קלאדזה.
    "ברבע השעה הראשונה נסבול מהלחץ שלהם, אבל אני מקווה שנעבור אותה בשלום. מה תהיה תוצאה טובה עבורנו? ניצחון או תיקו", המשיך המאמן. "מאז שאני בישראל, המטרה שלי הייתה לבנות נבחרת חזקה שיודעת לשחק כדורגל במטרה להעפיל לאליפות אירופה". ומה לגבי ההרכב? פרננדז ביקש לחכות מעט: "אם אתם רוצים לדעת את ההרכב, תצטרכו לחכות למשחק עצמו, בינתיים אני יכול לומר שדודו אוואט יהיה בשער, טל בן חיים בלם, ויוסי בניון קפטן".

הרכב צפוי, נבחרת ישראל : דודו אוואט, דני בונדר, טל בן חיים, דקל קינן, דדי בן דיין, בירם כיאל, אלמוג כהן, תמיר כהן, ליאור רפאלוב, יוסי בניון, בן סהר.

ארבע פעמים בעבר נפגשו גאורגיה וישראל, כאשר כל המפגשים היו במסגרת משחקי ידידות. המאזן: שני ניצחונות לישראל, תיקו וניצחון לגאורגיה. המפגש האחרון, שהתקיים בטביליסי ב-27 במאי 2004 הסתיים בניצחון ישראל 0:1. וואליד באדיר כבש את השער בדקה ה-33. השרידים היחידים בסגל מאז הם יוסי בניון וטל בן חיים.
    גאורגיה מגיעה להתמודדות במצב רוח מרומם אחרי ה-1:1 הנפלא בפיראוס. המאמן טימורי קצבאיה, שהעביר שנים ארוכות ביוון כשחקן, ראה את נבחרתו עומדת נהדר מול יוון, מביכה את המארחים בהתקפות מתפרצות חכמות. הגאורגים לא היו רחוקים מלחזור הביתה עם שלוש נקודות סנסציוניות: "לא הופתעתי. אני מכיר את הכדורגל היווני והיה לי קל לומר לשחקנים למה לצפות. אני שמח על התוצאה ועכשיו, אנחנו עם הפנים לישראל".
    לעיני הקהל הביתי, שאמור לגדוש את היציעים בטביליסי, בגאורגיה מכוונים רק לניצחון: "מצפה לנו משחק קשה. ישראל פתחה טוב מול מלטה והגיעה לכאן להילחם בשביל ניצחון נוסף", אמר הקפטן הוותיק קלאדזה. "אנחנו משחקים בבית ואחרי התוצאה ביוון, אני בטוח שהקהל ידחף אותנו". הקפטן הוותיק התייחס ליחסי הכוחות בבית ו': "כל נבחרת בבית יכולה להפתיע. נכון שאין יריבות כמו איטליה או אנגליה, אבל לקרואטיה ויוון סיכויים טובים יותר להעפיל".

הרכב צפוי, נבחרת גיאורגיה : נוקרי רבישווילי, אוצ'ה לובז'נידזה, מלחאז אסטיאני, קאחה קלאדזה, זוראב חיזאנישווילי, גוגיטה גוגואה, דוד קבירקבליה, אלכסנדר יאשווילי, לבאן קוביאשווילי, ולדימיר דבאלישווילי.

בע"ה ננצח אותם !

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    1-0 קטן לישראל.. רפאלוב כובש

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    תוצאת סיום - 0:0 מאכזב

הסמל האישי של J.Wilshere
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    מאכזב?
    תגיד תודה שלא קיבלנו 3
    משחק חלש ביותר של הנבחרת פרננדז אחלה של מאמן אבל טיפש מי שלא פותח עם ורמוט קלף מנצח או לא מילה היה נותן לו מחצית שלמה לנסות אבל 20 דקות שמתוכם 10 דקות הכדור יוצא לחוצים והמשחק לא שוטף איך אתה יכול לצפות משחקן לעשות משהו בזמן כזה ועוד הוא עשה... רק זהבי לא סיים טוב ורמוט השחקן הכי טוב בארץ אין מה לדבר פשוט תותח הבן אדם

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    נבחרת אפורה... מקווה שברגע שיחזור שכטר ההרכב יהיה כזה

------------------------------------דודו אוואט---------------------------------------

דדי בן דיין --------- דקל קיינן ------------- טל בן חיים --------------- עותמאן

-----------------------------------בירם כיאל----------------------------------------

אלמוג כהן------------גילי ורמוט-------------------------------בניון--------------

--------------------איתי שכטר----------------בן סהר/גדיר----------------------

ביזיון ששחקן כמו תמיר כהן שהוא שחקן ממוצע צריך לפתוח ולהשאיר שחקנים מוכשרים בהרבה בספסל..... חייב לזמן את גדיר.. אפילו בשביל להציק להגנות הוא שחקן מעולה לנבחרת.. חסר מהירות, מחץ וקצת יצירתיות.. הוא יכול להיות אחלה...
    להזמין לבוגרת גם את בירבס נאתכו כאופציה מהספסל.......
    עותמאן חייב לפתוח, זה שחקן שגם עושה הגנה וגם עולה עם מהירות להתקפה ויוצר הזדמנויות, בנוסף להרמות כדורים לרחבה.....
    ולהפסיק פעם אחת להגיד "תיקו זה תוצאה מכובדת"
    ברגע שאומרים שתיקו זה תוצאה מכובדת לפני משחק אז זה המקסימום שנוציא.. צריך לבוא כל משחק ולא משנה נגד מי עם גישה אחת והיא לנצח... אם השחקנים לא יאמינו שהם ינצחו אנחנו נישאר מאחורה ונמשיך להיכשל.... פעם אחת לבוא כמו גברים לפני משחק ולהגיד "הולכים לפתוח להם תתחת"
    כי באמת הנבחרת שיש עכשיו זה נבחרת שלדעתי צריכה מהבית הזאת לעלות לאליפות אירופה וכל תוצאה אחרת = כישלון.

הסמל האישי של J.Wilshere
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    תחליף את ידין בכיאל ותוריד את אלמוג כהן להיות קשר אחורי וורמוט ובניון כל אחד בכנף בן סהר ושכטר בהתקפה ויש לך אחלה של נבחרת

------------------------------------דודו אוואט---------------------------------------

דדי בן דיין --------- דקל קיינן ------------- טל בן חיים --------------- עותמאן

---------------אלמוג כהן--------------------אביחי ידין----------------------------

-------ורמוט------------------------------------------------------בניון--------------

--------------------איתי שכטר----------------בן סהר-----------------------------

נושאים דומים

1. מישו מתכנן היום בערב
    על ידי Cr4zY^De4moN בפורום מה שבראש
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 23/04/07, 18:50
  2. מי הולך היום בערב לים בת"א??
    על ידי Cr4zY^De4moN בפורום מה שבראש
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 02/05/06, 21:03
  3. יום שישי->חאפלההה (מה אתם עושים היום בערב)
    על ידי JHONJHON בפורום סיפורי סטלה
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 07/04/06, 23:58
  4. מה אתם עושים היום בערב?
    על ידי FireWall בפורום מה שבראש
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 26/02/06, 19:57
eXTReMe Tracker