מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

אשכול: Turn'Da Party ON @ DEMO CALL

kalabojKE kalabojKE מנותק מתקדם
    שם פרטי
    cccccc
    קיבל לייק
    2 פעמים

Turn'Da Party ON @ DEMO CALL

לא חושב שהסרט שלי שעוד כמה ימים נגמר (Bermuda Triangle) יהיה הצלחה אז החלטתי במקביל לערוך עוד סרט ואני רוצה לשתף אותו איתכם הפעם.

אז אלה הדרישות:

1.לא +10 בLONG של 'B
    2.לא +10 עם רימון *הממ הממ* yatzeK
    3.כמובן לא פייק פראג יש לי וואלהאק אז למיקרים האלה אני רואה עם הסתדרו ברכבת לפראג שלכם
    4.השמות של הדמואים חייבים להיות ככה "nick_round_map" וכמובן מספר של דמואים שיהיו בראר אז השם של הראר יהיה ככה "nick.rar" לא יותר
    5.הכותרת באימייל לא משנה אבל שתהיה קשורה לנושא כל דבר לא קשור לא יקבל מענה עמית מדובר בך אל תשלח לי "+25" ואז יהיה כתוב "guess what ? you are fag!" חחח

AK74u - עם זה פראג עם קצר חובה 3 הריגות בפחות מ10 שניות אלא אם כן זה 1v5/4/3 תלוי בפראג

AK47 - פראג מחייב 3 הריגות ומעלה אותם קריטריונים או שאם במקרה הבאתם +10 יפה (רפלקס , בלי לכוון וכו') גם אפשר

SNIPER - כמו שאמרתי +10 יכול להתקבל תלוי במצב , חוץ מזה כל פראג יכול להתקבל אתם יודעים למה אני מתכוון לא לעשות אותה מצחיק ולשלוח +5 כי זה לא יצחיק אף אחד.

SHOTGUN - ראשים (rushim) טובים עם +15 +20 כגון או אפילו 3 הריגות ב10 שניות או פחות

תודה רבה אחרי קבלת כל הדמואים והתחלת הסרט יפורסם אשכול עם עידכונים, תמונות ואולי טריילר

נ.ב

את הפראגים ניתן לשלוח לכאן : [email protected]

נערך בפעם האחרונה על ידי kalabojKE : 25/06/10 ב 19:58

נושאים דומים

1. [demo call] פראגמובי ישראלי, שליחת דמואים למייל.
    על ידי keynanbigdick בפורום Call of Duty
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 21/05/10, 19:50
  2. Download Call of Duty 4 Modern Warfare Demo
    על ידי X-Noize בפורום Tactical Ops
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 05/11/07, 17:18
  3. Call of Duty 4 Demo Released
    על ידי mikewithbike בפורום Tactical Ops
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 14/10/07, 10:42
eXTReMe Tracker