מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: בדיחות גסות...

ShimPanZa ShimPanZa מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

בדיחות גסות...

בלונדינית נכנסה ערומה למונית של פרסי. כל הדרך הנהג מסתכל עליה במראה. בסוף התעצבנה הבלונדינית ואמרה לו מה אתה מסתכל עלי כל הזמן? ענה לה הפרסי: אני פשוט תוהה מאיפה תוציאי את הכסף...

שתי זונות עומדות בצומת מחכות ללקוחות. פתאום מגיעה אישה זקנה, שואלת "חמודות מה אתם עושות פה?" הזונות אומרות לה "עוד מעט מגיע השריף הוא מחלק סוכריות".
    ענתה הזקנה: "יופי אני אוהבת סוכריות".
    השריף הגיע והזונות ברחו. שואל השריף את הזקנה בתדהמה "מה את עושה פה? זה לא מכובד" אז הזקנה עונה בכעס: "אז מה אם אין לי שיניים אני לא יכולה למצוץ?!"

שתי זונות עומדות בצומת מחכות ללקוחות. פתאום מגיעה אישה זקנה, שואלת "חמודות מה אתם עושות פה?" הזונות אומרות לה "עוד מעט מגיע השריף הוא מחלק סוכריות".
    ענתה הזקנה: "יופי אני אוהבת סוכריות".
    השריף הגיע והזונות ברחו. שואל השריף את הזקנה בתדהמה "מה את עושה פה? זה לא מכובד" אז הזקנה עונה בכעס: "אז מה אם אין לי שיניים אני לא יכולה למצוץ?!"

לפני שאדם וחווה אכלו מעץ הדעת, בהיותם עירומים ומחוסרי מודעות והבנות מסויימות, פנתה חווה לאלוהים והתלוננה למה חסר לה החלק הנוסף שיש לו...
    ענה לה אלוהים: "אל דאגה! זה שלך! הוא רק סוחב לך את זה"

גבר חוזר הביתה מעבודה אומר לאישתו תתפשטי, היום נעשה את זה כמו דבורים...
    האישה שואלת: מה תמרח אותי בדבש ותלקק?
    לא, עונה הגבר תמצצי ותעופי...

איש אחד פוטר מעבודתו, הוא הלך לחבר בעל סופרמרקט וביקש ממנו עבודה.
    החבר אמר: אין בעיה, אתה תהיה מוכר אבל ...אני אוהב שהמוכרים שלי דוחפים מוצרים נוספים ללקוחות.
    בדיוק נכנסה לקוחה, אז הוא אמר לו: שים לב על הביצוע:
    הלקוחה ביקשה מנקה שמשות
    בעל העסק נתן לה ואמר בבקשה גבירתי, אולי אני יכול להציע לך גם מבריק רהיטים?
    למה אני צריכה? אמרה הלקוחה
    ענה לה המוכר: אם השמשות יבריקו, אז הלכלוך על הרהיטים יהיה בולט
    באמת אתה צודק אמרה הלקוחה וכך היא קנתה את שני המוצרים והלכה שמחה.
    אתה רואה? אמר בעל העסק לחבר שלו, ככה אני אוהב
    פתאום נכנסה לקוחה נוספת, הבעלים אמר לחברו גש וטפל בה באותו סגנון.
    הלקוחה: אני מבקשת חבילה של טמפונים.
    העובד מביא לה ואומר לה "בבקשה גברתי", אולי אני יכול להציע לך גם מנקה שמשות ומבריק רהיטים?
    הלקוחה: למה אני צריכה את זה?
    העובד: תראי, אם שבוע לא תוכלי להזדיין אז לפחות תנקי את הבית!!!

3 אנשים טסים במטוס: אחד רוסי אחד אנגלי ואחד ערבי. המטוס מתרסק על אי.
    בשבוע הראשון הערבי מציע את הרגל, אוכלים. בשבוע השני האנגלי מציע יד, אוכלים. בשבוע השלישי הרוסי מוריד ת'מיכנסיים ואת התחתונים וכולם צועקים נקניקיות,נקניקיות... אז הרוסי אומר איזה נקניקיות?! יוגורט!

זקן פוגש זקנה בפאב. שותים כמה דרינקים והולכים יחד למלון. כל הלילה בלגן. בבוקר אומר הזקן אם הייתי יודע שאת בתולה לא הייתי שותה. עונה לו הזקנה אם הייתי יודעת שיעמוד לך הייתי מורידה את הגרביונים...
    זקן פוגש זקנה בפאב. שותים כמה דרינקים והולכים יחד למלון. כל הלילה בלגן. בבוקר אומר הזקן אם הייתי יודע שאת בתולה לא הייתי שותה. עונה לו הזקנה אם הייתי יודעת שיעמוד לך הייתי מורידה את הגרביונים...

אישה אחת באה לסוכן הביטוח שלה ומבקשת לערוך ביטוח נגד אונס.
    סוכן הביטוח מסתכל עליה בתמיהה ואומר לה: " מצטער, אני לא עורך ביטוחים כאלה".
    הלכה לסוכן אחר וביקשה ממנו לעשות ביטוח נגד אונס וההוא מסכים ועושה לה...
    היא חוזרת לסוכן הביטוח שלה ואומרת לו: "תראה, הסוכן ההוא עשה לי ביטוח נגד אונס..."
    הוא מסתכל בפוליסה ומתגלגל מצחוק...
    האישה שואלת אותו: "מה כל כך מצחיק?"
    עונה לה הסוכן: "ראית מה כתוב בפוליסה? 20 ס"מ ראשונים - השתתפות עצמית..."

אחד נכנס לבית מרקחת, ניגש לרוקח ואומר לו:" יש לי היום פגישה עם חברה שלי, אני חושב שאני אקיים איתה יחסי מין... תן לי בבקשה קונדום אחד!" הרוקח מביא לו קונדום.
    הנער אומר "אבל בעצם יש לה אחות נהדרת תביא לי עוד אחד בבקשה". הרוקח חוזר עם עוד קונדום והנער אומר: "בעצם יש לה גם אימא מדהימה! תביא שלוש קונדומים" הרוקח חוזר, הנער משלם לו והולך. הגיע השעה של הארוחה וכולם התיישבו לשולחן והתחילו לברך את האוכל עם הידיים על הפנים. כולם סיימו ורק הבחור נשאר עם הידיים על הפנים.
    חברה שלו אומרת: "לא ידעתי שאתה כל כך דתי..."
    עונה לה הבחור: "לא ידעתי שאבא שלך רוקח...

זין אחד בא לחבר שלו ואומר לו:
    "יאללה אתה בא לסרט כחול?"
    אז הוא עונה לו:
    "עזוב, אין לי כוח לעמוד כל הסרט..."

גבר פוגש לאחר שנתיים את אשתו לשעבר במסיבה, כאשר היא תלוייה על גבר נאה. לאחר כמה כוסיות הוא ניגש הבעל לשעבר אל הגבר, מזדהה ושואל בעקצנות: "תגיד, איך זה להשתמש במודל משומש יד שנייה?".
    עונה לו הגבר: "תראה, אחרי החמישה הסנטימטרים הראשונים, כל היתר חדש לחלוטין..."

ילד אחד חוזר הביתה מבית הספר ואומר לאמו: אמא את יודעת היום ראיתי את אבא נוסע ולידו ישבה דודה אסתר רציתי להגיד להם שלום אז רצתי אחריהם פתאום אבא נכנס לאיזה חורשה ירד מהמכונית הוא הוריד לדודה אסתר את החולצה ודודה אסתר הורידה לו את המכנסיים.. האמא אומרת לילד שלה תחכה כשאבא יבוא בערב תספר לו את הסיפור. בערב מגיע האבא הילד מתישב לידו ואומר לו אבא אתה יודע היום ראיתי אותך ואת דודה אסתר נוסעים במכונית רצתי אחריכם כדי להגיד לכם שלום נסעתה עד החורשה ואז ראיתי אותך מוריד לדודה אסתר את החולצה ודודה אסתר מורידה לך את המכנסים בדיוק כמו דוד יעקב עשה לאמא כשהיית במילואים...

ילד אחד חוזר הביתה מבית הספר ואומר לאמו: אמא את יודעת היום ראיתי את אבא נוסע ולידו ישבה דודה אסתר רציתי להגיד להם שלום אז רצתי אחריהם פתאום אבא נכנס לאיזה חורשה ירד מהמכונית הוא הוריד לדודה אסתר את החולצה ודודה אסתר הורידה לו את המכנסיים.. האמא אומרת לילד שלה תחכה כשאבא יבוא בערב תספר לו את הסיפור. בערב מגיע האבא הילד מתישב לידו ואומר לו אבא אתה יודע היום ראיתי אותך ואת דודה אסתר נוסעים במכונית רצתי אחריכם כדי להגיד לכם שלום נסעתה עד החורשה ואז ראיתי אותך מוריד לדודה אסתר את החולצה ודודה אסתר מורידה לך את המכנסים בדיוק כמו דוד יעקב עשה לאמא כשהיית במילואים...

ילד נכנס באמצע הזיון של הוריו ושואל את אבא שלו:"אבא מה אתם עושים?"
    עונה האב: "אני נוסע בוולבו."
    למחרת האבא רואה את שני ילדיו הבת והבן באמצע זיון.
    האבא צועק: "תגידו השתגעתם מה אתם עושים?"
    עונה לו הילד: "אבא אני אחרייך עם הבמוו."

ילד וילדה הולכים ערומים בחוף הים. הילד רוצה להרגיז את הילדה אז הוא מצביע על איבר מינו ואומר לה "תראי יש לי מה שאין לך" אז הילדה אומרת לו "אז מה אמא אומרת כשאני אהיה גדולה אני אקבל הרבה כאלו..."

אחד בן תשעים יושב על ספסל ובוכה. ניגש אליו בחור צעיר ושואל: סבא,למה אתה בוכה? עונה הקשיש: אל תשאל, הכרתי בחורה בת 25,יפה, מקסימה וסקסית, התאהבנו והיא עברה לגור אצלי. אומר הצעיר: נו, יופי, אז מה הבעיה? אומר הזקן: מאז כל בוקר אנחנו קמים ועושים סקס שעתיים, אחר כך היא סוחטת לי מיץ תפוזים, אני יוצא לקופת חולים, כשאני חוזר היא מחכה לי בבית, אנחנו הולכים לישון, אחר כך אנחנו עושים סקס ארבע שעות, היא מכינה לי ארוחה עם המאכלים שאני הכי אוהב, אחר כך אני יוצא למרכז לשחק קלפים עם החבר'ה, היא מחכה לי בבית, אני חוזר, היא עושה לי מסז', ואז אנחנו עושים סקס עד שאני בוכה משמחה. ככה כל יום. אומר הבחור הצעיר: נו, יופי אז מה הבעיה??
    עונה הזקן: זהו, שאני לא זוכר איפה אני גר....

בחור אחד נרדם על חוף הים ונשרף כולו בשמש. הוא פנה לבית חולים והרופא החליט לאשפז אותו, ונתן הוראה לתת לו שקית אינפוזיה כל שעה, אופטלגין כל שעתיים וויאגרה כל 4 שעות.
    האחות התפלאה ושאלה את הרופא: "במצבו, בשביל מה הוא צריך ויאגרה?" הרופא השיב: "זה ירחיק את הסדין מהרגליים שלו"

לשתי הנשים של עני ועשיר יש יום הולדת. העני שואל את העשיר: "מה קנית לאישתך?",
    העשיר עונה לו: "טבעת יהלום גדולה ומרצדס". "למה מרצדס?",
    העשיר אומר לו כדי שאם היא לא תהיה מרוצה מהטבעת אז תחזור להחליף אותה בחנות יחד עם המרצדס.
    "ואתה מה קנית?", העני עונה: "אני קניתי לה נעלי בית וויברטור". העשיר שואל אותו "למה ויברטור?".
    העני עונה לו "שאם היא לא תהיה מרוצה מהנעלי בית שתלך להזדיין".

דייג אחד הצליח להעלות ברשתו כריש ענק.
    כמו שהדייג בא לחסל את הכריש במכת גרזן - פותח הכריש את פיו ואומר לדייג: "באמא שלך, אני אמנם כריש אבל אני כמו דג זהב. תשחרר אותי מהרשת, תבקש איזה משאלה שתמיד חלמת עליה, ומייד אני מגשים לך אותה".
    הדייג מהרהר רגע, משחרר את הכריש, ואומא לו: "יש לי חלום. תעשה שהזין שלי יגיע עד הרצפה".
    אז הכריש אמר: "אין בעיות", ואכל לו את הרגליים.

ילד אחד שואל את אימו:"אמא אפשר לאכול אור"? "מה פתאום למה אתה חושב ככה"? עונה האם. הילד: "כי אתמול בלילה אבא אמר לך, יאללה יאללה תכבי את האור ותכניסי אותו לפה"

ילד אחד שואל את אימו:"אמא אפשר לאכול אור"? "מה פתאום למה אתה חושב ככה"? עונה האם. הילד: "כי אתמול בלילה אבא אמר לך, יאללה יאללה תכבי את האור ותכניסי אותו לפה"

אישה אחת באה לגינקולוג ואמרה לו אני רוצה לדפוק את כל העולם. דחף לה גלובוס

יצאתי עם חברה שלי כבר שנה והחלטנו להתחתן. ההורים שלי כל כך עזרו בכל ההליכים, החברים תמכו והחברה הייתה חלום.
    רק דבר אחד הציק לי - חמתי לעתיד.
    היא אישה מצליחנית וגם יפה. מדי פעם הייתה מרעיפה עלי מבטים שהשאירו אותי המום.
    באמצע ההכנות לחתונה היא הזמינה אותי לבוא לבדוק את ההזמנות. כשהגעתי לבית של חברתי הייתה חמתי לבד והיא אמרה לי כך:
    "תראה, עוד מעט תהיה איש נשוי. אני מרגישה כלפיך משיכה שאיני יכולה שהתעלם ממנה, הייתי רוצה לבלות איתך פעם אחת במיטה, לפני שאתה מתחייב לבתי".
    הייתי המום ונשארתי קפוא במקום. ואז היא אמרה:
    "תבחר, אתה יכול לצאת דרך הדלת או לבוא אחריי לחדר".
    אמרה ונעה בהליכתה הסקסית לכיוון חדרה.
    ואז החלטתי... יצאתי החוצה.
    להפתעתי בחוץ היה אבא של חברתי. הוא חיבק אותי ואמר שעכשיו הם יודעים שאני הבעל המתאים לבת שלהם, שעברתי את הבחינה שלהם.
    מסקנה: תמיד תשמור את הקונדומים בתא הכפפות של האוטו!

לאחר זיון כל הזרעונים רצים להם כדי להפרות ביצית ורק אחד נשאר יושב בצד רגל על רגל אדיש לגמרי ומסתכל איך כולם מזיעים, רבים ודוחפים אחד את השני וכל זה כדי להפרות את הביצית. לאחר כמה דקות ניגש אחד הזרעונים ושואל את הזרעון "תגיד לי, איך זה שכולם מזיעים משתוללים ורבים אחד עם השני כדי לתפוס ביצית ורק אתה יושב בצד אדיש ולא איכפת לך?" עונה לו הזרעון "עזוב אותך חבל לכם על המאמץ דפקו אותנו בתחת".

אישה אחת הולכת ברחוב,פתאום קופץ עליה ערבי תופס אותה בשיער וסוחב אותה למקלט נטוש. שואל אותה הערבי "עם וזלין או בלי?", חושבת האישה מספר שניות ומחליטה "בלי וזלין".מוריד הערבי את הבגדים ודופק אותה. חוזרת הבחורה לביתה עם טוסיק אדום ונפוח.יום למחרת סיפור דומה הערבי תופס אותה שואל אותה "עם וזלין או בלי" ושוב עונה לו האישה "בלי" ושוב דופק אותה הערבי ושוב האישה חוזרת לביתה עם יכולת ישיבה מוגבלת. ככה ממשיך הסיפור יום אחרי יום ואז מחליטה האישה יום אחד לשנות גישה,
    שואל אותה הערבי "עם וזלין או בלי" עונה האישה " עם וזלין"
    ואז צועק הערבי "וזלין בוא"

Spit-Fire Spit-Fire מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    טמיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קראתי את הרוב .....
    ה-15 חזקה רצח וגם ה-1 נחמדה.
    וה-5 לפני הסוף שמת פעמיים.. והיא טובה חח

^.:ZaCh:.^ ^.:ZaCh:.^ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחח... טוב אחייי..
    הבדיחה של הזונה וזקנהה.. יש אותה פעמיים..!! תקן את זהה.

M4wZ M4wZ מנותק כריש פטיש
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אווווווווווו זה גססס :X

Ro1zzZ~idx Ro1zzZ~idx מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

-X-Style- -X-Style- מנותק גורו
    שם פרטי
    מתן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    קורעות אחי לא הצלחתי לקרוא אבל את הרוב כן...
    חחחחחחחחחח

נושאים דומים

1. בדיחות חח יחסית ארוכות\גסות
    על ידי Mescaline` בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 06/05/08, 22:33
  2. 3 בדיחות \ גסות \ חמודות לא יותר מזה
    על ידי Mescaline` בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 26/04/08, 02:20
  3. בדיחות | גסות..
    על ידי Itzik בפורום בדיחות, הומור וצחוקים