מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

אשכול: מה הצבע הלבוש אומר עליכם ?

הסמל האישי של Anna<3
    Anna<3 Anna<3 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    אנה ^.~
    קיבל לייק
    0 פעמים

מה הצבע הלבוש אומר עליכם ?

~כשלובשים ורוד
    יש באדם את היכולת להביע חיבה ואהבה, המאפשרת לו להיות סימפטי ומובן. ייתכן שלאדם יש מחסור ו/או העדר כוח רצון המצביע על חולשה כשאינו יכול לשלוט בענייני הלב.
    אדם הלובש ורוד זקוק לתמיכה רבה מאחרים והוא יכול להיות ילדותי בהתנהגותו. חשוב שאדם כזה ילמד לאהוב ולקבל את עצמו מעצם היותו.

~כשלובשים כתום, קורל, אלמוג או אפרסק
    אדם מאורגן, לא תלוי באחרים, עצמאי אשר מונע ומומרץ על ידי מוטיבציה פנימית.
    כתום הוא הצבע של מעשיות ויצירתיות. לאדם רמת אנרגיה גבוהה, הוא בעל כישרון, יכולת התמצאות, ומידה מסוימת של חוסר סבלנות ולעיתים קצר- רוח. יש בו עוצמה של כוח רצון והוא נוטה להיות פעיל, הישגי ותחרותי. לעיתים רגשני ומחפש לשלוט על אחרים.
    [הדגש כדי לראות]
    ~כשלובשים צהוב
    אדם שצהוב הוא הצבע המועדף עליו, הוא אדם מעניין ומרתק ואישיותו ממריצה ומדרבנת. הוא אדם האוהב להיות פעיל ומעורב בכל הנעשה סביבו, מלא חיים, עירני, נמרץ, עליז וחיוני. יש בו היכולת להתמודד ולהתגבר בצורה טובה מאד עם אתגרים בחייו, גם אלה הדורשים הזדהות וחמלה. צהוב זוהר, קורן, מייצג ספונטניות ותקשורת.
    [הדגש כדי לראות]
    ~כשלובשים ירוק
    אדם זהיר שלא נוטה להיות מושפע מאחרים או להאמין להם בקלות. אדם האוהב ללבוש ירוק הוא צופה, משקיף ומתבונן על החיים אך אינו רוצה להיות מעורב בנעשה, אלא אם כן הוא בוחר כך מרצונו החופשי. זהו אדם אשר שקט ושלווה מתלבשים עליו הכי טוב, הוא נדיב, אנושי וניחן בנתינת שירות מעולה לזולת. אם אנו מעדיפים ללבוש כחול/ירוק, יש לנו צורך בסביבה שלווה ורגועה, קיים רצון להשתחרר מלחץ ולהיות חופשיים מקונפליקטים או מחילוקי דעות.

~כשלובשים תכלת אדם יצירתי, מהיר תפיסה, בעל הבחנה טובה ורגישות גבוהה. אדם שצבע זה מועדף עליו הוא בעל דמיון פורה וגישה פרקטית לחיים. גישתו יכולה להיות גישה אנליטית ובעלת ניתוח טובה, וניתן לומר שהוא אדם מחושב המשתמש בידע לפתרון בעיות. מייעץ מעולה.

~כשלובשים כחול כהה
    אדם הניחן באינטליגנציה וחוכמה, בטוח בעצמו וסומך על עצמו ויש בו עוצמת רגשות עמוקים. אדם אשר חש ברגש אחריות כלפי אחרים והוא נהנה מעשייה ומיכולת יישום החלטות. אדם המרגיש צורך בשקט ובשלווה סביבו, באווירה חמימה ורכה. אהבה וחיבה רבה עוטפים אותו ואנשים רועשים סביבו מפריעים לו.

~כשלובשים סגול
    אדם הניחן ברגישות וחמלה ויכול לבחור מתוך רגישות בזהירות ובקלות את הידידים והחברים הרגישים אותם הוא רוצה בקרבתו, בעלי אופי רגיש כשלו. כדי שאדם כזה יחווה תחושת שמחה ואושר, חשוב לו להרגיש "נחוץ".

~כשלובשים סגול/ארגמן
    אדם מאד אינטואיטיבי, בעל רגשות עמוקים שניחן בהשראה עילאית. אדם המעוניין בטוב ובנעלה בכל דבר בו הוא מעורב, כולל חבריו. אין לו עניין להיות סמכותי, מלבד כשלפי דעתו זה נחוץ.
    [הדגש כדי לראות]

כשלובשים לבן:
    הצבע הלבן מכיל בתוכו את כל צבעי הספקטרום ומצביע על החיובי באדם, על האיזון הטוב ועל אישיות אופטימית. אדם שאוהב לבן, הוא בעל איכות גבוהה של אינדיבידואליות עד כדי היותו מתבודד וייתכן אפילו גלמוד ובודד. אדם
    המחפש פשטות בסגנון חייו וחופש מהלחץ הבא מהחוץ.
    [הדגש כדי לראות]
    ~כשלובשים אפור
    אדם שמתאפיין באינדיבידואליזם וייחודיות. אנשים עשויים להתרשם מאדם כזה כבעל שליטה עצמית מצוינת, אולם אוהבי הצבע האפור יעדיפו לא להיות מעורבים בחברה.

~כשלובשים חום
    בגדים חומים מרמזים על יושר, צורך לרדת לאדמה ואהבה לחיים מובנים ותומכים. אוהבי החום אוהבים את הדברים הטובים ביותר שהחיים מציעים ופועלים על פי החושים, יודעים להעריך אוכל טוב, שתייה וחברה.

~כשלובשים שחור
    נוטים לחשוב שלובשי שחור הם עקשנים, דוגמטים, בטוחים בהשקפתם, עומדים על דעתם וממושמעים. ייתכן שאדם המעדיף שחור יהיה בלתי גמיש ותלותי. אם נתבונן מבחוץ, נוכל להבין שהלבוש השחור אינו נסיון להשיג הגנה כפי שמנסים "להלביש" עליו לעיתים.

~כשלובשים אדום:
    פועלים בהתאם לדחפים.יש בנו שאפתנות הדורשת מאמץ ואנו אוהבים שהדברים מתרחשים במהירות, כשאנו רוצים שהם ייעשו בדרך מסוימת התואמת לנו. ישנה אמירה המבטאת את הרצון להיות "הכי טוב" בכל דבר שעושים. ישנה אפשרות שנגלה "קצת" קצת חוסר רגישות לרגשותיהם של אחרים, מפני שישנו הרצון להיות מרכז "האירוע" או "הדבר" המעורר עניין ותשומת לב של הסובבים.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Anna<3 : 19/01/10 ב 22:59

הסמל האישי של Anna<3
    שם פרטי
    אנה ^.~
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני אוהבת ללבוש לבן וורוד... ^_^

הסמל האישי של B///MW
    B///MW B///MW מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    Criss
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא קראתי הרבה.
    אני מעדיף ירוק וכחול כי זה מבליט את העיניים שלי. חחחח

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    אתם באמת מתלבשים לפי צבע מסויים ?
    המכנס הראשון שאני מוציא אני מתאים לו חולצה ככה זה תמיד חח

הסמל האישי של Anna<3
    שם פרטי
    אנה ^.~
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי dvirzz צפה בהודעה
    לא.. כל הקטע זה לראות מה אומר עליך הצבע שאתה אוהב..
    או של איזה צבע אתה מעדיף ללבוש..
    יש כאלה שאוהבים ללבוש צבע אחד של בגדים..
    אני אוהבת לבן וורוד, אבל אני לובשת גם כחול, ירוק, סגול, אדום, שחור..

הסמל האישי של fuckyou
    fuckyou fuckyou מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    אברהם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי dvirzz צפה בהודעה
    אני גם ...

הצבע שאני אוהב זה אדום

מי לעזעזל כתב את כל זה ?!?
    זה ממש נכון !!!
    חחח

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    גבר שאוהב ורוד הוא הומו, בניגוד למה שרשמת שהוא אדם בעל יכולת להביע חיבה ואהבה, המאפשרת לו להיות סימפטי ומובן. ייתכן שלאדם יש מחסור ו/או העדר כוח רצון המצביע על חולשה כשאינו יכול לשלוט בענייני הלב.
    אדם הלובש ורוד זקוק לתמיכה רבה מאחרים והוא יכול להיות ילדותי בהתנהגותו. חשוב שאדם כזה ילמד לאהוב ולקבל את עצמו מעצם היותו.

הסמל האישי של Anna<3
    שם פרטי
    אנה ^.~
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    גבר שאוהב ורוד הוא הומו, בניגוד למה שרשמת שהוא אדם בעל יכולת להביע חיבה ואהבה, המאפשרת לו להיות סימפטי ומובן. ייתכן שלאדם יש מחסור ו/או העדר כוח רצון המצביע על חולשה כשאינו יכול לשלוט בענייני הלב.
    ממש לא.. דע לך שבאופנה שהייתה בנים לבשו ורוד ..
    ועד עכשיו יש כאלה שלובשים ורוד.. ותאמין לי הם ממש לא הומוים...

הסמל האישי של B///MW
    B///MW B///MW מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    Criss
    קיבל לייק
    0 פעמים

בטח החיים שלך מה זה עצובים.
    גברים שלובשים ורוד זה הומואים, חצי חולצות הלקוסט הם ורודים, לא שיש לי חולצות לקוסט, אני חושב שזה סתם לא יפה לצעירים כל הפסים האלה, זה נראה לזקנים. בוא נתערב שיש לך חולצה כזאת.
    אבל אתה זה שגדל לחשוב שכחול או לא יודע מה זה לגברים וזה מטצ'ו, ולבנות זה רק ורוד וסגול, תמשיך כך אחי, נראה לאן תגיע.

marVEL marVEL מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני אוהב ירוק וכחול\לבן.

הסמל האישי של ErEzRo16`
    ErEzRo16` ErEzRo16` מנותק ותיק
    שם פרטי
    שבקס"ל
    קיבל לייק
    8 פעמים
    הומו=בן אשר התחתן עם בן.
    אח שלי לובש לפעמיים סגול עד וורד והצבע האוהב עליו הוא סגול.. זה אומר שהוא הומו? (לומרת שמצאתי קונדם בחדר שלו ושאלתי אותו למה זה הוא אמר לי לחבר שלי) לא,,

עמית גוזלן עמית גוזלן מנותק טירון
    שם פרטי
    עמית
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הצבע אצלי תלוי לפי סוג האירוע כמו ליציאה אני ילבש גינס כהה עם טישרט לבן יפה

נושאים דומים

1. תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 07/09/09, 17:20
  2. מה הטבק הכי אהוב עליכם בעישון נרגילה ?
    על ידי hezi ovadia בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 24/10/08, 00:28
  3. מישהו יכול להגיד לי מה הסעיף הזה אומר ?!?!!
    על ידי -=Dark*Kill3R=- בפורום צבא וביטחון
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 21/08/07, 11:43
  4. מה הוא האוטו החביב עליכם?
    על ידי Rom4nz` בפורום מכוניות ומוטוריקה
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 10/05/07, 03:44
  5. מה הצבע האהוב עליכם?
    על ידי B1sHGaDa בפורום מה שבראש
    תגובות: 35
    הודעה אחרונה: 14/06/06, 14:53
eXTReMe Tracker