עמוד 3 מתוך 7 ראשוןראשון 1234567 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 60 מתוך 133

אשכול: דיון אלופי הטקטיקל

Cr0cker Cr0cker מנותק גורו
    שם פרטי
    gil
    קיבל לייק
    17 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Morning_Wolf צפה בהודעה
    מזה
    למה אף אחד לא כתב Morning_Wolf ?
    יש מה להתווכח על זה בכלל?
    זה אלופי הטקטיקל לא עלובי..

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaniBal צפה בהודעה
    לך תמצוץ זין יא חתיכת פריק מעפן קודם כל דבר יפה חסר מוח מי שעשה אותך יא בן אלף זונות יא קוקסינל זה א'.
    ב' אל תזיין ת'מוח שך לא אמרתי שאני לוקח אותך או משו אבל אני משחק מספיק שנים ויש לי מספיק ניסיון בשביל לדעת מה הרמה שלך אחרי כמה פעמים שראיתי אותך משחק, ואני אומר לך שחן שקור / עידן אידיג'ק לא סופרים אותך.
    יאללה לך תרקוד טקטוניק יא אוכל בתחת ריקוד של קוקסינלים יא מכוער לך תמצא ימי יזיין אותך יא פריק מסריח.
    HANIBAL לפני יומיים : "חן אחי אני מצטער על כל הקללות בוא נהיה גברים לא צריכים לריב אני הומו השם של אבא שלי זה קוקסינל, ואגב אתה רוקד מה זה יפה איזה ריקוד יפה וואי איך למדת??? לבדך???"
    מה קשור הריקוד תגיד לי מה, איך רואים שאתה ערס טיפש שמתעצבן מכל דבר שאתה לא מכיר כי אתה טיפש :{
    תמצא חיים, אתה לא בכלל במעמד של להגיד מי יותר טוב ממי, אתה משחק פי 5 ממני גם בכמות השנים במשחק וגם בפעילות
    ואני לא רואה אותך, אתה אפס .
    שאקור ואיידיג'ק, מה שנאמר TOV AHI.

הסמל האישי של Katdeluna
    Katdeluna Katdeluna מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    2 פעמים
    וואו כמה שאתה רחוק חן...חזי ונאור בתקופתם היו לוקחים אותך ואת כל מי שהיית מביא.
    שיקו ולידן גם היו לוקחים את כל מי שהיית מביא איתך.
    טיקו ולירון גם היו לוקחים אותך ואת כל מי שהיית מביא.
    כמו כן זה גם מידאס ואליעד,ג'ולי ועידן...גם יהודה ואלון לפי דעתי אם הם היו ביחד הם היו זוג חזק ביותר

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Undertaker צפה בהודעה
    HANIBAL לפני יומיים : "חן אחי אני מצטער על כל הקללות בוא נהיה גברים לא צריכים לריב אני הומו השם של אבא שלי זה קוקסינל, ואגב אתה רוקד מה זה יפה איזה ריקוד יפה וואי איך למדת??? לבדך???"
    מה קשור הריקוד תגיד לי מה, איך רואים שאתה ערס טיפש שמתעצבן מכל דבר שאתה לא מכיר כי אתה טיפש :{
    תמצא חיים, אתה לא בכלל במעמד של להגיד מי יותר טוב ממי, אתה משחק פי 5 ממני גם בכמות השנים במשחק וגם בפעילות
    ואני לא רואה אותך, אתה אפס .
    שאקור ואיידיג'ק, מה שנאמר TOV AHI.
    מה אתה מזיין ת'מוחח מה ?!??! טוב תשמע תשמע יצאת הכי הומו בארץץ עכשיו יא מעפן אני עושה לך חן איזה יפה אתה רוקד בצ'אט בטקטיקל מסתלבט עלייך ועל הכושלאמא שך ואני ואור נופליםם מצחוק בטים ספיק יא מעפןןןן ואתה עוד מתחיל להסביר לי איך למדת את זה ואנחנו רק צוחקיםם עלייך יא פאדיחה באמת אבל באמת שעכשיו הוצאת את עצמך הכי הומו בארץ.
    ואל תזיין תמוח שך שאמרתי חן מצטער ובלה בלה, אני ואור התחלנו לרחם עלייך כבר כמה שכל הקהילה שונאת אותך פה, וכן, לא משנה מה תגיד כולם פה שונאים אותך וכמו טמבל אתה עוד פה אבל לא משנה, אז אמרנו בוא נהיה איתך גברים ואמרתי לך בתחילת ה cw יאללה חן בלי ריבים יותר וזהו, אל תזיין תמוח סתם לפחות דבר אמת.
    פשוט לא יכולתי שלא שוב לצאת עלייך אין אתה פשוט דורש את זה אתה שחצן מסריח נשבע לך אני מת לתפוס אותך כבר איזה יום אם אני לא תולש לך תאוזניים הענקיות שך יא בן זונה רק מאחורי מחשב אתה יודע לדבר יא פריק זין אני עוד אתפוס אותך יא בולבול אל תדאג יבוא יומך יא חביבי אל תדאג

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Katdeluna צפה בהודעה
    וואו כמה שאתה רחוק חן...חזי ונאור בתקופתם היו לוקחים אותך ואת כל מי שהיית מביא.
    שיקו ולידן גם היו לוקחים את כל מי שהיית מביא איתך.
    טיקו ולירון גם היו לוקחים אותך ואת כל מי שהיית מביא.
    כמו כן זה גם מידאס ואליעד,ג'ולי ועידן...גם יהודה ואלון לפי דעתי אם הם היו ביחד הם היו זוג חזק ביותר

מצדיק כל מילה ומילה שלך אחי
    אבל הקטע הוא שמדובר על עכשיו אז שלא יקפצו פה כולם ויגידו ככה וככה
    כולה עשו סקר תפסיקו לרייב כמו ילדים בני 4 תהיו רציניים קצת ותפרגנו לאלה שאתם באמת חושבים
    שהם שחקנים זה הכל

שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaniBal צפה בהודעה
    מה אתה מזיין ת'מוחח מה ?!??! טוב תשמע תשמע יצאת הכי הומו בארץץ עכשיו יא מעפן אני עושה לך חן איזה יפה אתה רוקד בצ'אט בטקטיקל מסתלבט עלייך ועל הכושלאמא שך ואני ואור נופליםם מצחוק בטים ספיק יא מעפןןןן ואתה עוד מתחיל להסביר לי איך למדת את זה ואנחנו רק צוחקיםם עלייך יא פאדיחה באמת אבל באמת שעכשיו הוצאת את עצמך הכי הומו בארץ.
    ואל תזיין תמוח שך שאמרתי חן מצטער ובלה בלה, אני ואור התחלנו לרחם עלייך כבר כמה שכל הקהילה שונאת אותך פה, וכן, לא משנה מה תגיד כולם פה שונאים אותך וכמו טמבל אתה עוד פה אבל לא משנה, אז אמרנו בוא נהיה איתך גברים ואמרתי לך בתחילת ה cw יאללה חן בלי ריבים יותר וזהו, אל תזיין תמוח סתם לפחות דבר אמת.
    פשוט לא יכולתי שלא שוב לצאת עלייך אין אתה פשוט דורש את זה אתה שחצן מסריח נשבע לך אני מת לתפוס אותך כבר איזה יום אם אני לא תולש לך תאוזניים הענקיות שך יא בן זונה רק מאחורי מחשב אתה יודע לדבר יא פריק זין אני עוד אתפוס אותך יא בולבול אל תדאג יבוא יומך יא חביבי אל תדאג
    טוב אחי, שמע אין יותר חרטטן מסכן שאכפת לו מה הקהילה חושבת עליו ממך..
    כל משחק שאתם מפסידים "בואו רימאצ'" אחרי זה מפסידים בנקודה פחות אומרים "רואים לאט לאט אנחנו משתפרים"
    התחלת ללקק לי ת'חור של התחת כ"כ, בא אליי בפאבליק "חן מה נשמע אחי! הכל טוב???? יא שחקן בוא בוא אולי תכנס לקלאן תעזור לנו יש קלאן חדש אתה אחד הטובים"
    ומי הסביר לך על הריקוד בסה"כ אמרתי לך שלמדתי לבדי לרקוד ששאלת איך למדתי וזהו.
    בכל מקרה, אם אתה רוצה בבקשה תבוא לחולון עבר כמעט חודש מאז שמצצו לי ת'זין, אני מתגעגע לתחושה.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Undertaker : 18/01/10 ב 01:23

ShakurX ShakurX מנותק ותיק
    שם פרטי
    חן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    "יא שחקן בוא בוא אולי תכנס לקלאן תעזור לנו יש קלאן חדש אתה אחד הטובים"

המשפט הזה בדוק אתה הוספת מעצמך .

שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ShakurX צפה בהודעה
    "יא שחקן בוא בוא אולי תכנס לקלאן תעזור לנו יש קלאן חדש אתה אחד הטובים"

המשפט הזה בדוק אתה הוספת מעצמך .
    נראה אם הערס האפס יכחיש או יודה..

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    באמא שלי בחיים שלי שלא אמרתי את זה נשבע לך בחיים שלי ואני לא נשבע בחיים סתם יותר מזה?
    מה אני מסכןןןןןןןןןן??!?!! יא טמבללל אני מצטער על הרגע שניסיתי להיות קצת נחמד אלייך בכלל, אתה לא שווה ת'רחמים, לך תזדיין תמיד תשאר חן הפריק עם האוזניים הגדולות שכולם פה שונאים.
    ואל תשחק לי אותה "בוא לחולון" יאנו אתה איזה מטורף שיכול לדבר אליי בכלל לא מאחורי מחשב יא דרעק ראיתי מי אתה ואתה כולך פלוץ מסריח אל תשחק לי אותה איזה גנגסטר אני אבוא אתה תירד על 4 שאני יעזוב אותך על 4 יא מכוער שיער עד התחת נראה כמו בחורה לך לך תרקוד ריקוד של קוקסינלים יא אוכל בתחת לך בדרך של אבא שך לך.
    נערך בפעם האחרונה על ידי HaniBal : 18/01/10 ב 09:26

RockeT@! RockeT@! מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    שוקרון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש מכות יש מכות אללה בלאגן סכינים חרבות רימוני עשן וו.....

WickedSick WickedSick מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    יותם
    קיבל לייק
    4 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי danz צפה בהודעה
    danz
    wickedsick
    לפחות יש פה בן אדם אחד שיודע על מה הוא מדבר ...מה נירדמתם ?

xProx xProx מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    1 פעמים
    שוקרון סתום ת'פה שלך יא דביל

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    WICKEDSICK לא מסוגל להגיד שלום באולטראסאונד...שהוא יהיה טוב בTO?

Cr0cker Cr0cker מנותק גורו
    שם פרטי
    gil
    קיבל לייק
    17 פעמים
    Genez לא מסוגל להרוג AFK בפחות מ3 מחסניות של MP.. שהוא יהיה אלוף?

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    אני הכי טוב וזהו

שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי dvirzz צפה בהודעה
    אני הכי טוב וזהו
    בסינגל פלייר

roniAK roniAK מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    dmmn and garga
    after: or
    after: hen orel ורוב ביטיאס אבו

Boora Boora מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב, זה ממש קל.

הכי טובים שפעילים עכשיו בתקופה הזאת. אור /אוראל.

וחן על תנסה אפילו להגיד שאתה יותר טוב מאוראל למה זה סתם יהיה מצחיק....

בכללי (בזמן שאני משחק)

עידן , חד וחלק.

וחן אני זוכר מתיי התחלתה לשחק שון היה מלמד אותך לקנות מגנים והינו יושבים צוחקים בTS .

מאז ועד עכשיו אתה לא ניכנס ל10 הכי טובים אולי אולי מקום 9-10 כי אפחד לא פעיל עכשיו

ואני יודע מה אתה הולך להגיד אז כן , אני משחק הרבה זמן ואני גרוע , אבל עזוב אותי מדברים עלייך

ועוד משהו כן למידס יש זכות להכניס את עצמו בין הכי טובים , אני זוכר היתי חדש "Gargamel" was a legend

מי אתה בכלל חחחחחחחחחחחח מי ? רק עכשיו בראש קופצים לי איזה 20 שמות של ילדים שלא רואים אותך .

וגם אם כן אתה הכי טוב LOL מה זה שווה שכולם אבל כולם חוץ מBTS שונאים אותך .

אני מעדיף להיות הכי גרוע בTO ושיהיה לי לפחות 5-6 TS ללכת אליהם להיות אם חברים שאני בבית

מאשר להיות הכי טוב אם רק טיאס 1 וגם שם חצי שונאים אותך .

שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Boora צפה בהודעה
    טוב, זה ממש קל.

הכי טובים שפעילים עכשיו בתקופה הזאת. אור /אוראל.

וחן על תנסה אפילו להגיד שאתה יותר טוב מאוראל למה זה סתם יהיה מצחיק....

בכללי (בזמן שאני משחק)

עידן , חד וחלק.

וחן אני זוכר מתיי התחלתה לשחק שון היה מלמד אותך לקנות מגנים והינו יושבים צוחקים בTS .

מאז ועד עכשיו אתה לא ניכנס ל10 הכי טובים אולי אולי מקום 9-10 כי אפחד לא פעיל עכשיו

ואני יודע מה אתה הולך להגיד אז כן , אני משחק הרבה זמן ואני גרוע , אבל עזוב אותי מדברים עלייך

ועוד משהו כן למידס יש זכות להכניס את עצמו בין הכי טובים , אני זוכר היתי חדש "Gargamel" was a legend

מי אתה בכלל חחחחחחחחחחחח מי ? רק עכשיו בראש קופצים לי איזה 20 שמות של ילדים שלא רואים אותך .

וגם אם כן אתה הכי טוב LOL מה זה שווה שכולם אבל כולם חוץ מBTS שונאים אותך .

אני מעדיף להיות הכי גרוע בTO ושיהיה לי לפחות 5-6 TS ללכת אליהם להיות אם חברים שאני בבית

מאשר להיות הכי טוב אם רק טיאס 1 וגם שם חצי שונאים אותך .
    חחח קאלק מלמד אותי לקנות מגנים... אתה מצחיק.. שון היה מלמד אותי כמה דברים אבל עוד כשהתחלתי הייתי תותח ואף פעם לא הייתי גרוע
    אתה חי בסרט אתה בכלל לא שיחקת מספיק נגד איבו \ נגדי כדי לדעת מה הרמה שלהם \ שלי
    ובחיים לא תדע גם ת'רמה שלי כי אתה לא שחקן מוביל בקלאן מוביל, כשיש קלאנוור נגד מישהו כמוך אני לא משקיע בכלל כי התוצאה ידועה מראש
    וזה ככה נגד כולם חוץ מאיבו, אלא אם כן אני עם דביר ואני יודע שאין מצב שנפסיד
    יש משחקים שהייתי עם דביר נגד אלי ועידן ושחטנו אותם בתקופה הזאת ויש משחקים גם שהיינו אני ויונה נגד עידן ואור ושחטנו אותם אז..
    שחקן נמדד לפי הרבה דברים, ומצטער להגיד אבל רוב הקהילה פה אין לה בכלל מקום להחליט מי הכי טוב כי הדעה שלה לא יהיה נכונה כי אין להם מושג בשיט על הרמה של שחקנים ולפי מה שחקנים נמדדים ברמה, לעומת זאת אני שיחקתי ועדיין משחק מלא זמן עם כל הטובים נגד הכי טובים.
    נראה לך שבאמת אכפת לי מי שונא אותי ומי אוהב אותי? מה אתה הולך לכיוונים האלו בכלל מה זה קשור? הפסקתי לשחק מאז הקאפ ועד לפני שבועיים קצת חזרתי לפעילות, ורק שתדע - האיכות של האנשים זה מה שמחליט לא הכמות של האנשים.
    וכן אני מעדיף להיות רק חבר טוב של אנשים שהם זהב כמו יונה אור יהודה חן דביר יותם אוראל ועוד כמה שהם יודעים מי הם
    מאשר להיות חנפן לכולם ולא להגיד את הדעה שלי ולהיות בסדר עם כולם, כי יש פה מלא צבועים ומלא אנשים שאני מעדיף בכלל לא לדבר איתם

קיצר נקודה תחתונה, רובכם אפילו לא יודעים בכלל לפי מה להגדיר שחקן הכי טוב ...
    לא זכור לי שאף אחד ממכם אי פעם ניצח את ביטיאס \ איבו. חחח ורק יודעים לדבר...

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Undertaker צפה בהודעה
    חחח קאלק מלמד אותי לקנות מגנים... אתה מצחיק.. שון היה מלמד אותי כמה דברים אבל עוד כשהתחלתי הייתי תותח ואף פעם לא הייתי גרוע
    אתה חי בסרט אתה בכלל לא שיחקת מספיק נגד איבו \ נגדי כדי לדעת מה הרמה שלהם \ שלי
    ובחיים לא תדע גם ת'רמה שלי כי אתה לא שחקן מוביל בקלאן מוביל, כשיש קלאנוור נגד מישהו כמוך אני לא משקיע בכלל כי התוצאה ידועה מראש
    וזה ככה נגד כולם חוץ מאיבו, אלא אם כן אני עם דביר ואני יודע שאין מצב שנפסיד
    יש משחקים שהייתי עם דביר נגד אלי ועידן ושחטנו אותם בתקופה הזאת ויש משחקים גם שהיינו אני ויונה נגד עידן ואור ושחטנו אותם אז..
    שחקן נמדד לפי הרבה דברים, ומצטער להגיד אבל רוב הקהילה פה אין לה בכלל מקום להחליט מי הכי טוב כי הדעה שלה לא יהיה נכונה כי אין להם מושג בשיט על הרמה של שחקנים ולפי מה שחקנים נמדדים ברמה, לעומת זאת אני שיחקתי ועדיין משחק מלא זמן עם כל הטובים נגד הכי טובים.
    נראה לך שבאמת אכפת לי מי שונא אותי ומי אוהב אותי? מה אתה הולך לכיוונים האלו בכלל מה זה קשור? הפסקתי לשחק מאז הקאפ ועד לפני שבועיים קצת חזרתי לפעילות, ורק שתדע - האיכות של האנשים זה מה שמחליט לא הכמות של האנשים.
    וכן אני מעדיף להיות רק חבר טוב של אנשים שהם זהב כמו יונה אור יהודה חן דביר יותם אוראל ועוד כמה שהם יודעים מי הם
    מאשר להיות חנפן לכולם ולא להגיד את הדעה שלי ולהיות בסדר עם כולם, כי יש פה מלא צבועים ומלא אנשים שאני מעדיף בכלל לא לדבר איתם

קיצר נקודה תחתונה, רובכם אפילו לא יודעים בכלל לפי מה להגדיר שחקן הכי טוב ...
    לא זכור לי שאף אחד ממכם אי פעם ניצח את ביטיאס \ איבו. חחח ורק יודעים לדבר...

נושאים דומים

1. הטקטיקל פוגע בבריאות...
    על ידי Collo בפורום Tactical Ops
    תגובות: 37
    הודעה אחרונה: 21/09/05, 16:32
  2. בקשה משחקני הטקטיקל בארץ.
    על ידי myth בפורום Tactical Ops
    תגובות: 52
    הודעה אחרונה: 07/09/05, 12:43
  3. הטקטיקל לא עולה לי @$!$
    על ידי GaLaXy בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 6