עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 38 מתוך 38

אשכול: המצב הביטחוני בישראל

Tal :) Tal :) מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Dead`pool צפה בהודעה
    כנראה לא הבנתה אותי נכון..זה לא בגלל שאני אוהב את עצמי ואיפה ראיתה שרשמתי שאני חושב שאני צדיק?.. כמו שאמרתי אני לא מאמין שנוצרנו מכלום ולכן אני חושב שאחרי החיים לא נחזור להיות כלום או לפחות מקווה להאמין בזה..ואין קשר לאהבה עצמית או משהו בסגנון..
    ואגב זה שאני מאמין בה' עוד פעם זה לא בגלל אהבה עצמית.. אני מזמן לא מניח תפילין סתם כי לא באלי.. שומר שבת רק כשאני אצל המשפחה ולא הולך לבית כנסת כל יום שישי..מה שאני עושה זה מתוך רצון ורק מתוך רצון כי אם לא אז זה לא שווה כלום..
    אז אל תעצב אותי כבן אדם מאמין בשביל טובות הנאה אישיות אם אפשר לקרוא לזה ככה כי אפילו לא חשבתי על זה.. מה אי אפשר להאמין ב-ה' בלי לשמור שבת? להניח תפילין? להיות בישיבה? אני רוצה לראות תאידיוט שאומר דבר כזה
    אמרתי לך אחי אל תיקח את זה כמשהו אישי.. ואתה בכלל לא הבנת את הנקודה שלי
    התכוונתי שמה שגורם לך לחזק את האמונה בה' היא מה שאתה מקבל בתמורה
    כלומר - אתה מעדיף להאמין בה' כי אתה לא רוצה להאמין שאחרי המוות תשאר רק חול ועפר

וככה 90% מהאנשים מאמינים
    רוצה דוגמאות נוספות ?
    1. כל העבריינים שנכנסים למשפט פתאום עם כיפה על הראש , עכשיו אתה יכול להגיד האנשים האלה פסיכים שמביישים את הדת , אבל הם מבחינתם נראה להם שהם צדיקים הם לא רואים את זה בתור משהו רע והסיבה שהם שמים כיפה כי הם רוצים כרגע את טובת השם.

2. אנשים שמתחילים להתחזק בעקבות שאחד מהאישיים הקרובים אליהם ביותר במפשחה נפטר, הריי למה לחכות שמישהו ימות בשביל להאמין בה' ?
    זה רק מוכיח שהסיבה שהם מתחילים להתחזק היא למען זה שהם לא ידעו עוד צער כזה נוסף
    ושוב לא בגלל שהם משבחים את השם שהביא להם את החיים אלא למען "אינטרס אישי" ואולי גם בגלל פחד

בסופו של דבר לא משנה איך תסתכל על זה כולנו פועלים רק לפי אינטרסים אישיים
    ובגלל זה ברגע שאני הרגשתי שאני עושה צחוק מהדת פשוט התחלתי להתנתק ממנה לאט לאט

הסמל האישי של MaGnuM
    MaGnuM MaGnuM מנותק עתיק
    שם פרטי
    אילון
    קיבל לייק
    202 פעמים
    לא אלי כי מי דיון על צה"ל ,
    הפכתם את זה לדת.

הסמל האישי של Evil^Soulz
    Evil^Soulz Evil^Soulz מנותק מתקדם
    שם פרטי
    אלירן
    קיבל לייק
    9 פעמים
    נשמה יש לך את הצבא בין החזקות בעולם יש לך את הידידה USA המדינה הכי חזקה בעולם יש לך את חיל האויר הכי חזק בעולם ממה יש לך פחד והכי חשוב יש לך את ה' <<<

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    ואתה יכול להבטיח שאמריקה לא תיפול? מעצמות\אימפריות יותר גדולות ממנה נפלו באיזה שהו שלב

--Kenji --Kenji מנותק ותיק
    שם פרטי
    אביאל
    קיבל לייק
    18 פעמים
    נו נכון יש אלוהים למעלה אז לכו לתוך עזה עם בגדים של הומואים והוא יציל אתכם הוא בכל מקום נימצא

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Mr.TinkerTrain צפה בהודעה
    נו נכון יש אלוהים למעלה אז לכו לתוך עזה עם בגדים של הומואים והוא יציל אתכם הוא בכל מקום נימצא
    אתה לא חייב להאמין אבל בשביל מה לזלזל
    מה זה מוסיף לך סנטימטר לזין
    חלאס....

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    הילה אמרה יפה!
    "אל תבטחו בנדיבים..." (תהלים קמו 3).. מה אתם מתלהבים ועל מי אתם סומכים - על ארה"ב ? על חוסיין אובמה ? חחח יש להם את השקט הטיפשי הזה שלהם... מה אני יגיד לכם, הם הראשונים ליפול..

טל, הבסיס לאמונה היא שיש כוח עליון לעולם, שיש קב"ה ומנקודת ההנחה שיש עולם רוחני, שיש נשמות, שיש גן עדן וגיהנם (ה' יירחם) ואם עשינו מעשים רעים בעולם הזה אנחנו ניענש, או שלא נזכה לעולם הבא ח"ו וכו' וכו'...

לגבי הדוגמא עם העבריינים אני לא יגיב, כל אחד ייקבל את העונש שלו "ישפוט תבל בצדק...", תאמין לי אין נסתר מנגד עיניו של ה'... הוא רואה הכל וכותב הכל... וכולם יישלמו מה שצריך, אין הנחות - יש אמת.

לגבי הדוגמא הבאה שלך, אתה באמת חושב שיש אנשים שחושבים שהם יחיו חיי נצח ? הם או בני משפחתם ?, כולנו באנו מהעפר ואל העפר נשוב... אבל ברגע שח"ו מישהו מאבד קרוב, אז הוא מתקרב.. מה לעשות אין דרכים אחרות, הסבירו לו בטוב והוא התעלם, אבל כשהקרוב שלו נפטר פתאום הוא מבין.. מה לעשות שזה בדרך הקשה - כולנו כאלה מבינים רק בדרך הזאת... ואז הוא פתאום מתחיל להבין, מתחיל להתקרב.. יש רב צמוד למשפחה יש את כל העניינים שלא נדע מהם, ובנוסף לכך, בשביל לעשות לנשמה של אותו אחד טוב ושלא יהיה לו צער, מתקרבים ומתפללים
    למה יש אבלות ? למה יש שבעה ? למה יש הלוויה והספדים, ואזכרות ? הרי הבן אדם מת, זהו הלך מה צריך עכשיו להזכיר אותו כל שנה ? מההנחה שהוא נשמה והוא חי בעולם הנשמות, בגן עדן וכאשר אתה מתפלל לזכותו, ועושה מעשים טובים לזכותו ועושים אזכרה לזכותו, אז זה נותן לו עוד זכויות, ומעלים אותו יותר, ועושים לו נחת.
    (שלא נדע!!).

אינטרסים אישיים:
    אנחנו עדיין לא מנותקים מהחיים, אנחנו חלק מהעולם הזה ואין לנו אלא לבקש: בריאות, פרנסה, זיווג, ילדים, אושר ועושר, הצלחה... תבקש, תתפלל, בשביל מה יש תפילות ? אחי, הדתיים הם לא חייזרים והם לא מנותקים מהעולם וזה לא אינטרסים אישיים, זה חלק מזה... יותר מזה, הקב"ה מבטיח לך תשמור מצוות - תקבל את כל מה שאתה צריך, אין בזה פסול.

שבוע טוב

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי XxEilonxX צפה בהודעה
    לא אלי כי מי דיון על צה"ל ,
    הפכתם את זה לדת.
    ותגובות מספר 2-3 לא מסבירות לך איך הדבר הזה קרה????????????????????

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי נתיניו צפה בהודעה
    הילה אמרה יפה!
    "אל תבטחו בנדיבים..." (תהלים קמו 3).. מה אתם מתלהבים ועל מי אתם סומכים - על ארה"ב ? על חוסיין אובמה ? חחח יש להם את השקט הטיפשי הזה שלהם... מה אני יגיד לכם, הם הראשונים ליפול..

טל, הבסיס לאמונה היא שיש כוח עליון לעולם, שיש קב"ה ומנקודת ההנחה שיש עולם רוחני, שיש נשמות, שיש גן עדן וגיהנם (ה' יירחם) ואם עשינו מעשים רעים בעולם הזה אנחנו ניענש, או שלא נזכה לעולם הבא ח"ו וכו' וכו'...

לגבי הדוגמא עם העבריינים אני לא יגיב, כל אחד ייקבל את העונש שלו "ישפוט תבל בצדק...", תאמין לי אין נסתר מנגד עיניו של ה'... הוא רואה הכל וכותב הכל... וכולם יישלמו מה שצריך, אין הנחות - יש אמת.

לגבי הדוגמא הבאה שלך, אתה באמת חושב שיש אנשים שחושבים שהם יחיו חיי נצח ? הם או בני משפחתם ?, כולנו באנו מהעפר ואל העפר נשוב... אבל ברגע שח"ו מישהו מאבד קרוב, אז הוא מתקרב.. מה לעשות אין דרכים אחרות, הסבירו לו בטוב והוא התעלם, אבל כשהקרוב שלו נפטר פתאום הוא מבין.. מה לעשות שזה בדרך הקשה - כולנו כאלה מבינים רק בדרך הזאת... ואז הוא פתאום מתחיל להבין, מתחיל להתקרב.. יש רב צמוד למשפחה יש את כל העניינים שלא נדע מהם, ובנוסף לכך, בשביל לעשות לנשמה של אותו אחד טוב ושלא יהיה לו צער, מתקרבים ומתפללים
    למה יש אבלות ? למה יש שבעה ? למה יש הלוויה והספדים, ואזכרות ? הרי הבן אדם מת, זהו הלך מה צריך עכשיו להזכיר אותו כל שנה ? מההנחה שהוא נשמה והוא חי בעולם הנשמות, בגן עדן וכאשר אתה מתפלל לזכותו, ועושה מעשים טובים לזכותו ועושים אזכרה לזכותו, אז זה נותן לו עוד זכויות, ומעלים אותו יותר, ועושים לו נחת.
    (שלא נדע!!).

אינטרסים אישיים:
    אנחנו עדיין לא מנותקים מהחיים, אנחנו חלק מהעולם הזה ואין לנו אלא לבקש: בריאות, פרנסה, זיווג, ילדים, אושר ועושר, הצלחה... תבקש, תתפלל, בשביל מה יש תפילות ? אחי, הדתיים הם לא חייזרים והם לא מנותקים מהעולם וזה לא אינטרסים אישיים, זה חלק מזה... יותר מזה, הקב"ה מבטיח לך תשמור מצוות - תקבל את כל מה שאתה צריך, אין בזה פסול.

שבוע טוב
    "למה יש אבלות ? למה יש שבעה ? למה יש הלוויה והספדים, ואזכרות ? הרי הבן אדם מת, זהו הלך מה צריך עכשיו להזכיר אותו כל שנה ? מההנחה שהוא נשמה והוא חי בעולם הנשמות, בגן עדן וכאשר אתה מתפלל לזכותו, ועושה מעשים טובים לזכותו ועושים אזכרה לזכותו, אז זה נותן לו עוד זכויות, ומעלים אותו יותר, ועושים לו נחת."

זה נשמע כאילו זכרת איזה 2 שורות מהרצאה של איזה רב שעשה לך שטיפת מוח רצינית.....
    אנחנו נזכרים בקרובים אלינו, מהסיבה שהם היו קרובים לנו......
    גם גויים הולכים לבית קברות ומתאבלים על הקרובים שלהם, כי מה לעשות... גם לאחר שמשהו אבד אנחנו מרגישים את החוסר שלנו באותו אדם, ודרך מסויימת לקבל חיזוק מאותה אבדה זה להיזכר ולהוקיר את האדם.......
    ועוד משהו

"אחי, הדתיים הם לא חייזרים והם לא מנותקים מהעולם וזה לא אינטרסים אישיים, זה חלק מזה... יותר מזה, הקב"ה מבטיח לך תשמור מצוות - תקבל את כל מה שאתה צריך, אין בזה פסול."
    אתה יכול להוכיח את זה שבן אדם שקיים מצוות קרו לו רק דברים טובים?
    אתה יודע כמה דתיים נהרגים בתאונות דרכים בשנה? כמה תינוקות של דתיים מתים בעריסה אצל הדתיים? אתה בטח תענה לי כי ה" צריך לעשות תיקון ואיזה תשובה מפגרת.. אני יגיד לך שזה סתם סטטיסטיקה.

eXploade eXploade מנותק עתיק
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    320 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Hila צפה בהודעה
    מה יש לך לפחד? הכל כתוב למעלה
    אז את אומרת גם אם לא היה צבא,לא היה ממשלה וכל זה גם אז היינו עוד קיימים ?

קיבל לייק
    0 פעמים
    לגביי החיי נצח לא התכוונתי שבן אדם לא ימות , אלא כמו ששי אמר "ברגע שאדם מת החיים רק מתחילים"

ולגביי כל השאר שאמרת אני יגיד לך את זה בקצרה למה אם אני יתעכב פה על כל מילה שאמרת זה לא ייגמר:
    הפתרון הכי קל לכל הבעיות בחיים היא להגיד שזה קרה בעזרת יישות לא אנושית כלשהי

אני לפני שאני מאמין בה'
    אני מאמין בטייס שבזכותו יכולתי להגיע למצרים בשעה של טיסה במקום ללכת כמה דורות ברגל במדבר
    אני בן אדם ריאלי

ואני יגיד לך גם מעבר לזה על עצמי
    אני לא צריך תנ"ך בשביל לכבד את ההורים שלי ואת מי שמסביבי
    ולדעתי קודם כל להיות בן אדם בא לפני כל אלוהים אחר

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    לגבי החלק הראשון של התשובה שלך:

הגויים לא עושים עשירית ממה שהיהודים עושים, אין אצלם שבעה, אין אצלם אבלות, אצל הערבים אין בכלל כלום חח הם קוברים והולכים הביתה אין אצלם בכלל מושג כזה.
    אם ככה אלי, אז למה היהודים גם לא קוברים, עושים הספדים והולכים ? למה צריך לעשות שבעה, ואותיות נשמה, וקדיש, וללכת לבית כנסת ולעשות דברי תורה בבית ? למה לא עושים את זה 10 דקות והולכים, יודע מה יום שלם ? למה כ"כ הרבה
    הבעיה שלך שאתה לא מאמין בעולם רוחני ולא בעולם נשמות, אז אם ככה איך יש סיאנסים ? ואנשים שמעידים על מוות קליני ?

אתה יכול להוכיח את זה שבן אדם שקיים מצוות קרו לו רק דברים טובים?
    אני יכול להגיד לך שיש יותר חוזרים בתשובה מאשר חוזרים בשאלה, איך אתה מסביר את זה ? מכיוון שלהחזיר בשאלה אתה לא תצליח ולמה ? כי טוב לדתיים, כיף להם, הם מאושרים, שמחים בחלקם וזה הוכחה לכך שמי שמקיים מצוות הוא יותר שמח, ויותר שלם עם עצמו ויותר טוב לו מהאחרים.
    לגבי התאונות והמוות בעריסה: ברוך דיין האמת, אני הקב"ה שאני יכול להגיד לך מה כל אחד עשה ? אתה יכול לדעת מה כל אחד עשה ? אף אחד לא יודע, ואני לא שמעתי שאצל הדתיים יש יותר מקרי מוות כאלה..
    אבל אני יכול להגיד לך שדתיים חיים יותר מהחילוניים ונפטרים בגיל מבוגר יותר, אתה גם יכול לחשוב שזה סתם סטטיסטיקה....

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Tal :) צפה בהודעה
    אתה לא חייב להאמין אבל בשביל מה לזלזל
    מה זה מוסיף לך סנטימטר לזין
    חלאס....
    אביאל היה דוס פעם :> החמוד הזה

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    זה שהוא היה דוס וחזר בשאלה לא אומר ש"מותר" לו לזלזז בדת.

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי נתיניו צפה בהודעה
    לגבי החלק הראשון של התשובה שלך:

הגויים לא עושים עשירית ממה שהיהודים עושים, אין אצלם שבעה, אין אצלם אבלות, אצל הערבים אין בכלל כלום חח הם קוברים והולכים הביתה אין אצלם בכלל מושג כזה.
    אם ככה אלי, אז למה היהודים גם לא קוברים, עושים הספדים והולכים ? למה צריך לעשות שבעה, ואותיות נשמה, וקדיש, וללכת לבית כנסת ולעשות דברי תורה בבית ? למה לא עושים את זה 10 דקות והולכים, יודע מה יום שלם ? למה כ"כ הרבה
    הבעיה שלך שאתה לא מאמין בעולם רוחני ולא בעולם נשמות, אז אם ככה איך יש סיאנסים ? ואנשים שמעידים על מוות קליני ?

אני יכול להגיד לך שיש יותר חוזרים בתשובה מאשר חוזרים בשאלה, איך אתה מסביר את זה ? מכיוון שלהחזיר בשאלה אתה לא תצליח ולמה ? כי טוב לדתיים, כיף להם, הם מאושרים, שמחים בחלקם וזה הוכחה לכך שמי שמקיים מצוות הוא יותר שמח, ויותר שלם עם עצמו ויותר טוב לו מהאחרים.
    לגבי התאונות והמוות בעריסה: ברוך דיין האמת, אני הקב"ה שאני יכול להגיד לך מה כל אחד עשה ? אתה יכול לדעת מה כל אחד עשה ? אף אחד לא יודע, ואני לא שמעתי שאצל הדתיים יש יותר מקרי מוות כאלה..
    אבל אני יכול להגיד לך שדתיים חיים יותר מהחילוניים ונפטרים בגיל מבוגר יותר, אתה גם יכול לחשוב שזה סתם סטטיסטיקה....
    הרבה יותר קשה להחזיר בשאלה מהסיבה שדתיים פשוט לא מכירים דבר אחר..... לא משנה מה תגיד...... אתה יודע איזה אחוז גדול של אנשים גרים בשכונות כמו מאה שערים ומפחדים לחזור בשאלה מהסיבה שהמשפחה תנדה אותם ותתאבל עליהם כאילו מתו??????????? המערכת הזאת דפוקה לגמרי אין מה לעשות..... לעומת זאת חילוניים לא אכפת להם מה הבן משפחה שלהם יעשה הם יתמכו בו בכל מקרה.
    "אבל אני יכול להגיד לך שדתיים חיים יותר מהחילוניים ונפטרים בגיל מבוגר יותר, אתה גם יכול לחשוב שזה סתם סטטיסטיקה..." - זה כבר קשור לבן אדם עצמו.. גם הסינים חיים יותר שנים מכל האנשים בעולם אז מה זה אומר שהם הצדיקים הכי גדולים ביקום?? , יש מספיק הוכחות שעם סדר חיים מסויים אפשר להגיע לגילאים מאוד מבוגרים ולהישאר בריאים.....

"הבעיה שלך שאתה לא מאמין בעולם רוחני ולא בעולם נשמות, אז אם ככה איך יש סיאנסים ? ואנשים שמעידים על מוות קליני ? "
    אתה מבין....... מספיק לקרוא את השורה הזאת איזה 3 פעמים וישר לחשוב או שאתה אכלת יותר מדי בולשיט או שאתה על סמים.

הסמל האישי של Grimble Gromble
    Grimble Gromble Grimble Gromble מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    7 פעמים
    נתיניו, יש לך מספר טעיות פנדמליסטיות.

נתחיל מכך שהתיאולוגיה היהודית שוללת את מובן הגיהנום (למעט אותו רעיון פופוליסטי - גיא בן הנום, אשר התגלה כלא יותר מסיפור לפני השינה).
    הסברה השכיחה ביותר בקבלה היא שכף הקלע הוא אותו תהליך שעוברת הנשמה לאחר המוות (ולעיתים עוד בחיים) , ואכן צדיק גמור לא ימצא את מקומו בכף הקלע מפני שאינו זקוק לתיקון, אך מצד שני כולנו זקוקים לתיקון כזה או אחר, לכן יש להניח שכל אדם עובר את השנה הראשונה של חיי המוות שלו בכף הקלע (לכן אומרים קדיש במשך 11 חודשים מיום המוות, גם על הצדיק שבצדיקים).
    מצד שני, אפילו הרשע שרצח,אנס ועבד אלילים יעשה את תיקונו במשך אותה שנה וימשיך משם, כף הקלע אינו מושבת קבע, הוא שער לעולם הבא, על מנת שלשם - נגיע טהורים.

פה לא אפרט יותר מדי מהסיבה הפשוטה שהידע שלי בנושא לא מספק את הדעת, אך חד משמעית באיסלאם יש מנהגי אבלות רבים, בכללם אף נוקשים יותר מביהדות.
    גם לנוצרים הפרוטסטנטים יש מנהגי גסיסה ואבלות. לא נאה אותה שחצנות, הרגשת התעלות שנראה שאתה חש כלפי עמים אחרים "חביב אדם שנברא בצלם". הדבר יחסית שכיח אצל אנשים שמתחילים להתעמק ומתחילים לראות את האמת, יעבור לך עם הזמן. אחרי הכל, לא סתם נקראים אנו אור לגויים.

ואני רוצה להזכיר שוב פעם, על פי גדולי המקובלים וגאונים רבים, כל איש ואישה בני שושנת יעקב ימצאו את מקומם בעולם הבא ללא יוצא מן הכלל "כל ישראל יש להם חלק לעולם הבא".
    כמובן, יש את הדעות המנוגדות שסותרות את החשיבה שיותר דומה לנצרות, והולכים לכיוון האיסלאם ומציעים שאכן יש מקרים בהם הנשמה נשארת בעולם החומר או עוברת לעולם תחתון (אותם חטאים שאין עליהם מחילה)

אפשר להתדיין על הנושא רבות ולהביא ציטוטים סותרים מתקופות שונות של חז"ל.... אבל בוא נלך על הדוגמה הפשוטה ביותר:
    אדם קם בבוקר והדבר הראשון שהוא עושה אחרי שהוא פוקח עיניו - "מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה, רבה אמונתך"
    גם אם לא קיימת ביום ראשון ולו מצווה אחת, גם אם לא קיבלת, שמרת, קדשת את יום השבת שלפניו, יום שני אתה קם בבוקר וישר "מודה אני..."
    אני מניח שאתה כבר מבין לאן אני חותר, אתה עושה רושם של בן אדם אינטיליגנט... הקדוש ברוך הוא נתן לך את הכוח לקום ועל כך אתה מכיר לו תודה. זה לא משנה אם חטאת, עצם זה שעבר יום ואתה עדיין בין החיים הוא הדוגמה הטובה ביותר לרחמנות האל.

שבוע טוב.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Grimble Gromble : 29/08/10 ב 11:32

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    הסברה השכיחה ביותר בקבלה היא שכף הקלע הוא אותו תהליך שעוברת הנשמה לאחר המוות (ולעיתים עוד בחיים) , ואכן צדיק גמור לא ימצא את מקומו בכף הקלע מפני שאינו זקוק לתיקון, אך מצד שני כולנו זקוקים לתיקון כזה או אחר, לכן יש להניח שכל אדם עובר את השנה הראשונה של חיי המוות שלו בכף הקלע (לכן אומרים קדיש במשך 11 חודשים מיום המוות, גם על הצדיק שבצדיקים).
    מצד שני, אפילו הרשע שרצח,אנס ועבד אלילים יעשה את תיקונו במשך אותה שנה וימשיך משם, כף הקלע אינו מושבת קבע, הוא שער לעולם הבא, על מנת שלשם - נגיע טהורים
    אם ככה, איך יש דיבוקים ? איך רה"מ לשעבר עד עכשיו עוד לא התעורר ? (שהקב"ה יירחם עליו) וכו' וכו'.. גם לך יש טעויות, מכיוון שהקיטרוגים על אותו בן אדם כ"כ חזקים מאשר הזכויות שלו, שהוא יכול להישאר שם עד המשיח

לגבי האבלות: גם לי אין הרבה יידע בנושא והסתמכתי על המעט ששמעתי ואני רואה, ובכל זאת מנהגי האבלות היהודיים הם הכי ארוכים ויותר מורכבים מכל עם אחר.

ולגבי הפסקה האחרונה שלך, אתה בעצם אומר - אפשר לחגוג, חז"ל אמרו שכל עם ישראל יהיה להם גן עדן ועולם הבא, אז בוא נחגוג.. מה זה משנה מה נעבור ואיך.. אז זה לא נכון בכלל, יהיו כאלה שיהיו בגן עדן, יהיו כאלה שיהיו בגן עדן בשבת, ויהיו כאלה שיהיו בגיהנם כל הזמן או בכף הקלע כל הזמן, גם אם הם יהודים... אם אתה יהודי זה לא נותן לך הרשאות כאלה ואחרות, אבל פה אני מדבר על מקרים חמורים אני לא מפגר..

ואלי אחי זה לא תשובה:
    אתה מבין....... מספיק לקרוא את השורה הזאת איזה 3 פעמים וישר לחשוב או שאתה אכלת יותר מדי בולשיט או שאתה על סמים.
    הרי אנשים מעידים על כך שיש סיאנסים, ויש דיבוקים, ויש מוות קליני ועולם נשמות... אתה רוצה לא להאמין אל תאמין

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    עוד לא יצא לי לקרוא בפורום שלנו נושא עם יותר זיוני שכל ודברים חסרי ביסוס מאשר בנושא הזה!

לקח לי יותר מידי זמן לקרוא את כל התגובות שלכם :\ חבל שביזבזתי את החיים שלי ככה חחח
    אני רק אתייחס לתגובה האחרונה של נתי כי זה בערך נקודת האין חזור של הזיכרון שלי.

שיא הדוגרי? אלי צודק...
    אני כמעט ובחיים לא מסכים עם אלי חוץ מטעם בסרטים אין לבנאדם הזה כלום (MUCH LUV).
    בקיצור, תרשה לי להשוות את העדויות של הסיאנסים לעדויות של אנשים שאומרים שהם נחטפו על ידי חייזרים...
    אתה חושב שלפני מאתיים שנה, כשעוד לא העלו על הדעת את האפשרות לחיים תבונתיים מחוץ לכדור הארץ (לא מדבר כרגע על דת) ולא חשבו בכלל על חייזרים, היו עדויות של חטיפות על ידי יצורים מוזרים דמויי אדם ב"כרכרות מעופפות"? ברור שלא.
    אותו דבר עם דת! אם תיקח מישהו שבחיים לא שמע על המושג רוחות או נשמות ותגיד לו לעשות סיאנס בדיוק לפי הסדר של הדברים אתה חושב שהוא יגיד לך שהוא רואה דברים שלא נמצאים שם? שהוא יכול לדבר עם אנשים מתים? לא, כי הוא לא יודע שזה מה שהוא אמור לעשות ולכן הוא גם לא ימציא דבר כזה.

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. אבא של אנג'לינה ג'ולי על המצב בישראל.
    על ידי ^y0Naz בפורום מה שבראש
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 11/01/09, 01:50
  2. לרואה נחת בישראל וחותם בבית"ר !!!!!!!!!!!
    על ידי ViRuSx בפורום כדורגל
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 09/12/05, 17:43
  3. חדש פה מה המצב סטלנים וסטלניות
    על ידי talz בפורום מה שבראש
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 14/10/05, 11:56
  4. מה המצב אחים שלי...
    על ידי 50JuBoT בפורום מה שבראש
    תגובות: 27
    הודעה אחרונה: 05/10/05, 13:45
  5. המצב מדרדר מיום ליום