עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 31 מתוך 31

אשכול: rage vs cis 3X3

UseleSs UseleSs מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    פיני
    קיבל לייק
    2 פעמים
    איזה ילד מציק אתה... תפתח קונפליקט אתה תראה שאתה לא תקבל את הנקודות... הוא אמר לך תסיבה למה אין לו תדמו של הסייד הזה.. וגם זה תפקידך לדאוג שיהיה לו דמו אתה האדמין אז זה השמתך

Deputamadre Deputamadre מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    זיו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בתכלס בורה ילד CB עקפתה את חן ..

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    וואלה כולכם מנסים להיות מצחיקים אה

כל אחד מנסה להגן פה זה חבר שלי זה אני מכיר אותו מאז שהוא משחק זה פה זה שם
    כולכם זייני מוח אין לכם ese? על הזין שלי אם אתם משחקים חודש שבועיים או 10 שנים ביקשו דמו תביאו
    אל תזיינו ת'מוח כאילו בורה ביקש משהו מוזר כאילו פעם ראשונה בחיים שמבקשים דמו הבנאדם לא רדאר? שיעלה דמו וזהו סתמו ת'פה ואל תפתחו מריבות

זה שהבנאדם יצא בגלל ניק או בגלל לא מעניין מה שיחזור ישים דמו זה לא בעיה של בורה שהוא לא שם דמו נגמר הסיפור

אם בורה מבחינתכם ילד cb חכו תראו מעכשיו מה זה טכני ומה ילד מסכן של ClanBase שתשחקו ותפסידו על זה שגירדתם באף באמצע ראונד אני יקח לכם טכני

marVEL marVEL מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    למה אנשים לא יודעים להפסיד בכבוד ? ראבק !

Alen Alen מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי `xyz צפה בהודעה

כולכם זייני מוח אין לכם ese? על הזין שלי אם אתם משחקים חודש שבועיים או 10 שנים ביקשו דמו תביאו
    אל תזיינו ת'מוח כאילו בורה ביקש משהו מוזר כאילו פעם ראשונה בחיים שמבקשים דמו הבנאדם לא רדאר? שיעלה דמו וזהו סתמו ת'פה ואל תפתחו מריבות

זה שהבנאדם יצא בגלל ניק או בגלל לא מעניין מה שיחזור ישים דמו זה לא בעיה של בורה שהוא לא שם דמו נגמר הסיפור

אם בורה מבחינתכם ילד cb חכו תראו מעכשיו מה זה טכני ומה ילד מסכן של ClanBase שתשחקו ותפסידו על זה שגירדתם באף באמצע ראונד אני יקח לכם טכני
    "כל אחד מנסה להגן פה" הינה גם אתה מגן..

בורה הזה אני יגיד לכם את כל הסיפור,הוא כזה תחמןןןן ...
    הוא ידע את זה וביגלל זה הוא מבקש מימנו דמו ולא מאיתי או מאביב mystry ...
    הוא אומר שהוא חושב ש atid ציטר - כל המשחק הוא היה מקום אחרון כמעט.. ורק ממנו הוא מבקש.. ומה הכי חשוב לו - הקטע האחרון של ה 3 ראונדים זה מה שמפריע לו.. וחוץ מי זה הוא כזה שקרן.. הוא הפיל את השרת בכוונה - מתיי שהשרת נפל הוא אמר לי יוסי הפיל את הסרבר.. ואז הוא אומר בר הפיל את הסרבר..
    משקר ככה ילד cb הומו... ואני לא יוצא ילד cb כי אני נלחם פה על העיקרון! - בורה שחקן אפס פתח כלאן הביא שחקנים טובים עשו את הכלאן שלו הפך מקום שלישי .. מתיי שהוא ניצח אישרתי לו ניצחונות בלי שום התבכינות ועכשיו שהגיע רגע האמת לבדוק את בורה - בכיין. ניצחנו בכבוד כולם עם ese ,
    פתאום הוא אומר ציטים, אחר כך הוא עשה bug שאני לא יודע מאיפה הוא הביא את זה? אני בספק אם יש בכלל בגים במפות האלה? ואם כן בורה תגיד לי איזה באגים יש שראית אותו עושה?
    חתיכת הומו לא מתבייש.. עוד אני הסכמתי לחזור לשרת שנפל זה היה צריך להיות טכני...ועוד חזרנו מ 0-0 ככה שהתחלנו בלי הצלפים שהיו לנו כלום.. איך אתה לא מתבייש באמת... יכלתה לצאת גבר עם העיינין..
    אם אתה רוצה עדיין לא מתבייש מה שביכולתי לעשות זה לתת לך דמו שלי\של אביב של הקטע האחרון..

ומה הקטע שאם לא שמת לב יוסי הזה לא אומר כלום וגם mid הזה שהמשכתי לשחק איתו אחר כך אמר gg ובאמת היה אחלה בחור.. לא מתווכח לא כלום..
    + יש לכם 2 ese off ...

עדיין לא מתבייש? איפה הצדק?
    נערך בפעם האחרונה על ידי Alen : 08/02/10 ב 19:49

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עוז ילד CB חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

StyleeSt StyleeSt מנותק טירון
    שם פרטי
    Av!v
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי `xyz צפה בהודעה

דבר ראשון כולם היו ese חוץ מהם שלהם יכולנו לקרוא רדארים

והוא הפיל את השרת וגם הפיל את הese אלוהים יודע למה

ועוד הוא בוכה !!!!!!

Boora Boora מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי UseleSs צפה בהודעה
    איזה ילד מציק אתה... תפתח קונפליקט אתה תראה שאתה לא תקבל את הנקודות... הוא אמר לך תסיבה למה אין לו תדמו של הסייד הזה.. וגם זה תפקידך לדאוג שיהיה לו דמו אתה האדמין אז זה השמתך

מזה הוא אמר תסיבה ? אני יכנס אם ציטים ואז שיבקשו מימני דמו אני יגיד אין לי שיניתי ניק ? מצחיק !

ועוד משהו אני אחראיי על לשים דמו בתחילת המפה מה שעשיתי!

ואלן אני יגיד לך בפעם ה234466778 אם השרת נופל זה לא טכני לכם ממשיכים מאותה נקודה.

ולא, לא הפלנו את השרת בכוונה מה הטעם גם כה המשכנו 2-0 לכם

ועם תגיד שזה בגלל שהלך לך הכסף למה לנו לא הלך ?....-_-

קיצור, תאשר ותפסיד 20 נקודות או תהפוך תוצאות ותפסיד 120 אין לי כוח להגיב לך יותר

ולכול הילדים בניי 10 שאומרים לי ילד סיבי

יצבועים שאלן היה בבאן ESE לא היה פה אחד שלא היה מקלל את הנשמה שלו, אז פתאום אתם חברים שלו ?

Alen Alen מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Boora צפה בהודעה
    מזה הוא אמר תסיבה ? אני יכנס אם ציטים ואז שיבקשו מימני דמו אני יגיד אין לי שיניתי ניק ? מצחיק !

ועוד משהו אני אחראיי על לשים דמו בתחילת המפה מה שעשיתי!

ואלן אני יגיד לך בפעם ה234466778 אם השרת נופל זה לא טכני לכם ממשיכים מאותה נקודה.

ולא, לא הפלנו את השרת בכוונה מה הטעם גם כה המשכנו 2-0 לכם

ועם תגיד שזה בגלל שהלך לך הכסף למה לנו לא הלך ?....-_-

קיצור, תאשר ותפסיד 20 נקודות או תהפוך תוצאות ותפסיד 120 אין לי כוח להגיב לך יותר

ולכול הילדים בניי 10 שאומרים לי ילד סיבי

יצבועים שאלן היה בבאן ESE לא היה פה אחד שלא היה מקלל את הנשמה שלו, אז פתאום אתם חברים שלו ?
    הם לא נהיו חברים שלי,הם היו חברים שלי גם שהייתי בבאן,שעוד שיחקתי בלי ese. - מי שבאמת ידע שאני לא ציטר והיה מוכן להאמין לי = \. - בנוסף שגם עכשיו יש לאנשים ese אתה אומר שיש ציטים ל Ese כזה ילד אפס יאללה..
    כאילו הוא הוריד את הדמו בכוונה.. סתם אתה מחפש אותו.. איזה באג בידיוק הוא עשה? למה אתה צריך דמו שלו? מספיק לשקר..
    ושוב זה לא מפריע לי הנקודות, מפריע לי שאין פה צדק...
    אני מתערב שאם אני ישאל את חברים שלך לכלאן הם לא יגידו כלום כמו תמיר xprox ועוד בחורים טובים בכלאן שלך..
    נערך בפעם האחרונה על ידי Alen : 08/02/10 ב 20:26

xProx xProx מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    1 פעמים
    תעלה כבר דמו לCB אל תהיה ילד מסכן אלן

Alen Alen מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    2 פעמים
    אפשר לנעול .. איזה אחד בחור טוב אישר סוף סוף את הניצחון- תאמין לי בורה אם אתה היייתה זה שמאשר הייתי מחזיר לך ניצחון ( תאמין או לא ).
    מחר נעשה משחק חוזר..

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. rage vs gng 3X3
    על ידי Alen בפורום Tactical Ops
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 30/11/09, 07:16
  2. Rage vs Xforce 3X3
    על ידי Alen בפורום Tactical Ops
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 25/11/09, 20:14
  3. Rage vs Glx 3x3