עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 24 מתוך 24

אשכול: מה זה אלוהים?

gridan gridan מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    גרידן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אז למה לא נולדתי עם הידע על קיומו? ובפעם האחרונה שביקשתי הוכחה לקוסם כל יכול שעושה מה שהוא רוצה אמרו לי שאני הומו. אז בטובך תוכל להוכיח לי את קיומו? ולמפץ הגדול יש ראיות שמעידות על קיומו. מה שלאלוהים אין, אם יש אז תעדכן אותי.

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    גם אלוהים מחרבן עלייך ויחרבן עלייך ! פותח אשכול להסטלבט על אלוקים בפורום דת ואמונה .

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    אני חותם לך הבן זונה הזה זה סתם ילד חסר חיים שלא מאמין בבורא עולם ובא לעצבן אנשים טוב מאוד שהבאת לו באן.

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    חבר'ה יש לכם כוונה טובה אבל כשיש אפיקורוס כמו פה שמבקש תשובות תענו לו על השאלות.. ואני גם מבקש שיחזירו אותו מבאן בשביל שיראה את ההודעה ויבלע את הרוק.

אני יוכיח לך שקיימת נשמה: כשאדם עושה סיאנס הוא בעצם מעלה נשמה ושואל אותה שאלות, זה אסור בתכלית האיסור לעשות כי הוא מפריע למנוחת המת וזה בעיקרון כישוף, אבל זה אמיתי... אז איך יש דברים כאלה באמת ? זה לא קוסמות ולא עובדים על אף אחד בעיניים, אפשר לעשות סיאנס ואנשים עשו סיאנס ותבדוק את זה. אם אתה רוצה הוכחות בכיף.

הוכחה לכך שיש בורא לעולם היא התורה, ואני יוכיח לך את זה בכך שאני יוכיח לך שאדם לא יכול לכתוב את התורה (אז מי כתב אותה אם לא הבורא)...
    משה עלה לקבל את התורה מהקב"ה בהר סיני, הקב"ה הוריד לו את התנ"ך את ספר ההלכות, גמרא, משניות, תלמוד. (שם כתוב הכל)

לפני 360 שנה היה מדען, אסטרונום ופיזיקאי ועוד ועוד שגילה בעזרת הטלסקופ שהעולם הוא עגול ומסתובב על צירו, קראו לו גלילאו גליליי.
    בזוהר הקדוש כתוב שהעולם הוא עגול, ושבצד אחד יש אור בצד שני יש חושך, ושיש קוטב צפוני וקוטב דרומי, הזוהר הקדוש נכתב לפני 1000 שנה בערך ע"י רבי שמעון בר יוחאי שקיבל מהשמיים את הסודות מחדש.

אם תרצה עוד דוגמאות רק תגיד...

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. מה זה אמור להביע??
    על ידי X-type בפורום Tactical Ops
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 13/07/05, 10:22
  2. מה זה?!?!
    על ידי DareDevil בפורום פח זבל
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 10/07/05, 10:38
  3. מה זה ?