עמוד 5 מתוך 7 ראשוןראשון 1234567 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 81 עד 100 מתוך 133

אשכול: דיון אלופי הטקטיקל

Deputamadre Deputamadre מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    זיו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    shadi algar הזה טוב

Cr0cker Cr0cker מנותק גורו
    שם פרטי
    gil
    קיבל לייק
    17 פעמים
    חחחח רעי הרגת אותי..

מרוצה?

myth אורח
    כן אחי אין עליך ורק בשבילך, קבל הר געש.

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחח רעי איזה חריף החתול

Cr0cker Cr0cker מנותק גורו
    שם פרטי
    gil
    קיבל לייק
    17 פעמים
    זה ארנב..

marVEL marVEL מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    1.dmmn
    2.deatw!sh

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    את מי אתה חושב שאתה עוקץ גיל ;)

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    אותך יש בעיות ?
    מילקי אם אתה צריך עזרה דבר נקפוץ עליו כמו טרמפולינה
    אל תדאג אלעד הכל מאהבה 3> (נראה לי)

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גיל אני אוהב אותך
    דביר אותך קצת פחות

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    לא נחמדת לי בכלל !

עזבו שטויות וריבים רגע
    שמתם לב איך קוראים לנושא בכלל ?
    אלופי הטקטיקל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    נערך בפעם האחרונה על ידי J.Wilshere : 20/01/10 ב 22:22

שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי dvirzz צפה בהודעה
    לא נחמדת לי בכלל !

עזבו שטויות וריבים רגע
    שמתם לב איך קוראים לנושא בכלל ?
    אלופי הטקטיקל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    חחחחחחחחחחחחחחחחח
    תכלס נהיה פה כמו האח הגדול

sHkaBuBuLu אורח
    אין על גרגמל השחקן מספר אחד

ShakurX ShakurX מנותק ותיק
    שם פרטי
    חן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Undertaker צפה בהודעה
    חבר בוא נתחיל מזה שנתפסת על חרטה! כן כן הנה תמונות :

לא כיף, 2על3 אני ודביר שרפנו אותך BEHINDYOU את אשתך MAIN ואת אליל שלכם SHAKURX לבדנו
    שאנשים יבינו שאם אני ודביר משקיעים אנחנו לא רואים אף אחד...
    עכשיו דביר אני רוצה שתכין לי פה איזה לא כיף כמו שצריך ככה

דבר שני, אף אחד לא תירץ את ההפסד אין לי מושג בכלל מה זה המשחק הזה
    לא הייתי באותו יום אני רק יודע שדביר ואוראל לא נוגעים במשחק כבר ואפילו אתה מסוגל להרוג אותם פעם בקלאנוור.

כל משחק שאתם מפסידים אתם רושמים "REMATCH REMATCH"
    מפסידים אחרי זה בנקודה פחות ואומרים "השתפרנו!" נעמד לכם הזין כאילו מי ישמע...
    תבינו שאנחנו מזלזלים כשאנחנו נגדכם כי אתם לא שווים את הסבלנות וההשקעה בשביל לקחת ראונד אחרי שלקחנו כבר סייד ראשון 12 נקודות.
    אנחנו נותנים לכם לקחת ראונדים כדי שיהיה קלאנוור מעניין ושלא תצאו \ תדפקו לנו באנים אחרי המפה הראשונה, אתם אפסים צאו מהסרט שלכם.
    אם אנחנו נשקיע קצת זה יהיה משעמם.
    לגבי המשחק שניצחנו ו"כביכול" הייתם קצת צמודים בסקופ
    שיחקתי עם אוראל והוא לא סוחב בשיט, אבל עדיין לקחתי אותך ואת חבר שלך בקלילות לבדי בלי בעיות וניצחנו..

ותפסיק להכניס דברים לא קשורים לנושא מה קשור הריקוד מה קשור על מי שמסתבלט עליי מאחורי הגב, למי אכפת מזה ומה זה משנה?
    אתה רק מוכיח את היותך אידיוט, שמתעצבן ורק מחפש עוד דברים לזיין ת'שכל עליהם אבל תבין המילים שאתה כותב לא מזיזות לי את הזין.
    אתה מסכן אני אגיד שוב, בחיים אתה לא תנצח \ תהיה קרוב ללנצח אותי. אפילו כשאני משחק תחת השפעה של סמים ואלכוהול אני עדיין שוחט אותך.
    לא כיף לך, השתקתי אותך, וגם לפי הכינוי שלך "BEHINDYOU" אתה אוהב את זה מאחורה אז יוצא שאתה גם הומו אני במקומך שותק עכשיו.

חן תוריד פרופיל לפני שאני יוריד אותך ואת אבא שך על 4.
    תתחיל להרגיע עם הדיבור שך עלי אני לא אחד החברים שך .
    זה שאתה תופס ממך איזה מלך העולם של ה TO זה לא אומר שאתה באמת כזה.
    נמאס לי לשמוע אותך לראת את התגובות הילדודתיות שך...אתה פשוט גורם לי לרחם עליך.
    ואני רוצה לראות אותך רושם פה עוד פעם משפט עלי עם ליכלוך אני ישרוף אותך .
    אם הייתי מקלל מילא...שמור מילים .

שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ShakurX צפה בהודעה
    חן תוריד פרופיל לפני שאני יוריד אותך ואת אבא שך על 4.
    תתחיל להרגיע עם הדיבור שך עלי אני לא אחד החברים שך .
    זה שאתה תופס ממך איזה מלך העולם של ה TO זה לא אומר שאתה באמת כזה.
    נמאס לי לשמוע אותך לראת את התגובות הילדודתיות שך...אתה פשוט גורם לי לרחם עליך.
    ואני רוצה לראות אותך רושם פה עוד פעם משפט עלי עם ליכלוך אני ישרוף אותך .
    אם הייתי מקלל מילא...שמור מילים .
    אתה הומו עם ע'
    עומו

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    היי פריק, אתה חתיכת אהבל שמסתכל על משחקים של 2על2.
    אני בחיים לא ייחסתי חשיבות למשחקים של 2על2 כמו שאני לא מייחס חשיבות למשחקים של 1על1.
    2על2 לדעתי זה הרבה עניין של איים, בקלאן ווארים גדולים מה שמכריע זה משחק קבוצתי וניסיון.
    אתה כל כך עלוב, בחיים לא תדע מה זה משחק קבוצתי.

אני שיחקתי פה בתקופות הכי טובות של הקהילה הזאת, היו לי קלאן ווארים מותחים מאוד נגד TAT, נגד JES, נגד RTD, קלאן ווארים של 6על6 ו5על5 ותאמין לי שאתם בחיים לא נתתם את הפייט שהקלאנים האלה נתנו.
    הפעם היחידה שניצחתם אותנו ב5על5 זה ששיחקנו עם "שחקני ספסל" + היה לכם צ'יטר בקלאן וכולם היו בלי ESE.
    בחיים לא ניצחתם את ההרכב הבא: dmmn, midas, joly, 4ever, sniki

היו פה שחקנים הרבה יותר טובים ואיכותיים ממך, אתה סתם איימר מסריח שמשחק כמו חרגול... כל היום קופץ כמו טמבל... תאמין לי אחרי כל הניסיון שלי במשחק הזה אתה פשוט לא מתקרב לשחקנים שהיו פה, לא בתור שחקן ולא בתור בנאדם.

בקיצור מה מה שאני אומר זה שאין לך מושג, רד מהעץ ותפסיק להתלהב פה על אנשים.
    אני יכול לתת לך פה רשימה ענקית של שחקנים שבשיא שלהם לא ראו אותך, אל תחשוב בכלל על להכניס את עצמך ל-TOP50.

לנושא: אין כמו גרגה

שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי dmmn צפה בהודעה
    היי פריק, אתה חתיכת אהבל שמסתכל על משחקים של 2על2.
    אני בחיים לא ייחסתי חשיבות למשחקים של 2על2 כמו שאני לא מייחס חשיבות למשחקים של 1על1.
    2על2 לדעתי זה הרבה עניין של איים, בקלאן ווארים גדולים מה שמכריע זה משחק קבוצתי וניסיון.
    אתה כל כך עלוב, בחיים לא תדע מה זה משחק קבוצתי.

אני שיחקתי פה בתקופות הכי טובות של הקהילה הזאת, היו לי קלאן ווארים מותחים מאוד נגד TAT, נגד JES, נגד RTD, קלאן ווארים של 6על6 ו5על5 ותאמין לי שאתם בחיים לא נתתם את הפייט שהקלאנים האלה נתנו.
    הפעם היחידה שניצחתם אותנו ב5על5 זה ששיחקנו עם "שחקני ספסל" + היה לכם צ'יטר בקלאן וכולם היו בלי ESE.
    בחיים לא ניצחתם את ההרכב הבא: dmmn, midas, joly, 4ever, sniki

היו פה שחקנים הרבה יותר טובים ואיכותיים ממך, אתה סתם איימר מסריח שמשחק כמו חרגול... כל היום קופץ כמו טמבל... תאמין לי אחרי כל הניסיון שלי במשחק הזה אתה פשוט לא מתקרב לשחקנים שהיו פה, לא בתור שחקן ולא בתור בנאדם.

בקיצור מה מה שאני אומר זה שאין לך מושג, רד מהעץ ותפסיק להתלהב פה על אנשים.
    אני יכול לתת לך פה רשימה ענקית של שחקנים שבשיא שלהם לא ראו אותך, אל תחשוב בכלל על להכניס את עצמך ל-TOP50.

תהנה עם הדעה שלך, הדעה שלי היא שאני יותר טוב ממך אם אני משקיע.
    ואני לא דיברתי על 2על2 ואני אפילו לא מייחס לזה חשיבות, שחקן נמדד גם על איך שהוא תורם לקבוצה, ובגלל זה אני מחשיב את עצמי.
    אתה בוחר לחשוב אחרת, בכיף. בתכלס זה לא ממש מעניין אותי מה אתה חושב.
    עוד משהו, אני מתערב שאם אתם משחקים עם ההרכב הזה שלכם ואנחנו משחקים עם ההרכב הזה :
    takerje, deathwish, diamond, jonaz!ye, maphistogod
    כשאנחנו פעילים אני חותם על זה שאנחנו לוקחים, אתה מצחיק אותי.
    משחק קבוצתי וחוכמה יש לי לא פחות ממך אל תדאג, אם BTS יחזרו לפעילות עם הליינאפ של פעם אנחנו נהיה הכי טובים ...
    זאת דעתי.

אבל נכון לעכשיו, אתם יותר טובים בגלל מצב השחקנים שלנו.
    אני היחיד שעדיין סוחב ודביר יש לו פה ושם ימים שהוא טוב
    כל השאר לא משחקים כבר ואין לנו מספיק שחקנים פעילים שיכולים לקחת אותכם בקלאנוור גדול.
    רק אני ודביר ואולי קצת יונה ואוראל אבל הם כבר לא משחקים אלא אם אני קורא להם שזה קורה פעם בחודש אז שוב, לא נראה לי.
    אבל הנושא הוא מי השחקנים הכי טובים, לא מי הקלאן הכי טוב. אז ככה שמה שדיברת עליו לא רלוונטי.

ועוד משהו, אתה בכלל לא מכיר אותי כבנאדם אז אין לך בכלל זכות להשוות אותי לאחרים מהבחינה הזאת.
    אתה מתנהג בצורה ילדותית ושולל ישר מבלי לנסות אפילו ואתה יודע על מה אני מדבר.
    דברים כאלו ראיתי בכיתה ז' מערסים טיפשים, אל תעלב או משהו אבל ההגדרות האלו לבני אדם וכל הסטיגמות האלו זה פשוט ילדותי ברמות.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Undertaker : 22/01/10 ב 04:27

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Undertaker צפה בהודעה
    תהנה עם הדעה שלך, הדעה שלי היא שאני יותר טוב ממך אם אני משקיע.
    ואני לא דיברתי על 2על2 ואני אפילו לא מייחס לזה חשיבות, שחקן נמדד גם על איך שהוא תורם לקבוצה, ובגלל זה אני מחשיב את עצמי.
    אתה בוחר לחשוב אחרת, בכיף. בתכלס זה לא ממש מעניין אותי מה אתה חושב.
    עוד משהו, אני מתערב שאם אתם משחקים עם ההרכב הזה שלכם ואנחנו משחקים עם ההרכב הזה :
    takerje, deathwish, diamond, jonaz!ye, maphistogod
    כשאנחנו פעילים אני חותם על זה שאנחנו לוקחים, אתה מצחיק אותי.
    משחק קבוצתי וחוכמה יש לי לא פחות ממך אל תדאג, אם BTS יחזרו לפעילות עם הליינאפ של פעם אנחנו נהיה הכי טובים ...
    זאת דעתי.

אבל נכון לעכשיו, אתם יותר טובים בגלל מצב השחקנים שלנו.
    אני היחיד שעדיין סוחב ודביר יש לו פה ושם ימים שהוא טוב
    כל השאר לא משחקים כבר ואין לנו מספיק שחקנים פעילים שיכולים לקחת אותכם בקלאנוור גדול.
    רק אני ודביר ואולי קצת יונה ואוראל אבל הם כבר לא משחקים אלא אם אני קורא להם שזה קורה פעם בחודש אז שוב, לא נראה לי.
    אבל הנושא הוא מי השחקנים הכי טובים, לא מי הקלאן הכי טוב. אז ככה שמה שדיברת עליו לא רלוונטי.

ועוד משהו, אתה בכלל לא מכיר אותי כבנאדם אז אין לך בכלל זכות להשוות אותי לאחרים מהבחינה הזאת.
    אתה מתנהג בצורה ילדותית ושולל ישר מבלי לנסות אפילו ואתה יודע על מה אני מדבר.
    דברים כאלו ראיתי בכיתה ז' מערסים טיפשים, אל תעלב או משהו אבל ההגדרות האלו לבני אדם וכל הסטיגמות האלו זה פשוט ילדותי ברמות.
    תפסיק לדבר על פעילים או לא פעילים..... עדיין לא שיחקת נגד EVO שהם היו פעילים.. אז תפסיק לזיין תמוח עם הקטע הזה..
    טוב שאני לא שיחקתי כבר חודש, שמייק לא שיחק 4 חודש, שאליעד יושב על המחשב פעם בחודש, שעידן פה רק סופי שבוע... ועדיין אנחנו עושים איתכם משחקים ומנצחים בלי הרבה מאמץ... אם הייתם נגדנו בתקופה של פעילות לא הייתם נחשבים יותר מאיזה CMA/NNC אז תפסיק כבר לזיין...
    הקהילה הזאת במצב עגום.. הם לא מכירים כלום חוץ מכמה חרשני BTS ועוד בוטים שחורשים בפאבליק.. מזמן כבר אי אפשר להגיד מי "שחקן הכי טוב"
    כי 99 אחוז מהאנשים פה לא יודעים מה באמת הרמה של גרגמל, מה באמת הרמה שלי, מה באמת הרמה של אליעד, של מייק וכו'......

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    תפסיק לדבר על פעילים או לא פעילים..... עדיין לא שיחקת נגד EVO שהם היו פעילים.. אז תפסיק לזיין תמוח עם הקטע הזה..
    טוב שאני לא שיחקתי כבר חודש, שמייק לא שיחק 4 חודש, שאליעד יושב על המחשב פעם בחודש, שעידן פה רק סופי שבוע... ועדיין אנחנו עושים איתכם משחקים ומנצחים בלי הרבה מאמץ... אם הייתם נגדנו בתקופה של פעילות לא הייתם נחשבים יותר מאיזה CMA/NNC אז תפסיק כבר לזיין...
    הקהילה הזאת במצב עגום.. הם לא מכירים כלום חוץ מכמה חרשני BTS ועוד בוטים שחורשים בפאבליק.. מזמן כבר אי אפשר להגיד מי "שחקן הכי טוב"
    כי 99 אחוז מהאנשים פה לא יודעים מה באמת הרמה של גרגמל, מה באמת הרמה שלי, מה באמת הרמה של אליעד, של מייק וכו'......
    לא הייתי מנסח את זה טוב יותר.
    אין לך מושג איזה שחקן ענק היה THE-G, אתה מכיר אותו בתור אחד שלא משחק.
    גם רעי לא היה רואה אותך ממטר.

ואלי הוא אפילו לא יודע מה זה CMA :<

ציטוט במקור פורסם על ידי Undertaker
    התגובה שלי הייתה לאחת התגובות שלך פה, אם לא שמת לב אני רק בסוף באמת התייחסתי לנושא:
    ציטוט במקור פורסם על ידי dmmn
    וכשאני אומר "בתור בנאדם" אז אני מדבר לפי מה שאני מכיר אותך מהמשחק, מהטיאס, מהפורומים... אתה חתיכת שוויצר מסריח פריק קוקסינל.
    לא חייבים להכיר אותך במציאות כדי לקבל עליך דעה, אני בטוח שגם אם הייתי מכיר אותך במציאות הייתי אומר את אותו הדבר.

אתה פאקינג פה מאיזה יוני 2007, http://www.szf.co.il/f109/t49679/... (תראה מה זה... כבר אז התחילו לשנוא אותך)
    אז מבחינתי כל מה שתגיד לא משנה מה הדעה שלך לא נחשבת.
    2007 זה כבר אותו EVO שאתה מכיר היום, שום דבר לא השתנה.

HAHAHA
    ציטוט במקור פורסם על ידי josseph צפה בהודעה
    בכל אופן דרך צלחה...וואי וואי אתה מאלו שהולכים לסבול בצבא (שיגיע הזמן)
    כמה נכון.

sHkaBuBuLu אורח
    הלו מה איתי??????? שאני הייתי בשיא הייתי סוס עולם אף אחד פה לא יודע מה זה איבו של פעם - שהיינו אני אליעד והאיגורים זאת הייתה תקופהה אש
    ובתקופה שהייתי בכושר לא הייתי רואה את רוב השחקנים פה אז חאלס כל אחד מזיין תשכל אין על GARGAMEL וזהו

בכל מקרה בקשר לנושא .. לא מודדים שחקן לפי פאבליק מודדים לפי איך הוא מתפקד בקבוצה בקלאנוורים BACK UP וכאלה שטויות.
    היום כולם קמפרים עם סנייפר אין כבר RUSH עם SAIGA ו M16

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    דוגרי חן.. אתה לא בדיוק מכיר איך הם היו לפני כמה שנים טובות.. וואייי חח אני זוכר שהיו משחקים ממש טובים אנשים היו נכנסים למירק של השרת ורואים כביכול בזמן אמת מי הורג את מי.. כמה כמה וכל זה :X.. אשכרה "קהל".. חח.. ואם אני לא טועה היה פעם אחת ששיחקתם נגד TAT איזה משחק ממש גדול של 9על9 משהו כזה לא? :X..ותהרגו אותי איך תמיד איכשהו TAT היו עם 900 שחקנים שרוצים לשחק CW באותו רגע.. זה היה דיי מוזר הדבר הזה איתם XD.. כאילו בקושי היו להם משחקנים קטנים.. ממה שאני זוכר.. וגם למצוא CW פעם היה ממש קל... אתה רוצה CW מארגן שחקנים שואל מי רוצה 800 קופצים :X.. רק תבחר =P

נושאים דומים

1. הטקטיקל פוגע בבריאות...
    על ידי Collo בפורום Tactical Ops
    תגובות: 37
    הודעה אחרונה: 21/09/05, 16:32
  2. בקשה משחקני הטקטיקל בארץ.
    על ידי myth בפורום Tactical Ops
    תגובות: 52
    הודעה אחרונה: 07/09/05, 12:43
  3. הטקטיקל לא עולה לי @$!$
    על ידי GaLaXy בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 6