עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 52 מתוך 52

אשכול: עצוב מאד !

ZuZu ZuZu מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ככה זה שיש סרברים עם אדמינים בני 12...

4EvEr 4EvEr מנותק מנהל ראשי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    Originally posted by `Silver@9-12-2005 בשעה 17:23
    יצא 1.6 ?
    אממ טוב, בכל מקרה זה ממש מבאס לראות שאנשים משחקים טאקטיקל באופן סדיר עדיין.
    תפסיקו עם זה המשחק חרא ובכללי הפורום הזה רק לריבים ולהתלוננות איך שהיה חרא של משחק או חרא אדמינים בפאבליק.
    יש הרבה משחקים אחרים לשחק, אפילו COD1 שלא חסר מקורות להשיג את המשחק ממנו ויש יותר מדי שרתים פרוצים.
    אישית CZ אני לא ממליץ כי יש שם בסך הכל אותם נובים ואדמינים מפגרים והאשמות של צ'יטים, פשוט יש יותר שרתים לקבל שם באן.

בקיצור אני ממליץ לכולם למחוק את המשחק הזה ולפנות לעצמם מקום פנוי, שאני בטוח שלאותם שחקנים שמשחקים באירופה, או מורידים הרבה מפות וטקסטורות ומה לא יכול בקלות להגיע ל3-5 ג'יגה, כדי לכם לבדוק.
    פשוט לא שווה את העצבים שלכם במיוחד כשיש המון דברים אחרים לעשות ולהנות מהם.
    (ואני יודע שהרוב הם בעלי מחשבים חזקים ויכולים בקלות להרץ משחקים חזקים וטובים יותר. לאלו שאין להם מחשב חזק יש מספיק משחקים אחרים או ז'אנרים אחרים שתוכלו להתנסות בהם)
    באמת סליחה שאנחנו משחקים במשחק שלפי דעתי אחד היפים
    מה לעשות שיש אנשים כמוך שבמקום להתמודד פשוט עושים
    uninstall
    ומי אומר שלא משחקים גם משחקים אחרים משחקים גם וגם ונהנים מהכל עם יודעים איך להנות
    ואיפה

`Silver אורח
    Originally posted by 4EvEr+9-12-2005 בשעה 20:33--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (4EvEr @ 9-12-2005 בשעה 20:33)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-`Silver@9-12-2005 בשעה 17:23
    יצא 1.6 ?
    אממ טוב, בכל מקרה זה ממש מבאס לראות שאנשים משחקים טאקטיקל באופן סדיר עדיין.
    תפסיקו עם זה המשחק חרא ובכללי הפורום הזה רק לריבים ולהתלוננות איך שהיה חרא של משחק או חרא אדמינים בפאבליק.
    יש הרבה משחקים אחרים לשחק, אפילו COD1 שלא חסר מקורות להשיג את המשחק ממנו ויש יותר מדי שרתים פרוצים.
    אישית CZ אני לא ממליץ כי יש שם בסך הכל אותם נובים ואדמינים מפגרים והאשמות של צ&#39;יטים, פשוט יש יותר שרתים לקבל שם באן.

בקיצור אני ממליץ לכולם למחוק את המשחק הזה ולפנות לעצמם מקום פנוי, שאני בטוח שלאותם שחקנים שמשחקים באירופה, או מורידים הרבה מפות וטקסטורות ומה לא יכול בקלות להגיע ל3-5 ג&#39;יגה, כדי לכם לבדוק.
    פשוט לא שווה את העצבים שלכם במיוחד כשיש המון דברים אחרים לעשות ולהנות מהם.
    (ואני יודע שהרוב הם בעלי מחשבים חזקים ויכולים בקלות להרץ משחקים חזקים וטובים יותר. לאלו שאין להם מחשב חזק יש מספיק משחקים אחרים או ז&#39;אנרים אחרים שתוכלו להתנסות בהם)
    באמת סליחה שאנחנו משחקים במשחק שלפי דעתי אחד היפים
    מה לעשות שיש אנשים כמוך שבמקום להתמודד פשוט עושים
    uninstall
    ומי אומר שלא משחקים גם משחקים אחרים משחקים גם וגם ונהנים מהכל עם יודעים איך להנות
    ואיפה [/b][/quote]
    ככה אני מתמודד עם משחקים שתופסים לי מקום ואני לא מקבל מהם הנאה.

L1RaZ L1RaZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by DM`@9-12-2005 בשעה 13:09
    אחרי 4 וחצי שנים שאני במשחק, לאחר שעברו תחת ידיי מאות שחקנים, רובם כבר בגרו ופרשו לחיים האמיתיים, צר לי לגלות שמה שנותר מהקהילה, שפעם היתה כיפית, מגובשת, כולם כמעט הכירו והעריכו את כולם, זה גועל נפש אחד גדול.

ובמה דברים אמורים:

נכנסתי היום לשרת של THE A TEAM - אתם מבינים, בניק "דובי חום", היו שם שני סמי אדמינים:
    HELL ANGEL ו- SOD-BATISTA - לאחר שהרגתי בסיבוב אחד את בטיסטה הנ"ל הוא כותב לי באדמין SAY - כך:

"ROZE BAN YA BEN ZONA"

אמרתי לו "נוב?" כמתבקש.

וקבלתי באן.

חבל מאד מאד חבר יקר, כי אף על פי שאני לא אשם שעברת התעללות מינית בהיותך תינוק, ושדודך שפך על פנייך בגיל שלוש קומקום מים רותחים ומאז אינך יוצא מהבית, אתה התעסקת עם הבן אדם הלא נכון, ושוב חבל...

יותר חבל לי על הקהילה, וכל מה שנשאר זה הגעגועים והנוסטלגיה לימים של פעם שהיינו מעטים אך מובחרים ואיכותיים:

GIVAATY
    MYTH
    SHKA
    CLOSE
    GIMEL
    PAROT
    JAMESY
    VIT
    DARK SHNITZEL

ועוד רבים וטובים אחרים, אני מתגעגע לימים אתכם.

שלכם, באכזבה, DM.
    תשמע אני גם סמי ואני אחלה איתך אני יוריד לך תבאן ועם יהיה בעיות דבר איתי אחי 310143998

איי סי קיו שלי תדבר איתי חולה עליך

L1RaZ L1RaZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by ZuZu@9-12-2005 בשעה 19:51
    ככה זה שיש סרברים עם אדמינים בני 12...
    בונה אני בן 12 ואני לא אדמין רע אני יבעט בך בן

הסמל האישי של DM
    DM DM מנותק Senior Mod. Tactical-Ops
    קיבל לייק
    1 פעמים
    Originally posted by L1RaZ+9-12-2005 בשעה 21:08--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (L1RaZ @ 9-12-2005 בשעה 21:08)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-DM`@9-12-2005 בשעה 13:09
    אחרי 4 וחצי שנים שאני במשחק, לאחר שעברו תחת ידיי מאות שחקנים, רובם כבר בגרו ופרשו לחיים האמיתיים, צר לי לגלות שמה שנותר מהקהילה, שפעם היתה כיפית, מגובשת, כולם כמעט הכירו והעריכו את כולם, זה גועל נפש אחד גדול.

ובמה דברים אמורים:

נכנסתי היום לשרת של THE A TEAM - אתם מבינים, בניק "דובי חום", היו שם שני סמי אדמינים:
    HELL ANGEL ו- SOD-BATISTA - לאחר שהרגתי בסיבוב אחד את בטיסטה הנ"ל הוא כותב לי באדמין SAY - כך:

"ROZE BAN YA BEN ZONA"

אמרתי לו "נוב?" כמתבקש.

וקבלתי באן.

חבל מאד מאד חבר יקר, כי אף על פי שאני לא אשם שעברת התעללות מינית בהיותך תינוק, ושדודך שפך על פנייך בגיל שלוש קומקום מים רותחים ומאז אינך יוצא מהבית, אתה התעסקת עם הבן אדם הלא נכון, ושוב חבל...

יותר חבל לי על הקהילה, וכל מה שנשאר זה הגעגועים והנוסטלגיה לימים של פעם שהיינו מעטים אך מובחרים ואיכותיים:

GIVAATY
    MYTH
    SHKA
    CLOSE
    GIMEL
    PAROT
    JAMESY
    VIT
    DARK SHNITZEL

ועוד רבים וטובים אחרים, אני מתגעגע לימים אתכם.

שלכם, באכזבה, DM.
    תשמע אני גם סמי ואני אחלה איתך אני יוריד לך תבאן ועם יהיה בעיות דבר איתי אחי 310143998

איי סי קיו שלי תדבר איתי חולה עליך [/b][/quote]
    חבר, אין לי שום בעיה עם הבאן - ריסט קטן למודם ואני שוב בשרת - לא שיש לי כוונות לחזור לשרת הזה במצבו הנוכחי.

אבל מה שכן, הלקח שצריך להילמד הוא להשמר טוב טוב למי נותנים סמי וכיצד הוא נוהג איתו - רצוי שלבחור יהיה IQ מעל 50.

תודה ויום טוב.

^sdf^ ^sdf^ מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גיא ינוב חולה עליך קפוץ מתישהו לטים ספיק&#33;&#33;&#33;&#33;

god wannabe god wannabe מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

Elad Elad מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בוא&#39;נה אחי אני ממש מצטער בשמו אני יוריד לו ת&#39;סמי או שאדבר איתו על זה זה לא יקרה שנית אחי ... :|

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by BubbaJ@11-12-2005 בשעה 13:23
    http://www.freak.org.il/Product.asp?Pid=12...t1ID=3&Cat2ID=3
    problem solved.
    למי יש כסף לשלם על כל חודש שם?&#33;

god wannabe god wannabe מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by Crazy Death+11-12-2005 בשעה 16:28--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Crazy Death @ 11-12-2005 בשעה 16:28)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-BubbaJ@11-12-2005 בשעה 13:23
    http://www.freak.org.il/Product.asp?Pid=12...t1ID=3&Cat2ID=3
    problem solved.
    למי יש כסף לשלם על כל חודש שם?&#33; [/b][/quote]
    לאותו בן אדם שיש כסף לשלם לשרת TO כל חודש.

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    Originally posted by DM`@9-12-2005 בשעה 13:09
    אני רואה פה איום על חייו? :לשון:

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. אתגר מאד קשה למבינים בלבד!!!!
    על ידי hunter בפורום פח זבל
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 25/11/05, 18:31
  2. עצוב עצובבב
    על ידי Cloud בפורום Lineage II
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 25/08/05, 22:51
  3. עצוב מאוד