מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: חיל האיסוף הקרבי

Midnight Walker Midnight Walker מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

חיל האיסוף הקרבי

אם למישהו יש שאלות על החיל הזה אני אשמח לענות.

yarden961 yarden961 מנותק טירון
    שם פרטי
    yarden
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני אשמח לדעת בתור אחד שמתגייס בקרוב,
    מה המסלול?
    קושי? אני אשמח לדעת מה עושים, מי מתקבל, סיירת? וכו'...

Midnight Walker Midnight Walker מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    המסלול מתחלק ל-2.. רובאי 03 ורובאי 04..
    רובאי 03 עושים לרוב אנשים עם פרופיל 72 שלא מתאימים לתפקידים רגליים.. הם מגיעים לגדודים להיות רכובים.
    רובאי 04 עושים אנשים עם פרופיל 82 ומעלה והם לרוב הולכים לתפקידים רגליים אלא אם כן מופיעות להם בעיות אורטופדיות במהלך המסלול.
    בעיקרון אחרי המחזור שלי הדברים טיפה השתנו..
    אני עשיתי 04 אז אני לא יכול לספר לך הרבה על 03.
    טירונות 04 היא בערך כמו טירונות 05 של חי"ר.. ההבדל היחיד הוא שאין תרגילי מחלקה ופלוגה זאת מהסיבה הפשוטה שבחיל עובדים רק בצוותים ולא בהרכבים יותר גדולים.
    בעיקרון בטירונות אין הרבה הבדל למיטב הבנתי בין 03 ל04..
    ההבדל הגדול הוא באימון מתקדם.
    באימון מתקדם ה04 לומדים הסוואה, ניווטים, תרגילי צוות, לש"ב(לא בכל גדוד), קצת לו"ז וכל שאר הדברים הקשורים בתצפית כמו האמצעים שבהם משתמשים, הכוונות וכו'.
    ה03 לעומת זאת, לומדים על הכלים הרכובים, היכולות שלהם, ניווטים, תרגילי צוות(אם אני לא טועה זה כולל גם פריקה מרכב), הכוונות ותצפית.
    אורך המסלול די משתנה ממחזור למחזור. אצלי ספציפית זה היה שנה, אבל במחזורים שהיו אחרי זה כבר השתנה וגם, זה משתנה בין הגדודים.
    יש 3 גדודים, 414- הגדוד שבדרום, 636- הגדוד שבמרכז(איו"ש), 869- הגדוד שבצפון.
    לכל גדוד יש את הפלוגות היעודיות שלו: 414-הפלוגה היעודית, 636- פלוגת זיקית, 869- פלוגת מוביל.
    בעיקרון המסלול של ה04 מאוד קשה, וכולל בין השאר מסעות משקלים באימון מתקדם. המסעות האלה הם סיוט חחח.
    הסיבה שעושים אותם היא שבפעילות הרגלית סוחבים משקלים רבים.. לכל פעילות(אמצעי התצפית שמשתמשים בהם שוקלים לא קצת, ולרוב פעילות זה 72 שעות אז לוקחים גם הרבה מים ואוכל שיספיקו)
    אין סיירת, מי זזפיץ הולך לייעודיות ומי שלא הולך לכל השאר, לפחות ככה זה היה אצלי(עכשיו הבנתי זה טיפה שונה).
    זהו בעיקרון אם יש לך עוד שאלות אני יענה בכיף =]

eXTReMe Tracker