מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: קטן: משחק ענק, רוח הספורט היא זו שניצחה אמש

daniel2001 daniel2001 מנותק טירון
    שם פרטי
    דניאל
    קיבל לייק
    0 פעמים

קטן: משחק ענק, רוח הספורט היא זו שניצחה אמש

בחיפה חגגו את החזרה למקום ה-1 לאחר ה-1:2 על בית"ר. הקפטן: "עכשיו צריך לסגור את הסיפור נגד בני יהודה". 11,000 ירוקים יגיעו למשחק בבלומפילד
    במכבי חיפה קמו הבוקר (ראשון) אל תוך ים של תקווה מחודשת. אם ערב המשחק מול בית"ר ירושלים אף אחד לא האמין שניתן יהיה לעשות מהפך, הגיע השער של דקל קינן שהעניק ניצחון 1:2 וקבע כי מכבי חיפה תלוייה אך ורק בעצמה במחזור הסיום של ליגת העל.
    ניצחון קטן בבלומפילד ובמכבי חיפה, כמה סמלי, יחגגו את האליפות במגרשה הביתי של הפועל תל אביב. מעל 10,000 אוהדים ירוקים אמורים ללוות את הקבוצה במשחק החשוב וכבר היום אחה"צ יפתחו קופות באיצטדיון קרית אליעזר למכירה מוקדמת. בקופת 'גרבר' שמפיצה את הכרטסים, צופים לתורים ארוכים ולכן גם הוזמנו אנשי אבטחה למקום.
    הניצחון שהחזיר את מכבי חיפה לפסגה, מחזור אחד לסיום, נתן את אותותיו גם על הקפטן יניב קטן שלא הסתיר את התרגשותו בסיום המשחק ובכה מאושר במרכז המגרש. המשחק עצמו אמר קטן: "אני כל כך הרבה שנים משחק כדורגל ואווירה כמו זו שהיתה בקרית אליעזר אני לא זוכר. אפילו אחרי הניצחון מול אקטובה (3:4 ) אני לא זוכר אנרגיות כאלה במגרש. צריך להסיר את הכובע בפני האוהדים שלנו שהמשיכו ועודדו אותנו גם בדקות שלפני השער של קינן. הקהל נתן לנו אוויר במשחק".
    בחיפה יודעים היטב שעד שזה לא נגמר שום דבר לא בטוח: "אחרי הפועל ת"א עברנו ימים לא קלים, אבל לא יצאנו בהאשמות ושמרנו על המסגרת מתוך אמונה שניתן ויש לעשות את זה.
    עדיין שום דבר לא נגמר ואנחנו חייבים להיות עם הרגליים על הקרקע. יהיה מתח כל השבוע הקרוב אבל זה חלק מהמשחק. אנחנו צריכים לסיים את הסיפור מול בני יהודה, כרגע זה לא הזמן לסיכומים. הדברים מעכשיו תלויים רק בנו ואין לנו כל כוונה להחמיץ את ההזדמנות".
    על מה שקרה בבלומפילד בדרבי אמר קטן: "כל הכבוד למכבי ת"א על מה שעתה בדרבי. גם בית"ר לא פתחו רגליים ושיחקו בהמון נחישות מה שהקשה עלינו את החיים. רוח הספורט היא זו שניצחה אמש בקרית אליעזר וגם בבלומפילד".
    בחיפה מקווים שללא קשר לתוצאה מול בני יהודה, בית"ר תקשה את החיים להפועל ת"א בטדי במידה שווה לזו של אתמול. מיד לאחר המשחק מול בני יהודה, מכבי חיפה תחל במו"מ על צירוף שחקנים כאשר ברשימה יש שחקנים דוגמת ברק יצחקי ועידן ורד מבית"ר כמו גם אלירן עטר מבני יהודה.

daniel2001 daniel2001 מנותק טירון
    שם פרטי
    דניאל
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ייאאלה חיפה

הסמל האישי של Gadi
    Gadi Gadi מנותק גורו
    שם פרטי
    גדי
    קיבל לייק
    1 פעמים
    הלב שלי ירוק אותך אני אוהב יאללה מכבי תנו לנו את כול הלב לההלהללהלהלהללהלה עכשיו כולם יודעים שאין עוד מלבדך מקדיש לך תחיים מכון למות למענך להלהלהלהללהלהלה עכשיו פה כולם תציעו צעיפים להשתולל עכשיו לשבור את כול היציעים להלהלהללהללהלהלהלה

נושאים דומים

1. מדריך| Last Chaos משחק ענק
    על ידי Music_D בפורום משחקי תפקידים - כללי
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 22/06/10, 14:06
  2. [פרסום] CabalAce.com - משחק ענק !
    על ידי kfirfer בפורום משחקי תפקידים - כללי
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 13/07/09, 14:42
eXTReMe Tracker