הצג תוצאות סקר: אתה מאמין באלוהים?

מצביעים
40. אתה לא יכול להבציע בסקר זה
  • לא

12 30.00%
  • כן

28 70.00%
עמוד 4 מתוך 7 ראשוןראשון 1234567 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 80 מתוך 127

אשכול: מי מאמין ומי לא ?

הסמל האישי של aviad
    aviad aviad מנותק מנהל ראשי
    שם פרטי
    אביעד
    קיבל לייק
    21 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי G a L צפה בהודעה
    עם אייל רמון, זה באמת מוגזם...
    אבל אנחנו מדברים פה על דת רגילה, לא על קציונים שלוקחים את זה למקומות שאנא ערף לאן הם יגיעו...
    ש"ס ויהדות התורה קיבלו ביחד 16 מנדטים בבחירות האחרונות
    מנדט בבחירות האחרונות = 24 אלף קולות
    בקיצור, 400,000 איש (מתוך 3.1 מיליון הצבעות)
    התיקים שמוחזקים בידי המפלגות הנ"ל:
    משרד הפנים, משרד הדתות, משרד השיכון והבינוי, משרד הבריאות, וסגני שרים במשרד האוצר ומשרד החינוך

הקיצונים שלוקחים את זה למקומות שלאיפה הם יגיעו.. לא יודע אם שמת לב, הם דיי בשליטה במדינה שלנו...

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    אני לא מזמן הייתי בסמינר של דתיים חילוניים , אם כיפות סרוגות.
    היו בקבוצה שלי 1 או 2 יחסית קיצוניים, אבל הם באמת אנשים זהב שאפילו הזדהו איתי בכמה דברים וכן הם מאמינים ועושים יותר מצוות מכל אחד ואחד ממכם.
    בעייני רון, אתה קצת קיצוני מדי אני לא יודע איך אתה שומר איזה מצוות אתה עושה..אבל אתה פשוט כפוף ולא מוכן להפתח ולחשוב קצת מעבר , וואלה אני חושב שזה פתטי אבל מה שבאלך

הסמל האישי של Shayz
    Shayz Shayz מנותק גורו
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    מה שהולך פה זה הגזמות עם לא הבנתם אחד את השני נראה לי כל אחד פנה למקום אחר אחד לדת כללי אחד לחרדים ואחד לשם...
    לא צריך לשפוט לזלזל או ללעוג ולצחוק במקום לחפש ולמצוא לצחוק על דתיים ויהדות שזה מה שאתם מה לא מובן !!!
    תצחקו על הגויים העמלקיים האלה ימח שימם.

לא חסר סרטונים וקטעים שאפשר להביא.

ShreDer ShreDer מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נתיניו:

חחחחחחחחח אביעד חזקקק ביותר חלק מהדברים, וחלק מהדברים דווקא ממש חכמים כי הכל על בסיס מסויים בהלכות ובגמרא ויש עוד מליון ואחת דברים, שוב: אין פה בפורום שום רב שיכול לתת לך תשובות לכל דבר אבל זה רק מראה כמה התורה שלנו היא חכמה

ותשמע, אני מאמין ומשתדל אבל גם לא קונה הרבה חארטות, יש לי את הרב שלי והוא עוזר לי ובינתיים כל מה שהוא אומר ומסביר נשמע לי הגיוני ומקובל ואני מאמין בזה פשוט.. כאילו מה הקטע, לא אמרנו לך לך תאמין להם ותהיה חלק מהם ותהיה חרדי.. פשוט תאמין, תפסיק לתת תירוצים על כל מיני חרטות שאתה רואה.. הם לא קשורים אלינו, לא אליי בכל אופן ועל הרבה דברים פה לא שמעתי... חוץ מזה לשמור מצוות זה לא העניין, תשמור אותם עד מחר העניין הוא להאמין, פשוט להאמין באמת בתוך תוכך שיש ה'.. זה הבסיס לעשיית המצוות

ואם כבר הבאת את הכתבות האלה, הם מוטלים בספק ענק, זה בכל זאת עיתון, מי שכל החילוניים והשמלאנים במדינה מחזיקים ושולטים בו והם רק יביאו עלינו חרא

הסמל האישי של aviad
    שם פרטי
    אביעד
    קיבל לייק
    21 פעמים
    איזה ספק ענק, זה דברים שנאמרו ע"י דתיים, חלק מהכתבות זה עיתונים של חרדים ודתיים וחלק זה פליירים שחולקו במאה שערים

אני לא אומר שדת\ו\או היהדות זה דבר רע, זה דבר טוב - כל עוד לא לוקחים את זה לקיצוניות, וכל עוד לא כופים את דעתם על אחרים - שבבירור נעשה במדינה שלנו.

הסמל האישי של SanKinG
    SanKinG SanKinG מנותק גורו
    שם פרטי
    אושר
    קיבל לייק
    4 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי aviad צפה בהודעה
    איזה ספק ענק, זה דברים שנאמרו ע"י דתיים, חלק מהכתבות זה עיתונים של חרדים ודתיים וחלק זה פליירים שחולקו במאה שערים

אני לא אומר שדת\ו\או היהדות זה דבר רע, זה דבר טוב - כל עוד לא לוקחים את זה לקיצוניות, וכל עוד לא כופים את דעתם על אחרים - שבבירור נעשה במדינה שלנו.
    אני חושב שסכמתה את הנושא הזה

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    שמע כמו ש G A L אמר אם אני לא טועה, אנחנו מדברים על דת רגילה לא על חרדית ופאנטים..
    תאמין לי שגם אני לא אוהב שהרבנים מנסים להחזיר בתשובה בכוח ובפחד, הלכתי פעם להרצאה של יצחק אמנון, הוא כל הזמן מדבר על הגוג מגוג, הוא תכלס מחזיר אנשים בתשובה מפחד ! ואני לא אוהב את זה !

תאמין לי להיות כיפה, לשמור שבת, לברך לפני שאוכלים/שותים, להניח תפילין, לעשות קידוש זה רק טוב אבל לא צריך להיות פנאטים וקיצוניים יותר מידי ועם זה אני מסכים איתך אביעד.

בקיצור יאללה חמודים שלי אני עפתי לישון, אני מקווה שהאשכול הזה לא גורם פה לריבים או משהוא
    איך שאומרים "איש איש באומונתו יחיה"
    נערך בפעם האחרונה על ידי Orixd : 16/02/10 ב 23:55

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Hila צפה בהודעה
    אין כמו הכיפות הסרוגות הם עושים צבא כמו כולם לא משטמטים כמו החרדיים ולא מזיינים תשכל על שטויות
    הכיפות הסרוגות הכי פייטרים בצבא

קיצור orixd אתה בחור אש אחי מחזיק ממך תמשיך כך יא חביבי

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    וואלה הדיון הזה יכול להמשיך שנים חחחח

לבחור הזה בדף השני על מה שאמרת עלי שאני אומר שאלות שאף אחד לא יכול לענות ?? נו בטח זה הפואנטה שתענו על דברים שאין להם הסבר
    כמו "המדע" להשים זרעון קטן במיקרוסקופ כן אפשרי אבל נשמה להשים במבחנה לא חחח כתוב בתורה " אלוקים פועל בדרכים נסתרות"

ובקשר ל6 מליון כן אלוקים מבין שבני ישראל מבינים רק שנותנים להם כאפה מצלצלת שמשה עלה על הר סיני וירד לתת תדיברות
    עשו עגל ואלוקים ציווה להרוג תבוגדים ולהשאיר רק תנאמנים ואלה שרוצים בתורה ומשה עשה את זה ומתו 200 אלף יהודים מתוך 400
    ילדים נשים זקנים וטף , חומר למחשבה מי שחוטא משלם אלוקים נתן לאדם חופש בחירה והאדם מנצל אותו ורוצה עוד עוד אז אלוקים מעמיד אותו במקום

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    לדעתי אצל אביעד העניין ממש מהותי משום שהוא ממש ממש רחוק בזה, מאמין לי בכל מיני תיאוריות של גויים, ה' ישמור אותך תאמין לי כאילו שהכל לא כתוב

לגבי העולם הבא, התורה מאמינה בגלגול נשמות שלא תחשבו לא נכון, שזה בדר"כ לתיקון הנשמה, לפי העוונות ככה מוחלט אם אתה נכנס לגן עדן, גהנם, גלגול.. בקיצור הכל כתוב והכל רשום ואם תתעמקו תמצאו תשובות להכל ובעזרת השם תעלו ותצליחו ותאמינו במה שאתם, יהודים

הסמל האישי של Sleeping Owl
    Sleeping Owl Sleeping Owl מנותק ותיק
    שם פרטי
    סימה
    קיבל לייק
    41 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Danlk צפה בהודעה
    לא מאמין
    כנ"ל, לא אמינה!!

הסמל האישי של aviad
    שם פרטי
    אביעד
    קיבל לייק
    21 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי CryDEviL צפה בהודעה
    וואלה הדיון הזה יכול להמשיך שנים חחחח

לבחור הזה בדף השני על מה שאמרת עלי שאני אומר שאלות שאף אחד לא יכול לענות ?? נו בטח זה הפואנטה שתענו על דברים שאין להם הסבר
    כמו "המדע" להשים זרעון קטן במיקרוסקופ כן אפשרי אבל נשמה להשים במבחנה לא חחח כתוב בתורה " אלוקים פועל בדרכים נסתרות"

ובקשר ל6 מליון כן אלוקים מבין שבני ישראל מבינים רק שנותנים להם כאפה מצלצלת שמשה עלה על הר סיני וירד לתת תדיברות
    עשו עגל ואלוקים ציווה להרוג תבוגדים ולהשאיר רק תנאמנים ואלה שרוצים בתורה ומשה עשה את זה ומתו 200 אלף יהודים מתוך 400
    ילדים נשים זקנים וטף , חומר למחשבה מי שחוטא משלם אלוקים נתן לאדם חופש בחירה והאדם מנצל אותו ורוצה עוד עוד אז אלוקים מעמיד אותו במקום
    כמו שאמרתי מקודם, אי אפשר לשים נשמה בתוך מבחנה, אבל גם אי אפשר לשים נשמה בתוך קופת צדקה.

ובקשר לילדים שנרצחו בשואה, שוב כמו שאמרתי מקודם:
    ילד שלא עשה רע לאף אחד בחיים שלו (נגיד בגיל חצי שנה) שנרצח בשואה, ההסבר של הרבנים הוא: הנפש שלו היא נפש חוטאת, אבל אנחנו סולחים לו כי יש לו נפש חוטאת.
    גם לנאצים יש נפש חוטאת, מה שאומר שאנחנו צריכים לסלוח להם רק כי יש להם נפש חוטאת?
    שטויות. ילדים שנרצחו בשואה, לא עשו כלום לאף אחד והם נרצחו אך ורק כי הם יהודים. איפה אלוהים היה? אלוהים לא היה שם, כי אין אלוהים (שוב, לדעתי ואני לא מנסה לכפות את זה על אף אחד).

הסמל האישי של aviad
    שם פרטי
    אביעד
    קיבל לייק
    21 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי נתיניו צפה בהודעה
    לדעתי אצל אביעד העניין ממש מהותי משום שהוא ממש ממש רחוק בזה, מאמין לי בכל מיני תיאוריות של גויים, ה' ישמור אותך תאמין לי כאילו שהכל לא כתוב

לגבי העולם הבא, התורה מאמינה בגלגול נשמות שלא תחשבו לא נכון, שזה בדר"כ לתיקון הנשמה, לפי העוונות ככה מוחלט אם אתה נכנס לגן עדן, גהנם, גלגול.. בקיצור הכל כתוב והכל רשום ואם תתעמקו תמצאו תשובות להכל ובעזרת השם תעלו ותצליחו ותאמינו במה שאתם, יהודים
    גלגול נשמות ביהדות, זה נפש שלא הספיקה לעשות את המשימה שלשמה היא הגיעה, ומתה לפני זמנה, אז היא חוזרת בגלגול.
    העניין אצלי הוא בכלל לא מהותי, אני פשוט שונא שמנסים לכפות עליי לעשות דברים שהם לדעתי מפגרים.
    אני אולי לא בן אדם מאמין, אבל אני עדיין יהודי, כי יהדות זה לא לשעבד את עצמך לה', אלא יהדות בשבילי זה להיות חלק מעם גדול, שעבר הרבה בהיסטוריה, והדבר הכי חשוב לעם הזה, זה מדינת ישראל. ואם אני ירצה לצום ביום כיפור ולנסוע ביום שבת, זו זכותי כמו שזכותך לא לנסוע בשבת וזכותך להאמין בה', כי יש לנו חופש דת במדינה שלנו. מה שאני חושב שזה לא זכות שלך ושל כל בן אדם אחר במדינה שלנו, זה להכריח אנשים לעשות דברים שהם מנוגדים לאמונתם.

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    מאמין :|
    מאמין בה',אף פעם לא חשבתי אפילו שהוא לא קיים או אפילו להפסיק להאמין בו .. אין מה לעשות
    נולדתי יהודי ואנחנו במדינה יהודית ולזה התרגלתי.

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    מי הכריח אותך אחי חחח איזה להכריח כפייה דתית זה דבר עלוב וגרוע כי אז מה זה שווה אני יכריח אותך ואז מה ייצא מזה שתעשה דברים מהפחד או בגלל שאני מכריח אותך, חס וחלילה, צריך לעשות את זה מאהבה ומהבנה..

ואיזה דברים כבר מפריעים לך לצום 25 שעות ביום כיפור? קשה לך אחי ? חחח מה אני יגיד לך, אם היית עושה את זה מהבנה שהיום הזה מכפר על העוונות שלך אז תאמין לי שהיית רוצה שזה יהיה לך כמה שיותר קשה חחח.. התורה חכמה היא יודעת שקשה, אין מה לעשות, קשה להחזיק את העיניים מבחורות ולשמור על הברית ולזכור כל פעם לברך על האוכל וללכת עם כיפה וללכת עם ציצית ולהניח תפילין, וגם לפעמים משקרים ובוגדים זה ידוע בגלל זה יש את התיקונים, בגלל זה יש את יום כיפור, בגלל זה יש עוד תפילות בגלל זה תמיד אפשר להתחזק, התורה לא אומרת לך עשית את זה אתה מת הלך עליך, אלא להפך: אפשר לתקן, אפשר לעלות יותר, להשתדל יותר, להתחזק יותר ואז מה היא אומרת ? שבמקום שבעלי תשובה עומדים צדיקים גמורים אינם עומדים ואתה מבין למה אני מתכוון.

זה יותר פרנציפ...

לסיכום: אני עדיין מסכים שזה עניין של אמונה וזה עמוק מאוד וגם מעניין, בעזרת ה' תעשו ותצליחו

לילה טוב

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    מה חן לא רואים אותך, נעלמת אה ?

ויש לי שאלה אליכם:
    אם אין אלוהים אז בואו תסבירו לי איך נוצרנו, איך יש לנו גולגולת, כבד,ריאות, לבלב, לב ?
    איך מזרע וביצית אנחנו יכולים להזיז את הידיים, לרוץ, לאכול, לשתות, לדבר, לראות?????

אם זה לא נס משמיים, אז איך זה?, אני מחכה לתשובה.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Orixd : 17/02/10 ב 01:11

הסמל האישי של E_M
    E_M E_M מנותק מפקח
    שם פרטי
    עדן :)
    קיבל לייק
    210 פעמים
    מאמייןןןן !

פשוט גועל נפש למי שלא מאמין.

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    לא יודע להסביר לך אור אני לא מדען.
    בוא תסביר לי אתה, אבל אל תגיד לי אלוהים..כי כמו שתגיד לי אלוהים אני יכול להגיד שהטבע יצר אותנו ככה.

Gal Gal מנותק אחראי קהילה
    קיבל לייק
    236 פעמים
    משה בסרטון שהבאת יש כל כך הרבה בולשיט... שמאוננים הזרע ממש לא יורד מהמוח דרך העמוד שדרה...
    אם אתה רוצה לדעת כבר אז יש בחלל הבטן בלוטות הערומנית, הם נמצאים סמוך לתא השתן, והתפקיד שלהם הוא לייצר את הזרע.
    שמאוננים מגרים את האזור הזה וככה לאט לאט הוא מגיע מהבטן החוצה... שדים? או נו באמת... ואני בטוח שזה שעשה את הסרטון מאונן, בטוח במאה אחוז.
    אז בוא תסביר לי את הגאונות של 'עמוד השדרה'? כי אם אתה מאמין לכל שטות קטנה שיש באינרטנט ועוד מ FXP... המצב שלך גרוע.

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Gnz צפה בהודעה
    לא יודע להסביר לך אור אני לא מדען.
    בוא תסביר לי אתה, אבל אל תגיד לי אלוהים..כי כמו שתגיד לי אלוהים אני יכול להגיד שהטבע יצר אותנו ככה.
    אה לא מדען אז כמו שאני אומר אלוהים אתה אומר לי מתגונן ומחפש סיבות, אז זה בדיוק מה שאתה עושה !
    איך המדעע יעשה את זה איךך !?
    מה במעבדה יוצרים את התינוק?? לא !\
    בתינוק גדל ונוצר ברחם של האישה אף אחד לא נוגע בזה אז זה נס משמיים !

נושאים דומים

1. סקר|מי נשאר ומי לא?
    על ידי ErEzRo16` בפורום RolePlay
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 31/01/10, 23:01
  2. מי שלא ניכנס לא גבר!!
    על ידי spy_bot בפורום מה שבראש
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 02/07/06, 11:56
  3. תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 24/06/06, 11:45
  4. תגובות: 30