מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך 14

אשכול: כל המציקים בקשר לשרת דגלים

Morning_Wolf Morning_Wolf מנותק פז"ם עולם
    שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    12 פעמים

כל המציקים בקשר לשרת דגלים

זו גירסא ראשונה של המוד, יש בה הרבה באגים, עוד כמה זמן הם יוציאו גירסא חדשה ויהיה אפשר לשים את זה בשרתים ולשחק בלי בעיה.
    כרגע יש באגים של שחקנים בלתי נראים, שחקנים שאי אפשר לפגוע בהם ועוד כל מיני שטויות כאילו.

ד"א סתם לידע כללי אז: בשרתים שהמוד יהיה מותקן שם אז האדמין יוכל להחליף בין דגלים לבין משחק רגיל ואותו דבר הפוך עם פקודה =]

הסמל האישי של arikthepimp
    arikthepimp arikthepimp מנותק טירון
    שם פרטי
    Arik
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שיחקתי בסרבר של MAGNOONS זה בן זונה אצלהם....בישראלי יש קצת אנשים.
    16 נגד 16 כיף...(:

שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    12 פעמים
    יש בשרת שלהם פינג גבוה ככה שזה מבאס..
    16 על 16 זה יותר מידי לדגלים
    גג 10 על 10 למרות שזה גם יותר מידי

הסמל האישי של shadows
    shadows shadows מנותק טירון
    שם פרטי
    timur
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה פתאום אני משחק בסרבר אנגלי ויש שם 16 על 16 זה יותר כיף מהישראלי.
    ויש לך פינג גבוה כי זה סרבר לא ישראלי.גם לי יש פינג גבוה. אני ממליץ לשחק יותר בסרברים אנגליים כי אצלהם יותר כיף!!

*

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    הכל תלוי באיך שמגדירים את השרת.
    במקרה שלנו בר לא מבין מהחיים שלו כל היום מבקש ממני עזרה ואני אין לי זין להגדיר שרתים כאלה.
    ומסכים שיש באגים במוד של הדגלים זה לא אשמתו של בר - פה במקרה הוא יצא צודק.

NBA NBA מנותק טירון
    שם פרטי
    kbdl
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אין שום בעיה בשרת של הדגלים תפסיקו סתם להאשים אחרים במקום להאשים את עצמכם שאתם לא יודעים כלום.
    עובדה שיש את השרת הגדול עם הדגלים וגם אני סתם פתחתי שרת עם דגלים אבל אני לא מתכוון לקנות אחסון ובגלל אני לא מפעיל אותו כי הוא סתם מאט לי את האינטרנט

שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    12 פעמים
    אתה אהבל באלוהים
    בשרת האירופאי יש גם באגים בכמויות
    פשוט מרוב הבלאגן שיש שם אנשים לא שמים לב למי שבלתי נראה! תוך 3 שניות מתים שם מרוב שזה מסריח
    חרא הגדרות לשרת, אפשר לעשות שם ספאם עם רימונים וכל מיני שטויות מסריחות.
    ואם אתה כל כך חושב שאתה חכם וכמו שאתה אומר " אין שום בעיה בשרת של הדגלים"
    תקרא קצת!
    http://www.ese-protect.de/homepage/f...=unread#unread

הרצתי שרתי טקטיקל לפני שידעת מה זה מחשב יאפס

NBA NBA מנותק טירון
    שם פרטי
    kbdl
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Morning_Wolf צפה בהודעה
    אתה אהבל באלוהים
    בשרת האירופאי יש גם באגים בכמויות
    פשוט מרוב הבלאגן שיש שם אנשים לא שמים לב למי שבלתי נראה! תוך 3 שניות מתים שם מרוב שזה מסריח
    חרא הגדרות לשרת, אפשר לעשות שם ספאם עם רימונים וכל מיני שטויות מסריחות.
    ואם אתה כל כך חושב שאתה חכם וכמו שאתה אומר " אין שום בעיה בשרת של הדגלים"
    תקרא קצת!
    http://www.ese-protect.de/homepage/f...=unread#unread

הרצתי שרתי טקטיקל לפני שידעת מה זה מחשב יאפס
    חחחחחחח
    היו צריכים לשים אותך כמנהל קטגורית בידור/צחוק(אם יש פה בכלל).
    אתה ילד קטן שלא מבין כלום אבל כלום מהחיים שלו!
    אתה לא באמת יודע לפתוח שרת אתה רק עושה העתק הדבק מהאתר של הese וזהו אתה חושב שבניתה שרת!.
    אולי בשרת הגדול לא מרגישים כלום בגלל האנשים וזה בגלל שיש אנשים!!
    בשרת הגדול יש מפתחים שבאמת מבינים קצת משהו בבנית שרתים!
    יש להם מפות חדשות רובים חדשים ועוד הרבה~~
    לך מה יש? כלום יש לך את הdefault(=בררת מחדל בשבילך)יש לך את המפות הרגילות ואת הרובים הרגילים והכל רגיל ולמה זה? כי אתה לא מבין כלום מהחיים שלך אתה סתם ילד בן שתים עשרה מקסימום שלא יודע אנגלית בגרוש!
    אני בניתי שרת עם דגלים שישב על המחשב שלי כי אני לא ילד חסר חיים שיבזבז כסף על tactical.
    אני פתחתי אותו סתם בשביל הכיף עם חברים שלי היינו עשרה אנשים. פתרתי כמעט את כל הבאגים!
    הספאם של הרימונים וכל זה נפתר!
    בקשר לבלתי נראה היה את זה רק למישהו אחד מתוך שעה ששיחקנו וגם אז ישר שהוא זז הוא מת.
    אז מה קרה הוא חזר רק אחרי 5 שניות והיה רשום לא עוד פעם אחת שהוא מת big deal!(=אז מה).
    אני לא אשם שאתה לא יודע אנגלית ולא מבין כלום ורק עושה העתק הדבק.
    אני יודע אנגלית מצויין ושפות תכנות כמו c++ java java script html ...
    אז אין מה לעשות אתה לא מבין בבנית שרתים תתמודד!!!!! יש עוד הרבה כמוך שלא מבינים אין מה לעשות.

שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    12 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי NBA צפה בהודעה
    חחחחחחח
    היו צריכים לשים אותך כמנהל קטגורית בידור/צחוק(אם יש פה בכלל).
    אתה ילד קטן שלא מבין כלום אבל כלום מהחיים שלו!
    אתה לא באמת יודע לפתוח שרת אתה רק עושה העתק הדבק מהאתר של הese וזהו אתה חושב שבניתה שרת!.
    אולי בשרת הגדול לא מרגישים כלום בגלל האנשים וזה בגלל שיש אנשים!!
    בשרת הגדול יש מפתחים שבאמת מבינים קצת משהו בבנית שרתים!
    יש להם מפות חדשות רובים חדשים ועוד הרבה~~
    לך מה יש? כלום יש לך את הdefault(=בררת מחדל בשבילך)יש לך את המפות הרגילות ואת הרובים הרגילים והכל רגיל ולמה זה? כי אתה לא מבין כלום מהחיים שלך אתה סתם ילד בן שתים עשרה מקסימום שלא יודע אנגלית בגרוש!
    אני בניתי שרת עם דגלים שישב על המחשב שלי כי אני לא ילד חסר חיים שיבזבז כסף על tactical.
    אני פתחתי אותו סתם בשביל הכיף עם חברים שלי היינו עשרה אנשים. פתרתי כמעט את כל הבאגים!
    הספאם של הרימונים וכל זה נפתר!
    בקשר לבלתי נראה היה את זה רק למישהו אחד מתוך שעה ששיחקנו וגם אז ישר שהוא זז הוא מת.
    אז מה קרה הוא חזר רק אחרי 5 שניות והיה רשום לא עוד פעם אחת שהוא מת big deal!(=אז מה).
    אני לא אשם שאתה לא יודע אנגלית ולא מבין כלום ורק עושה העתק הדבק.
    אני יודע אנגלית מצויין ושפות תכנות כמו c++ java java script html ...
    אז אין מה לעשות אתה לא מבין בבנית שרתים תתמודד!!!!! יש עוד הרבה כמוך שלא מבינים אין מה לעשות.
    כמה צחקתי שקראתי את זה
    יש לי שרתים לפני שהESE יצא בכלל ימסכן
    השרת דגלים העלוב שרץ הוא שלך נכון?
    אם כן אז אל תדבר עלי בקשר למעתיק קבצים.. זה אחד על אחד הקבצים מהאתר שלהם.. ככה שזה ממש עלוב שאמרת את זה עלי..
    "בשרת הגדול" אני בקשר עם 2 מהאלו שהריצו את השרת, ויש לי אותם במסנג'ר, אין להם פיתרון לבעיה הזו והם פשוט הורידו את מה שה ESE הביאו והוסיפו כמה מודים פשוטים ומפות.. ככה שבכלל יצאת אהבל וילד כאפות..
    רובים חדשים? אתה מבין משהו מהמשחק הזה? שמעת על המוד של הנשקים? רק להראות לך חמוד http://www.ese-protect.de/homepage/page.php?id=129
    מפות? כאילו שזה ממש בעיה להוסיף או למצוא? http://www.team-bielefeld.de/games/t...download/maps/
    קצת שכלל חמודדד קצת שכללל
    אני לא מוסיף מפות מסיבה אחת, אין לי Redirect
    לשים עליו את כל הקבצים! אוי? אין לך מושג מה זה בכלל בטח.. אז בוא אני יסביר לך מה זה: שמת לב שבשרת שלהם הקבצים יורדים מהר? זה בגלל זה, זה שרת אחסון בנפרד שהקבצים יורדים ממנו, אני לא הולך לקנות אחד כי זה לא חשוב לי, אז לא שווה להוסיף מפות כי אף אחד לא יוריד כל מפה ב5 דקות! אהבל חמור!
    "לא יבזבז כסף על טקטיקל" אתה יודע מה זה קופסת שרתים? שרת יעודי? מכיר? אולי שמעת על זה? מריצים על זה בדרך כלל שרתי משחק ואחסוני אתרים, תלוי מה רוצים.. אז על זה רצים השרתים שלי.. ובטקטיקל יש 7 שלא נדבר על משחקים אחרים, ובזבוז כסף אני לא רואה כאן.. רק רווח אם כבר.

פתרת כמעט איזה כל הבאגים? מדהים??? איזה באגים פתרת בדיוק???
    הספאם של הרימונים זה לא באג ! זה בהגדרות של השרת ופשוט האידיוטים האירופאים לא מסדרים את זה! showctftab אממ אממ
    בקשר לבלתי נראה.. סידרתי את זה חמוד =] ה ESE הוציאו קובץ חדש ושמסדר את זה ושלחו לי גירסא חדשה תצא בקרוב

בקיצור
    אתה פשוט אהבל
    חושב שיודע משהו בחיים שלו ומנסה להחזיק מעצמו בתור אחד שיודע להריץ שרתים ויודע רק להוריד קבצים מהאתר של ה ESE ולהפעיל תקובץ הרצה.. מדבר עם אחד שמריץ 3 שנים שרתי טקטיקל..
    בקיצור..

אתה עוד ילד חסר חיים כמו HOBI או איך שקוראים לו שמנסה לחוש ואז יוצא מושפל..

פשוט אל תגיב כאן יותר
    אין לך מה להגיד יותר
    חסמתי אותך בהכל
    אתה פשוט אפס

NBA NBA מנותק טירון
    שם פרטי
    kbdl
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Morning_Wolf צפה בהודעה
    כמה צחקתי שקראתי את זה
    יש לי שרתים לפני שהESE יצא בכלל ימסכן
    השרת דגלים העלוב שרץ הוא שלך נכון?
    אם כן אז אל תדבר עלי בקשר למעתיק קבצים.. זה אחד על אחד הקבצים מהאתר שלהם.. ככה שזה ממש עלוב שאמרת את זה עלי..
    "בשרת הגדול" אני בקשר עם 2 מהאלו שהריצו את השרת, ויש לי אותם במסנג'ר, אין להם פיתרון לבעיה הזו והם פשוט הורידו את מה שה ESE הביאו והוסיפו כמה מודים פשוטים ומפות.. ככה שבכלל יצאת אהבל וילד כאפות..
    רובים חדשים? אתה מבין משהו מהמשחק הזה? שמעת על המוד של הנשקים? רק להראות לך חמוד http://www.ese-protect.de/homepage/page.php?id=129
    מפות? כאילו שזה ממש בעיה להוסיף או למצוא? http://www.team-bielefeld.de/games/t...download/maps/
    קצת שכלל חמודדד קצת שכללל
    אני לא מוסיף מפות מסיבה אחת, אין לי Redirect
    לשים עליו את כל הקבצים! אוי? אין לך מושג מה זה בכלל בטח.. אז בוא אני יסביר לך מה זה: שמת לב שבשרת שלהם הקבצים יורדים מהר? זה בגלל זה, זה שרת אחסון בנפרד שהקבצים יורדים ממנו, אני לא הולך לקנות אחד כי זה לא חשוב לי, אז לא שווה להוסיף מפות כי אף אחד לא יוריד כל מפה ב5 דקות! אהבל חמור!
    "לא יבזבז כסף על טקטיקל" אתה יודע מה זה קופסת שרתים? שרת יעודי? מכיר? אולי שמעת על זה? מריצים על זה בדרך כלל שרתי משחק ואחסוני אתרים, תלוי מה רוצים.. אז על זה רצים השרתים שלי.. ובטקטיקל יש 7 שלא נדבר על משחקים אחרים, ובזבוז כסף אני לא רואה כאן.. רק רווח אם כבר.

פתרת כמעט איזה כל הבאגים? מדהים??? איזה באגים פתרת בדיוק???
    הספאם של הרימונים זה לא באג ! זה בהגדרות של השרת ופשוט האידיוטים האירופאים לא מסדרים את זה! showctftab אממ אממ
    בקשר לבלתי נראה.. סידרתי את זה חמוד =] ה ESE הוציאו קובץ חדש ושמסדר את זה ושלחו לי גירסא חדשה תצא בקרוב

בקיצור
    אתה פשוט אהבל
    חושב שיודע משהו בחיים שלו ומנסה להחזיק מעצמו בתור אחד שיודע להריץ שרתים ויודע רק להוריד קבצים מהאתר של ה ESE ולהפעיל תקובץ הרצה.. מדבר עם אחד שמריץ 3 שנים שרתי טקטיקל..
    בקיצור..

אתה עוד ילד חסר חיים כמו HOBI או איך שקוראים לו שמנסה לחוש ואז יוצא מושפל..

פשוט אל תגיב כאן יותר
    אין לך מה להגיד יותר
    חסמתי אותך בהכל
    אתה פשוט אפס
    אחד מה זה חמוד יא הומו מה אתה חש גדול יא ילד בין שתים עשרה מסכן בלי חיים שיושב כל היום מול המחשב.

שתיים קיבלתה זין ענקק כמו שאמתי (אולי, סליחה בטוח שאתה קצת הרבה חסר הבנה עם בעיות רבות) השרת שלי לא מופעל כי הוא לא באיחסון אז השרת של הדגלים-לא שלי.

שלוש כמו שאתה אפילו אומר אתה מחכה שימצאו בשבילך פתרון שאני כבר מצאתי ועשיתי לבד ככה שאתה סתם אפס עלק איזה סתירה אתה מביא לעצמך"סידרתי את זה חמוד" ו"ה ESE הוציאו קובץ חדש ושמסדר את זה ושלחו לי " אז איפה פה בדיוק אתה סידרתה את זה?
    ואתה אמרתה שהספאם של הרימונים זה באג אז אני רק אמרתי שאני תיקנתי את זה אצלי לעמות מישהו פה שלא יודע לעשות יותר ממה שיש בבררת מחדל.

וחוץ מזה יש כמה מפות טובות שאפשר לשים ואין לי מושג איך זה לוקח לך 5 דקות אצלי כל מפה מקסימום 2 דקות או 3 דקות ואני עוד מהמחשב בבית.
    ואם לא ידעתה צריך להוריד רק פעם אחת לא כל פעם שנכנסים לשרת אז לא יקרה אם פעם אחת יורידו את המפות או את הנשקים.

ועדיין לא הבנתי איך אני זה שמוריד הכל מהese אם אתה רק מחכה שיאכילו אותך בכפית של כסף ויעשו בשבילך הכל ואתה תחוש שאתה עשיתה משהו לעומתי שאני מתקן בעיות לבד וקודם כל מנסה ולרוב מצליח.

אז בקיצור אתה פה האהבל שמתלהב וחושב שהוא יודע הכל שבעצם אתה לא עושה כלום! רק מחכה שהese יביאו לך ואתה תגיד שאתה תקינתה כמו שאמרתה לי עכשיו ואין לי שוב פעם כוח לצטט אותך.

ואני לא ילד מסכן כמו HOBI שיוצאה מושפל(לפי מה שאתה אומר) או כמוך שחצן אני רק אומר את העובדות אל תיקח כרדיט שלא מגיע לך ותוריד מהר את הפוזה שלך למה אתה לא מפחיד אף אחד ואני יגיב פה כמה שאני רוצה כל עוד זה ענייני כמו שזה נהפך להיות עכשיו כי בתכלס לא באמת אכפת לי מהשרת הנובי שלך אני דווקא מסתדר יפה מאוד בשרת הגדול יש לי בין 100 ל90 ping ואני לא מרגיש את הלאגים וגם אנשים אחרים לא מרגישים ככה שגם לא מעיפים אותי.

אאה ודרך אגב אני לא אחד מהילדים האפסים הקטנים האלה שבאים לפה והנה היה לי הרבה מה להגיב והינה לא חסמתה אותי ולא נעלים.
    מה שיוצא שאתה האפס היחידי כאן ותמיד תהיה לי תשובה! תתמודד למרות שזה קשה לילדים קטנים כמוך אבל אין מה לעשות .
    נערך בפעם האחרונה על ידי NBA : 16/05/10 ב 22:11

שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    12 פעמים
    אחד מה זה חמוד יא הומו מה אתה חש גדול יא ילד בין שתים עשרה מסכן בלי חיים שיושב כל היום מול המחשב.

שתיים קיבלתה זין ענקק כמו שאמתי (אולי, סליחה בטוח שאתה קצת הרבה חסר הבנה עם בעיות רבות) השרת שלי לא מופעל כי הוא לא באיחסון אז השרת של הדגלים-לא שלי.

שלוש כמו שאתה אפילו אומר אתה מחכה שימצאו בשבילך פתרון שאני כבר מצאתי ועשיתי לבד ככה שאתה סתם אפס עלק איזה סתירה אתה מביא לעצמך"סידרתי את זה חמוד" ו"ה ESE הוציאו קובץ חדש ושמסדר את זה ושלחו לי " אז איפה פה בדיוק אתה סידרתה את זה?
    ואתה אמרתה שהספאם של הרימונים זה באג אז אני רק אמרתי שאני תיקנתי את זה אצלי לעמות מישהו פה שלא יודע לעשות יותר ממה שיש בבררת מחדל.

וחוץ מזה יש כמה מפות טובות שאפשר לשים ואין לי מושג איך זה לוקח לך 5 דקות אצלי כל מפה מקסימום 2 דקות או 3 דקות ואני עוד מהמחשב בבית.
    ואם לא ידעתה צריך להוריד רק פעם אחת לא כל פעם שנכנסים לשרת אז לא יקרה אם פעם אחת יורידו את המפות או את הנשקים.

ועדיין לא הבנתי איך אני זה שמוריד הכל מהese אם אתה רק מחכה שיאכילו אותך בכפית של כסף ויעשו בשבילך הכל ואתה תחוש שאתה עשיתה משהו לעומתי שאני מתקן בעיות לבד וקודם כל מנסה ולרוב מצליח.

אז בקיצור אתה פה האהבל שמתלהב וחושב שהוא יודע הכל שבעצם אתה לא עושה כלום! רק מחכה שהese יביאו לך ואתה תגיד שאתה תקינתה כמו שאמרתה לי עכשיו ואין לי שוב פעם כוח לצטט אותך.

ואני לא ילד מסכן כמו HOBI שיוצאה מושפל(לפי מה שאתה אומר) או כמוך שחצן אני רק אומר את העובדות אל תיקח כרדיט שלא מגיע לך ותוריד מהר את הפוזה שלך למה אתה לא מפחיד אף אחד ואני יגיב פה כמה שאני רוצה כל עוד זה ענייני כמו שזה נהפך להיות עכשיו כי בתכלס לא באמת אכפת לי מהשרת הנובי שלך אני דווקא מסתדר יפה מאוד בשרת הגדול יש לי בין 100 ל90 ping ואני לא מרגיש את הלאגים וגם אנשים אחרים לא מרגישים ככה שגם לא מעיפים אותי.

אאה ודרך אגב אני לא אחד מהילדים האפסים הקטנים האלה שבאים לפה והנה היה לי הרבה מה להגיב והינה לא חסמתה אותי ולא נעלים.
    מה שיוצא שאתה האפס היחידי כאן ותמיד תהיה לי תשובה! תתמודד למרות שזה קשה לילדים קטנים כמוך אבל אין מה לעשות .
    אין לי כוח לקרוא הכל..
    בקיצור
    אם היית חכם היית יודע שיש דבר כזה שנקרא whitelist
    ואתה לא יכול להוסיף קבצים על פי רצונך, אתה צריך לחכות שהם יוציאו קבצים ויוסיפו אותך לרשימה שלהם בשביל שלא יקבלו באנים

ובזמן של ההורדה של המפות
    זה אותה מהירות לכולם, כי זה מוגבל ואי אפשר לשנות, וזה תלוי רק בגודל של המפה.. ואם יש רדירקט..

קראתי בקצרה.. אין לי כוח לעוד חפירה.. אין לי זמן לאנשים שמנסים לחוש מבינים וממשיכים לקבל ייבוש שוב ושוב

ואתה לא רצוי פה יערבי מפגר..

NBA NBA מנותק טירון
    שם פרטי
    kbdl
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בלהללבלהלהלבלהל חפי
    נערך בפעם האחרונה על ידי WickedSick : 17/05/10 ב 02:22 סיבה: חפרן

שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    12 פעמים
    פששש איזה ניצחון לי
    חחח אל מי אתה עושה פוזות "אין לי כוח לקרוא את זה"?
    אין לך מה להגיד תהיה גבר אל תגיב אבל שכחתי את ילד בין שתיים עשרה.

ואני לא חש שאני מבין אני באמת מבין לעומתך שאתה סתם עושה העתק הדבק וחושב שאתה עשיתה משהו...

ולפי מה שאתה אומר אין לך כוח לעצמך כי אתה היחיד שחש שמבין ושהוא הכי טוב ויכול לעשות מה שהוא רוצה ואתה גם מקבל יבוש אחרי יבוש אחרי יבוש כמה שלא תנסה להתכחש לזה אני תמיד בסוף עונה לך לעומת התגובה הזאות שאומרת אין לי מה להגיד...

ואיך בדיוק הגעתה למסקנה שאני ערבי(לא שאני גזען הומו כמוך) אבל אני חצי רומני חצי פולני קצת רחוק מערבי לא? אבל בעצם כבר הבנו שאתה מגובל מזמן...
    וואלה פגשתי איזה ערבי בטקטיקל בדיוק כמוך.. התחיל לדבר איתי על השרת דגלים של חול.. חפר.. זיין לי תשכל.. נחסם.. ואתה באת משום מקום אז כנראה אתה זה הוא..
    ובשבילך אני ייבש אותך מחר על הכל.. פשוט אין לי כוח לכתוב כבר

WickedSick WickedSick מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    יותם
    קיבל לייק
    4 פעמים
    NBA יחפרן זדיין מיפה סעמק .. אל תבוא לפה עם 9 הודעות ותחוש לי איזה הנדסאי .. איך שכתבת big deal!(=אז מה) ניתפסת ככאפות.

נושאים דומים

1. שאלה בקשר לשרת פרוץ
    על ידי DanieL95 בפורום Call of Duty
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 26/01/08, 23:35
  2. עזרה | בקשר לשרת פרטי שאני מנסה לפתוח
    על ידי ran123456 בפורום World Of Warcraft
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 20/01/08, 21:06
  3. בקשר לשרת הפרטי.
    על ידי Fantasy בפורום Knight Online
    תגובות: 2