טיפים לשיפור המהירות שלכם מבית ShaharCohen !

שלום חברים :]

אני כדורגלן,יש לי ניסיון בכל הקטע של הכושר גופני,מהירות ודברים כאלה.
באשכול הזה אני אתן לכם טיפ לשיפור המהירות ( כמובן שגם יעזור לכושר שלכם )
שיהיה בהצלחה!

קרדיט לי על הטיפ!

הטיפ:
אוקי,מי שרוצה באמת להשתפר במהירות ובכושר שלו,אני ממליץ לו מאוד את הטיפ הבא:
  • תילכו לכל מקום ציבורי או איפה שבא לכם,העיקר שיהיה נוח לרוץ בו ( מומלץ מאוד בלי אבנים,מים,בוץ או דשא,דברים שיכולים לפצוע אותכם או להציק ולעייף אותכם באימון שתעשו.
  • תיקחו איתכם חבר,מאמן אישי,דוד,מישהו מהמשפחה,לא משנה מי,העיקר שיהיה רציני.
  • תיקחו איתכם שעון,סטופר,אפשר גם פאלפון שיש בו מודד זמן או סטופר,העיקר משו שימדוד לכם זמן,בכל האפשרויות שאפשר למדוד זמן ( לטיפ שלי צריך העיקר שימדוד דקות,שניות,ומאיות.
  • חשוב מאוד שתיקחו נעליים הכי נוחות שיכולות להיות לכם,כמובן של ספורט ולא איזה יציאה או איזה קרוקס.נעליים שאחרי זה לא יכאב לכם ביגללם,עם יש נעלי ריצה אז עדיף מנעלי ספורט רגילות או נעלי קט-רגל.
  • תיקחו איתכם בקבוק מים,עדיף שהמים יהיו קרים ( גם בקבוק מים קרח יהיה טוב )
  • הרבה יותר עדיף ללכת לעשות אימונים כאלה בשעות הערב,5 בערך,שנעים בחוץ ולא חום איימים.
  • נתתי לכם את כל הציוד והדברים שצריך לקחת איתכם,עכשיו נתחיל בפירוט האימון עצמו.
  • האימון הוא ככה:החבר או כל בנאדם שלקחתם איתכם ביחד,יחכה לכם בנקודת מפגש כל שהוא,עם שעון או סטופר או מה שכתבתי בסעיף למעלה.כל הזמן תנסו לרוץ הכי מהר שאתם יכולים,להגיע לחברכם והוא יעצור את הסטופר/שעון.מה טוב בקטע של הסטופר ? הקטע הוא שתמיד תרצו לשפר את השיא שלכם!זה יתן לכם מוטיבציה ורוח לחימה להמשיך ולשבור כמה שיותר את השיא שלכם,וככה אתם משפרים גם את המהירות שלכם,גם את הכושר הגופני שלכם,זה גם ישפר לכם את הקטע המנטלי,לשפר תמיד את השיא שלכם ולא להיתקע על אותו שיא,ככה לא תעשו שום דבר באימונים האלה.
מי שלא הבין משו בטיפ שכתבתי,יכול להגיב פה ואעזור לו בהקדם האפשרי :]

קרדיט לי על כל כתיבת הטיפ הזה!

בהצלחה חברים !