עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234
מציג תוצאות 61 עד 78 מתוך 78

אשכול: החיים בזבל

Tal :) Tal :) מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Shayz צפה בהודעה
    תלמדו תורה לפחות שעה ביום תשמרו שבת תניחו תפילין רק טוב יצא מזה ומי שמתכוון להתווכח עם זה אל תתווכו איתי רק עם בורא עולם הוא בורא עולמות ומחריב אותם ועם אתם לא שמים לב שזה הדור הכי חוצפן דפוק מטומטם שכלית מוחית פיזית ונפשית אז כנראה שאתם לא רואים טוב
    עכשיו מה שנשאר זה רק לבטוח בבורא עולם כי כנראה שזה היה התכנון שלו כל העניין הזה כדי שהגאולה תתקרב ותיהיה כבר בפתח.
    וואי אני לא סובל ילדים כמוך
    אם לא היו חיילים שיתגייסו לצבא וכולם יהיו בתפיסה עקומה כמו שלך שמספיק ללמוד תורה בשביל שיהיה טוב אז הבית זונות הזה שאתה חיי בו היום לא היה קיים בכלל
    סעמק איזה עצבים הבאת לי
    אשכרה תפיסה של משתמט , למרות שאני לא יתפלא אם אתה כזה..

ואני אדם מאמין

הסמל האישי של Shayz
    Shayz Shayz מנותק גורו
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    בן אדם לא יכול להגיד "אני בן אדם מאמין" אבל מה שלימוד תורה ומצוות אני לא מאמין אני מאמין שיש בורא לעולם אבל אין לו סיבה לזה שסתם יהיה הנאות גשמיות קוראים לזה פילוסוף ורגע אתה אומר שאנחנו לא עם ישראל כמו בתקופת התנ"ך ? הקטנים שכולם יודעים לקפוץ עליהם אבל מה תמיד מנצחים את כל הגוים טוב בוא נעזוב את זה בצד ונעבור לנושא העיקרי פה אני בן 16 ולא מתכוון להשתמט אני הולך לעשות את הצבא ביחד עם הדת ואני לא אמרתי שצריך רק תלמידי ישיבות צריך שהם יתפללו בשביל הצבא שלנו ויחזקו אותו לא דרך איזה סמל מפורום או קהילה בפייסבוק אלא באמת בכוונה להתפלל בשבילהם את כל הטוב שאפשר.

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    טל אתה אדם מאמין ? סבבה: "אם לא בריתי יומם ולילה חוקות שמים וארץ לא שמתי" (ירמיהו ל"א כ"א), בקיצור לימוד תורה מחזיק את העולם. (גם מבטל גזרות על חיילי ישראל, על אסונות של יהודים על אסונות בארץ ישראל וכו')... לימוד תורה בלבד יכול להציל את עם ישראל, אבל לימוד תורה שכולל את כולם.. אם אמרת שאתה "אדם מאמין" - אשריך, אבל לפני שאתה יוצא נגד דברים של בן אדם במשהו שאתה פחות יודע אז תתעניין יותר וככה תדע או שתחשוב לפני שאתה מגיב. (ואתה אחד הבחורים היותר חושבים בפורום)...

חוץ מזה חבר'ה הכל כתוב ועוד יקרו דברים הרבה יותר חמורים ומפתיעים (כתוב שאנשים מרוב ההפתעה ייקבלו התקפי לב) (אני לא מנבא אותם אלא ירמיה הנביא והזוהר הקדוש)... ויש לנו להישען רק על אבינו שבשמיים, ולכל אלה שחושבים לצאת עליי או אלה שמאמינים בפיצוץ או במדע, תנוחו - זאת דעתי, היא לא תשתנה לעולם וכדאי שתתעניינו יותר אם אתם קוראים לעצמכם יהודים

קיבל לייק
    0 פעמים
    לפני שאני מאמין בכל דבר אחר , אני מאמין שהצלחה צריכה לבוא ממך לפני שהיא תבוא מהשמיים
    וכשבן אדם אומר את זה בצורה כזאת: "תלמדו תורה לפחות שעה ביום תשמרו שבת תניחו תפילין רק טוב יצא" , איפה זה מעמיד את כל המערכת הצבאית הגדולה שלנו ואת כל החיילים האלה ששומרים עלינו בשביל שנוכל לישון עם ראש שקט בלילה ?

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Grimble Gromble צפה בהודעה
    למה לא? ערבי זה לא דת.... כל היהודים מצפון אפריקה הם יהודים ערבים...תחשוב קצת לפני שאתה כותב
    אם כבר אתה יכול להגיד שאין כזה דבר ערבים ישראלים אם אתה יוצא מנקודת הנחה שישראל היא לא מדינה ערבית.
    בחיים שלי לא שמעתי על יהודים ערבים מה אתה מזיין תמוח שך תגיד לי מה מה כאילו מה אתה בא לצאת חכם מה אתה מזיין תמוח של אמא שך המזדיינת הזאת כושילאמק שונא פלצנים כמוך עכשיו תקשיב ותקשיב לי טוב יא חתיכת בולבול שעיר, אין דבר כזה יהודי ערבי. יהודי זה יהודי. ערבי זה ערבי. אם אמא שלך יהודייה אתה יהודי אין שתיהם ביחד
    עכשיו שתוק
    טמבל

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    איפה ראית שאמרתי להשמיט את המערכת הצבאית ? ואיפה אמרתי שצריך להיות רובוטים שרק יושבים ולומדים תורה ובזכות זה מצליחים בהכל ? יש דרך לחיים, יש הלכות (הלכות לימוד תורה, הלכות מלחמה, טהרת המשפחה, שלום בית) ויש זמן להכל וכשאדם מכבד את כל ההלכות יוצא לו בדיוק לו"ז תאמין לי.

ואני יגיד לך איפה התורה מעמידה את המערכת הצבאית: לפי התורה חייל שנלחם למען המדינה הוא נלחם על קידוש ה', ועושה מסירות נפש לארץ ישראל - הוא מגן על הארץ של הקב"ה, יש מעלה גבוה מזאת ?!
    חייל שחס ושלום נהרג במלחמה הוא מת על קידוש השם, הוא מגיע ישר לכסא הכבוד בשמיים.. הוא נחשב בן אדם קדוש.
    למה אין נח"ל חרדי ? למה אין חיילים דתיים בצבא ? חחח... סיירת גולני כולה דתיים, בחטיבת גולני עצמה כל הקצינים דתיים... הדתיים הלאומיים ברוך ה' משתלטים על הצבא, ביחידות המובחרות גם אין מה לדבר... זה גם הזמן להזכיר 2 אנשים עילאיים: עמנואל מורנו ז"ל ורועי קליין ז"ל שהזכות שלהם תגן על כל עם ישראל, הם היו דתיים והם נהרגו במלחמות ושניהם נחשבים לעילוי מבחינת ערכים, דרך, סמכות, אחריות הם היו לוחמים מצויינים (אתה יודע איך? בגלל שהם הלכו לפי דרך התורה) הראשון הגיע להיות סא"ל בסיירת מטכל שהדרגה הזאת משתווה למפקד הסיירת שתבין, השני רב-סרן בגולני.. ושיסלחו לי שאני מזכיר רק אותם.
    אני יכול להעמיד את המערכת הצבאית יותר גבוה ? (האמת אני בטוח שכן רק אין לי ממש יידע וכוח חחח)...
    עכשיו הבנת איפה הצבא עומד לפי התורה ?

אתה פשוט מדבר ככה וכל השאר חושבים אחרת בגלל שהתקשורת מכניסה לכם דברים לראש, החרדים והדתיים משתמטים וכו' וכו'... כל היום החרדים מתפללים למען ארץ ישראל ולמען החיילים, בכל תפילה ותפילה!!, אבל העיקר התקשורת יוצאת עליהם ומבקרת ומגדפת...

לגבי הויכוח המטופש על הערבים:
    מצד אחד נכון להגיד יהודי ערבי, כי יהודי ששוכן בחצי האי ערב אפשר להגיד שהוא יהודי ערבי - רק זה בלבד. (מבחינה גאוגרפית אפשר אין מה לעשות)

אבל זה טיפשי כי אפשר להגיד יהודי בלבד כי הוא בן העם היהודי.
    ואפשר להגיד יהודי מרוקאי\פרסי\עיראקי(ולאו דווקא ערבי).
    בנוסף לכך יש כזה דבר העם הערבי וזה חוסם לגמרי כמעט את האפשרות להגיד ערבי יהודי. בזמן האחרון יש כל מיני חכמולוגים (פרופסורים ואקדמאים שקמו עם הדבר הזה ואין לי מושג מה הם רוצים מעצמם)...
    לסיכום: אין כזה דבר
    נערך בפעם האחרונה על ידי נתיניו : 02/06/10 ב 22:49

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי נתיניו צפה בהודעה
    איפה ראית שאמרתי להשמיט את המערכת הצבאית ? ואיפה אמרתי שצריך להיות רובוטים שרק יושבים ולומדים תורה ובזכות זה מצליחים בהכל ? יש דרך לחיים, יש הלכות (הלכות לימוד תורה, הלכות מלחמה, טהרת המשפחה, שלום בית) ויש זמן להכל וכשאדם מכבד את כל ההלכות יוצא לו בדיוק לו"ז תאמין לי.

ואני יגיד לך איפה התורה מעמידה את המערכת הצבאית: לפי התורה חייל שנלחם למען המדינה הוא נלחם על קידוש ה', ועושה מסירות נפש לארץ ישראל - הוא מגן על הארץ של הקב"ה, יש מעלה גבוה מזאת ?!
    חייל שחס ושלום נהרג במלחמה הוא מת על קידוש השם, הוא מגיע ישר לכסא הכבוד בשמיים.. הוא נחשב בן אדם קדוש.
    למה אין נח"ל חרדי ? למה אין חיילים דתיים בצבא ? חחח... סיירת גולני כולה דתיים, בחטיבת גולני עצמה כל הקצינים דתיים... הדתיים הלאומיים ברוך ה' משתלטים על הצבא, ביחידות המובחרות גם אין מה לדבר... זה גם הזמן להזכיר 2 אנשים עילאיים: עמנואל מורנו ז"ל ורועי קליין ז"ל שהזכות שלהם תגן על כל עם ישראל, הם היו דתיים והם נהרגו במלחמות ושניהם נחשבים לעילוי מבחינת ערכים, דרך, סמכות, אחריות הם היו לוחמים מצויינים (אתה יודע איך? בגלל שהם הלכו לפי דרך התורה) הראשון הגיע להיות סא"ל בסיירת מטכל שהדרגה הזאת משתווה למפקד הסיירת שתבין, השני רב-סרן בגולני.. ושיסלחו לי שאני מזכיר רק אותם.
    אני יכול להעמיד את המערכת הצבאית יותר גבוה ? (האמת אני בטוח שכן רק אין לי ממש יידע וכוח חחח)...
    עכשיו הבנת איפה הצבא עומד לפי התורה ?

אתה פשוט מדבר ככה וכל השאר חושבים אחרת בגלל שהתקשורת מכניסה לכם דברים לראש, החרדים והדתיים משתמטים וכו' וכו'... כל היום החרדים מתפללים למען ארץ ישראל ולמען החיילים, בכל תפילה ותפילה!!, אבל העיקר התקשורת יוצאת עליהם ומבקרת ומגדפת...

לגבי הויכוח המטופש על הערבים:
    מצד אחד נכון להגיד יהודי ערבי, כי יהודי ששוכן בחצי האי ערב אפשר להגיד שהוא יהודי ערבי - רק זה בלבד. (מבחינה גאוגרפית אפשר אין מה לעשות)

אבל זה טיפשי כי אפשר להגיד יהודי בלבד כי הוא בן העם היהודי.
    ואפשר להגיד יהודי מרוקאי\פרסי\עיראקי(ולאו דווקא ערבי).
    בנוסף לכך יש כזה דבר העם הערבי וזה חוסם לגמרי כמעט את האפשרות להגיד ערבי יהודי. בזמן האחרון יש כל מיני חכמולוגים (פרופסורים ואקדמאים שקמו עם הדבר הזה ואין לי מושג מה הם רוצים מעצמם)...
    לסיכום: אין כזה דבר
    לא דיברתי כלום על מה שאתה אמרת
    הכוונה שלי היית לשי
    הגישה שהוא אמר את מה שהוא אמר עצבנה אותי

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    לא ידעתי, ראיתי פשוט ששאלת איפה המערכת הצבאית עומדת, נראה לי שנתתי לך תשובה ולא משנה למי פנית אחי גם שי יודע מה הוא מדבר - הגישה אחרת ואולי הוא פחות הסביר אז לא נורא.

לילה טוב

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    שיו זה פעם ראשונה שאני רואה את נתי רושם מגילה... נדיר.

rea rea מנותק לוגואיסט מורשה ומפקח לשעבר
    שם פרטי
    rea
    קיבל לייק
    91 פעמים
    איזה עידן תמיד נתי מפציץץ

OR Meyers OR Meyers מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מאז ומתמיד לא סבלתי את הטורקים

עוד מתקופה של נייט אונליין
    עכשיו זה מוכח עד כמה הם חסרי שכל

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי dmmn צפה בהודעה
    שיו זה פעם ראשונה שאני רואה את נתי רושם מגילה... נדיר.
    חח הרבה זמן לא רשמתי הרבה, אבל כשזה נוגע לעניינים האלה שהם באמת מעניינים ודורשים הרבה הסבר אז אני אשמח... משום מה הפעם אף אחד לא קפץ כנראה עשיתי את העבודה שלי טוב חח

שם פרטי
    rea
    קיבל לייק
    91 פעמים
    מה ניראלך!!! נתי יבן זונה למה מי אתה בכלל שאתה מדבר???
    איכססס אנשים גועל נפששששששש!!!

X_SniperPro_X X_SniperPro_X מנותק עתיק
    שם פרטי
    מי רוצה �
    קיבל לייק
    260 פעמים
    מגיע לך אילון שיהרס לך החיים

הסמל האישי של MaGnuM
    MaGnuM MaGnuM מנותק עתיק
    שם פרטי
    אילון
    קיבל לייק
    202 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי TheBestPro צפה בהודעה
    מגיע לך אילון שיהרס לך החיים
    אמא שלך זונה ימוצץ יהומו מזה הדיבור הזה ?
    רוצה איזה בולבול איכותי ככה לתוך העין?

שם פרטי
    rea
    קיבל לייק
    91 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי XxEilonxX צפה בהודעה
    אמא שלך זונה ימוצץ יהומו מזה הדיבור הזה ?
    רוצה איזה בולבול איכותי ככה לתוך העין?
    למה אתה כל הזמן מעתיק ממני את הבדיחות??

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי rea צפה בהודעה
    למה אתה כל הזמן מעתיק ממני את הבדיחות??
    בולבול איכותי ככה לתוך העין זה בדיחה ?
    זה עצוב ! אכזבת אותי..

שם פרטי
    rea