מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: מחזור 35 ליגת העל - מחזור סיום העונה

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים

מחזור 35 ליגת העל - מחזור סיום העונה

היום ייערך מחזור סיום העונה בליגת העל עונת 2009/2010 בו תיקבע מי האלופה (מכבי חיפה / הפועל ת"א) ומי היורדות.

טבלת הליגה :

פלייאוף עליון :

1 - מכבי חיפה 48 נק'
    2 - הפועל ת"א 46 נק'
    3 - מכבי ת"א 31 נק'
    4 - בני יהודה 30 נק'
    5 - בית"ר ירושלים 26 נק'
    6 - מ.ס אשדוד 22 נק'

פלייאוף אמצעי - טבלה סופית :

7 - בני סכנין 27 נק'
    8 - מכבי פ"ת 24 נק'
    9 - הפועל ב"ש 23 נק'
    10 - מכבי נתניה 21 נק'

פלייאוף תחתון :

11 - הפועל חיפה 23 נק'
    12 - הפועל פ"ת 22 נק'
    13 - הפועל עכו 20 נק'
    --------------------------
    14 - הפועל ר"ג 19 נק'
    15 - הפועל רעננה 17 נק'
    16 - אחי נצרת16 נק'

*** המסיימות במקום ה15 וה16 יורדות ובמקומם עולות הראשונה והשנייה מהליגה הלאומית (שכבר הבטיחו את עליתם והם הפועל קריית שמונה והפועל אשקלון) וזאת שמסיימת במקום ה-14 תשחק במשחק מבחן אחד במגרש נייטרלי מול הקבוצה שתסיים שלישית בליגה הלאומית (הפועל כפ"ס).

בני יהודה - מכבי חיפה
    VS
    היום, 20:00, בלומפילד, ערוץ 11.
    רגע האמת של העונה הגיע. אחרי שחזרה לפסגה בצורה דרמטית בשבוע שעבר, מכבי חיפה רחוקה 90 דקות מאליפות מספר 12 בתולדותיה. המתמטיקה לא יכולה להיות פשוטה יותר. ניצחון של הירוקים במשחק החוץ נגד בני יהודה שווה אליפות. כל תוצאה אחרת תבטיח להפועל תל אביב את התואר, במידה והאדומים ינצחו את בית"ר ירושלים בטדי.

מאמן בני יהודה גיא לוזון יתייצב למשחקו האחרון במדי הכתומים. לוזון מסיים קדנציה בת שנתיים במועדון, במהלכן הביא את הקבוצה פעמיים לאירופה וחשוב לו מאוד לסיים בצורה יפה ומכובדת גם את העונה הנוכחית. בבני יהודה התייחסו בביטול לדיבורים ולרינונים שנשמעו מכיוונה של הפועל תל אביב על כך שייתכן והקבוצה לא תתאמץ מול חיפה. לוזון, שלקח באופן אישי את כל הביקורות כנגד קבוצתו, אמר בין השאר : "הם (הפועל תל אביב) כבר מטפטפים שגיא לוזון צריך להוכיח את עצמו וכאילו מכינים לעצמם איזשהו אליבי למקרה שחיפה יזכו באליפות. אז לוזון אשם ומכבי אשמים ונמני אשם - כולם אשמים חוץ מהם. גיא לוזון ובני יהודה יעשו הכל כדי לנצח, לא כדי להוכיח להפועל תל אביב משהו, אלא כדי לעשות טוב למועדון הזה".
    שחקן בבני יהודה אמר לקראת המפגש : "אנחנו ספורטאים ומקצוענים. אף אחד לא ירצה להתבזות, בטח לא מול אצטדיון מלא. נילחם עד הסוף ונעשה הכל בכדי לנצח. אני אישית שונא להפסיד גם במשחק בשכונה, אז בטח ובטח במשחק שכזה".
    לוזון יחסר את השוער הניגרי המורחק דלה איינוגבה כאשר רן קדוש יפתח במקומו בין הקורות. מיקי מגן, בנו של היושב ראש חזי מגן, ישמש כשוער שני על הספסל. גם חסן אבו זייד המוצהב ייעדר ולמרות שהמאמן לא תירגל הרכב אתמול וגם היום, נראה כי הוא צפוי לוותר על מערך שלושת הבלמים איתו פתח בגמר הגביע ולחזור להרכב הרגיל. אביב חדד ואיבן גארידו יפתחו בעמדות הבלמים, ומהראן ראדי וסיניסה ליניץ', שלא פתחו בגמר, יפתחו הפעם יחד בקישור האחורי.
    כל הכרטיסים למשחק אזלו כבר באמצע השבוע ולמרות שמדובר במשחק בית של בני יהודה, תהיה מחר תמונה די אבסורדית ביציעים כאשר כ-12 אלף ירוקים צפויים לצבוע את יציעי האצטדיון, בעוד אוהדי בני יהודה יצטמצמו ליציע 13 בלבד. כמה עשרות מאוהדי בני יהודה אף הציעו למכירה את כרטיס המנוי שלהם לאוהדי מכבי חיפה והמחירים בשוק השחור הרקיעו השבוע עד 500 שקלים לכרטיס בודד.

הרכב צפוי : רן קדוש, עוז ראלי, איבן גארידו, אביב חדד, כפיר אדרי (טל משען), מהראן ראדי, סיניסה ליניץ', לירוי צעירי, אסי בלדוט, משה ביטון, אלירן עטר.

ההכנות בחיפה לקראת המשחק האחרון של העונה נשלמו. אם אתמול דיווחו במועדון על דריכות, היום כבר דווח על מתח חיובי לקראת המשחק החשוב שעשוי להכתיר את הקבוצה כאלופה. אלישע לוי לא הרבה במילים לפני האימון ואמר לשחקניו: "חיכינו לרגע הזה והנה הוא הגיע. אנחנו צריכים לבוא ולקחת". לפני ששלח המאמן את השחקנים לאימון הוסיף: "תבואו מפוקסים".
    סאדאת בוקארי ייעדר מהסגל למשחק בגלל פציעה. בעקבות העובדה שלא נותרו מספיק שחקנים בסגל, זומן הבוקר החלוץ סינטאיהו סלליק מקבוצת הנוער. בירם כיאל לא התאמן, עבר טיפולים, ולא ישותף במשחק הזה. אייל משומר ייכלל בסגל במחווה, אבל הוא לא מסוגל לשחק וגם הוא לא ישותף. מוחמד גדיר ייעדר מהסגל. שחקני ההתקפה ישראל זגורי ומוחמד כליבאת יצטרפו לסלליק על הספסל. "משמעות הדברים של אלישע ברורה, זה משחק על האליפות. אנחנו לא רוצים להוסיף אליפות אבודה לרזומה של המועדון".
    ליאור רפאלוב שזומן אתמול לנבחרת יפתח בקישור לצד אייל גולסה, גוסטבו בוקולי ויניב קטן. שלומי ארבייטמן וולידימיר דבאלישווילי תורגלו גם היום בחוד. שי מימון שזומן אתמול אף הוא לנבחרת ימתין להזדמנות מהספסל.
    "אלישע אמר נכון, אסור לנו להגיע למצב שאנחנו מבקשים את הרדיו בסוף המשחק", אמר שחקן בסיום האימון. "ננסה להכריע את המשחק כבר בהתחלה. יש לו המון מוטיבציה לנצח. חלק מהשחקנים כאן לא חוו אליפות ורוצים להרגיש מה זה". המגן עלי עותמאן נראה מחויך באימון ואמר לחבריו: "ידעתי שהיום הזה יגיע", כשהוא מתכוון לזימונו לנבחרת ולאפשרות שיזכה באליפות. בחיפה יודעים שלאור מצוקת המגנים הימניים בארץ, ייתכן מאוד שפרננדז יבנה עליו בקמפיין הקרוב. עוד בנבחרת : כפי שפורסם, ייתכן מאוד שהצוות הרפואי של חיפה ימליץ לשחרר את ניר דוידוביץ' מהמסע לצ'ילה ואורוגוואי לצורך טיפולים.
    כמעט 12 אלף אוהדים אמורים ללוות את הקבוצה למשחק בבלומפילד במטרה לחזור עם צלחת האליפות ה-12. האוהדים הכינו תפאורה מיוחדת לקראת המשחק בהם כמויות גדולות של קונפטי. במועדון ביקשו הבוקר מהאוהדים להגיע בחולצות ירוקות לבלומפילד, מה שיוסיף לאווירה. ההנהלה ביקשו מהאוהדים לא להתפרץ למגרש במידה וחיפה תוכתר כאלופה כדי שלא יופחתו לה 10 נקודות. אם חיפה תזכה באליפות, צפויים אוהדים רבים להגיע לבמה המרכזית שתוצב בקריית אליעזר. החגיגות שם ייפתחו החל מהשעה עשר בערב והשחקנים ישתתפו בחגיגה.
    היום ערך אלישע לוי את האסיפה המסכמת שלו לקראת המשחק, בה נתן הדגשים טקטיים. המאמן שילב לא מעט אלמנטים פסיכולוגים בשיחה על מנת לשדר רוגע לשחקנים.

הרכב צפוי : ניר דוידוביץ', עלי עותמאן, דקל קינן, ז'ורז'ה טשיירה, פיטר מסיללה, גוסטבו בוקולי, אייל גולסה, ליאור רפאלוב, יניב קטן, שלומי ארבייטמן, ולדימיר דבאלישווילי.

מהמר על מכבי חיפה ובע"ה הם גם ינצחו אליפות !!
    בית"ר ירושלים - הפועל ת"א

VS

היום, 20:00, טדי, ספורט 1 (54).
    לאחר שהציגו יכולת מרשימה מול מכבי חיפה שלא הספיקה לניצחון, תנסה בבית"ר ירושלים לקחת נקודות מהפועל תל אביב כדי למנוע כל אפשרות לחגוג אליפות בטדי במסגרת המחזור ה-35 והאחרון בליגת העל, שיחתום את העונה. בבית"ר מודעים לחשיבות הרבה של המשחק בקביעת זהות האלופה. "במשחק כזה אתם חייבים לעלות ולהראות שאתם ספורטאים אמיתיים, ולעשות הכל כדי לנצח", הסביר המאמן דוד אמסלם לשחקניו.
    אמסלם יחסר את טוטו תמוז, שפצוע בברכו, ובמועדון ישלחו אותו בשבוע הבא לבדיקת MRI כדי לשלול פגיעה במיניסקוס או ברצועות הצולבות, כמו גם את חן עזריאל, שסובל מכאבים עזים ברגלו וקיים חשש שקרע את השריר הארבע ראשי. בתחילת השבוע יעבור השחקן הצעיר בדיקות מקיפות, והיום יזכה למנוחה. עמית בן שושן עדיין סובל מכאבים בכף רגלו והוא בספק למשחק. החסך ההתקפי יגרום לאמסלם לפתוח ככל הנראה עם ברק יצחקי כחלוץ בודד ולעלות עם שלושה בלמים, כשתומר בן יוסף יפתח לצד שמעון גרשון ואריק בנאדו. פאולו דה לה האסה ואלירן דנין ישחקו באגפים, כשבקישור יפתח קובי מויאל לצד עידן טל, ג'וניור ויסה ואבי ריקן.
    יצחקי התראיין אתמול לתוכנית הספורט של רדיו ירושלים החדש והתייחס לעתידו במועדון. "אני מודע מה קורה מסביב לבית"ר, אני מודע לזה שצריך למכור אותי, אבל אני רוצה להישאר. יש לי חוזה לעוד שנתיים, טוב לי פה ועשיתי כאן שנים נפלאות", אמר החלוץ שזכה למטר קללות מאוהדי קבוצתו לאחר ההפסד לבני יהודה. "דווקא אחרי התקרית הזו הרגשתי את האהבה של הקהל. האוהדים האמיתיים הגיעו ברגעים הקשים ותמכו בי. אותם אוהדים שמגיעים רק כדי לקלל הם לא אוהדים. קיבלתי אינספור הודעות בפייסבוק וב-SMS. אני רוצה להגיד להם תודה, כי הם חיזקו אותי מאוד".
    החלוץ גם התייחס לעונה הבינונית שעברה על בית"ר והסביר כי "ציפו שניתן יותר העונה, וזה לא הלך. אני מודע לזה, יש לי ביקורת עצמית. אבל אפשר להבין את זה, שחקנים עברו רגעי משבר, החילופים בהנהלה, הספונסר שהגיע ועזב באמצע העונה, היה איזה סלט. בכל זאת אני שמח שהצלחתי להוציא מהעונה הזאת 15 שערים. זה הישג לא רע".
    ביום חמישי יצאו השחקנים לארוחת ערב לסיכום העונה, בה שיחת הערב הייתה 'האם ניצחון על הפועל ייחשב לנקמה על כך שהאדומים הרסו להם את האליפות ב-1984'?. "אני גדלתי בבית בית"רי", העיד אבירם ברוכיאן, "והסיפור על איך משה סיני דפק לנו את האליפות סופר שוב ושוב. אם נוכל "לגמול" להם על זה נכנס לספרי ההיסטוריה כמו סיני. לאוהדי בית"ר זה יהיה כמו לזכות בגביע".
    משטרת ישראל הגיעה להסכמה עם פרקליטם של אוהדי בית"ר ירושלים, עו"ד איתן להמן, לפיו אותם אוהדים שהוגדרו כ"בעייתיים" יורשו להיכנס למשחק בטדי, שעשוי להיות משחק האליפות של האדומים. האוהדים יאלצו לשבת ביציע המערבי ולא במזרחי, כשהקטינים שבהם יחויבו לבוא עם אחד מהוריהם למשחק.

הרכב צפוי : אריאל הרוש, פאולו דה לה האסה (איתן טיבי), תומר בן יוסף, אריק בנאדו, שמעון גרשון, אלירן דנין, קובי מויאל, עידן טל, ג'וניור ויסה, אבי ריקן, ברק יצחקי.

בלם הפועל תל אביב, דגלאס דה סילבה, סיכם בליל הצרפתית לשלוש שנים, במסגרתן ירוויח מיליון דולר לעונה. סוכנו של הבלם, רונן קצב, אמר : "הדברים עדיין לא סגורים, אבל אנחנו במו"מ מתקדם ומקווים שהדברים ייסגרו בימים הקרובים". יחד עם זאת, בהפועל ציינו שהם לא קיבלו הצעה רשמית מליל וכי הם ידרשו כשלושה מיליון יורו עבורו.
    דה סילבה בן ה-26 שיחק במדים האדומים בשנתיים האחרונות והעונה הפך לאחד מהשחקנים הבולטים בקבוצה של אלי גוטמן ומספר קבוצות אירופאיות, ביניהן פנאתינייקוס, ואלנסיין וראן עקבו אחריו בחודשים האחרונים. הברזילאי שיחק לפני כן ארבע עונות בהפועל כפר סבא, אליה הגיע מאתלטיקו פרנאנסה הברזילאית.
    ליל נהנתה מעונה נהדרת בליג 1 (הליגה הצרפתית), במהלכה כבשה עד כה 71 שערים. ניצחון במחזור האחרון היום בלוריין יבטיח לקבוצה של רודי גרסיה את המקום השני והכרטיס הישיר לשלב הבתים של ליגת האלופות.
    בתוך כך, האדומים סיימו היום את הכנותיהם למשחק האחרון של העונה נגד בית"ר ירושלים בטדי. לצד התקוות שבני יהודה תצליח להוציא נקודות ממכבי חיפה במשחק המקביל בבלומפילד, בהפועל לא שוכחים שרק ניצחון חוץ ישאיר לקבוצה סיכוי לזכייה באליפות. המאמן אלי גוטמן אמר היום לשחקניו: "זה לא תלוי בנו, אבל אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו לפני שנסתכל על המשחקים האחרים".
    דדי בן דיין סובל ממתיחה בשריר התאומים ויעבור לפני המשחק מחר מבחן כשירות שיקבע אם הוא יוכל לשחק. במידה שהמגן לא ימצא כשיר, גל שיש יחליף אותו, כפי שעשה כבר מספר פעמים העונה. מעבר לשינוי הזה לא מתכנן גוטמן שינויים נוספים והוא יעלה עם אותו הרכב איתו פתח בגמר הגביע, מה שאומר שעומרי קנדה ימשיך להוית מועדף על פני דני בונדר בעמדת מגן הימני.

הרכב צפוי : וינסנט אניימה, עומרי קנדה, דגלאס דה סילבה, וואליד באדיר, גל שיש (דדי בן דיין), אביחי ידין, ערן זהבי, דניאל דה רידר, גילי ורמוט, איתי שכטר, מהראן לאלה.

מהמר על תיקו.

מכבי ת"א - מ.ס אשדוד
    VS

היום, 20:00, איצטדיון רמת גן, אין שידור.

מכבי תל אביב סיימה את הכנותיה לקראת המשחק שיינעל את העונה במסגרת המחזור ה-35, כשהקבוצה תארח את מ.ס. אשדוד באצטדיון רמת גן. למרות שהכרטיס לאירופה כבר מובטח, במכבי לא מקלים ראש במשחק וניצחון יבטיח לצהובים את המקום השלישי, בלי קשר לתוצאה שתשיג בני יהודה במשחקה נגד מכבי חיפה.
    המנג'ר אבי נמני, שצפוי לערוך מספר שינויים בהרכב, יחסר את הבלם רונאלד ראלדס, ששוחרר לחופשת מולדת, וכן את שוער המשנה גיא סולומון, שלא התאמן השבוע בשל שני שברים באפו. לפיכך, שוער הנוער מייק חן ישמש כשוער שני. על פי התרגול באימון, נראה כי איגור טומאסיץ' יפתח כבלם לצידו של ניסו קפילוטו, ריף פרץ הצעיר ואורי שטרית יפתחו בקישור האחורי במקומם של ליאור ז'אן הפצוע ושרן ייני שיקבל מנוחה. בחלק הקדמי תורגלו יובל אבידור, תמיר כחלון ומאור בוזגלו, כאשר עמנואל מאיוקה יפתח כחלוץ בודד בחוד.
    בתוך כך, ממשיכים ראשי המועדון גם בהכנות לקראת העונה הבאה, כשברק יצחקי ממשיך להיות השם החם בראש רשימת שחקני הרכש המבוקשים. גם שמם של טוטו תמוז, קלמי סבן וביוואן פרנסמן נמצא על שולחן העבודה של הצהובים כפי שכבר פורסם מספר פעמים בשבועות האחרונים.

הרכב צפוי : לירן שטראובר, דור מלול, ניסו קפילוטו, איגור טומאסיץ', רוני גפני, ריף פרץ, אורי שטרית, תמיר כחלון, יובל אבידור, מאור בוזגלו, עמנואל מאיוקה.

עבור מ.ס אשדוד מדובר במשחק לפרוטוקול בלבד, שכן שום תוצאה לא תזיז את אשדוד מהמקום השישי בו היא נמצאת כעת. שיחת היום באימון היתה זימונו של הקשר הצעיר ניר ביטון לסגל הנבחרת הבוגרת. ביטון הצעיר התרגש מאוד מכך שהמאמן לואיס פרננדז כלל אותו ברשימה שפורסמה והבוקר בירכו אותו כל שחקני הקבוצה והחמיאו לו על הזימון היוקרתי.
    המאמן יוסי מזרחי עדיין לא הודיע רשמית על הישארותו ובאשדוד מצפים לשיחה בינו ובין הבעלים ג'קי בן זקן כאשר אחריה יחליטו השניים בצוותא האם מזרחי, שמוערך מאוד בהנהלת אשדוד, יישאר שנה נוספת במועדון.
    סגל מלא יעמוד לרשותו של מזרחי במשחק אבל נראה כי מספר שחקנים יקבלו מנוחה והמאמן צפוי לפתוח בהרכב שיכלול מספר שחקנים צעירים, ביניהם נבו מזרחי שכבש צמד נגד בני יהודה בשבוע שעבר, אמיר לביא וכמובן ניר ביטון בקישור.

הרכב צפוי : דראגן סטויקיץ', מרקו פופוביץ' (עידן ציון), כריסטיאן גונזאלס, מתן אוחיון, רחמים צ'קול, ניר ביטון, סטפן קינג (עידן וייצמן), משה אוחיון, אמיר לביא, נבו מזרחי, עידן שריקי.

מהמר על מכבי !

לא פירסמתי את משחקי הפלייאוף התחתון אבל קחו קצת מידע עליהם :

אחי נצרת - הפועל ר"ג : יובל נעים מייחל לשינוי המגמה שמאפיינת את קבוצתו מול אחי נצרת (היום, 17:00). יעלה כנראה במערך התקפי עם 3 חלוצים.
    אחי נצרת ירדה מעשית לליגה הלאומית, היא יכולה להינצל רק אם היא תנצח את הפועל ר"ג 10:0 והפועל רעננה יפסידו - מה שלא הגיוני.

הפועל פ"ת - הפועל רעננה : הקבוצה מפ"ת כמעט ניצלה מירידה אך יש סיכוי שתגיע למבחנים אם תפסיד היום. זה משחקה האחרון אי פעם באורווה (היום, 17:00, ספורט1).
    הפועל רעננה חייבים ניצחון.

הפועל עכו - הפועל חיפה : מאמן עכו ינסה להשאיר את הקבוצה בליגה בזמן שהוא ממשיך להיות מועמד רציני לקבוצה מהכרמל. (היום, 17:00).
    הפועל חיפה כבר נשארה, הפועל עכו יכולה לרדת, להיות במבחנים ולהשיאר לגמרי - צלוי אם היא תנצח ותלוי גם במשחקים האחרים בפלייאוף התחתון.

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    הפועל עכו ניצחו את הפועל חיפה 1:0 משער של ג'וני טננבאום בדקה -90 ונשארה בליגת העל.

הפועל ר"ג ניצחה 7:0 (!) את אחי נצרת אך תשחק במבחנים. אחי נצרת כזכור ירדה כבר לליגה הלאומית. את שעריה של הפועל ר"ג כבשו דאטורו בדקה ה-24, גולן חרמון בדקה ה-41, סרז' איילי בפנדל בדקה ה-48, עמרייה מאחי נצרת שער עצמי בדקה ה-62, גולן חרמון עם השני שלו בדקה ה-69, מתן לוטטי בדקה ה-71 וקרלוס צ'קאנה בדקה ה-89.

הפועל פ"ת והפועל רעננה סיימו בתיקו 0 ורעננה ירדה ללאומית, הפועל פ"ת ניצלה ממשחק המבחנים.

פלייאוף תחתון - טבלה סופית :
    11 - הפועל חיפה 23 נק'
    12 - הפועל עכו 23 נק'

13 - הפועל פ"ת 23 נק'
    14 - הפועל ר"ג 22 נק' (מבחנים מול הפועל כפ"ס)
    15 - הפועל רעננה 17 נק' - (ירדה, במקומה עלתה הפועל ק"ש)
    16 - אחי נצרת 16 נק' - (ירדה, במקומה עלתה הפועל אשקלון)

zakarum zakarum מנותק ותיק
    שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    tאיזההההה לחץ

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    איזה אפסים חיפה, על המשחק הזה לא מגיע לה אליפות.
    אני לא מאמין שקבוצה שצריכה אליפות משחקת ככה, פשוט בושה.
    דקות סיום שום שחקן לא נותן מעצמו כלום כאילו זה משחק ליגה רגיל אשכרה ככה לא מרגישים כלום.

מאז שגיאדמק הגיע הפסקתי לאהוד כדורגל ישראלי, הכדורגל הישראלי פשוט נהרס.
    בתכלס אני אוהד חיפה אבל הליגה הישראלית כל כך לא מעניינת אותי כבר שזה לא מזיז לי.
    מה שכן הזיז לי למשל זה שברסה עפה מליגת האלופות השנה, הייתי פשוט בשוק... עכשיו שחיפה הפסידה את האליפות לא התבאסתי ממש לעומת איך שהרגשתי עם ברסה.

אני רואה כדורגל ישראלי ופשוט משתעמם, כדורגל כל כך גרוע שאני פשוט לא מצליח להנות ממנו, הכל לאט, הכל שקוף, מלא מסירות סתמיות שאתה אומר לעצמך "מה לעזאזל הם חושבים שהם עושים".
    והשנה לא מספיק שהכדורגל חרא, עוד עשו שיטת קיזוז כל כך מפגרת שהורסת את כל הספורטיביות.
    הנבחרת שלנו לא תגיע ככה בחיים לשום מקום, אם הליגה כל כך גרועה אז הנבחרת בהתאם.

zakarum zakarum מנותק ותיק
    שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    +1
    ותאמת יש יתרון חיובי בזה שהפועל לקחו אליפות. כל אלה ששבוע שעבר באו ולא הפסיקו לחפור לאוהדי הפועל, ואני אמרתי להם שזה לא סגור עדין

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    ואם כבר הזכרתי את הנבחרת - מה הקשר של פרננדז לנבחרת ישראל.
    לא מספיק שהכדורגל הישראלי נהרס בגלל ההגעה של גאידמק לבית"ר ואחריו כל האולגירכים והטחונים (יאמר, שניידר, לבייב וכו'), בנוסף גם מינו בן אדם הכי מטומטם שיש בכדורגל הישראלי - אבל לוזון.
    אני לא יודע איך עד היום אף אחד לא רצח אותו, בן אדם כל כך אידיוט.
    - הביא על הליגה הזאת שיטת קיזוז.
    - עשה 16 קבוצות בליגת העל שיש קבוצות בקושי יכולות להעמיד תקציב.
    - הביא את פרננדז לאמן את הנבחרת שזאת התחנה הבאה של לוזון בהחרבת הכדורגל הישראלי.

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    נראה לי שאתה טועה, אני מסכים איתך בקשר לאופי המשחק של הישראלים ולגבי מכבי חיפה ששיחקה כמו שהיא שיחקה והאמת גם לי הם לא כ"כ הרסו וזה... אם זה היה בתקופה קצת אחרת הייתי נכנס עכשיו לדיכאון והייתי שובר דברים והייתי בוכה בגלל מה שקרה בטדי אבל לקחתי את זה יותר בקלות ולא יודע מה הסיבות

אבל אני לא מסכים איתך לגבי זה שמאז שגאידמק הגיע לבית"ר.. נראה לי זה בגלל לוזון ובכלל בגלל האופי הספורטיבי שאין לשחקנים ובליגה בארץ...
    בוא תסביר לי מה גאידמק עשה שהכדורגל הפך לגרוע ? בשבילי הוא עשה רק טוב
    מה בגלל שהוא זרק כסף ? למה שלוש שנים לפני זה חיפה לא לקחה אליפויות כאילו אין קבוצות בליגה ? ...
    אולי לא הבנתי אותך נכון וזה רק נ"צ שלך ולא ממש סיבה

בכל זאת... בתקווה שהכדורגל הישראלי יהיה טוב יותר ובתקווה שהפועל ת"א תתרסק בים

נושאים דומים

1. תוצאות המשחקים של ליגת העל מחזור 26
    על ידי Bogey בפורום כדורסל
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 08/05/06, 14:49
  2. ליגת העל מחזור 27
    על ידי Shmuel בפורום כדורגל
    הודעה אחרונה: 03/04/06, 18:50
  3. מחזור 26 ליגת העל
    על ידי Shmuel בפורום כדורגל