מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: פירסום|כמה בדיחות

הסמל האישי של xPixel
    xPixel xPixel מנותק ותיק
    שם פרטי
    TaL||Tal||טל
    קיבל לייק
    165 פעמים

פירסום|כמה בדיחות

שלושה ערפדים יושבים בפאב, לפתע קם אחד מהם יוצא החוצה וחוזר כעבור שעה כשכל הפה שלו מלא בדם, שואלים אותו מה קרה, הוא אמר שהוא נשך את כל האנשים ברחוב ממול, לאחר מכן קם השני וחוזר כבור שעתיים וכול הפנים שלו וגם קצת מהחולצה מלאים דם והוא טוען שהוא נשך את כל חצי העיר הצפוני, ואז השלישי קם וחוזר כעבור 6 שעות כשכל גופו מלא בדם, ושואלים אותו מה קרה ? אז הוא אומר להם : אתם רואים את העץ הזה שם ממול ? עונים לו, נו.. ? אז אני לא ראיתי.

-------------------
    בחורה מבואסת שאין לה חבר יוצאת לצוד לעצמה גבר בפעם המי יודע מה כמה, וכשהיא מגיע לבית קפה עם חברה שלה לפתע ניגש אליה איזה חתיך, היא ישר נדלקת והוא אומר לה ככה : איזה בחורה את, השיער שלך ממש מזכיר לי את הגלים שבים ועינייך הכחולות מזירות לי את צבעו היפה והנעים, רק כל כך חבל שהאף שלך שובר גלים !
    -------------------

איש אחד יושב במרכז העיר מעמיד קופסת נעלים ומשחק עם הכלב שלו עליה דמקה, הרבה אנשים מתכנסים מסביב לראות את הדבר המדהים הזה, אחד האנשים פונה לאותו האיש ואומר לו, וואו איזה כלב חכם יש לך, עונה לו האיש מה חכם ? זה כבר 3:2 לי !

---------------

ערבי שחלומו להיות שהיד בגלל שרצחו את אחיו מגיע לתנועת החמאס ומבקש להצטרך אליהם ומספר את סיפורו, החמאס מסכימים, נותנים לו מטען נפץ ואקדח שיוכל להגן על עצמו אם ייעצר, הוא מגיע למרכז העיר בירושלים מרים טלפון ושואל אם להתאבד עכשיו, אומרים לו כמה אנשים יש לידך אומר 2 אומרים לו, לא תחכה, הוא מחכה מצלצל שוב ואומר שיש לידו 20, אומרים לו שיחכה אחרי שעה הוא מצלצל ואומר שיש לידו 100, אומר לו אללה יברך אותך תתאבד, הוא הוציא את האקדח מהכיס וירה לעצמו בראש.

---------------------

במעבדה לקחו כמה מטורפים ילד יהודי בן 9 וחתכו לו חצי מהמוח אחרי זה ביקשו מהילד שיספור הילד ספר : אחד שניים שלוש ארבע, ועד עשר, ניגש אליו אחד המטורפים חתך לו עוד רבע מהמוח ואמר לילד שיספור שוב והילד ספר : אחד שניים שלוש ארבע, ועצר. ניגש אליו אחד המטורפים והוריד לילד את הכול ואמר לו עכשיו תספור, אז הילד אמר : ואחד, תנין, תלתה, ארבעה(ערבית).

----------------------------------

בעלה של חנה שעשתה בדיקות דם מגיע לבית החולים לבדוק בתוצאות ושואל את הרופא לשלומה של אשתו, הרופא סבר פנים עצובות אומר לבעל המסכן שיש שתי חנה שנבדקו באותו היום עם אותו שם המשפחה שלאחת מהן יש איידס ולשנייה יש בעיות קשות בלב, אומר הבעל ואיך אני אדע מי מהן זאת אשתי ? עונה לו הד"ר תן לה לעשות שתי סיבובים מסביב לבית אם היא תחייה אחרי זה אל תעשה איתה סקס

------------------------------

יוסף כמעט איבד יום אחד את חייו כשהוא עלה על המכונית המהירה דהר במהירות של 220 קמ"ש לאחר מכן בעט עם שתי רגליו בחלון הקדמי והעיף אותו יצא דרך החלון וקפץ על המסוק שניסה לחסל אותו, בעוד הוא תלוי שם ובטוח לגמרי שהוא ייפול ויאבד את חייו לפתע הייתה הפסקת חשמל ומכונת משחקי הילדים כבתה

------------------------

קבצן רעב ללחם חסר רגל, עם פרצוף עקום ניגש לפרסי באמצע הרחוב ושואל אותו : אדוני יכול לעזור לי בעשרה שקלים ? אומר לו הפרסי, אם אתה רוצה אני יכול לעזור לך אפילו בחינם !

----------------------------

דוד לוי חוזר מקנייה בשוק, נוסע בכביש ועוצר אותו גמד אדום, אומר לו הגמד אני בן זונה תביא לי את הפלפלים האדומים שלך דוד ממשיך בכביש ועוצר אותו עוד גמד הפעם בצבע חום ואומר לו הגמד אני בן זונה תביא לי את תפוחי האדמה שלך, דוד לוי ממשיך לנסוע ונעצר ליד גמד כחול, דוד מסתכל על הגמד הכחול בעצבים ואומר לו : אתה בן זונה תגיד בר מה אתה רוצה ותן לי ללכת, רישיונות בבקשה !

---------------

משטרת התנועה עצרה מכונית באמצע ירידה בכביש מהיר, הם בדקו אצלם במכשיר וגילו שהמכונית נסעה לפי החוק, אומר לו השוטר כל הכבד לך, אתה יכול להמשיך לנסוע, אבל לאן פניך מועדות ? אז הנהג ענה לו : אני בדרך לשיעור נהיגה, אשתו שיושב לידו, פונה לשוטר ואומרת : אל תתייחס אליו הוא סתם מדבר שטויות כשהוא שיכור ! הבן פתאום אומר מאחורה : אתם רואים שלא הצלחנו להגיע רחוק עם המכונית הגנובה ?! פתאום השוטר שומע מאחורה (במבטא ערבי) המניאק כבר הלך ?

---------------------------

איזה בחורה מגיע לתור אצל רופא שיניים, הרופא בודק אותה ואומר לה שהיא צריכה לעבור עקירה, הבחורה מהוד נבהלת ואומרת לד"ר יאללה, אני כל כך מפחדת, שכבר הייתי מעדיפה ללדת עוד פעם, אז הרופא מתעצבן ואומר לה, תחליטי כבר, כי אני צריך לדעת איך לכוון את הכסא !

-------------------------

גרוזיני ועירקי הולכים ברחוב והגרוזיני אומר לעירקי בלי השפם אתה ממש דומה לאשתי, אומר לו העירקי אבל אין לי בכלל שפם, אומר לו הגרוזיני : נכון, אבל לאשתי יש !

----------------------------

איזה מסטול אחד יושב בבר ומזמין כוסות טקילה במשך שעה וחצי ומקפיץ אחת אחרי השנייה, אחרי שהוא הקפיץ כבר כמעט 20 טקילות, ומבקש ממנו עוד אחת, המוזג בבר אומר לו שחבל, בגלל שהוא לא ירגיש טוב אחרי זה, אז אומר לו השיור תאמין לי, שאם היה לך את מה שיש לי אז גם אתה היית ממשיך לשתות, אז אומר לו המוזג, למה מה יש לך ? עונה לו השיכור : יש לי רק חצי שקל !

------------------------

שוטרים עוצרים רוכב אופנוע שנוסע בזיגזג ורואים שהוא שיכור לגמרי, אומר לו השוטר תגיד לי אדוני השיכור, איך במצבך אתה עולה על אופנוע ?! עונה לו השיכור : חברים עזרו לי..
    ----------------------
    רופא מתקשר לביתו של פרסי, הפרסי עונה ושואל במה מדובר, אומר לו הרופא שלאחר שעשו לאשתו בדיקות, התגלה שיש לה מחלה תורשתית, ושיש לעשות לה ניתוח ייקר ביותר, אז הפרסי חשב, התעצבן ואמר להם, אם זה מחלה תורשתית אז תשלחו את החשבון להורים שלה !
    ---------------------

מטוס שטס מעל ארץ ישראל לפתע מתחיל לרעוד ולעשות רעשים מוזרים, שני הטייסים יוצאים מתא הטייס באים מתלבשים במצנחים ומרגיעים את הנוסעים : אחד מהם תופס את המיקרופון ואומר, נא להירגע כולם, אין מה לדאוג, אנחנו רק קופצים להביא עזרה !

-----------------------

איזה ארס מגעיל אחד מגיע לרופא ומספר לו שהוא כל הזמן מזיין נשים, אבל שיש לו בעיה בגלל שכל הזמן הן צועקות חזק ואז השכנים שומעים אותם, אז אומר לו הרופא, מה הבעיה בזה, הלוואי שאשתי הייתה צועקת ככה, אז הארס אמר לו : הדבר היחידי שמישהי יכולה לצעוק אם אתה תזיין אותה זה אונס !

------------------
    בחור זקן עולה לאוטובוס ונעמד ליד בחור צעיר, הצעיר קם ומבקש מהזקן שיישב לאחר שהזקן מסרב מה פעמים חוזר הצעיר לשבת, אחרי דקה בערך קם שוב פעם הצעיר והזקן אומר לו, שהוא לא שינה את דעתו ושהוא מתעקש להמשיך לעמוד, אחרי דקה נוספת עוד פעם הצעיר העקשן מנסה לקום והזקן שכבר התחיל להתעצבן דוחף אותו בחזרה למושב ואומר לו, אתה לא מבין ? אני רוצה לעמוד ! אומר לו הצעיר, מה אתה מבלבל תשכל בגללך כבר הפסדתי עכשיו כבר שתי תחנות !

----------------
    ארנב אחד מגיע ועומד מול אריה ולביאה, הלביאה בהריון שוכבת ונחה, הארנב ניגש אליה ומתחיל לצעוק : אני אזיין אותך בתחת, אני אקרע לך ת'תחת ! אני אפתח לך תצורה ! הלביאה מתעצבנת ואומרת לאריה : אריה תעשה משהו, תעזור לי אני בהריון, הארנב הזה מציק לי ! האריה אומר לה : עזבי אותו, הוא לא רציני, הוא סתם רוצה צומת לב, ככה גם ביום שאחרי אותו דבר וגם ביום השלישי, ביום הרביעי היא לא יכלה לסבול יותר, היא קמה רדפה אחרי הארנב ונתקעה בין שני גזעים, הארנב הסתובב בא אליה מאחורה וקרע לה את התחת ! היא חוזרת כולה צולעת לאריה, אז האריה מסתכל עליה ואומר לה : מה גם לך הוא עשה את הקטע עם הגזע ?
    -------------------------------

כבאי בא לאשתו, ואומר לה אני רוצה שנעשה בבית שלנו כמו שאצלי בתחנת כיבוי אש, שריקה ראשונה מתלבשים, שריקה שנייה מחליפים בגדים, שריקה שלישית הולכים לאוטו, שריקה שלישית עולים על האוטו, האישה הסכימה, הוא לקח משרוקית ושרק פעם ראשונה, שניהם הורידו בגדים, הוא שרק עוד פעם הם עלו למיטה ושריקה שלישית הם התחילו לעשות סקס, פתאום במהלך הסקס האישה שורקת, אז בעלה שואל אותה מה קרה ? האישה ענתה : האש מתגברת אבל הצינור קצר מדיי !

--------------------------------------

תלמידות שלמדו באוניברסיטה ישבו ודיברו בניהן על הפרופסור שכל הזמן מדבר בגסות, והחליטו שבפעם הבאה שהוא ידבר בצורה גסה הן יקומו ויעזבו את הכיתה, יום למחרת התחיל השיעור עם אותו פרופסור, ובאמצע השיעור הפרופסור אמר להם שבצרפת חסרות זונות, תוך כדי שהן קמות והולכות, צועק להן הפרופסור, בנות לאן אתן הולכות ? הטיסה הבאה לצרפת רק מחר בערב !

------------------------------------------

שלושה ציידים יוצאים למסע צייד ביחד עם הכלבים שלהם וכל אחד מהם מנסה להשוויץ בכלב שלו, הראשון מספר שיום אחד הוא שכח את הכדורים בבית נתן לכלב להריח את הרובה, והכלב חזר כעבור זמן קצר עם הכדורים, השני מספר שהוא שכח את הרובה בבית נתן לכלב להריח כדורים, והכלב חזר עם הרובה, השלישי אמר להם, על מה אתם מדברים, אני ואשתי נסענו לסוף שבוע על חוף הים ושכחנו את הבגד ים תחתון של אשתי בבית אז הכנסתי לאשתי שתי אצבעות לכוס נתתי לו להריח, ולאחר כמה שעות הוא חזר עם הביצים של השכן.
    ---------------------
    איזה אחד מגיע לרופא זקן ואומר לו יש לי בעיה אבל כולם צוחקים עליי, אז הרופא אומר לו : תשמע, אני כבר בן 55, ראיתי כבר הכול, אני לא חושב שיכולה להיות כאן איזה בעיה, הבחור מתעקש אבל בסוף אומר לרופא : יש לי ביצה אחת קטנה וביצה אחת גדולה, אז הרופא אומר לו : נו טוב, אז תראה ונראה מה העניין, הבחורה פותח קצת את החנות פתאום נופלת ביצה ענקית עד לרצפה, הרופא מסתכל, לא מצליח להתאפק ונקרע מצחוק, נופל על הרצפה עם דמעות בעיניים וצוחק.. הבחור אומר לו : אתה רואה ? עכשיו אני לא אראה לך את הביצה הגדולה !

טוב זהו תהנו..

o F i R o F i R מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חלשים

הסמל האישי של Sleeping Owl
    Sleeping Owl Sleeping Owl מנותק ותיק
    שם פרטי
    סימה
    קיבל לייק
    41 פעמים
    הכל מוכר אבל נחמד D:

הסמל האישי של Icon
    Icon Icon מנותק גורו
    שם פרטי
    סתיו
    קיבל לייק
    13 פעמים
    קבצן רעב ללחם חסר רגל, עם פרצוף עקום ניגש לפרסי באמצע הרחוב ושואל אותו : אדוני יכול לעזור לי בעשרה שקלים ? אומר לו הפרסי, אם אתה רוצה אני יכול לעזור לך אפילו בחינם !

שלום אסייג אהה ??

חלש לא אהבתי =[

נושאים דומים

1. יאלה עוד כמה בדיחות בשביל העבירה
    על ידי Do13v בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 25/09/05, 06:37
  2. עוד כמה בדיחות ....
    על ידי Do13v בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 20/09/05, 17:31
  3. עוד כמה בדיחות יפות