מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: פירסום / בדיחות חלק 5.

הסמל האישי של xPixel
    xPixel xPixel מנותק ותיק
    שם פרטי
    TaL||Tal||טל
    קיבל לייק
    165 פעמים

Smile פירסום / בדיחות חלק 5.

האיברים בגוף של האדם מתחילים להתווכח בניהם למי יותר רע, אומרת היד, אני כל היום עובדת, בכל דבר נוגעת, אני סובלת הכי הרבה, אומרת כף הרגל : על מה אתה מדברת יד ? אני כל היום בתוך גרב בלי אוויר בלי אור, מסריח לי וחנוק וכל הזמן דורכים עליי, פתאום קם הזין ואמר : חברה אתם כולכם טועים, אני הכי סובל, כל היום אני אוכל מכות מהרגליים בום טראח בום טראח, מסריח לי וחנוק ואין לי אור, ובלילה כשאני רוצה לנוח מכניסים אותו לתוך מקום מסריח ולחוץ מלא בריר מכניסים אותי ומוציאים בלי הפסקה עד שאני כבר לא יכול יותר ומקיא את המעיים !
    ------------------
    ילד בן 13 חוזר לבית מאושר ושמח, אימא שלו רואה אותו ושואלת אותו למה הוא כל כך שמח והילד אומר לה שהמורה שלו בהריון ושבגלל זה הם עכשיו לא ילמדו איזה יומיים עד שתבוא מורה מחליפה, אז אימא שלו שואלת, ובשביל זה אתה כל כך מאושר ? אז הילד אומר לה : זה כן, אבל בעיקר בגלל שאני עומד להיות אבא !
    ------------------

איזה אחד ניגש לאיזה בחורה רוסיה ברחוב ואמר לה : בואי תמצצי לי ! אז היא מתעצבנת ואומרת לו : משוגע מגעיל אחד איך אתה מדבר ?! אז הוא אמר לה : נו יאללה בואי כבר תמצצי לי ! אז היא אמרה לו : ומה יצא לי מזה ? אז הוא ענה לה : וואלה, מה שייצא שלך
    -----------------------------------------
    איזה בחור צעיר אחרי הצבא חסך כסף ונסע לתאילנד, שם הוא זיין מכל עבר ובלי הכרה, כל מה שבא וכל בחורה שיכל היה תוקע, אחרי שהוא חזר לארץ הוא ראה שעל הזין שלו מתחילים להיות כתמים מוזרים של יובש, הוא נבהל והלך לרופא, הרופא אמר לו שהוא נדבק בתאילנד במחלה מאוד נדירה וכדי להציל את חייו הוא חייב לקרות את הזין שלו, האיש אמר לרופא : תודה אבל אני אלך לבדוק חוות דעת נוספת, הוא לקח את שארית כספו ונסע להודו, שם הוא הגיע למנזר עתיק, הוא ביקש שם רופא והביאו לו את הרופא של המקום, הנזיר בדק ותוך כדי שהוא בודק האיש אמר לו שהרופא שלו רוצה לכרות לו את הזין כדי להציל את החיים שלו, אז הנזיר התחיל לצחוק ואמר : ככה זה רופאים בישראל כולם טיפשים, ישר רוצים לחתוך, לא צריך לחתוך שום דבר, האיש שאל אותו : מה באמת ?! אז הנזיר אמר, אין צורך הוא ייפול לבד.
    ---------------------------------------
    אישה של פרסי יורדת למטה כדי לזרוק את הזבל, תוך כדי שהיא זורקת היא מחליקה ונופלת לתוך הפח, עובר שם איזה אחד, מסתכל לה בין הרגליים וצועק למעלה : משה למה זרקת, מצב טוב !
    --------------------------------
    שניים נשואים לפולניות מגיעים לשמיים אחרי שהם נפטרו ועומדים אחד אחרי השני, מגיע הראשון והמלאך גבריאל אומר לו : אתה הולך לגיהינום, אז האיש אמר לו : אבל למה, הרי הייתי נשוי לפולניה כל החיים שלי וסבלתי, אז גבריאל בודק במחשב ואומר לו : נכון, כיפרת על החטאים בזה שגיהינום היה לך כבר למטה, אתה תלך לגן עדן. השני מגיע וגבריאל אומר לו שהוא הולך לגיהינום אז האיש השני אמר לו : אבל למה, הרי אני התחתנתי עם פולנייה ואחרי זה התגרשתי ממנה והתחתנתי עוד פעם עם פולנייה וסבלתי כפליים. אז גבריאל ענה לו : אתה הולך לגיהינום, כי טיפשים הולכים לגיהינום !
    --------------------------------
    נהג מונית אחת אוסף פרסי והם נוסעים, לפתע הגיע משאית משום מקום ודחפה אותם לתוך תהום, תוך כדי שהם מדרדרים לתהום צועק הפרסי מאחורה לנהג : תעצור ! אז הנהג אומר לו : אני מנסה, אי אפשר.. אז הפרסי צועק : תעצור !! והנהג כולו לחוץ אומר לו : הבלמים לא עובדים ! אז הפרסי אומר לו : תעצור כבר את המונה !
    -------------------------------------------------
    איזה אחד רואה משאית שנוסעת אחורה על גבי הר גבוהה, הוא ניגש לנהג ושואל אותו למה הוא עושה את זה, הנהג שהיה כורדי ענה לו : אמרו לי שאין מקום להסתובב למעלה, אז אני נוסע ברברס, אחרי שעה רואה את אותה משאית יורדת ברברס, אז הוא שואל את הנהג : מה עכשיו קרה ? אז הכורדי ענה לו : בסוף היה מקום להסתובב !
    -------------------------------------------------
    שתי נשים נכנסות לסופר עם התינוק שלהן, אחת אתיופית והשנייה רוסיה, הן הולכות ולוקחות מצרכים ופתאום התינוק של האתיופית מתחיל לבכות, אז האתיופית מניקה אותו והוא נרגע, אחרי זה התינוק של הרוסייה מתחיל לבכות, היא מניקה אותו ומנסה הכול אבל הוא לא מפסיק לבכות, אז היא שואלת אותו : מה יש ? אז התינוק מצביעה על האתיופית ואומר : אני רוצה שוקו !
    --------------------------------------------------
    ערבי רוסי ופרסי נסעו עם האוטו לטיול, האוטו נתקע להם בדרך וכשיצאו מהאוטו ראו שהם הלכו לאיבוד, תוך שהם חושבים מה לעשות הם רואים מולם 3 בריכות ופתאום מופיע מולם פייה שאומרת להם שכל אחד זכאי לבקש בקשה לפני שהוא קופץ לבריכה והבריכה תתמלא במה שהוא ביקש, הפרסי רץ לבריכה הראשונה וצועק מטבעות זהב, והבריכה מתמלאת במטבעות זהב והוא נהיה עשיר, הרוסי צועק וודקה והבריכה מתמלאת בוודקה, והוא שיכור חיי לו בבריכה ונהנה, הערבי יושב וחושב יומיים בסוף הוא מחליט על משהו, רץ לכיוון הבריכה השלישית, ברגע שהוא מגיע ליד הבריכה הוא נתקע עם הרגל באבן ואומר : שיט !

טוב זהו,בקרוב חלק 6.

extra_life extra_life מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    סשה
    קיבל לייק
    3 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כולו התמלא חרא

Morning_Wolf Morning_Wolf מנותק פז"ם עולם
    שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    12 פעמים