עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 39

אשכול: הנושא של יוסי עם הצ'יטים + דוגמא לריפורט על דמו.

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים

הנושא של יוסי עם הצ'יטים + דוגמא לריפורט על דמו.

אז ככה, ראיתי את הדמו של יוסי, ומצאתי הרבה דברים חשודים..
    הרבה שחקנים כבר אמרו לי "יוסי צ'יטר בדוק" "יוסי חשוד טילים" בלה בלה בלה וכו'...
    גם ראיתי הרבה קונפליקטים שהעלו עליו וביקשו דמו..
    אני כעקרון חושב שהוא מכבה ומדליק, חבל שאי אפשר לדעת בוודאות בדברים האלו כי אני לא מאחוריו רואה אותו משחק ואת המסך.
    והוא לא הכי שקוף שיש, זה דברים שרואים אם מתרכזים וקולטים
    למשל : שהוא יוצא בלי לחשוש שאנחנו נהיה במקומות אחרים.. יוצא ומכוון על הגוף שלנו כבר מאחורי הקיר בלי להסתכל לצד השני..
    בתכלס חבל לי אם הוא יקבל באן, כי הקהילה שלנו קטנה אבל צ'יטר זה צ'יטר וצריכים לנדות אחד אחד לא משנה מה..
    זה גם אחת הבעיות בקהילה שלנו.. ובתכלס חבל שהוא גם פותח ת'פה סתם.. גם אין לו ESE וגם חש מעצמו ומקלל את כולם..
    אם הוא היה שומר על פרופיל נמוך ולא היה אידיוט אז זה לא היה קורה.

בכל מקרה אני לא הולך עכשיו להסביר את כל מה שרשמתי באנגלית בעברית עכשיו, אין לי כח לזה..
    למי שרוצה לבדוק את הדמו הנה ההורדה :
    http://clanbase.ggl.com/demodl.php?did=743911

והנה דוגמא לריפורט על דמו שאני מבקש ואתם לא מבינים למה אני מתכוון.
    במקרה שלי זה באנגלית בגלל שמי שמטפל בדמו\קונפליקט הוא לא ישראלי, אתם יכולים לרשום ככה בעברית.
    ובבקשה, קונפליקטים שאני מטפל בהם תרשמו בעברית אל תתאמצו וסתם תשברו ת'ראש במורפיקס מילה מילה...

TO-RapidWaters :: SF SIDE

Round 1 : high bridge he's shooting @ diam0nd, not looking to the window where its very possible for me to be there but its like he has no worries he doesn't check the window like he knows i'm not there in the window looking to the low bridge to cover my teammate the most probably\expected thing i should do (cover my teammate).
    3:43 he's going out from the high bridge to base terror aiming on the wall before going out and he's crossfire was directly on me.
    3:26 just the second i go out before he can see\hear me go out he shoots with the de after reloading and it hit the wall missing me by a cm.

Round 3 : going out low bridge aims on the wall looking on the window after the rounds before he didn't look to there and see someone, ofc..

Round 4 : random shots on high bridge every time the diam0nd is going out, and suddenly without worries from the window\high bridge he continue walking there and he couldn't possibly see diam0nd fell to the low bridge.

Round 7 : sniper high bridge, already looking on the right side where i am standing with even aiming on the left side, already aims on me behind the wall.

Round 11 : after he kills diam0nd, quickly turns to the water looking right on me without checking the window, giving me a headshot. he couldn't know i was there.
    normaly i would say intuition, but in this case no. he got too many of these actions. and you can't always be right and hit even when your intuition is right.

TO-RapidWaters :: TERROR SIDE

Round 2 : he couldn't hear me going up the water, but after 3 seconds that i go up he suddenly looks and i'm coming out, how surprising. ugh.

Round 3 : 3:15 mid high bridge hearing someone fell to the water, and looking to the low bridge whens its more possible for him to go up to the base terror from the ladder.
    how he can know that he went up in the low bridge anyway?

Round 5 : at the start like he knows someone sniping, loading a nade and waiting to throw it, seems like he waited for the sniper to go behind the wall and then throw it so he wouldn't see the nade.
    then at 3:40, he waits then go and shoot in the high bridge just when the diam0nd went up there, he turns and after a second turns again without seeing me aiming @ me + shooting on the wall.

Round 10 : 3:35 while sniping against me in the high bridge suddenly he looks to the low bridge and hits diam0nd.

Round 12 : 3:18 out of nowhere turns and snip someone in the low bridge before he saw him directly aims on him.

TO-Blister :: SF SIDE

Round 1 : going up to high then looks to the middle just when
    i'm coming headshot me and continue to the high.

Round 3 : throwing the stupidest nade ever, when i was planning a midrush. then again knows where i am when he gets out and kill me and the place i was was less expected, then on 3:18 he's not bothering to check if diamond is waiting for him in the left box, he knows that he's in the right box and aims there immediately.

and i think thats enough, i'm tired of checking his demos. check these rounds i specified, tell me what you think piro.
    if you need more proof ill check the rest of blister demo and probably found some suspicious actions.
    look at how he's playing. a lot of times walking without checking other places where there could be enemies there waiting.
    running like he knows where the players (we) are.
    every time he's running to someone behind a wall he gets out and shoot, when most normal players first look & then shoot.
    now, i know that random shots are not cheats, but he hits everytime he does that. and i know him and he's not so good like he played in the war.
    i've never seen him random shots before he got esebanned. and he was once banned also in cb for cheats also.
    + a lots of conflicts is upped on him and people requesting for his demos, and a lot of players told me they suspect him, and that he's cheating for sure.
    i think it will be better to check the demo with radar, but i didn't did it. i was just checking him out with movie unreal seeing him in slow motion watching him aims&shoot on walls.

gal47gal47 gal47gal47 מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    5 פעמים
    כה עשיתי נגדו CW היום מה זה איזה צ'יטר אין לא מייצרים כאלו היום
    וגם לשיקו הזה לא חסר הוא על 20 פינג בלי אדמין מתחיל לרחף לי
    http://www.szf.co.il/f109/t48965/

`Shox `Shox מנותק עתיק
    שם פרטי
    דניאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    :X.

שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אגב למי שלא ידע... יוסי פעם היה בבאן על צ'יטים בסיבי.. והוא בבאן ESE..

`Shox `Shox מנותק עתיק
    שם פרטי
    דניאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    חן בוא אייסי

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    מה אתה כולך מתרגש כאילו שזה לא ידוע שהוא שחקן גרוע וחובב צ'יטים..... מה עשית סרט כמה רשמת אמאלה יש לו כבר באן ESE אשמתך שאתה משחק איתו בלי ESE.

Boora Boora מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חן אם אני מכבה ןמדליק אז אתה ממש אבלל ממש פרנויד

אני ניכנס בלי לפחד כי אני סומך על האים שלי תאמין לי יותר מימה שהרבה פה

עידן אנחנו ניראה ואם אתה רוצה אני לא מזמין אותך 1 על 1

2על2

ו3על3 אם הסגל הכי חזק שך

סבבה וניראה מי יהיה ומי יבכה

שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Boora צפה בהודעה
    חן אם אני מכבה ןמדליק אז אתה ממש אבלל ממש פרנויד

אני ניכנס בלי לפחד כי אני סומך על האים שלי תאמין לי יותר מימה שהרבה פה

עידן אנחנו ניראה ואם אתה רוצה אני לא מזמין אותך 1 על 1

2על2

ו3על3 אם הסגל הכי חזק שך

סבבה וניראה מי יהיה ומי יבכה
    "סגל" נו באמת, כשבאתי לשחק עם PM שהייתי פעיל שיחקנו נגד עידן ואוראל אני ואתה...
    כשהיה לך ESE, לא עשית שום דבר נגדו הוא לקח אותך בראונדים שהוא על 10 HP ואתה על 100
    וזה לא היה כזה ממזמן..
    וזה לא קשור לסומך על האיים שלך, זה לא יציאות של סומך על איים יא חתיכת טיפש
    זה שאתה נלחם עם מישהו בעליון, מחכה כמה זמן ופתאום אתה יוצא ממשיך ללכת בעליון בלי להסתכל לחלון
    אתה יודע שאין שם אף אחד במילא ואתה לא מפחד שיצאו אלייך מהעליון כי אתה יודע שהוא נפל לתחתון מהעליון בלי שראית אותו נופל אפילו..

קיצר אל תנסה לתרץ, מילא היית חכם היית שומר על פרופיל נמוך...
    אתה אידיוט אין מה לעשות עם זה.

ועידן, מה לעשות שאין נגד מי לשחק בקהילה הזאת יותר... עד שמוצאים פה משחק שהוא טיפה מעניין כבר יורד החשק לשחק..
    אז נאלצים להסתפק במשחקים נגד קלאנים עם שחקנים כאלו.. אין מה לעשות..

Boora Boora מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב עכשיו זה אני,

חן תכלס אני מבין אותך השקעתה בקונפליקט ואמרתה למה לא בוא נעלה את זה גם לסטלה

אבל אין פה שום הוכחה זה רק המילה שלך ..מה שאתה חושב ב17 שורות

היתה צריך לחכות לעשות את זה אחריי שהקונפליקט יסגר (אם היתה מנצח כמובן)

עכשיו כול נוב פה רואה משו באנגלית חושב זה הוכחה שיוסי ראדר

אתה צריך להבעיר פה לכולם שזה רק הדעה שלך.

Boora Boora מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Undertaker צפה בהודעה
    "סגל" נו באמת, כשבאתי לשחק עם PM שהייתי פעיל שיחקנו נגד עידן ואוראל אני ואתה...
    כשהיה לך ESE, לא עשית שום דבר נגדו הוא לקח אותך בראונדים שהוא על 10 HP ואתה על 100
    וזה לא היה כזה ממזמן..
    וזה לא קשור לסומך על האיים שלך, זה לא יציאות של סומך על איים יא חתיכת טיפש
    זה שאתה נלחם עם מישהו בעליון, מחכה כמה זמן ופתאום אתה יוצא ממשיך ללכת בעליון בלי להסתכל לחלון
    אתה יודע שאין שם אף אחד במילא ואתה לא מפחד שיצאו אלייך מהעליון כי אתה יודע שהוא נפל לתחתון מהעליון בלי שראית אותו נופל אפילו..

קיצר אל תנסה לתרץ, מילא היית חכם היית שומר על פרופיל נמוך...
    אתה אידיוט אין מה לעשות עם זה.

ועידן, מה לעשות שאין נגד מי לשחק בקהילה הזאת יותר... עד שמוצאים פה משחק שהוא טיפה מעניין כבר יורד החשק לשחק..
    אז נאלצים להסתפק במשחקים נגד קלאנים עם שחקנים כאלו.. אין מה לעשות..

אני יתרץ???????????

שמע ושמע לי טוב אנחנו ניראה מי צודק פה אתה חושב שאתה מפחיד פה מישהו ביגלל שאתה סופרויזר מעפן

אנחנו ניראה זה שאני שחקן שיודע לשחק זה לא אומר שאני חייב להסביר לך מי אתה ביכלל שאני יסביר לך ואם הפורי הזה

יתן לי באן אני ילך ל ese וניראה מי מה מו סבבה אם יש לך מילה עכשיו אני רוצה שלא תגיב עד סיום הקונפליקט

הסמל האישי של J0ker
    J0ker J0ker מנותק גורו
    שם פרטי
    Joker
    קיבל לייק
    1 פעמים
    בוא ניראה מה יהיה..

בנתיים ההוא אמר שהוא לא מצא קטעים חשודים

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    יוסי יורד לך הבאן עוד מעט לא?
    נראה איך הוא ישחק שירד...

^Lny ^Lny מנותק מכשיר עולם
    שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שלום לכולם , החלטתי להגיב בנושא למרות שאין לי שום קשר אליו......

לעובדות אין להתכחש ונכון , אמת , יוסי נתפס על צ'יטים לפני תקופה ארוכה וכזכור ביקש התנצלות ומאז משחק נקי.

לגבי הבאן ESE שחן מדבר עליו , יוסי נפל בכך שניסה לעזור לראדיק , ועבר על אחד מהחוקים של הESE "שיתוף KEYFILE" , ולכן קיבל את הבאן.

אני לא מאמין אפילו טיפה שיוסי צ'יטר מאז המקרה שעליו התנצל וקיבל את העונש במלואו !

לדברים שאתה רושם חן אין בסיס והעבודות בשטח מדברות בעד עצמם . אני מאמין ב100 אחוז שאחרי שהבאן ייגמר לכל הפרשה הזאת תיהיה סוף וייראו שהרמה לא משתנה וש"התנועות" שחן אומר מוזרות התבררו כצורת משחק .....

לגבי עידן - לפי דעתי אתה סתם הומו שכל היום במחשב.

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    לינוי אני מצטער להיות זה שמבשר את ההודעה המצערת אבל מר.יוסי קיבל באן CB על צ'יטים והורידו לו אותו
    ואחד קיבל באן ESE על שיתוף KEYFILE או מה שזה לא יהיה
    אני כאחד ששיחק עם צ'יטים בCW פעם אחת כן כן כולם זוכרים את ההקלטה המפורסמת חחח במידל לא לא בנמוך לא לא בבייס חחחחחח
    משחק כרגע עם ESE פועל ואני חושב שהרמה שלי לא ירדה ... אני מחכה לשחק נגד יוסי עם ESE ולראות איך הוא ישחק
    אני מוכן לעשות 2על2 אני וחן נגד יוסי ומי ששיחק אני כבר לא זוכר מי ושמישהו ישווה דמואים אחר כך ויראה איך הוא משחק
    אם הוא משחק אותו דבר עם אותו ביטחון וכל החארטות האלה וואלה מברוק שיהנה כל הכבוד אני וחן אכלנו וואחד בולבול
    אבל זה מה שאני פחות מאמין שייקרה...

Boora Boora מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי dvirzz צפה בהודעה
    לינוי אני מצטער להיות זה שמבשר את ההודעה המצערת אבל מר.יוסי קיבל באן CB על צ'יטים והורידו לו אותו
    ואחד קיבל באן ESE על שיתוף KEYFILE או מה שזה לא יהיה
    אני כאחד ששיחק עם צ'יטים בCW פעם אחת כן כן כולם זוכרים את ההקלטה המפורסמת חחח במידל לא לא בנמוך לא לא בבייס חחחחחח
    משחק כרגע עם ESE פועל ואני חושב שהרמה שלי לא ירדה ... אני מחכה לשחק נגד יוסי עם ESE ולראות איך הוא ישחק
    אני מוכן לעשות 2על2 אני וחן נגד יוסי ומי ששיחק אני כבר לא זוכר מי ושמישהו ישווה דמואים אחר כך ויראה איך הוא משחק
    אם הוא משחק אותו דבר עם אותו ביטחון וכל החארטות האלה וואלה מברוק שיהנה כל הכבוד אני וחן אכלנו וואחד בולבול
    אבל זה מה שאני פחות מאמין שייקרה...

אתה תיראה דביר ולא תיראה אתה תחווה את זה

שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחח תחווה, המשחק שהם ניצחו היה כזה חוואה, עזוב את זה שזה היה בנקודה
    דביר כל המשחק מזיין לי ת'שכל "בוא נפסיד בכוונה" ולא שיחקנו בטיפת רצינות אפילו..
    אנחנו יכולים לנצח את אותו הרכב גם עכשיו שהם בלי ESE..
    everybody's got a bad day..

בכל מקרה, כל מה שכתבתי זה כן עובדות שמופיעות בדמו ;s
    וזה לא צורת משחק, אלא אם כן הוא מאותגר שכלית (שהוא בערך כן.. אבל בצורה שונה)
    הוא יוצא למקומות בלי לחשוש ולהסתכל למקומות אחרים ואז בראונדים שאנחנו כן במקומות הוא כן מסתכל נו באמת..
    איך זה שתמיד הוא מסתכל לאיפה שאנחנו שלא נדבר על יציאה עם ירייה שתמיד הוא פוגע..
    וכמה פעמים הוא פגע בקיר לפני שהוא ראה אותי :{

אני אכין וידיאו קצר אם תרצו לראות..
    נערך בפעם האחרונה על ידי Undertaker : 09/02/10 ב 00:55

הסמל האישי של Drogba
    Drogba Drogba מנותק ותיק
    קיבל לייק
    4 פעמים
    חחחחחחחח איזה נושא של חפרנים
    שמע חן כמה שאני חופר פה ברמות ליוסי "פלוסים במסך וזה"
    בסה''כ הוא אחלה בחור...
    הדבר הרע היחיד שהוא עושה זה הקאמפ...
    אני לא מאמין שיוסי משתמש בראדאר...
    סה''כ חן...אנשים משתפרים לא ככה?(חוץ מאלידור השמן)
    בכל מקרה יוסי לא מכשירן עזבו אותו ותתעסקו במי שבאמת (ראדיק\שיקו האגדיים).
    נ.ב
    לינוי אני מבקש תתגובות בשפה גבוה שלך תשמור אצלך
    משחק לי אותה גבוה?!@#
    גונב מזגנים שכמוך!

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    מצטרף לחשדות, שווה לבדוק את הסיפור פה - חשדות לא עולות סתם באוויר בטח שאפילו כלב לא מסתובב פה וכל הקהילה מתה מקור...

Boora Boora מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חן אני לא רוצה סרטון שך אני רוצה ליראות מה יצא ב קונפליקט

sHkaBuBuLu אורח
    MI ZE YOSSI?

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. נגמר הגל של [הצ'יטים/מודים/האקים]
    על ידי Skuri בפורום משוב, הורדת באנים והחזרת סטאט
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 29/09/11, 16:34