עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 34 מתוך 34

אשכול: הדרך הקלה להפסיק לעשן מאת אלן קאר

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    בגלל זה אמרתי מאדם לאדם זה שונה יש אנשים שמעשנים 40 שנה ואין להם כלום כמו שסרטן שפתיים יכול לקרות ל אחד מ100 אלף אנשים

הגוף הדם מתנקה אחרי 3 ימים שלא מעשנים החשק תמיד נשאר - ונגיד ועישנתה המון והפסקתה ותתחיל שוב אתה תעשן כפול !

יש לי שכנה שנפטרה בגיל 40 וממה?? קיבלה דלקת ראות שפעת והכול הסתבך לה בגלל העישון הכבד שלה לא הצליח לנקות תגוף שלה

אנשים מעשנים נוטים לירוק הרבה , יובש בשפתיים ובגרון, תאמין לי גם אני הפסקתי וחזרתי ועני מפחית לאט לאט עכשיו

רוב מה שאני אומר בכלל בחיים זה מידע ספרים, תוכניות , נסיון בחיים , ומאנשים שקרה להם והגיון ושלא נדבר על איך זה מרוקן תמשכורת חחח
    נערך בפעם האחרונה על ידי DarkLake : 05/01/10 ב 17:38

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    אני מעולם לא עישנתי וגם לא ניסיתי מעצם העובדה שאף אחד בבית שלי לא מעשן, ראיתי המון המון אנשים שסובלים מעישון והגעתי למסקנה שאין בזה שום יתרונות, אלא רק חסרונות.
    מי שיגיד שיש לזה יתרונות ושזה מרגיע ומעביר את הזמן, אני אישית ממש יכול לוותר על ההנאות האלה בתמורה לאורח חיים בריא.
    אני אישית איפשהו חושב שאנשים שמעשנים הם קצת חסרי אחריות כלפי עצמם וכאלה שיש להם ילדים אז גם חסרי אחריות כלפי הילדים שלהם שרואים אותם מעשנים ונושמים את העשן שלהם ומתחנכים לזה שסיגריות זה דבר שהוא נורמלי ולא כזה נורא.

זה דיון ממש מעניין, תמשיכו.

הסמל האישי של RADIX
    RADIX RADIX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אז אתה ממש ההפך מימני אני לא מקשיב לאף ספר תוכנית נסוי אני יעבור הכול בדרך שלי
    לדעתי אצל כול בן אדם ואדם הכול שונה איאפשר להגדיר אנשים
    ביגלל שתירא אחי בימנינו משפיעים לאנשים יותר מידי אל המוח שזה ככה וזה ככה ואם הסיגריות בהדרגתיות אחינו אתה תחליט בישביל עצמך אם להפסיק במכה או לאט לאט ואפשר בשתי הדרכים אתה צריך ליבחור את מה שנוח לך אבל להפסיק לאט לאט בינינו אחי זה סתם סבל
    תחשוב הייתי מעשן חבילה + ביום לרדת ל2 סיגריות? סיגריה אחת ביום זה כבר ניקוטין אתה מבין תקטע? אז אתה תיצתרך להיתמודד אם מה שאני מיתמודד בזמן יותר ארוך קיצר נהייתי חפרן חחח
    אבל באמת אנשים תפסיקו לעשן סיגריות זה לא מביא סטלה אפילו וזה כבר לא הימים של הפוזה זה כבר כלום סתם ריח רע מהפה וביזבוז כסף וימים לחיות
    בכול סיגריה שאתם מעשנים אתם מנסים להרגיע תצמכם ולהגיע למצב של בן אדם שלא מעשן
    נערך בפעם האחרונה על ידי RADIX : 05/01/10 ב 17:53

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לדעתי עישון זה לא בהכרח הרגל רע, אם למישהו כסף זה לא בעיה (האמ מורנינג וולף) ויש לו את הגבול שלו בלי להגזים אז אפשר להסתדר בלי שזה יפגע בבריאות (:

בכל מקרה, אני אישית בזמן האחרון ממש הפחתתי, אבל התחלתי לעשן דברים אחרים hehe
    ;P

הסמל האישי של RADIX
    RADIX RADIX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חן באמא ש'ך אין לך מושג לאן אתה ניכנס אחי אני אומר לך אתה לא צריך את זה ואני בטוח שאתה מכיר אתה מכיר יותר סטלנים מימני אני לא חש סטלן N1 חחחחח ואנשים שאומרים לך זה בסדר וככה וככה לכול בן אדם שאומר לך את זה יש אינתרס שאתה תעשן
    ואם גם אם זה אתה מנסה תגבולות שלך אז אין לי מה להגיד לך חוץ מי זה שאתה בן אדם דפוק ושיהיה בהצלחה אחינו חח
    נערך בפעם האחרונה על ידי RADIX : 05/01/10 ב 18:24

Cr0cker Cr0cker מנותק גורו
    שם פרטי
    gil
    קיבל לייק
    17 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי dmmn צפה בהודעה
    אני מעולם לא עישנתי וגם לא ניסיתי מעצם העובדה שאף אחד בבית שלי לא מעשן, ראיתי המון המון אנשים שסובלים מעישון והגעתי למסקנה שאין בזה שום יתרונות, אלא רק חסרונות.
    מי שיגיד שיש לזה יתרונות ושזה מרגיע ומעביר את הזמן, אני אישית ממש יכול לוותר על ההנאות האלה בתמורה לאורח חיים בריא.
    אני אישית איפשהו חושב שאנשים שמעשנים הם קצת חסרי אחריות כלפי עצמם וכאלה שיש להם ילדים אז גם חסרי אחריות כלפי הילדים שלהם שרואים אותם מעשנים ונושמים את העשן שלהם ומתחנכים לזה שסיגריות זה דבר שהוא נורמלי ולא כזה נורא.

זה דיון ממש מעניין, תמשיכו.
    מילה במילה.

כל אלה שאומרים שזה עוזר להם להירגע וכל השאר, באותה מידה אפשר למצוא משהו אחר שמרגיע שלא צריך לדפוק לך את הבריאות.

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי RADIX צפה בהודעה
    חן באמא ש'ך אין לך מושג לאן אתה ניכנס אחי אני אומר לך אתה לא צריך את זה ואני בטוח שאתה מכיר אתה מכיר יותר סטלנים מימני אני לא חש סטלן N1 חחחחח ואנשים שאומרים לך זה בסדר וככה וככה לכול בן אדם שאומר לך את זה יש אינתרס שאתה תעשן
    ואם גם אם זה אתה מנסה תגבולות שלך אז אין לי מה להגיד לך חוץ מי זה שאתה בן אדם דפוק ושיהיה בהצלחה אחינו חח
    חחחחח אל תדאג הוא כבר נכנס חזק בדברים האלה, סיגריות בשבילו זה כלום.
    יש לו כבר חורים בכל הגוף לפריק המשוגע הזה אפשר לשחק עליו סנוקר.

הסמל האישי של RADIX
    RADIX RADIX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חחחח דווקא עגילים וקעקועים גם לי לא חסר אבל זה לא הופך אותי לפריק חח חן זה פריק בנשמה לא קשור לעגילים
    וסיגריות זה תמיד משו אולי זה משו קטן ולא כול כך רציני אבל שתידעו יותר קשה להפסיק סיגריות מי כול דבר אחר ואני ניסתי כול מיני דברים חחח

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני ממש לא מנסה את הגבולות שלי בדברים האלו, זה פשוט התקופה לנסות את הדברים האלו...
    לפני הצבא קצת כשאני עוד יכול, וזהו אז להפסיק.

ועידן אני יודע שאני קצת גיי אבל מה לעשות

myth אורח
    מותר לראות ולעשן? =)

הסמל האישי של RADIX
    RADIX RADIX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    כן חחח הוא אומר לך שאם בא לך תעשן
    ואז בסוף הסרט הוא אומר לך ועכשיו אתה מדליק תסיגריה האחרונה שלך חחחח אני עשיתי ככה וגם חבר שלי ומאז שנינו לא מעשנים

marVEL marVEL מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Wow איזה דיון מפגר

oCcSking oCcSking מנותק טירון
    שם פרטי
    שמעון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש למישהו קישור להורדה של הספר "הדרך הקלה להפסיק לעשן"
    בעברית =)

הסמל האישי של Oblivion