נעלי ספורט הנן מוצר חובה בכל בית כיום, הן נוחות, קלות ומשמשות לעיסוק בספורט. סקר שקיים המרכז לסטטיסטיקה בישראל קבע כי 80% מתושבי מדינת ישראל משתמשים קונים נעלי ספורט לפחות פעם בשנה. נעלי ספורט קיימות באינספור דגמים, צבעים. אך כיצד אני יכולים לקבוע איזה סוג נעלי ספורט לקנות? החברות המובילות כיום בשוק הנן נייק, אדידס, סאקוני, ניו בלאנס. כולן יצרניות נעלי ספורט איכותיות וחדשניות. כל חברה מייצרת את מה שנקרא "ספינת הדגל" שלהן, נעלי ספורט אשר החברות מנסות למתג כנעליים הכי טובות שלהן. כעת אעבור לסקירה על נעלי ספורט מובילות של כל חברה ברשימה, נעלי ספורט אלו הנן הנעליים המובילות ולפי סקרים הכי נקנות של כל חברה:

נעלי ספורט נייק: נעל המובילה של החברה היא Nike Air Pegasus 26, נעל אשר כבר 26 שנה בשוק, נעל מאד אמינה עם מוניטין מצויין, נעלי ספורט אלו נוחות, יציבות ובאותו זמן רכות. נעלי ספורט כאלה מומלצות לאנשים אשר רוצים לקנות מחברה אמינה והמחיר לא ממש מפריע להם, נעלי ספורט נייק הן נעלי ספורט הכי טובות.

נעלי ספורט אדידס: אדידס פחות מתעסקת בייצור נעלי ספורט כמו שאר החברות אך היא מתמקדת בייצור דגמים מקצועיים מאד, כמו Adidas Boston, הנעל התחרותית של אדידס, עבור אנשים עם רגליים ניטראליות, מיועדת לאימונים של ספרינטים או תחרויות. נעלי ספורט אלו ייחודיות מפני שיש בהן מנדף חום בתחתית הסוליה של נעלי ספורט כאלה.

נעלי ספורט סאקוני: החברה מקדישה את עצמה בעיקר לייצור נעלי ספורט תחרותיות, הדגם המתקדם שלהם Pro Grid Triumph 6, הוא הדגם הנחשק ביותר של החברה. נעלי ספורט כאלה רכות עם תחושה קטיפטית, בעלות טכנולוגיית פרו גריד לבלימת זעזועים, בכל שלבי הריצה, גם במהלך ספרינטים אינטנסיביים נעלי ספורט סאקוני לא מאכזבות אחלה נעלי ספורט!

נעלי ספורט ניו באלאנס: נעלי הכי מובילה של החברה New Balance 993, אני בטוח ששמעתם על הדגם הזה. הוא הנמכר ביותר בישראל. נעלי גמישה מאד וקלה. נחשבת כנעל המומלצת ביותר בקרב רופאים ואורטופדים בעולם. נעלי ספורט אלו משתלמות מפני שהן מחזיקות זמן רב והאיכות שלהן ברמה הכי גבוה, החסרון הוא המחיר... גובה של נעלי ספורט אלא.

לסיכום, כאשר קונים נעלי ספורט יש לבחור לא לפי צבע אלא לפי איכות והתאמה לכף הרגל שלכם. כדי לבצע התאמת נעלי ספורט מקצועית בגוגל.

לפרסום מקורי : http://www.articles.co.il/article/54...A8%D7%99%D7%9D

אמנם אלו ה4 הכי נמכרות אך אני עדיין מעדיף את ברוקס