עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 38

אשכול: המצב הביטחוני בישראל

הסמל האישי של MaGnuM
    MaGnuM MaGnuM מנותק עתיק
    שם פרטי
    אילון
    קיבל לייק
    202 פעמים

המצב הביטחוני בישראל

וואלה כל יום אני שומע שאיראן ממלחמת לבנון השנייה רק מחמשת את חזבללאה...
    היום זה כבר היה ממש על הפנים...
    האיראנים פתחו טיל של 250 ק"מ , והם מתכוונים להעביר דרך סוריה הרבה כאהל לחזבללאה...
    רשום גם שחזבללאה מתחזקת מיום ליום ומסוגלת לשלוח אילנו עשרות טילים בוא זמנית .
    אני כבר התחלתי לפחד לא יודע מה איתכם ..
    פתחתי תנושא כאן כי אני יודע שיש פה אנשים שבצבא והם יודעים קצת יותר ממני.
    אז מה אתם אומרים?

הסמל האישי של Oblivion
    Oblivion Oblivion מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אושר
    קיבל לייק
    396 פעמים
    יש אלוהים ורמטכ"ל

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    מה יש לך לפחד? הכל כתוב למעלה

dolevz12 dolevz12 מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    דולב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נזיין את כולם כמו במלחמת ששת הימים

הסמל האישי של MaGnuM
    MaGnuM MaGnuM מנותק עתיק
    שם פרטי
    אילון
    קיבל לייק
    202 פעמים
    הילה גמאני חושב כמוך ..
    אבל לא באלי למות עכשיו חחחח
    החיים רק התחילו ... חחחחחחחחחחחחח
    אבל עכשיו אני מבקש תגובות רציניות בבקשה...

Tal :) Tal :) מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    התגובה הכי רצינית שאני יכול להביא לך
    תחייה את החיים שלך , תהנה מהרגע
    עזוב את כל הפוליטיקה
    שכולם ימותו
    אם כל היום תחשוב על הפוליטיקה אתה לא תצא מזה

הסמל האישי של Shayz
    Shayz Shayz מנותק גורו
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי XxEilonxX צפה בהודעה
    הילה גמאני חושב כמוך ..
    אבל לא באלי למות עכשיו חחחח
    החיים רק התחילו ... חחחחחחחחחחחחח
    אבל עכשיו אני מבקש תגובות רציניות בבקשה...
    ברגע שאדם מת החיים רק מתחילים..
    בן אדם בא לעולם בשביל לתקן..
    עם תחזור בתשובה תראה מה זה הנאה אמיתית אני לא אומר לך עכשיו תלבש שחור לבש ותיהיה חרידי בבני ברק..
    תתחיל ממשהו קטן לברך על אוכל להשתדל יותר בכיבוד הורים תיקח על עצמך מעשה אחד טוב ושיהיה קבוע..
    אז יש לי שאלה אליך מה אתה מעדיף לחיות 120 שנה מקסימום או חיי נצח טובים ?

^Lny ^Lny מנותק מכשיר עולם
    שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    סוריה מתחממת.

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Shayz צפה בהודעה
    עם תחזור בתשובה תראה מה זה הנאה אמיתית אני לא אומר לך עכשיו תלבש שחור לבש ותיהיה חרידי בבני ברק..
    תתחיל ממשהו קטן לברך על אוכל להשתדל יותר בכיבוד הורים תיקח על עצמך מעשה אחד טוב ושיהיה קבוע..
    בשביל מה התגובה הזאתי נחוצה עכשיו
    זה רק מראה כמה אתה בן אדם "מאמין"
    אתה סתם אינטרסנט
    כמו כל הרבנים שאני מכיר
    מנסה לשכנע מישהו לחזור בתשובה דרך הפחד שלו
    ממש עלוב

הסמל האישי של Shayz
    Shayz Shayz מנותק גורו
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    בן אדם צריך לדעת את האמת גם עם היא קשה והוא צריך לדעת לפני מה הוא הולך עכשיו יש את כל התסמינים שלפני 2500 שנה היו כתובים כל הנבואות מתגשמות עכשיו כנגד עיניינו אנחנו בתקופה הכי קשה שרוצחים אונסים חוצפה ישגה אנשים בלי כבוד לא נשאר לנו על מי להשען אלה על אבינו שבשמיים..
    יודע מה עזוב את הרבנים ואת כל הדיבורים שלהם בצד..
    תרגיש מה זה בתור עצמך תראה איזה חכמה אדירה התנ"ך התלמוד והזוהר השפה העברית אתה מכיר אותה ? תלמד אותה לעומק ותבין כמה כח יש בה.
    http://www.youtube.com/watch?v=2dSYJ9oU1qQ

אה ואתה גם בעצם אומר "תהנה מהחיים תנצל אותם מה יש לך להפסיד" בנינו כמה אדם יכול להינות כבר אבל אף פעם זה לא יהיה הנאה אמיתית כל הזמן מנסה דברים חדשים עד שבסוף מגיעים לסמים ואז אתה חי באשליה גמורה והלך עליך..
    וגם שאתה חי ונהנה מהחיים מבלה כל היום אתה חושב רק על עצמך והדת מתחשבת בכולם היא רוצה שאתה תדאג לשני ולא תחשוב רק על עצמך..

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=717

קיבל לייק
    0 פעמים
    בן אדם צריך לדעת את האמת גם עם היא קשה והוא צריך לדעת לפני מה הוא הולך עכשיו יש את כל התסמינים שלפני 2500 שנה היו כתובים כל הנבואות מתגשמות עכשיו כנגד עיניינו אנחנו בתקופה הכי קשה שרוצחים אונסים חוצפה ישגה אנשים בלי כבוד לא נשאר לנו על מי להשען אלה על אבינו שבשמיים..
    יודע מה עזוב את הרבנים ואת כל הדיבורים שלהם בצד..
    תרגיש מה זה בתור עצמך תראה איזה חכמה אדירה התנ"ך התלמוד והזוהר השפה העברית אתה מכיר אותה ? תלמד אותה לעומק ותבין כמה כח יש בה.
    http://www.youtube.com/watch?v=2dSYJ9oU1qQ

אה ואתה גם בעצם אומר "תהנה מהחיים תנצל אותם מה יש לך להפסיד" בנינו כמה אדם יכול להינות כבר אבל אף פעם זה לא יהיה הנאה אמיתית כל הזמן מנסה דברים חדשים עד שבסוף מגיעים לסמים ואז אתה חי באשליה גמורה והלך עליך..
    וגם שאתה חי ונהנה מהחיים מבלה כל היום אתה חושב רק על עצמך והדת מתחשבת בכולם היא רוצה שאתה תדאג לשני ולא תחשוב רק על עצמך..

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=717
    אין לי מושג איזה כדורים לקחת
    אבל אתה בן אדם כל כך 0 וצבוע
    שנגעת לילד קטן בנקודה הכי רגישה שלו בשביל לנסות להחזיר אותו בתשובה
    כל טיפת כבוד שהיית לי אליך בתור בן אדם ירדה
    ואתה יודע מה ? אני גם מבין למה אתה בחור מאמין
    ואני יודע שזה לא בגלל שאתה מודה לבורא עולם שהביא אותך לעולם היפה הזה שאתה נמצא בו
    אלא רק למטרת אינטרס אישי וטובות הנאה
    סוג של יד לוחצת יד

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    טל אל תדבר שטויות ובערימות אחי מה הוא מדבר ומה אתה עונה,

"להחזיר אנשים בתשובה לפי הפחד כמו כל הרבנים" - קודם כל אני לא יודע מאיפה התעוזה לצאת על "רבנים גדולים", מי שהם לא יהיו - כל העובר על דברי דרבנן כאילו עבר על דאורייתא, הם גדולי ישראל האמיתיים.

באשר לפחד: זוהי האמת, בספר הזוהר הקדוש שכל העולם מסכים עליו שהוא נכתב לפני כ 2500 שנה על רשב"י כתוב הכל, כל הסימנים, וכל הדברים שיהיו בעת שלפני ביאת המשיח ובדור הזה, גם חזקיה הנביא חזה את הכל להיום והכל נכון אחי תפנים את זה לטוב ולרע, זו אמת לאמיתה מה כואב לכם ? שיש קב"ה? שאתם עם ישראל - עם סגולה ? אתם חושבים שאתם כמו כל העמים ? אז אתם טועים ובגדול

עכשיו בכללי, יש לך ראש על הכפתיים ואתה בין החבר'ה היותר אינטלגנטיים פה ואני גם יודע שאתה מאמין אבל תיזהר בדברים שלך

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי נתיניו צפה בהודעה

"להחזיר אנשים בתשובה לפי הפחד כמו כל הרבנים" - קודם כל אני לא יודע מאיפה התעוזה לצאת על "רבנים גדולים", מי שהם לא יהיו - כל העובר על דברי דרבנן כאילו עבר על דאורייתא, הם גדולי ישראל האמיתיים.

באשר לפחד: זוהי האמת, בספר הזוהר הקדוש שכל העולם מסכים עליו שהוא נכתב לפני כ 2500 שנה על רשב"י כתוב הכל, כל הסימנים, וכל הדברים שיהיו בעת שלפני ביאת המשיח ובדור הזה, גם חזקיה הנביא חזה את הכל להיום והכל נכון אחי תפנים את זה לטוב ולרע, זו אמת לאמיתה מה כואב לכם ? שיש קב"ה? שאתם עם ישראל - עם סגולה ? אתם חושבים שאתם כמו כל העמים ? אז אתם טועים ובגדול

עכשיו בכללי, יש לך ראש על הכפתיים ואתה בין החבר'ה היותר אינטלגנטיים פה ואני גם יודע שאתה מאמין אבל תיזהר בדברים שלך
    באמת שאני לא מבין איך אפשר לקרוא לחבורה של זקנים שמברברים " גדולי ישראל האמיתיים."
    חאלס עם הכפיה הדתית הזאת, שאנשים יחיו לפי הדרך שהם מרגישים נכונה ולא לפי מה שאנשים אחרים חושבים...

Dead`pool Dead`pool מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני מוצא את את עצמי מחזק את הדברים של שי ונתי ואני לא בן אדם מאמין הדוק.. בסך הכול מסורתי אפילו זה לא.. ומסיבה אחת פשוטה-
    אני לא מאמין שנוצרנו מכלום. משהו חייב ליצור אותנו ליצור את העולם הזה..העולם בנוי כל כך מדויק שפשוט אין סיכוי שממפץ גדול פתאום הכול נברא..
    בכל מקרה לא ראיתי את שי מנסה להחזיר פה מישהו לתשובה..ואגב החוקים הבאמת חשובים של היהדות זה קודם כל בין אדם לחברו ולא בין אדם לאלוהים..
    וכאן הרבה אנשים שוגים.. שהם חושבים שקודם כל מחזירים בתשובה בשביל שאנשים ישמרו שבת וכולי.. איזה סוג של אינטרס יש לבן אדם להחזיר מישהו בתשובה?
    אף אחד לא יחזור בתשובה מתוך כפייה כך או כך..יותר מזה..אני לא רוצה להאמין שאחרי המוות אתה נשאר חול ואבק שקבור מתחת לאדמה...

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי נתיניו צפה בהודעה

לא אמרתי שאני לא מאמין.. ומענין לי תביצה הזיוני מוח שלו על הדת זה לא הנקודה בכלל
    הנקודה היא שהדרך שלו להחזיר אנשים בתשובה היא תוך כדי איום

בוא אני יספר לך את הקשר שלי על הדת

גיל 13 היתי ילד תמים שהלך לרב כמעט כל יום
    הרב הבטיח לי הבטחות שאם אתה תעשה ככה וככה יבוא עליך ככה וככה
    אז בגלל שאני מאוד אהבתי את עצמי התחלתי להניח תפלין ולקרוא תהילים
    הרי מה יכול יצא מזה ? רק טוב !
    התבגרתי וחשבתי על זה עוד קצת והרגשתי הכי צבוע שבעולם שבמקום להתפלל לגדולה של ה' שברא אותנו
    אני מתפלל רק למען אינטרס אישי - אז העדפתי להפסיק

וזאת הסיבה שאתה, שי ודת פול מאמינים
    אתם לא באמת צדיקים כמו שאתם רואים את עצמכם פשוט הפתרון שלכם לכל הבעיות הוא ה'
    וככה כל העולם מתנהל
    ואתה יודע מה ? אני מעדיף לחיות את החיים שלי 50 שנה של הנאה מאשר חיי נצח של צביעות

ותראה מה מחזק את מה שאני אומר

שים לב למה שאני מדגיש

ציטוט במקור פורסם על ידי Dead`pool צפה בהודעה
    אני מוצא את את עצמי מחזק את הדברים של שי ונתי ואני לא בן אדם מאמין הדוק.. בסך הכול מסורתי אפילו זה לא.. ומסיבה אחת פשוטה-
    אני לא מאמין שנוצרנו מכלום. משהו חייב ליצור אותנו ליצור את העולם הזה..העולם בנוי כל כך מדויק שפשוט אין סיכוי שממפץ גדול פתאום הכול נברא..
    בכל מקרה לא ראיתי את שי מנסה להחזיר פה מישהו לתשובה..ואגב החוקים הבאמת חשובים של היהדות זה קודם כל בין אדם לחברו ולא בין אדם לאלוהים..
    וכאן הרבה אנשים שוגים.. שהם חושבים שקודם כל מחזירים בתשובה בשביל שאנשים ישמרו שבת וכולי.. איזה סוג של אינטרס יש לבן אדם להחזיר מישהו בתשובה?
    אף אחד לא יחזור בתשובה מתוך כפייה כך או כך..יותר מזה..אני לא רוצה להאמין שאחרי המוות אתה נשאר חול ואבק שקבור מתחת לאדמה...
    זאת הסיבה שמחזקת את האמונה שלו בה' - הוא אוהב את עצמו
    [דת פול אל תיקח את זה כמשהו אישי אני לא מנסה לפגוע בך]

כנ"ל

הסמל האישי של MaGnuM
    MaGnuM MaGnuM מנותק עתיק
    שם פרטי
    אילון
    קיבל לייק
    202 פעמים
    וואי למה הפכתם תדיון הזה ...
    אני האמתי עם כל הכבוד,
    לא הבנתי פה מה כל אחד מנסה להעביר...

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי XxEilonxX צפה בהודעה
    וואי למה הפכתם תדיון הזה ...
    אני האמתי עם כל הכבוד,
    לא הבנתי פה מה כל אחד מנסה להעביר...
    כי הבנת הנקרא זה הצד החלש שלך?

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    אחי, אני עדיין לא צדיק ולא מקובל, אבל אני בכל יום מתווכח לכך שהתורה היא אמת, ובכל יום אני לומד יותר וככה המעגל נסגר לי ואני שואל מלא שאלות ומקבל תשובות, אז אני צריך יותר מזה ? לא.. ואני לא מתפלל רק בשבילי. והקב"ה בסופו של דבר הוא הפתרון של כולם, תאמין לי...
    אני באמת לא קולט את הנקודה שאתה מעביר לי, שאני מתפלל בשביל עצמי ? בגלל שלימדו אותי תורה בצל פחד מסויים ? איזה שטויות... כל בן אדם חכם ברגע שייכנס טיפה וילמד יבין שהתורה היא מוסרית, שיש בה חכמה שאין בשום מקום אחר, שיש הלכות והסבר לכל הלכה ויש סגולות ותפילות והרבה מאוודדדד חגים ושמחה אז גם אם לימדו אותי פחד זה מתגמד ברגע שהכרתי את כל זה.

ושוב פעם לגבי הכפייה ולגבי הפחד, זה שאני אומר מה כתוב זה לא בהכרח אומר שזה יקרה לכם או שזה בניסיון להחזיר אתכם, זה ששי בחר לציין את זה אז סבבה לו... הוא לא טועה בדברים שהוא אמר אבל אולי הוא טעה בדרך כי גם אני שנאתי שניסו להחזיר אותי בפחד וגם לי סיפרו הרבה שטויות על "עוד שניה לוחצים על הכפתור האדום וכל העולם נחרב ורק מי שמאמין יחיה" יאלה חאלס ראינו את הסרטים... ולמדתי והבנתי שזה יותר מורכב ויותר מתקדם ושיש עוד הרבה דברים מעבר לכך..
    בגדול מה שהזוהר כותב קורה היום תרצו או לא תרצו, כתוב שמלך פרס יעמוד ויאיים על כל העולם - זה קורה
    כתוב שהעולם יתחמם מעבר לרגיל - השנה נשברו שיאים
    כתוב שייצא מים מאבן השתיה בירושלים - זה קרה
    ועוד ועוד

ואלי, גדולי ישראל זה לא אחר מאשר המאמינים והרבנים, ואני יגיד לך יותר מזה, אתה חי בזכותם
    נערך בפעם האחרונה על ידי נתיניו : 27/08/10 ב 15:06

Dead`pool Dead`pool מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Tal :) צפה בהודעה
    לא אמרתי שאני לא מאמין.. ומענין לי תביצה הזיוני מוח שלו על הדת זה לא הנקודה בכלל
    הנקודה היא שהדרך שלו להחזיר אנשים בתשובה היא תוך כדי איום

בוא אני יספר לך את הקשר שלי על הדת

גיל 13 היתי ילד תמים שהלך לרב כמעט כל יום
    הרב הבטיח לי הבטחות שאם אתה תעשה ככה וככה יבוא עליך ככה וככה
    אז בגלל שאני מאוד אהבתי את עצמי התחלתי להניח תפלין ולקרוא תהילים
    הרי מה יכול יצא מזה ? רק טוב !
    התבגרתי וחשבתי על זה עוד קצת והרגשתי הכי צבוע שבעולם שבמקום להתפלל לגדולה של ה' שברא אותנו
    אני מתפלל רק למען אינטרס אישי - אז העדפתי להפסיק

וזאת הסיבה שאתה, שי ודת פול מאמינים
    אתם לא באמת צדיקים כמו שאתם רואים את עצמכם פשוט הפתרון שלכם לכל הבעיות הוא ה'
    וככה כל העולם מתנהל
    ואתה יודע מה ? אני מעדיף לחיות את החיים שלי 50 שנה של הנאה מאשר חיי נצח של צביעות

ותראה מה מחזק את מה שאני אומר

שים לב למה שאני מדגיש

זאת הסיבה שמחזקת את האמונה שלו בה' - הוא אוהב את עצמו
    [דת פול אל תיקח את זה כמשהו אישי אני לא מנסה לפגוע בך]

כנ"ל
    כנראה לא הבנתה אותי נכון..זה לא בגלל שאני אוהב את עצמי ואיפה ראיתה שרשמתי שאני חושב שאני צדיק?.. כמו שאמרתי אני לא מאמין שנוצרנו מכלום ולכן אני חושב שאחרי החיים לא נחזור להיות כלום או לפחות מקווה להאמין בזה..ואין קשר לאהבה עצמית או משהו בסגנון..
    ואגב זה שאני מאמין בה' עוד פעם זה לא בגלל אהבה עצמית.. אני מזמן לא מניח תפילין סתם כי לא באלי.. שומר שבת רק כשאני אצל המשפחה ולא הולך לבית כנסת כל יום שישי..מה שאני עושה זה מתוך רצון ורק מתוך רצון כי אם לא אז זה לא שווה כלום..
    אז אל תעצב אותי כבן אדם מאמין בשביל טובות הנאה אישיות אם אפשר לקרוא לזה ככה כי אפילו לא חשבתי על זה.. מה אי אפשר להאמין ב-ה' בלי לשמור שבת? להניח תפילין? להיות בישיבה? אני רוצה לראות תאידיוט שאומר דבר כזה
    נערך בפעם האחרונה על ידי Dead`pool : 28/08/10 ב 04:20

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    אני לא רוצה להפחיד אותך יודע אבל אני מאמין בגוג מגוג ובגוג מגוג אומרים ששליש מהעולם ימחק..
    בעז"ה שהמשיח יבוא עד אז.

ואגב לגבי הוויכוח שלכם אני גם לא אוהב רבנים שמחזירים בתשובה דרך פחד, וכל הרבנים מנסים להחזיר ככה למשל הרב אמנון יצחק הוא מחזיר דרך פחד (להרבות גוג מגוג)
    אני אם אני ירצה לחזור אני לא יחזור מהפחד אני יחזור מזה שאני יחשוב כמה נהנים מהקדושה שחוזרים בתשובה כמה שזה כיף לשמור שבת והיה לי תקופה של חצי שנה שהייתי מאוד חזק בדת וכמעט חזרתי בתשובה מלאה בלי להתגלח ובלי כלום אבל נפלתי בגלל שעליתי מהר מידי ..

ואני אומר עכשיוו משו ולא קשור בתור אחד שמאמין לא מאמין, אני הייתי בסרט הזה של התשובה ובחיים לא נהנתי יותר לשמוחר שבת ללכת לתפילות הנשמה שלך רגועה יותר כיף לך לקום בבוקר אתה פשוט מרגיש כיף עם עצמך, אי אפשר כ"כ להסביר עד שלא מנסים (לחזור בתשובה) לא יודעים.

ואני לא מתכוון עכשיוו שוב להתחיל ריבים פה עם ילדים ווויכוחים על הדת אני רק אומר את הדעה שלי בעניין הזה.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Orixd : 28/08/10 ב 05:21

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. אבא של אנג'לינה ג'ולי על המצב בישראל.
    על ידי ^y0Naz בפורום מה שבראש
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 11/01/09, 01:50
  2. לרואה נחת בישראל וחותם בבית"ר !!!!!!!!!!!
    על ידי ViRuSx בפורום כדורגל
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 09/12/05, 17:43
  3. חדש פה מה המצב סטלנים וסטלניות
    על ידי talz בפורום מה שבראש
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 14/10/05, 11:56
  4. מה המצב אחים שלי...
    על ידי 50JuBoT בפורום מה שבראש
    תגובות: 27
    הודעה אחרונה: 05/10/05, 13:45
  5. המצב מדרדר מיום ליום