מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: עצה לאלה שוודקה לא חזקה מספיק

DimaX DimaX מנותק טירון
    שם פרטי
    Dima
    קיבל לייק
    0 פעמים

עצה לאלה שוודקה לא חזקה מספיק

ראיתי כמה נושאים בעניין זה שרק וודקה לא מספיק משפיעה... או שיש לכם קיבה מנרוסטה או שמרוב סטלה אתם לא רואים לאן אתם שופכים אותה..
    בקיצור יש לי הצעה לדפוק ת'ראש טוב מניסיון שלי, אחרי שתייה של משקה עם אחוז אלכוהול גבוה (וודקה,וויסקי, ערק) תפרגנו לעצמכם בעוד 2 בקבוקי בירה...תאמינו לי זה עובד אבל אל תגזימו עם הוודקה לדוגמא בשביל סטלה טובה בשבילי על קיבה ריקה זה בערך 150 מ"ל וודקה (בערך 3 כוסיות) ובקבוק בירה .(על קיבה מלאה המינון יותר גבוה)ואם אין לכם ממש זמן לשתות (לפני כניסה למועדון או משהו בסגנון) שתו שוט וודקה נקי ובמקום מיץ או משקה אנרגיה (רדבול, אקס-אל)שתו בירה...
    וזה לא יעזור בכלום אם תשרפו את עצמיכם עם אחוז אלכוהול גבוה זה סתם לילה בשירותים כאב ראש בבוקר ובעסה שפספסתם אירוע של חבר או משהו כי הייתם בשירותים..
    תשמרו על עצמכם! לאיברים הפנימיים אי אפשר לעשות אובראול במוסך..שתו במינון נורמלי ואל תמהרו "החיפזון מין השטן".

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    תראה בן אדם ששותה כל שבוע הכמות שהוא יצרוך תהיה יותר גדולה בגלל ההתמכרות והשתייה המרובה.

במידה ובן אדם שותה רק באירועים או מסיבות וכל השיט הזה ולא מרבה בזה כמו איזה מכור,...... 4 כוסות וודקה XL יעיפו לו תתחת.
    ועל בטן מאלה כמובן ככה לא מקיאים ואחרי שמגיעים הביתה צריך לשתות המון כדי שלא יהיה אנגאובר בבוקר (מי שלא יודע אנג אובר נוצר בגלל שוודקה מייבשת לך תגוף ואחרי שאתה הולך לישון מיובש אתה קם עם כאבי ראש אז תחסחו את זה מעצמכם)

קצת הרחבתי חחח בהצלחה [:

Alexxx Alexxx מנותק טירון
    שם פרטי
    alex
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מומלץ ההפך,אני לא זוכר בדיוק את ההסבר,אבל עליה באחוז נותנת יותר סטלה מאשר ירידה.כשיורדים באחוז ששותים יש סיכוי יותר גדול לגמור בשירותים באירוע.

DORRONUSH DORRONUSH מנותק טירון
    שם פרטי
    דורון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני מחפש לעבוד בחו"ל מישהו מכיר עוד אתר חוץ מטרמינל למציאת עבודות בחו"ל?

http://bit.ly/terminalmain

הסמל האישי של Icon
    Icon Icon מנותק גורו
    שם פרטי
    סתיו
    קיבל לייק
    13 פעמים
    מה התגובה שלך קשורה לפה ?

NivKohavi NivKohavi מנותק טירון
    שם פרטי
    ניב המגנ
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה טועה ובגדול ערבוב של כמה סוגי אלכוהול שונים יכול להיות מסוכן מאוד להביא אותך להרעלת אלכוהול..
    יש משקאות שהולכים ביחד כי הם על אותו בסיס אבל בירה וודקה ממש לא על אותו בסיס וסוכן לשתות כמות משתיהם באותו זמן

הסמל האישי של Icon
    Icon Icon מנותק גורו
    שם פרטי
    סתיו
    קיבל לייק
    13 פעמים
    אבל זה די נדיר שקורה משהו מערבוב בירה ואלכוהול לרוב משערים שמקבלים הרעלה זה כאשר מתעלפים אז ישר אומרים יש לו הרעלה
    [אבל גם כמות גבוהה של אלכוהול בדם בלי שום קשר להרכלה יכולה להוביל לעילפון]

נושאים דומים

1. [מדריך] כך לא יפרצו לכם בחים ! בניית סיסמא חזקה !
    על ידי Hacker בפורום מדריכים וטיפים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 08/01/10, 19:31
  2. תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 10/09/08, 21:53
  3. תגובות: 42
    הודעה אחרונה: 10/12/06, 03:16
  4. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 21/06/06, 11:29
eXTReMe Tracker