חדשות
חדשות

חדשות
חדשות
חדשות
חדשות
חדשות
חדשות
חדשות
חדשות

- מיק פולי עדכן את הבלוג שלו לאחרונה בעדכון על אומגה . הוא אמר ( בציטוט ) :

" יצא לי להכיר את אומאגה בשעתי בWWE . הוא היה אדם זהב . אני שמעתי מהראשונים על הבשורה המרה והלב שלי יוצא אל המשפחה המנוחה . אשתי נהגה להזכיר לי שיש לו פרצוף נחמד מתחת למסכה .

אם הייתי הWWE הייתי מנסה להגן על עצמי מבחינה יחצנית ולהנציח את המנוח השירת את הWWE בכל דרך אפשרית . תאמינו לי , עבדתי שמה זמן מה ואני יודע שהם לא חסרי לב . למרות שזה נראה כך "

- הרייטינג האחרון של TNA היה כצפוי 1.0 . זה מס' שבועות לפני מלחמת יום שני

- פורסם שKP ג'יימס מTNA ננשך על ידי כלבו ( חח ) והוא זקוק ל10 תפרים בידו .

- הרייטינג האחרון של ECW היה 0.8 . כאמור הWWE מעונינים להחליף את ECW ואת הפורמט והרייטינג הזה בכלל לא עזר להישארות ECW המקורית .

- הפרופילים של C קרופט וטרנט בורטה הטאג החדש התווספו לWWE.COM

- השומרים של מארק קיובן בראו האחרון היו מתאבקי האינדיז : כריסטופר היידן , ריאן דיוודיסון , מארק וון ודני מתיוז .

- בקרוב יהיו שינויים גם בחנויות סמאקדאון

- הרבה אנשים אומרים שסינה ישמור על האליפות שלו מחר אך האנשים בWWE אמרו שיש מספיק פיודים פוטנציאליים לסינה מאשר לשיימוס ושכלום לא סגור ( אמרו כמעט אותו דבר בHIAC )

- לPPV TLC התווסף קרב על אליפות הנשים של סמאק . הקרב הוא בין מישל מקול ומיקי ג'יימס על אליפות הנשים .

- אוהדי הWWE מוטרדים מכך שלא מנציחים את המתאבק אדי " אומגה " פאטו . דבר זה על פי מה שהם אמרו גועל נפש ושלא מכבדים את המתאבק ששירת אותם במשך מס' שנים . השמועות אומרות שהWWE הכינו טריבוט מרגש לאדי והם יציגו אותו בTLC / RAW / SD . הם גם הוסיפו שהם לא רוצים ל"סכן" את הסנאט של לינדה וגם בגלל זה לא מוזכרת פרשת בנואה

- TLC יערך בסן אנטוניו . הWWE נרגשים מהאירוע בעיקר בגלל האקסטרים הרב שנמצא בו .

- ב11/12 היה את יום הולדתו של ריי מיסטירו . מזל טוב , המקסיקני הקופצני כבר בן 35 .

* חדשות מרכזיות *

מאט הארדי עבר תאונת דרכים

אמש מאט הארדי עדכן את הטוויטר שלו ואמר : אתמול ליוותי את אבי לבצע שליחויות ואת הדברים שלו ב4 בלילה . אז מה קרה ? איזה גברת קפצה אל הכביש בתמרור עצור והמכונית קצת נפגעה ואני ואבי היינו בתוכה . אבל אל תדאגו , אני בסדר גמור ולא יהיה לי שום דבר . גם אבי בסדר .

בובי לאשלי חתם בMMA

אחרי הרבה מאוד שמועות בובי לאשלי סוף כל סוף חתם בMMA . אמש הארגון אומנויות לחימה הוציא הודעה בעיתונות שבה נרשם שפרנקלין ( שמו האמיתי ) לאשלי חתם בMMA . עד כה לאשלי עשה 4 הופעות בארגון ויש לו מאזן של 4-0 . ( שוב זה מקצועני ולא בידורי ) תגובתו של לאשלי הייתה :

" אני מצפה לאתגרים בארגון ותזהרו אני מגיע " .

כרגע לא ידוע איך זה ישפיע על לאשלי וTNA שלאחרונה הפך לN1C על אליפות העולם בTNA .

התוכנית לרויאל ראמבל

אחרי ההדלפות על שיימוס וקופי המשיכו ההדלפות לחגוג . הודלפו חלק מתוכניות הרויאל ראמבל . ע"פ האתרים השונים מדווחים שבראמבל אתם צפויים לראות את שיימוס וקופי כמשמעותיים מאוד ( אולי שיימוס יזכה בראמבל או קופי . עד כה לא הודיעו מה הפשר ) . דבר זה יגדיל את הפוש שלהם . הWWE מתכוננים ליום שאחרי . גם דווח שמוריסון יהיה חלק מהאירוע ( משמעותי ) .

ניק הוגאן ( הבן של ) מסתבך בפרשה

בנו של האיש והאגדה האלק הוגאן ( טרי בולה ) ומתאבק TNA ניק הוגאן התסבך בפרשה . כמה ימים לאחר שליליאן גארסיה הכרוזית לשעבר של הWWE הצהירה שהיא תומכת בנישואיים הומו לסבית יצאה פרשה אחרת . זאת נאמר במהלך משפטו של ניק הוגאן על תאונת הדרכים שבה נהרג חברו גארזינו . במהלך המשפט אמר ניק : " חברי ג'ון רצה להרוג כמה שיותר הומואים אך לא הייתה לו קשר כלשהו לתאונה " . הוסק מכך שקשה לג'ון לקבל סוגי אנשים שונים . במהלך משפט זה עורך דינו הניח את ראשו בין ידיו מהייאוש . אביו של גארזינו , אדוארד תבע את ההוגאנים לאחר התרסקות המכונית ב2007 . לאחר מכן אדוארד נעצר בגלל שהוא ניסה להרוג את אשתו בגלל הטראומה .

חברה תגובות !!

חג שמח לכולם