עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 34

אשכול: הדרך הקלה להפסיק לעשן מאת אלן קאר

הסמל האישי של RADIX
    RADIX RADIX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים

הדרך הקלה להפסיק לעשן מאת אלן קאר

ואללה כולם פשוט כולם חייבים ליראות את זה!!!!!!!
    זה סרט שמסביר למה אנחנו מכורים לסיגריות ומה הבעיות שלנו להפסיק לעשן הוא גם מביא דרך מאוד טוב להיתמודד אם החשק
    קיצר אני אומר לכם דוגרי אני מעשן הרבה זמן אין לי מושג כמה חח לא מעניין אותי היה לי חשק להפסיק לעשן ביגלל כסף וביגלל שסתם נימעס ראיתי תסרט הזה ומאז אני כבר לא מעשן סיגריה אחת אפילו כבר יותר מי שבוע וסתם ככה בבום לא מעשן וזהו הקיצור כול מי שרוצה להפסיק שירא את זה אולי יעזור לו כמו שזה עזר לי
    אבל אין לכם מה לחשוב שאתם רואים תסרט וישר מפסיקים זה צריך לבוא רק מימכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.fileflyer.com/view/JSOeDCf
    פה חייב תקוד לא משנה כמה תחכו תמיד מבקש שם תקוד

ופה זה בשתי חלקים:

http://rapidshare.com/files/24939307...Cool.part1.rar

http://rapidshare.com/files/24941862...Cool.part2.rar

יאללה שיהיה בהצלחה לכולם חחח

אגב שנה טובה לכול סטלה זון!!!!!! תקופה לא ביקרתי פה חח

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    תודה, רק חבל שזה לא עוזר חחח וראיתי גם תסרט וגם קראתי תספר

הדרך היחידה להפסיק זה בהדרגה , או שתראה סרטים דקומנטרים של מה שעושה העשן והסיגריות בתוך הגוף ואז הפחד לא יתן לך לעשן

הסמל האישי של RADIX
    RADIX RADIX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ואללה אחי אצלי לא ככה אני אומר לך בשיא הרצינות ראיתי את זה פעם אחת מאז לא נגעתי בסיגריה
    יש קטע שהוא אומר עכשיו אתם מדליקים סיגריה ומבטיחים לעצמכם שזאת האחרונה חחח אחרי הסיגריה אזותי לא עישנתי אפילו לא 3 שחטות

ומה שאמרתה לגבי הפחד זה ממש לא נכון אחינו כול מי שמעשן הוא לא בן אדם דפוק הוא יודע שזה ממש הורס תבריאות ואפשר לקבל סרטן וגם זה סתם ביזבוז של כסף ויש עוד הרבה דברים שבן אדם יודע מראש כשהוא מעשן הסרטים האלה שהראיות צהובות כבר וכול הגוף נהרס זה סתם לא נירא לי שמישהו יפסיק ביגלל זה
    נערך בפעם האחרונה על ידי RADIX : 04/01/10 ב 18:12

eXploade eXploade מנותק עתיק
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    320 פעמים
    דוד שלי קנה איזה דבר כזה נראה כמו סגרייה בצבע לבן שיש שם איזה משהו בטעם מנטה או בכל טעם שאתה קונה שזה גורם לך להפסיק לעשן פשוט מדהים
    דוד שלי היה מעשן שתי קופסאות ביום הוא כבר לא נוגע 4 חודשים !

הסמל האישי של RADIX
    RADIX RADIX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ואללה אחי מה שדוד שלך עשה הוא פשוט החליף את הדרך שניכנס בוא ניקוטין פשוט ביסגריה מי פלסטיק אזותי אין מלא רעלים שיש בסיגריה אבל עדין יש ניקוטין שזה הסם עצמו של הסיגריה מה שממכר אותך

ViBRaToR ViBRaToR מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הכל תלוי בראש אם אתה תרצהלעשן אתה תעשן אם לא אתה לא

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    וואלה אני מעשן ואני חייב להפסיק פשוט חייב !
    אולי זה יעזור לי, תודה נשמה

הסמל האישי של RADIX
    RADIX RADIX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    בכייף אחי אם אני יודע שזה יגרום פה למישהו להפסיק יעשה לי רק טוב חח

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    זה חרטה
    אם בן אדם באמת רוצה להפסיק לעשן הוא יפסיק
    לא יעזור לא ספר ולא וידאו לא מה שאתה רוצה .. הכל תלוי בראש.

הסמל האישי של RADIX
    RADIX RADIX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אחי הסרט הזה רק מסביר לך דברים פשוטים שאתה בתאחלס לא מבין
    הוא לא יגרום לך להפסיק הוא יעזור לך זה שתי דברים שונים
    ואתה יודע כמה אנשים רוצים להפסיק ולא יכולים???????? מיליארדים של אנשים אז אל תחרטט שהכול בראש הכול בנעל

שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    זה לא בדיוק בראש הכול.... נכון שיש רצון הכול טוב ויפה והוא מה שמשפיע אבל התמכרות לדבר מסויים כמו סמים סיגריות קפה וועוד זה דברים שעם
    במשך ההרבה שנים אתה עושה לוקח, אוקי עושה נזק לגוף אבל זה הופך להיות חלק ממחזור הדם שלך בדם יש סוכרים מלחים ויטמינים חמצן ועוד
    וזה הופך להיות חלק מזה כלומר שהם אין לך את זה בדם אתה מרגיש מוזר כאבי ראש עצבים ותתפלא אפילו דפיקות לב מהירות

תגובת סיגריה היא 7 שניות מרגע שלקחת תשכטה הראשונה היא כבר בדם ועם תיקח תניקוטין שהוא נוזל מסיגריה אחת ,כי טובלים את הטבק בניקוטין אבל עם תיקח רק תניקוטין בסיגריה אחת שזה נוזל כזה ושותים אותו בן אדם מת במקום

תאמין לי אתה עושה מיצוות שאתה מנסה לעזור לאחרים , הדרך היחידה היא זה לראות סרטונים כאלה שמראים אין העשן בתוך הגוף וגוש שחור כזה ואתה אומר זה שלי זה יכול להיות אצלי ?? תאמין לי אתה זורק ישר תסיגריה

שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    רוצה לראות איך כולם פה מפסיקים לעשן ?? ילה נזרוק לכם סרטון בלי אלן קאר ושטויות

הנה סרטון של אשה שמעשנת הרבה וקיבלה סרטן שפתיים ,עזבו שזה גם עושה סרטן ראות חחונק תתאים ותכלי דם

ואי אפשר לרפא סרטן שפתיים אלה להוריד תשפתיים לכול אלה שמעשנים תהנו

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    איכססס וואי אני יותרל א מעשן סיגרות

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כל אחד פה חופר מלא שורות שאני בטוח שיש כמה שמוצאים את הנושא עצמו מעניין, אך אין להם כח לקרוא אפילו בגלל שזה נראה כ"כ חפירות מבולגנות.

בכל מקרה , דעתי האישית היא שלעשן זה התמכרות להרבה דברים ...
    זה התמכרות אוראלית, התמכרות לניקוטין, הרבה הרבה פוזה כן כן אין מה לעשות, הרגל (הסיגריה שאחרי), יש אנשים שפשוט אוהבים שיש להם משהו ביד עם מה להתעסק, פעולה להעברת הזמן כשמשעמם\כשאין מה לעשות (לחכות לאוטובוס, סתם בבית וכו'...) ועוד מלא אבל זה לא מה שחשוב...

כעקרון, לדעתי אנשים קשה להם להפסיק כי זה מה שהחברה שלנו מכניסה לנו לראש, ואז אנחנו בעצמנו הופכים את זה ליותר גדול ויותר רציני.
    כי עצם העובדה שאנחנו אומרים שאנחנו מפסיקים ושחושבים על זה ושמדברים על להפסיק או על איך להפסיק, זה רק הופך את זה ליותר קשה.
    כי אנחנו מתייחסים אל זה כאל משהו בלתי אפשרי, ברגע שמישהו יבוא ויקח את זה בקלות ופשוט לא יחפור על זה שהוא מפסיק ופשוט יפסיק יהיה לו הרבה יותר קל.

יש טיפשים שאומרים "אני לא מכור, אני יכול להפסיק אם אני רוצה אבל אני לא רוצה להפסיק, אני אוהב את זה."
    ולוקח להם זמן להבין שזה שהם אוהבים את זה - זה אומר שהם מכורים לזה. והם מסתפקים בזה וממשיכים לעשן.
    אבל שוב להעניק יותר מדי יחס למילים האלו "התמכרות" זה רק עושה את הגמילה יותר קשה.

אני אישית מעשן אגב, אני יודע שזה חרא מהרבה בחינות אבל כן אני נהנה לעשן, איפשהו התחלתי לעשן גם קצת בשביל להוכיח לעצמי שאני אהיה מסוגל להפסיק אם אני אהיה מעשן קבוע, ולראות ולהוכיח שזה הכל בראש שלנו ושעם קצת כח רצון ומוטיבציה אפשר לעשות הכל.

יש לי עוד מה לכתוב, אבל אין לי כח לחפור ושזה יהפוך לעוד אחת מההודעות שלא נראות שונות\מעניינות.
    (;
    נערך בפעם האחרונה על ידי Undertaker : 05/01/10 ב 00:25

הסמל האישי של RADIX
    RADIX RADIX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חן אתה צודק
    אבל עדין אחי אני אומר לך עישנתי בופים אחי 3 וחצי שנים ואני ביכלל לא גאה בזה כאילו 4 שנים אבל מה3 וחצי זה ניהיה כול יום כול היום בלי הפסקה של יותר מי יום אחד שלם בשבועים והפסקתי אם זה עכשיו כבר יותר מי חודש לא נגעתי ביכלל והפסקתי אם קצת כוח רצון פשוט הבנתי שזה חרא ולא מתאים לי יותר וזהו בזה באמת עוזר הקטע של הכוח רצון
    אבל סיגריות אחי הכוח רצון לא יעזור צריך להבין דבר אחד והכי פשוט בעולם והסרט הזה ממש עוזר לזה צריך להבין שלא צריך לא כוח רצון לא סירטונים מפחידים ולא צריך כלום פשוט צריך לא לירצות לעשן באמת אבל באמת ולהבין שהאנחנו האנשים אפחנו את ההפסקה של זה לדבר כזה מסובך
    באמת לא צריך להילחם בזה ולא כלום טוב כן צריך אבל רק זמן מסויים של 2-3 שבועות זה הזמן שאצל רוב האנשים הגוף מפריש את כול הניקוטין עד הטיפה האחרונה ואז אתה פשוט צריך להבין להגיד לעצמך שאתה לא צריך לקנא באלה שמעשנים הם צריכים לקאנות בך ביגלל שאתה לא מעשן

הסמל האישי של ^Evya
    ^Evya ^Evya מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    אביתר
    קיבל לייק
    1 פעמים
    וואלק אתה דני
    מדבר על להפסיק לעשן ואתה מעשן לנו באנגים באמצע CW אחחחחחחחחחחחח

שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    יש אנשים שעם הם מפסיקים במכה סבבה להם ויש כאלה שהם הם מפסיקים במכה יעשה להם הרבה רוק בגרון וסוג של התקפים כאלה

בהדרגה 4 סיגריות ביום? יום יומים עוברים ל3 לא משגעים תגוף.. ואז ל2

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי CryDEviL צפה בהודעה
    יש אנשים שעם הם מפסיקים במכה סבבה להם ויש כאלה שהם הם מפסיקים במכה יעשה להם הרבה רוק בגרון וסוג של התקפים כאלה

בהדרגה 4 סיגריות ביום? יום יומים עוברים ל3 לא משגעים תגוף.. ואז ל2
    מה אתה מזיין ת'מוח תגיד לי, על מה אתה מדבר לעזאזל?...
    שאלה אחת - אתה מעשן\עישנת פעם? ולא אני לא שואל אם ניסית אני שואל אם היה לך תקופה של יותר משנה שעישנת.

אם לא עשה טובה, אל תדבר שטויות אם אתה לא מבין, אנשים עוד מסוגלים להאמין לך...

שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Undertaker צפה בהודעה
    מה אתה מזיין ת'מוח תגיד לי, על מה אתה מדבר לעזאזל?...
    שאלה אחת - אתה מעשן\עישנת פעם? ולא אני לא שואל אם ניסית אני שואל אם היה לך תקופה של יותר משנה שעישנת.

אם לא עשה טובה, אל תדבר שטויות אם אתה לא מבין, אנשים עוד מסוגלים להאמין לך...
    מגיל 14 מספיק טוב לך ?? והיו לי התקפות ניקוטין וגם פעם אחת הייתי בבית חולים בגלל יותר מידי ניקוטין בדם
    אז עושים לך אינפוזיות לנקות תדם

הסמל האישי של RADIX
    RADIX RADIX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אחי אם אתה מעשן מי גיל 14 נירא לי אני מעשן פי 2 מימך בזמן והפסקתי במכה ואין שום רוק בגרון מה שאמרתה וההתקפים היחידים שיש לי זה עצבים
    אני ניכנס לפעמים למצב עצבני פצצות בלי קשר לחיים אבל אין מה לעשות זה ביגלל שהגוף עדין צריך ניקוטין אני לא מעשן שבוע 4 יום ואני מקווה שעוד איזה שבוע יעבור לי החשק לגמרי

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. להפסיק לעשן או לא?
    על ידי shefer_satla בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 06/07/10, 20:27
  2. מדריך כייצד להפסיק לעשן
    על ידי DarkLake בפורום מה שבלב
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 16/03/09, 18:34
  3. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 30/12/08, 17:43