מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

אשכול: הנרגילה שלי +שאלה בקטנה

benzona2 benzona2 מנותק טירון
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    0 פעמים

הנרגילה שלי +שאלה בקטנה

היא מיצרית נכון? שאני לא ייצא גחבה..
    002.jpg005.jpg001.jpg
    את הצינור הירוק שחור קיבלתי שקניתי אותה ביחד עם צינור כזה מתפרק, אז שמתי את החלקים של המתפרק על צינור מזגן שעבר הרתחה, ואז עשיתי לו ידית קשיחה, אחת הסחיבות הקטלניות!!!!! איך היא ביופי? הייתם נותנים לה בראש?

והשאלה, תמיד הייתי בטוח שכמה שיותר קל לקחת עשן זה יותר טוב, אבל אז בא אחד הרס לי את הביטחון!! אז איך יותר טוב, נרגילה שמתאמצים או שקל לקחת? זה משנה מבחינת הטעם של הטבק אם מרגישים פחות או יותר? ד"א היא מוציאה עננים עם חורים קטנים!! עננים!!! בלי צחוק, אבל אני לא מרגיש טעם, למרות שעדיין לא ניסיתי חורים בינוניים, רק אחרי שאני ינסה אני יגיד לכם איך היה הטעם.

אבל איך היא? הייתם עושים לה טובה? ואני חושב לעשות כיסויי לצינור, שייראה מפואר, לא מאולתר כמו עכשיו, איזה צבע/סגנון יתאים?

daniel b daniel b מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    דניאל
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שמתאמצים לקחת זה לא טוב כי זה אומר שיש ייותר מדי מים בנרגילה שלי אתה לא מתאמץ השאיבה חלקה ויוצא מלא
    ובקשר לטעם אם היא חדשה אחי אז היא צריכה לתפוס טעם אחרי כמה פתיחות אם לא חדשה אז אינלי מושג אחי אולי הטבק יבש מדי לא יודע

daniel b daniel b מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    דניאל
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שחכתי לשאול איפה קנית אותה ...?

Dr_LsD Dr_LsD מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    Dr_LsD
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הסחיבה צריכה להיות קלה אבל לא יותר מדי אם היא יותר מדי כנראה יש לך בריחה ממקום מסוים בנרגילה וסחיבה קשה זה אומר או שישי יותר מדי מים או שאחת הגומיות סוגרת את החיבור(כמו שהגומיה של הראש תסגור את החור ,לרוב זה קורה למי שמשתמש בנייר טואלט או משהו אחר במקום הגומיה)
    אז הקיצר הסיחבה פשוט תלויה ביכולת של הנרגילה..

שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אז יותר סחיבה יותר טוב וזה לא קשור לטעם? איזה יופי, כי כל פעם אני בודק שהיא אטומה ויש סחיבה אחת הקלות, כנראה הטעם זה רק בגלל החורים, כי תמיד אני עושה ים של קטנים, ממש קטנים, אני יתחיל לעשות בינוניים, כי גם ככה בטח יצא מלא עשן.

את הנרגילה קניתי בעכו ב50 שקל עם שתי צינורות וטבק וגחלים, חחחחחח הייתי קטן אז לא התמקחתי, הערבי לא הבין למה אני לא מנסה להוריד אותו, אז הוא דחף לי עוד כל מיני דברים בחינם אחד המצחיקים!!!! אני לא יודע אם הוא עדיין שם אבל היו לו גם כמה ענקיות מפוארות!! הייתי דם רק פעם אחת בחיים שלי, אז איך לי מושג אם הוא קבוע שם, נראה לי שכן כי למשל בטירה זה תמיד אותם אנשים

שם פרטי
    Dr_LsD
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה זאת אומרת לא קשור לטעם?
    בנרגילה הכל קשור לאיך העישון יהיה..הכל..כמות המים בכד האטימה הטבק הגחלים..הכנת הראש..הכל מתקשר להכל בסופו של דבר..

שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Dr_LsD צפה בהודעה
    מה זאת אומרת לא קשור לטעם?
    בנרגילה הכל קשור לאיך העישון יהיה..הכל..כמות המים בכד האטימה הטבק הגחלים..הכנת הראש..הכל מתקשר להכל בסופו של דבר..
    אבל אני מדבר רק על הגוף!! תבין מה אני מתכוון, הבנתי פה מאנשים שעם הרבה חורים קטנים יהיה הרבה עשן וקצת טעם ועם בינוניים קצת עשן אבל טעים, אז חשבתי בגלל שהנרגילה כל כך סוחבת, וקל לקחת ממנה כמעט כמו לנשום (בלי להגזים, לקחתי צינור אחד הרחבים אז ממש קל להוציא ממנו, קימבני לו גם פיה והכל, אחד הסוסים! והגוף פשוט בנוי רחב גם ככה שיש הרבה מקום לעשן לעבור ולא קשה לקחת) פעם הבאה שאני פותח נפרגן לכם בתמונה, אולי אפילו סרטון!! אבל לא משנה לעיקר, קיצר עם כזאת סחיבה יוצא כמויות של עשן, אז חשבתי אולי עם הרבה עשן יש פחות טעם, כמו שבחירור שיש יותר עשן זה פחות טעם, אבל הבנתי שזה לא נכון, נכון?

יש לי משהו חשוווווובבבבבב להגיד לכם אנשים!!!!! אל תקנו נרגילות בחנויות גדולות, ולא בקיוסקים!!!!! תמצאו בשוק, תעשו להם בדיקה ותשדדו את המכור בחצי מחיר!! אז אם זה מערבי? זה לא צריך להיות כשר כי זה לא אוכל, וזה לא משנה שאתה מפרנס ערבי כי בכל מקרה איפה שלא תקנה זה ערבי ייצר!!(אני לא כזה מגזים בקטע של לפרנס ערבי, אם אני מוצא משהו שאני צריך אין לי בעיה לקנות מערבי, אבל אני יודע שהרבה אנשים יעדיפו לא לשלם לערבי) נכון שהנרגילות קצת עקומות לפעמים, למשל את שלי קיבלתי בלי כדור, והייתי צריך לסתום בסלוטייפ את ההלחמה של התושבת צינור, אבל מה רע לי? בת זונה נרגילה!!!! בקיצור, אל תקנו בחנויות, ולא בקיוסקים, לכו לשוק ותקנו נרגילות טובות בזול!!!!

שם פרטי
    Dr_LsD
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אז לא כמות העשן לא קשור לטעם..כמובן שאם אין עשן אז לא יהיה טעם אבל בעיקרון אם יהיה הרבה עשן זה לא אומר כמה תרגיש את הטעם...
    ועוד משהו רואים שאתה חדש בעיניני הנרגילה כל מנרגל יודע שפותרים כל בעיה בנרגילה עם נייר כסף ואיזולרבן..לא משתמשים בדבק סלוטייפ..;P חחחח

hookah hookah מנותק טירון
    שם פרטי
    אפי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בדרך כלל שמתאמצים זה אומר שהצינור לא להיט
    ולשאלה?לא,זה אמור לזרום כזה בסבבה וממש לא להתאמץ...

DragingNargila DragingNargila מנותק טירון
    שם פרטי
    דין
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי daniel b צפה בהודעה
    שמתאמצים לקחת זה לא טוב כי זה אומר שיש ייותר מדי מים בנרגילה שלי אתה לא מתאמץ השאיבה חלקה ויוצא מלא
    ובקשר לטעם אם היא חדשה אחי אז היא צריכה לתפוס טעם אחרי כמה פתיחות אם לא חדשה אז אינלי מושג אחי אולי הטבק יבש מדי לא יודע
    אם מתאמצים לקחת שאיפה זה גם יכול להיות ביגלל שמפציצים טבק בראש ואז דוחסים שמה הכל ואין זרימת אויר מבחוץ לתוך הנרגילה.
    ולדעתי כמה שיותר קל לקחת ויותר סוחב הכי טוב[=
    כשקשה לשאוף אז יש סיכויים קלושים שתהיה סחיבה כי מה לעשות,אתה לא תוכל לשאוף הרבה גם אם הכל יהיה מפומפם ומתוקתק.

בכל מקרה תתחדש אחי ,כוסית ברמות, ואהבתי את זה שהפכת טרבוקה לעציץ XDDDDDDDDDDD

נושאים דומים

1. הנרגילה שלי :)
    על ידי BaJo/ShortY בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 17/04/07, 23:25
  2. תמונה של הנרגילה שלי.. אייל תראה מזה איכות =]
    על ידי ^*yOna*^ בפורום תמונות הגולשים
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 03/03/07, 02:51
  3. תמונה שלי- שאלה עליה- שווה לשלוח לכוסיות?
    על ידי Cr4zY^De4moN בפורום תמונות הגולשים
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 22/11/06, 11:40
  4. כמה חתימות שלי.. + שאלה
    על ידי ThePunisher בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 04/04/06, 10:10
  5. אחים שלי שאלה קטנה וחשובה לי...
    על ידי SnaiL בפורום Tactical Ops
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 04/01/06, 23:04

תגיות עבור נושא זה