מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: אדי כנס לפה

FEELIX FEELIX מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    dsadasdas
    קיבל לייק
    0 פעמים

EDIK PEDIK

חחחחחחחחחחחחחחחחח באמא שלי אתה כ"כ חסר חיים שאתה שנה יושב ומקלל בTS ואתה לא קולט שאני שם עליך מיוט ואתה ממשיך וממשיך
    קיצר אדי אתה בן 25 לך לעבוד ואתה כל היום על הCOD 4 וה QUACKELIVE הזה עם ילדים בני 14 לך תמצא חברים ותלך לגמילה ימופשע אחד
    וד"א פעם הבאה שאתה מקלל תמצא משהו חדש חוץ מ" דוד שלך נגע לך בקקי בפיפי אתה פאג אנס אותך שפן" וכאלה
    מחפש לי קללות בגוגל המסכן הזה..לך תחפש אתרי גמילה בגוגל ימכוער
    בנוסף לזה אתה גם אומר "אתם פאנבויס בני 10" ואני פרו אני אלך לשחק עם קטה ובטח תחזור אחרי 10 דקות כמו כלב ימכוער

*MS אתה יכל לנעול אני פשוט רוצה שהוא יבין את זה הנרקומן הזקן הזה
    http://www.youtube.com/watch?v=jg_QDFvGtOU
    נערך בפעם האחרונה על ידי FEELIX : 20/04/10 ב 13:17

הסמל האישי של Tamin
    Tamin Tamin מנותק Mr. split personality
    קיבל לייק
    6 פעמים
    לול .. אחי

שם פרטי
    dsadasdas
    קיבל לייק
    0 פעמים
    "לול"? OMG

kalabojKE kalabojKE מנותק מתקדם
    שם פרטי
    cccccc
    קיבל לייק
    2 פעמים
    רוצה סמים!!!!!!!!!!!!

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    פליקס אני באתי לקראתך אחי ראיתי שאתה במצוקה בגלל שאבא שלך אלכוהוליסט או שההורים שלך גרושים או משהו וזה אבל מי אני אני כולה איש זקן (עם נסיון חיים עשיר אבל רציתי לעזור לך כי אני ניצחתי כל קושי בחיים שלי).. בקיצר אני אתן לרשויות לטפל בך. בנתיים אתה יכול להמשיך להרגיש מקובל באינטרנט, כשבעולם האמיתי אתה ילד כאפות שמסתובב בבית ספר עם כל היצורים ומאונן בחבורות אולי אפילו מזדיינים בתחת, אני בגיל שלך הייתי עושה אורגיות בחדר שלי, מסרסר שבורות בשכונה שלי 15 שקל זיון, נוסע על טרקטורונים, רב מכות, משחק גולות כדורגל כדורסל מה לא אחי. רציתי לעזור לך להיות אדם יותר טוב. אבל אני מבין שאתה חולה בראש אני מרחם עליך תהיה בריא אחי

אני יודע שיש לי שם של משוגע כזה אבל אני משוגע חיובי, אני רואה שאתה באמת יותר משוגע ממני אתה ממש חולה בראש אברבאנל אחי, ולכן אני מפסיד בכבוד אחי.

ניצחת. GL
    נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 20/04/10 ב 14:06

שם פרטי
    dsadasdas
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחח תעשה טוב אדי תוריד פוזה חשת יותר מידי אתה כבר מתחיל לצאת מפגר..
    אעלק "עושה אורגיות בחדר שלי"..חחחחחחחחחחחחחח אתה מצחיק לפעמים

שם פרטי
    dsadasdas
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Tamin צפה בהודעה
    פליקס אני באתי לקראתך אחי ראיתי שאתה במצוקה בגלל שאבא שלך אלכוהוליסט וזה אבל מי אני אני כולה איש זקן.. אני אתן לרשויות לטפל בך. בנתיים אתה יכול להמשיך להרגיש מקובל באינטרנט, כשבעולם האמיתי אתה ילד כאפות שמסתובב בבית ספר עם כל היצורים ומאונן בחבורות אולי אפילו מזדיינים בתחת, אני בגיל שלך הייתי עושה אורגיות בחדר שלי, מסרסר שבורות בשכונה שלי 15 שקל זיון, נוסע על טרקטורונים, רב מכות, משחק גולות מה לא אחי. רציתי לעזור לך להיות אדם יותר טוב. אבל אני מבין שאתה חולה בראש אני מרחם עליך תהיה בריא אחי

אני יודע שאני משוגע כזה אבל אני משוגע חיובי, אני רואה שאתה באמת יותר משוגע ממני אתה ממש חולה בראש אברבאנל אחי, ולכן אני מפסיד בכבוד אחי.

ניצחת. GL
    חחחחחחחחח מה הקשר אדי אתה כמו חולה נפש מתחיל לקלל שעה בגלל שהשמעתי את היטלר שר שיר של פוקימון

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אתה מבין את זה בתור קללות (כי אתה ילד כאפות מתגונן) אבל אני ממש לא קיללתי אותך אני ניסיתי להבין מה הבעיה שלך כאילו, למה אתה כמו שאתה (מציק) ניסיתי לגשש, להבין, אולי ההורים שלך גרושים, אולי אנסו אותך שהיית קטן לא יודע ניסיתי להבין, אבל אני אין לי תואר בפסיכולוגיה אני פסיכולוג חובבן אחי, ואני רואה שאי אפשר לעזור לך. תפנה לרשויות אחי..
    אני זה שמרחם עליך שאתה יושב בגיל שלך במחשב אחי, כי לי מותר... אני עברתי מלא דברים בחיים שחלק מהם אתה בחיים לא תבין כי אתה ילד במצוקה, שלא יודע מה זה לאהוב את החיים ולחייך אליהם. אתה לא אשם ההורים שלך אשמים, אני שהייתי קטן קיבלתי אהבה ותמיכה אחי וגם נולדתי חתיך אחושרמוטה מה אני יעשה יש לי מזל בחיים.. הצעה שלי תתגבר ותתבגר אתה עוד ילד, אתה תבין מתישהו את מה שאתה לא מבין..

נושאים דומים

1. אדי(Tamin) כנס לפה אבויה !
    על ידי obi בפורום Call of Duty
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 07/07/10, 16:14
  2. DarkSighT כנס לפה
    על ידי Mushroom_Of_Honor בפורום Tactical Ops
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 16/03/06, 19:51
  3. אביעד - zek כנס לפה זה אריאל ( X-YoYo
    על ידי Ariel בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 0