עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 42

אשכול: kobezi|חדש בפורום

הסמל האישי של Tamin
    Tamin Tamin מנותק Mr. split personality
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אל תתחיל איתי..

אני יודע שאתה הומו פאנבוי והיית מת ללטף אותי (cos im hot and fly..)... אבל לא ילך לך אני לא כזה.

אא ואוהדי לך לך לטק9 מזמן לא התעלמו ממך שמה. ,תראה להם מה זה להיות ישראלי טמבל יא מעפן.

s4o
    נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 04/06/10 ב 18:31

הסמל האישי של Carrier_
    Carrier_ Carrier_ מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי kobezi צפה בהודעה
    תודה שקד,תגיד שקד הפקודות הספיקו לך אחי ?

כן חחח D:
    תודה

Ohadii Ohadii מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    אוהד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Tamin צפה בהודעה
    אל תתחיל איתי..

אני יודע שאתה הומו פאנבוי והיית מת ללטף אותי (cos im hot and fly..)... אבל לא ילך לך אני לא כזה.

אא ואוהדי לך לך לטק9 מזמן לא התעלמו ממך שמה. ,תראה להם מה זה להיות ישראלי טמבל יא מעפן.

s4o
    pahahaha

לך ללמוד קצת, אולי סופסוף תתקדם בחיים העלובים שלך.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Ohadii : 04/06/10 ב 19:11

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Tamin צפה בהודעה
    אל תתחיל איתי..

s4o
    חשבתי תתחיל עם Flame מבית אדי האגדי ולא איזו זונה שאפשר למצוא בת"א..

יאללה ביי, cu

הסמל האישי של Carrier_
    Carrier_ Carrier_ מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עוד אשכול ריב ...
    ועוד של מישהו שחדש וככה הוא צריך להכיר את הקהילה?
    תתבישו לכם !!!!!!!!

kobezi kobezi מנותק טירון
    שם פרטי
    kobi
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כן אני לא מבין איך אתם רבים בינכם שיש בחוץ מיליונים ואני לא מגזים שרוצים להרוג את אמא שלי ואת אמא שלכם את אבא שלי ואבא שלכם .
    עם ישראל חי מיצטער אם התגובה קיצונית מידיי

הסמל האישי של feLixzaower
    feLixzaower feLixzaower מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    חור בראש
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גדשגשדגשד

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    יורה הפעם הפרובוקציה שלך הצליחה, יא חתיכת אפס התעקשת להזכיר אותי אחרי שיצאתי עליך בטיאס ואני אכלתי תפתיון אבל זה בסדר, כי רוב האנשים פה יודעים שאתה זונה אז אתה יכול רק למצוץ לי ואתה אוהד אתה ילד מושפע נגרר שלא מבין שהוא יותר עלוב מעלוב גם אתה יכול רק להתחבר לי עם השמחה לאיד שלך, אתה סתם אפס שמנסה להיות חבר של מזריני בפורום של טק9 אין האמת כואבת יורה הומו אני עלוב ואוהד אתה יותר עלוב מעלוב אבל לא עוד תאמינו לי זו הפעם האחרונה שאני נגרר לשטויות עם ה"קהילה המצחיקה הזאתי באמת כולכם יכולים להתחבר לי אתם חבורה של זונות.ג

האמת הכי כואבת כאן זה המצב בארץ, ואללאק תאמינו לי בגלל הדור המסריח הזה שגודל כאן נחלש לנו הצבא, ויש סכנה לקיום שלנו, רק בגלל שאפסים כמוכם אמורים להחזיק לנו תמדינה. הפורום הזה משקף את מצב המדינה, השנאה שיש במדינה בין אנשים וצרות העין ימוטטו אותנו ראו ערך בית שני, אבל מה איכפת לכם תמשיכו להפיץ שנאה וקנאה ולהשפיך שאומרים לכם תאמת בפנים אני לפחות יודע כבר שאני הולך לגהנום אני מודה בטעויות שלי, אתם זה יבוא לכם בבום אתם תראו, כמו שאמרתי אני שלם עם עצמי ואתם חבורה של זונות ואתם יכולים רק להתחבר לי נתראה בגהנום אני ישב עם כל הרוצחים והאנסים וכשאני יפגוש אותכם אני אהיה בצד המעניש זה יהיה הצ'ופר שלי מאלוהים לזיין את כולכם מכות בגהנום אחרי שאני ימות מסרטן אבל לפחות אני יודע מי אני ואני לא מתכחש, אתם אלוהים שונא אותכם הוא נותן לכם הכל הוא אפילו לא רוצה שצבועים כמוכם יפנו אליו בחיים האלה אב ל שתמותו אני אהיה שמה להשתין עליכם בדיוק כמו שאני עושה היום משתין על כולכם בקשת במשחק מחשב מסריח

הקיצר תמצצו לי כולכם עוכרי ישראל מניאאק כולכם ואללאק אני מעדיף לשבת עם אנסים ולא איתכם חבורה של הומואים צבועים בואו תצטרפו מי שרוצה היום יש אישור חופשי לרדת על TAMIN כן אני אפס נרקומן ואין לי חיים בגלל זה אני יושב ורב בפורום ביום שישי כןן זה הכל על הכיפק, רק תחפשו בכל הנושאים שאי פעם כתבתי ותראו שרוב הפעמים אני צודק ושוב כמו שאמרתי כוווווווווווווולכם יכולים רק למצוץ לי אני את שלי עשיתי (כמובן שיש עוד ואני עובד על זה) אני יום אחד אקח תעצה של אוהד אני באמת אלך ללמוד אבל אני לא ילמד את השטויות שלכם של הגויים אחי אני יציל תתחת שלי אני ילמד תורה אחי בעזרת השם שיתן לי כח להתנתק מהתרבות המסריחה הזאת שלכם...

תכלס אני קורא את מה שכתבתי וואללה איןןן אני יותר חכם ממכם, אני גם חכם וגם יש לי נסיון חיים רק הצרות עיןן שלכם מונעת ממכם לראות את זה להמליך אותי בתור ראש הממשלה של קוד4 בארץ אבל חפיף באמת אתם יכולים רק למצוץ לי בחיים אבל בחיים לא תצליחו לפגוע בי בחיים, אני רק מתבייש שאנחנו מאותו עם זה הכל באמת לפעמים אני מתבייש שיש כאלה יצורים בארץ ועוד הם חושבים שהם צודקים GODFACEPALM
    נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 04/06/10 ב 21:30

שם פרטי
    חור בראש
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עזבו למחוק אני כשלון אני הולך להתאבד
    שנה אני מנסה לשים תמונה של COOL STORY BRO זה שם לי תמונה קטנה מסריחה כזאת
    נערך בפעם האחרונה על ידי feLixzaower : 04/06/10 ב 21:33

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    לא אמרתי לך? תפרוש כבר אחי תציל את עצמך.. חבל שאתה לא מקשיב לי

אבל אני עדיין אוהב אותך אוכל חזיר קטן שכמוכך

קח קליפ עזובתך תמונות אתה לא מעודכן אחי, תלמד ממני אני מתחיל את כל הטרנדים פה ... אתה בא עליי עם תמונה פשוטה? ואללה אני ירסק אותך..

נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 04/06/10 ב 21:37

Zaga Zaga מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    mosh
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי feLixzaower צפה בהודעה
    עזבו למחוק אני כשלון אני הולך להתאבד
    שנה אני מנסה לשים תמונה של COOL STORY BRO זה שם לי תמונה קטנה מסריחה כזאת
    for u

שם פרטי
    אוהד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איזה פוסט מרשים. מה שמרשים בו הוא לא המלל התפל שיש בו, אלא האוננות המוחית שהושקעה בו לשווא והאיולות שמוצגת בו בצורה יוצאת-דופן. אדי, אתה אדיוט, והניסיונות הכ"כ גרועים שלך להעליב אותי (באמת, כאלה עלבונות גרועים לא שמעתי מאז שיצאתי מדלתות בית הספר היסודי שלי בפעם האחרונה) פשוט מעוררים בי השתאות כה גדולה עד שאני פשוט נבוך בשבילך. ההצעה הכי טובה שלי, ממני אליך, היא לערוך את ההודעה שלך מפאת הפרת הסדר הציבורי.

פעם הבאה אל תנסה לכתוב הודעה כזו ארוכה. האיכות שלה יורדת מפסקה לפסקה עד שכבר זה בלתי אפשרי לקרוא בגלל שמתעורר בי חשק עז לסגור את הדפדפן (ובינינו, כמה עוד אפשר לרדת?).

CU

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    תמיד יש לאן לרדת הפלצנות שלך אחי לא עושה רושם על אפחד אתה עדיין טמבל WANNABE TEK9ER ועובדה שזה הציק לך כי אני יודע בדיוק מי אתה

אפס פלצן WANNABE DIGNITAS

אם לא הייתי יודע בול מי אתה לא היית משקיע בלדבר איתי אבל עובדה שקלעתי בול, אתה סתם אפס שלא תורם לא פה ולא בTEK9 עם התגובות של שני מילים שלך

ותאמין לי שאני הרבה יותר אינטליגנטי ממך אני רק לא בזין שלי לדבר בצורה פלצנית כמוך וגם עשיתי כבר בגרות בלשון אחי (בהצלחה רבה אני חייב לומר, זה היה המקצוע האהוב עליי כל הזיינים אוהבים לשון והבעה) אבל עזוב אותי

באמת עדיף שתוותר ותעוף מכאן למה אתה נכנס לקרב אבוד מראש אני עוד יתחיל לצטט תגובות שלך מטק9 בכלל תצא מושפל פה
    יאללה סעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע יש לך חום על האף אחי
    נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 04/06/10 ב 21:51

שם פרטי
    חור בראש
    קיבל לייק
    0 פעמים

וואלה לא יודע איך הגעתי לשיר הזה

שם פרטי
    אוהד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה פתטי.

לי אין שום בעיה להודות במה שאני - ווואלה אין לי שום בעיה שתקרא לי WANNABE TEK9 כי אני לא נעלב (גם אם הייתי WANNABE DIGNITAS מה שזה לא יהיה).

אבל אתה יודע מה נראה לי? נראה לי שאתה זה שנעלב כי אתה השקעת כ"כ הרבה מאמץ ויזע בכתיבת הצואה הוירטואלית ההיא רק כדי לענות לי וליורג'ה.

אז

CU

באמת עדיף שתוותר ותעוף מכאן למה אתה נכנס לקרב אבוד מראש אני עוד יתחיל לצטט תגובות שלך מטק9 בכלל תצא מושפל פה
    צטט, לך על זה

שם פרטי
    חור בראש
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Ohadii צפה בהודעה
    אתה פתטי.

לי אין שום בעיה להודות במה שאני - ווואלה אין לי שום בעיה שתקרא לי WANNABE TEK9 כי אני לא נעלב (גם אם הייתי WANNABE DIGNITAS מה שזה לא יהיה).

אבל אתה יודע מה נראה לי? נראה לי שאתה זה שנעלב כי אתה השקעת כ"כ הרבה מאמץ ויזע בכתיבת הצואה הוירטואלית ההיא רק כדי לענות לי וליורג'ה.

אז

CU
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח צואה וירטואלית XDDDD
    איזה פורום פייט OMGO OMGOMGOGMGOGMOGMGOGM

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    הטעות שלי מלכתחילה הייתה להגיב לכם, שנתתי לצואות וירטואליות שכמוכם להעליב אותי (ואכן נעלבתי במעט) והשיר הזה פליקס אלוהים גרם לך לשלוח לי אותו כי אין על שלמה זה אחד ושתיים השיר הזה מדבר אליי בול אחי!

מה נשאר לומר חוץ מ FACEPALM FACEPALM מסכם הכל יופי אז FACEPALM.. זה הזמן למות

CU IN HELL

ואני לא פתטי, אני סימפטי. ואתם ילדים מגעילים טפו עליכם

דרך אגב אוהדי איך אתה מודה במה שאתה אם אתה לא יודע מה אתה, אני יודע מה אני אבל אתה מה אתה אתה WNB DIGNITAS
    FAKE AND GAY זה מה שאתה ואני THEREALTAMIN YO YO YO SUCK MY MOTHERFUCKING DICK YO
    נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 04/06/10 ב 22:05

שם פרטי
    אוהד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    באמת הגיע הזמן שתלך ללמוד, כי נראה לי ש-12 שנות לימוד לא סיימת (ואם כן אז לא בהצלחה מרובה).

דבר ראשון, תלמד לקרוא. דבר שני, אני לא הודיתי בשום דבר (למעשה זה מסביר מדוע אני אומר לך ללמוד לקרוא). דבר שלישי, אין לי מושג מה אתה מנסה לעשות פה (מה זה... להצחיק? לצאת פחות מושפל? אני לא מצליח לפענח) אבל אתה לא מעביר את המסר כמו שצריך.

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אני מנסה להראות לך שאתה אפס בכך שאני יוצא אפס (לדעתי המטרה הושגה) ולכן אני פורש מהנושא הזה ולא מגיב פה יותר כי אתה חופר ויותר טיפש ממה שחשבתי כי אתה טיפש אחי ואללה אתה טיפש ופלצן ואתה יכול רק להתחבר לי ולשתות את הMAN JUICE שלי בתוך כוס

שם פרטי
    אוהד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחח (הצחקת אותי הפעם)

BYE

נושאים דומים

1. אתגר חדש בפורום גרפיקה!
    על ידי .::ZICO::. בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 31/08/05, 20:14