מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: בחורה מסובכת לא יודע מה לעשות איתה

paulxxl paulxxl מנותק טירון
    שם פרטי
    paul
    קיבל לייק
    0 פעמים

בחורה מסובכת לא יודע מה לעשות איתה

זה קצת ארוך אבל אני מאוד יעריך את התשובות.....
    ככה הכרתי לפני 3 וחצי חודשים בחורה בבסיס בשם ק.
    בהתחלה סתם היינו יושבים פה ושם בבסיס מדברים בפלאפון וזהו....
    ביקשתי מחבר שלי שישאל את החברה שלה אם יש לה חבר....
    10 דקות אחרי שהם דיברו קץ שלחה לי הודעה והיא אמרה לי שלא הבנתי אותה נכון והיא לא רוצה חבר וזה.....
    קיצר ניתקתי איתה קשר לחודש לא טלפונים לא פייסבוק כלום....
    אחרי חודש פתאום היא התקשרה אליי אמרה לי שיש איזה חתונה ליד איפה שאני גר ושהיא הולכת לשם.....קיצר היא שאלה אותי אם בא לי לבוא לראות אותה והיא תצא החוצה.
    באתי ומסתבר שזאת הייתה חתונה של האחות של האקס שלה......קיצר הוא יצאה החוצה כולו עצבני רצה לריב איתי....
    מאוד כעסץי עליה וגם אמרתי לה את זה....
    בכל מקרה באותו שבוע היה לה יום הולדת אז קניתי לה דובי(אני יודע הרבה מכם יגידו לי שזו טעות) כולה התלהבה אמרה לי שהיא ישנה איתו וזה.....
    אחרי זה יצאנו כמה פעמים ולא יודע היה לי כיף וגם לה אבל יצאנו למסיבות וגם שיצאנו לא הייתי איתה לבד או שהיא הייתה עם חברות או שאני הייתי עם חברים.....
    קיצר לפניי שבועיים דיברתי עם אחת החברות שלה ושאלתי אותה מה נראה לה אז היא אמרה לי שהיא לא יודעת והכי טוב שאני ידבר איתה לבד....
    הבעיה שהיא הקדימה אותי ומשום מה החליטה לרשום לי במסנגיר שהיא לא רוצה חבר ושאנחנו לא מתאימים וזה לא קשור לא לאופי ולא ליופי......קיצר לא הבנתי מ היא רצתה להגיד....לדעתי גם שחבר שלי דיבר עם חברה שלה היא התעצבנה וגם פתאום יום אחרי שדיברתי עם חברה שלה התעצבנה אז לא יודע תקנו אותי אם אני טועה אולי זה עיצבן אותה שאני מדבר עם חברות שלה או משהו כזה......
    אחרי כל זה היא גם אמרה שהיא לא יודעת אם היא רוצה שנישאר ידידים וזה....
    בליל הסדר אמרתי לה בואי נצא......והסכימה היינו בדאנס בר והיא הייתה כזאת לא יודע סבבה איתי אפילו פה ושם נגיעות רקדנו ביחד והיה סבבה.....
    אתמול היא רצתה שאני יבוא איתה לת"א לקנות דברים.....עכשיו באמת שהיה לי הכי כיף בעולם ישבנו בהתחלה בבית קפה דיברנו וזה ואחרי זה הלכנו לפגוש חבר שלי בים ישבנו שתינו ערק חחח ובואו נגיד שקצת הגזמתי....קיצר בחזור כולי הייתי מסטול ונמרחתי עליה (ישנתי לה על הכתף) ולא אמרה לי כלום.....אפילו יצאה לי ללטף אותה קצת כי היא כל הזמן אמרה שקר לה וגם לא התנגדה.....ממה שאני יודע בחורה שנותנת לגעת היא מעוניינת או לפחות ככה אומרים.....ודבר אחרון כל אחד הלך לדרכו אז היא אמרה לי כזה תתקשר אליי שאתה מגיע הביתה ואמרתי לה נראה ם אני יזכור אז היא אמרה לי כדי לך לזכור.....
    האמת שזה מוזר לפעמים אנחנו מדברים שעות בטלפון כל יום ולפעמים היא מסננת .....גם לפעמים בשיחות שלנו תמיד היא שואלת אותי מה היית עושה במצב כזה כאילו שהיא מספרת לי על האקס שלה אבל שאני בא להגיד לה על מישהי אפילו סתם מישהי שרציתי היא אומרת לי שאל תספר לי זה לא מעניין אותי.....קיצר בחורה מסובכת......הצעתי לה ללכת יום ראשון לסרט אז היא אמרה לי שהיא תבדוק אם אין איזה משהו כי זה ערב חג ואולי נלך.....מה אתם אומרים מה נראה לכם? ואגב כמה מהחברות שלה כל הזמן אמרו לי תתחיל איתה וזה וגם שאמרתי לחברה שלה אחרי הקטע עם המסנגיר שכנראה שזהו היא אמרה לי משהו בסגנון אתה השתחררת וזה והיא לא הייתה נשארת ידידה שלך סתם כי אתם לא תראו אחד את השני .....

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    שמה עם אתה מכניס תראש שלך לדבר הזה אז אתה תבכה הרבה ולב שבור תצא עם זה

אני אומר רק ממה שראיתי שרשמתה , הבנתי שהיא בחורה לא יציבה ורק רוצה להנות בקיצור היא עדיין ילדה בראש שלה

שקח ממנה יש בחורות יותר טובות

ssooll ssooll מנותק טירון
    שם פרטי
    אבי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואלה אחי תשמע היא מנסה לשחק בך וזה לא מתאים ככה אני יגיד לך מה תעשה תראה קודם כל תחתוך איתה
    ואל תפחד לאבד אותה זה הסוד פה להכל בחיים אל תפחד לאבד אותה עם היא תדבר איתך על ידידים שלה אקסים שלה פשוט תתחיל לדבר על הפיצה שהשכן שלך הזמין אתמול היא תבין שאין לך בעיה עם זה שלא מעניין אותך אל תתקשר אליה תן לה לבוא אלייך כל הזמן פעם בכמה זמן תשלח לה מה קורה עם היא רוצה שתבוא איתה לאנשו אתה יכול לבוא עם זה קניות תגיד לה אוקי אני יבוא ולך אתה לחנות של בנים שהיא תיהיה בקניות שלה אתה תתעסק עם עצמך בנתיים ויש פעמים שפשוט תגיד לה "אני לא יכול ידידה באה אליי היום ואנחנו הולכים לאנשהו" תראה אדישות ותראה לה שיש לך גם עוד בנות בחיים ואתה לא תלוי בא היא בראש שלה משחקת אותה קשה להשגה והיא עוד ילדה היא לא יודעת מה היא רוצה בעצמה אז תתחיל להאיר אותה ועם לא יצא תמיד אתה יכול להתחיל עם חברה שלה זה ישגע אותה [;
    מקווה שעזרתי לך אחשלי היקר בהצלחה (:

GLADIATOR23 GLADIATOR23 מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    Un
    קיבל לייק
    0 פעמים
    היא כולה בחורלפי משהבנתי היא סתם בחורה שלא יודעת הרבה במיוחד מהחיים שלה ומשנה כל 5 דקות את הדעה שלה... אם הייתי במקומך הייתי מרפה ועוזב ותה ומוצא אישה שבטוחה בעצמה ויודעת מה היא עושה,אחראית, אתה הבנתה.

_shani_ _shani_ מנותק טירון
    שם פרטי
    שני
    קיבל לייק
    1 פעמים
    תראה בכל אופן צריך להכיר אותה כדי להגיד מה חושבים עליה אבל לפי מה שאתה אומר גם יכול להיות שהיא לא עושה את זה בכוונה
    יש הרבה בנות שפשוט אוהבות להרגיש מחוזרות זה קורה במיוחד אחרי שעוזבים אותן , היא כנראה באמת לא מחפשת חבר ולא פנויה רגשית
    אבל מרגישה לבד וחשוב לה להיות מחוזרת ע"י מישהו במיוחד כמוך (כמובן לפי התאורים שלך) שנשמע מאוד אכפתי...
    לדעתי היא לא מחפשת לשחק בך היא גם עושה את זה ללא כוונה רעה...
    פשוט תמיד תזכור שלא מדובר רק בה מדובך גם בך ובלב שלך שגם יכול להפגע...תראה לה שייש עוד בנות וזאת לא רק היא
    ואם היא באמת רוצה משהו שתחליט ..אתה לא תחכה לה.

Angel Vs Devil Angel Vs Devil מנותק טירון
    שם פרטי
    כפיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני אומר... שכח ממנה... יש עוד הרבה בנות אחרות שירצו אותך!
    שחרר... תנסה לא לראות בנות איזה חודש... תנקה ת'ראש...
    אחרי זה צא למועדון תכיר בנות ותזרום כבר....

נושאים דומים

1. דיכאון לא יודע מה לעשות עם עצמי
    על ידי sagize בפורום מה שבלב
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 04/04/08, 18:34
  2. אני כבר לא יודע מה לעשות
    על ידי J.Wilshere בפורום Tactical Ops
    תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 06/10/07, 08:49
  3. אני לא יודע מה לעשות :S
    על ידי Sacrifice בפורום מחשבים - חומרה
    תגובות: 8