עידכון הכי חם לגבי האפליקציה הפרוצה שלכם

דרישות:

1. מכשיר אייפון פרוץ\אייפוד טאץ' פרוץ.
2. 5 דקות מהחיים.
3. מוח.
5.Сydia מותקן על המכשיר.

איך מתקינים?

א. נכנסים לסידיה-לשונית
Manage- לוחצים Edit- לוצים Add-מוסיפים שם את הסורס של Sinful iPhone Repo*

ב.עוברים ללשונית Search ומחפשים Updatr.

ג. יפית

ד. מתקינים את זה (Install ואז Confirm).

ה. חוזרים לסידיה ויוצאים ממנה.

איך משתמשים?

א. נכנסים לתוכנה והיא תעשה רענון ( ככל שיש יותר אפליקציות כך היא מרעננת יותר לאט)
ב. יופיעו לכם 3 לשוניות, הראשונה אפליקציות לא מזוהות, השניה אפליקציות שזקוקות לעדכון והשלישית האפליקציות שנמצאות בגרסא הכי גבוהה האפשרית+ אפליקציות שעשיתם להם Ignore (בהמשך תבינו מה זה)
מדריך לכל לשונית:

לשונית האפליקציות הלא מזוהות

אז ככה, בלשונית הזאת יופיעו כל האפליקציות שהתוכנה לא מזהה... ממה נובע אי הזיהוי הזה?

א. אפליקציות שלא אושרו ע"י אפל אבל שלא מופיעות בסידיה ( לדוגמא DonTouch).

ב. קיצורים של שמות המשחקים (לדוגמא לי היתה בעייה עם המשחק Major Warhead בגלל שהם שלו היה מקוצר לMaj.Warhead)

ג. שינוי שמה של האפליקציה עם התוכנה Rename.

איך אני הופך אותם למזוהות?

נוגעים באפליקציה הלא מזוהה (במקרה שלי Maj.Warhead) ואז יופיע לכם מן תפריט Pop-up שיהיו בו שתי אפשרויות:
א. Search on iTunes- אפשרות לחיפוש האפליקציה בiTunes Store כדי שהתוכנה תזהה אותה.
ב. Ignore XXXX (כאשר הXXXX משמש את שם האפליקציה)- זה בעצם מחיקת האפליקציה מהלשונית הזאת משום שלא אושרה ע"י אפל (לדוגמא DonTouch).

לשונית האפליקציות שצריכות עדכון

פה אין כל כך מה להסביר, בלשונית זו יופיעו כל האפליקציות שצריכות עידכון.

איך אני מעדכן אותם?

נוגעים באפליקציה שצריכה עדכון (במקרה שלי Maj.Warhead) ואז יופיע לכם מן תפריט Pop-up שיהיו בו שתי אפשרויות:

א. View on Apptrackr- כאשר אתם נוגעים באפשרות זו, זה בעצם נכנס לאתר Apptrackr ומשם תוכלו להוריד את הגרסה החדשה ביותר.

ב. Ignore this version -זה בעצם מסיר את האפליקציה מלשונית האפליקציות שצריכות עדכון (שימושי כאשר אין את הגרסא הכי חדשה פרוצה).

לשונית האפליקציות שמעודכנות בגרסא הכי חדשה

פה אין כלום מה להסביר פשוט אני אתן מדריך קטן.

אני רוצה להחזיר את האפליקציה הלא מזוהת או זאת שביטלתי לה את אפשרות העידכון, איך אני עושה זאת?

פשוט נוגעים בשם של האפליקציה ולוחצים Reset XXXX (כאשר הXXXX משמש את שם האפליקציה) ואז הכל חוזר למצבו.

.: אלבום תמונות מהאפליקציה:.

.:עדכוני האשכול:.

1. ה12.3.2010-האשכול נוצר.
2.ה14.3.2010-חל שינוי ענקי באשכול.
3.ה14.3.2010-נוספו זכויות יוצרים.
4.ה14.3.2010-נוספו תמונות.
5.ה14.3.2010-נוספה קטגורית "עדכוני האשכול".