מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: [שאלה]סורית או מצרית כנסו לעזור...

BlueBerry BlueBerry מנותק מתקדם
    שם פרטי
    ירון מלו
    קיבל לייק
    69 פעמים

[שאלה]סורית או מצרית כנסו לעזור...

מצרית הכי להיט בקיצור
    נערך בפעם האחרונה על ידי BlueBerry : 02/08/11 ב 17:30

הסמל האישי של Solex1
    Solex1 Solex1 מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תשמע אחי יש לי נרגילה סורית אני לא יודע עם זה קשור אבל הנרגילה הסורית הגוף שלה יצוק אני ייחפש לך תמונה של סורית ותגיד לי עם יש לך אותה עם זה אחר אז זה מצרית או רגילה..

http://www.nargilot.co.il/images/auto/Product/sur1.gif

זה הסוריות החדשות מצרית אתה מוזמן לרשום בגוגל ולפי דעתי סחיבה לא סחיבה יש לי סורית ואני מוציא טונות של עשן ועם אין לך את שתיהם ואתה מתלבט ביניהם ממליץ על סורית תעבור בכל מקום שמוכרים ראש ב10 שקלים אתה לא תראה נרגילה שונה מסורית הנרגילה הכי טובה היום או שיש לך טורקית שזה גם טוב או עבודת יד שזה גם בנזונה

talik1 talik1 מנותק טירון
    שם פרטי
    Tal
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אחי אין דבר כזה נרגילה טורקית יש סינית מצרית וסינית שזה חיקוי מגעיל של הסורית..
    בתכלס הסוריות הן הנרגילות הסוחבות המצריות יותר מעוטרות ויפות , הכל תלוי יש גם מצריות שסוחבות לך תצורה .
    ויש גם מצריות יצוקות לא רק סוריות. את ההבדל ביניהן אתה יכול לראות איפה שאתה מכניס את הצינור : אם זה ישר זה סורית אם זה מעוקל זה מצרית. יש גם כמה יוצאות דופן אז תסתכל גם על הראש
    אם הוא צמוד לצלחת זה סורית אם הוא מעל הצלחת זה מצרית.

benzona2 benzona2 מנותק טירון
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לי יש מיצרית מהשוק בעכו, אחי עזוב אותך שטויות, דבר ראשון בדוק אותה בעין, אם אתה מוצא אחת יפה שיושבת עלייך טוב, לך אליה, שים יד לחסום את הראש ותנסה לקחת אוויר, אם נכנס לך אוויר תפתח את איזה שיש בד"כ כדור, אם אין תגיד למוכר שיביא ותנסה עוד פעם, תראה אם אין אוויר זה טוב כי היא אטומה, אם עדיין יש אוויר תנסה לבדוק את הצינור, כי מה שצריך להיות אטום זה הגוף, ראש וצינור אתה יכול להחליף חופשי. אם היא אטומה והכל טוב, שלב ב' פשוט קח אוויר רגיל, אם אתה מתאמץ חפש אחרת, אם קל לך לקחת אוויר, אז גם קל לך לקחת עשן מבין? יעני זה הסחיבה, טיפ: שאתה בא לפתוח ראש, קח ראש גדול ושים שתי גחלים שקצת מהם בחוץ, רחוקים אחד מהשני, ושהטבק לא יהיה צמוד לכסף, שלא יישרף, ואז יהיה לך הרבה עשן, ותשתדל שלא יגמר מהר הטבק!!

נושאים דומים

1. שאלה| סורית או לא ? :O
    על ידי MarcoPolo` בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 20/08/09, 17:36
  2. שאלה|עזרה למוד RP או מישהו.. שיכול לעזור לי.
    על ידי ShonP בפורום Pawno & Scripting
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 15/08/09, 14:32
  3. שאלה|קובי או יקיר כנסו
    על ידי TheDRiveR בפורום RolePlay
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 29/07/09, 09:19
  4. שני הכוננים שעל "המחשב שלי" נמחקו...כנסו לעזור;
    על ידי BicHo`` בפורום מחשבים - חומרה
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 08/01/06, 20:30
eXTReMe Tracker