עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 42 מתוך 42

אשכול: kobezi|חדש בפורום

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Tamin צפה בהודעה
    יורה הפעם הפרובוקציה שלך הצליחה, יא חתיכת אפס התעקשת להזכיר אותי אחרי שיצאתי עליך בטיאס ואני אכלתי תפתיון אבל זה בסדר, כי רוב האנשים פה יודעים שאתה זונה אז אתה יכול רק למצוץ לי
    קודם כל אני מבקש סליחה מKobezi שאני ממשיך את הכתבה הנפלאה הזאת - זה משהו בלתי נפרד מפה בכל זאת, אז אל תיקח ללב או משהו.

אדי אני פשוט אסביר לך את עצמי כדי להיות כן עם עצמי, אז משפטי comeback לא תמצא פה.
    טוב אז אתה בחרת לקחת שוב את צד הפליימרי שלך (אני יודע שאני יענתו "קראתי" לצד הזה אבל שיהיה), היית יכול להתאפק. אבל מה שקורה הוא שאתה מתפרץ כמו מרוקקי ממוצע שאין לו סוג של סיכוי להתקבל חברתית בגלל שאתה חמום מוח.
    לפני שאני ממשיך, אני לא רוצה שכל המרוקאים פתאום יקפצו עלי אז אני רוצה להסביר משהו - יש הבדל בין מרוקאים למרוקקים... מרוקאים הם כמו כל בני האדם, ולעומת זאת מרוקקים הם ברמה של retards שאפשר למצוא במוסד, אז אל תבלבלו.
    אדי, ממש לא אכפת לי מי אתה או מה אתה, יותר נכון אתה גרמת לי לקבל את זה ככה כי בתכלס לכל אחד יש עליות ומורדות. אצלך, המורדות, כבר נמאסו עלי למשל; אתה יוצא עם איזה משפט מעליב או כל דבר מוזר ואז אתה מבקש סליחה ובפתאומיות אתה רוצה שכולם יחזרו להיות חברים והכל, זה לא עובד ככה וכדאי שתשלים עם זה. לי כמובן לא אכפת אם תוציא עלי עצבים - תגיד לי "יא ראש מתמטיקה", "יא בן זונה", "יא וונאבי". אני כמובן הייתי משתף פעולה איתך אבל הדירה שלי זה לא פנטהאוז, שאם אני אומר משהו אז צריך להתקרב לחדר כדי לשמוע. אני שומר על רוגע הבית ולא צועק או מקלל אז לצערי אני גם לא יכול לענות לך ;\ (ובקיצור, כדאי לך לא לתפוס אותי כשהבית שלי ריק).

דבר שני זה שאתה חש את עצמך יותר מידי, אתה חושב שזה שאני לא מוצא חן בעינך אז אני לא שווה כלום. כנ"ל לגבי הצבא, אתה לא מכיר אותי אז אין לך גם זכות לזלזל.

בוא אני אביא לך סיכום ובזה אני אסיים את הוונאבי פליים-ת'רד הזה:
    אתה בן 26 (?) עם רמת הבנה קשה ואתה חש את עצמך יותר מידי. (כל שתי הפסקאות לגבי דברי ה"אלוהים" שלך כלולות גם כן באותו קטע אחרון)

תהנה מself-flame.

zakarum zakarum מנותק ותיק
    שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    ...

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. אתגר חדש בפורום גרפיקה!
    על ידי .::ZICO::. בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 0