מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

אשכול: ראו איזה ראשים מגניבים יש לאמריקקים!! למה אין כאלה בארץ?

benzona2 benzona2 מנותק טירון
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    0 פעמים

ראו איזה ראשים מגניבים יש לאמריקקים!! למה אין כאלה בארץ?

כאילו זה שומר את כל המיץ בפנים ואז גם מנקים פחות את הגוף וגם הטעם מחזיק יותר, והראש מחזיק יותר כי כל המיץ נשאר!!! כוס אמא שלהם!!! אני ינסה לאלתר משהו...
    funnel-hookah-bowl-L.jpg

DOR_BAR DOR_BAR מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    DOR
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מוכרים כאלה בNARGILOT.CO.IL

שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יפה, תגיד יצא לך אבל לנסות אחד כזה? זה באמת עושה מה שאומרים או שזה אותו דבר? כי כמה שיש יותר מיץ יש יותר טעם לא? אז ראש ששומר את המיץ צריך להיות איתו יותר טעם לא?

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    תפסיק להסתכל מה יש לאמריקאים, מבחינת נרגילות אין להם אפילו לא 1% מהדברים שיש לך פה בארץ... אתה גר עם האנשים שמייצרים ומיבאים את כל החרא הזה.. הם קונים נרגילה ב-700 שקל וחושבים שזה זול.. אז בבקשה תפסיק לדחוף לנו פה תקטע האמריקאי העלוב הזה

שם פרטי
    DOR
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    תפסיק להסתכל מה יש לאמריקאים, מבחינת נרגילות אין להם אפילו לא 1% מהדברים שיש לך פה בארץ... אתה גר עם האנשים שמייצרים ומיבאים את כל החרא הזה.. הם קונים נרגילה ב-700 שקל וחושבים שזה זול.. אז בבקשה תפסיק לדחוף לנו פה תקטע האמריקאי העלוב הזה
    זה נכון ששמה הנרגילות עולות יותר מפי ארבע

אבל למה אתה כל-כך אנטי אמריקאים
    מאיפה אתה יודע בכלל מה יש להם ומה אין להם
    ואני לא יודע מה יש לך מהראש הזה?
    הראש הזה באמת צריך להיות די יעיל,בגלל שהוא שומר את כל המיץ
    נערך בפעם האחרונה על ידי DOR_BAR : 09/05/10 ב 12:49

שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי DOR_BAR צפה בהודעה
    זה נכון ששמה הנרגילות עולות יותר מפי ארבע

אבל למה אתה כל-כך אנטי אמריקאים
    מאיפה אתה יודע בכלל מה יש להם ומה אין להם
    ואני לא יודע מה יש לך מהראש הזה?
    הראש הזה באמת צריך להיות די יעיל,בגלל שהוא שומר את כל המיץ
    מצחיק קצת לצטט ציטוט, אבל יש סיבה למה לא לסמוך תמיד על אמריקאים, בסך הכל אין להם הרבה קשר לנרגילות, והם אחת העדות הכי מפונקות, הסיבה שאני מסתכל מה יש באמריקה זה בגלל ששם יש את השוק הכי גדול, ובגלל זה שם יש את כל הדברים האלה המגניבים, כי תקשיב, במדינות של הערבים, המוכרים לא יכולים לפוצץ במחירים כמו באמריקה, אז את כל המכירות עושים שם, אתה לא מקשיב לאמריקאים, אלא למיצרים שבאים לחרטט אותם בשבל כסף, והמיצרים מבינים בנרגילות!! מה שאני בא להגיד לך זה שבאמריקה יש כל ההמצאות החדשות האלה, הנה ראית, ראש ששומר על המיץ, משהו כזה שעושה בועות קטנות, מפנצ'ר אוטומטי לנייר כסף, יש להם אפילו כד שבדפנות שלו יש כמו הקרח יבש של הצידניות, כאילו שיהיה קפוא! כל הדברים החדשים האלה הערבים מוכרים לאמריקה כי יש שם שוק!!

eb12 eb12 מנותק טירון
    שם פרטי
    ערן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    מסכים איתך אחושרמוטה

NesMusic NesMusic מנותק טירון
    שם פרטי
    ניק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש לי ת'ראש הזה,הוא לא טוב אם אתה לא מעשן אם גחלים אמיתיים,היא אתה צריך למלות את כל הראש בגחלים...
    ולגבי הזה שמזיין ת'שכל שלנו יש יותר מבחר נרגילות מהאמריקיים אני מציע לך לכתוב Kahlil Mamoon יוטיוב ותראה כמה עשן הוא מוציא,ואיזה עיצוב יפה יש לו,פי 100 יותר יפה מהסוריות שנחשבות לנרגילות הכי טובות בארץ...

ViBRaToR ViBRaToR מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש לי כזה ראש XD

שם פרטי
    DOR
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי NesMusic צפה בהודעה
    יש לי ת'ראש הזה,הוא לא טוב אם אתה לא מעשן אם גחלים אמיתיים,היא אתה צריך למלות את כל הראש בגחלים...
    ולגבי הזה שמזיין ת'שכל שלנו יש יותר מבחר נרגילות מהאמריקיים אני מציע לך לכתוב Kahlil Mamoon יוטיוב ותראה כמה עשן הוא מוציא,ואיזה עיצוב יפה יש לו,פי 100 יותר יפה מהסוריות שנחשבות לנרגילות הכי טובות בארץ...
    מסכים איתך אחי

שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    סבבה, אז זה סתם חאטה? ומי שאומר שלאמריקאים יש ידע שלא יזיין במוח, האמריקאים לא יודעים יותר מאיתנו, אבל כל מה שאי אפשר למכור ביקר באף מדינה, לאמריקאים מוכרים הרבה, כי הם מוכנים לקנות יקר כי זה רק מה שיש להם שם!! כאילו יש הרבה דברים טובים באמריקה, אבל האמריקאים לוו דווקא מבינים משהו

שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי NesMusic צפה בהודעה
    תקשיב טוב יא דבע!! החאלי ממון לא באמת סוחבת יותר משום נרגילה מהשוק!! לי יש נרגילה שמוציאה עננים בול אותו דבר, סתכל בהודעות שלי סמתי תמונה, בשבועות אנחנו פותחים ראש אז אני יטשטש פנים ויעלה, היא מוציאה עננים אותו דבר, אבל ההבדל זה שאני שמתי רק גחל וחצי, הם שמו שלוש!!!! תקשיב, כוס אמא של כל האמריקאים האלה, החאלי ממון הרי זה סתם נרגילות שיש גם בארץ, אבל להם מדביקים שם ומוכרים ב300$, שלי עלתה 50 שקל, אז היא פחות יפה אז מה?! מוציאה עננים באותה רמה!

נושאים דומים

1. אמאלה.. תיראו איזה חוליי נפש יש כיום
    על ידי GeneraLrZ בפורום Tactical Ops
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 05/03/06, 21:38
  2. למה אין ts של טקטיקל יותר??
    על ידי tekna בפורום Tactical Ops
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 28/02/06, 16:16
  3. איזה סרטים טובים יש היום?
    על ידי Pan1c בפורום מה שבראש
    תגובות: 12