מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: כתבה | אלן אייברסון

הסמל האישי של _FaNTaStiC_
    _FaNTaStiC_ _FaNTaStiC_ מנותק גורו
    שם פרטי
    גל ツ
    קיבל לייק
    0 פעמים

כתבה | אלן אייברסון

אלן אייברסון: בכוונתי לפרוש מיידית מכדורסל

אחד השחקנים הגדולים והנערצים בתולדות ה-NBA תולה את הנעליים: "מודה לאוהדי הרבים, עדיין יש בי התשוקה למשחק". לברון: "הוא ישאיר מורשת ענקית"

וכך מגיעה לסיום עוד קריירה גדולה. אלן אייברסון, אחד משחקני הכדורסל הנערצים והמשפיעים בהיסטוריה, הודיע הלילה (בין רביעי לחמישי) על כוונתו לתלות את הנעליים ולפרוש ממשחק פעיל.

אייברסון בן ה-34 ששוחרר בתחילת העונה מממפיס אחרי 3 משחקים בלבד ונכשל בניסיונותיו למצוא קבוצה חלופית חרף גישושים מצידה של ניו יורק ניקס, פירסם מכתב ובו נימק את החלטתו.

"אני רוצה להודיע על כוונותיי לפרוש מליגת ה-NBA ומכדורסל", כתב התשובה.
    "תמיד חשבתי לעצמי שכאשר אעזוב את המשחק, יהיה זה בגלל שלא אוכל לעזור לקבוצה שלי בדרך שבה הייתי רגיל, אך לא זה המקרה הפעם".

"עדיין יש בי אהבה עזה למשחק, את התשוקה לשחק והרבה דלק במיכל. אני מרגיש שביכולתי להתחרות ולשחק ברמה הגבוהה ביותר", הוסיף AI, במה שמסתמן כניסיון נואש ואחרון למצוא משכן חדש באחד מקבוצות הליגה.

"כעת אוכל לבלות יותר זמן עם אשתי ויילדי וזה פרס גדול בהרבה מכל מה שהשגתי ב-13 שנותיי בליגה", הוסיף אייברסון ששלח מסר למיליוני האוהדים שלו ברחבי העולם: "אני רוצה להודות לכל האוהדים שליוו אותי במהלך הקריירה.
    בלעדיכם, לא הייתי אני. אני רוצה למסור לכולכם, שאני מעריך אותכם מעומק ליבי - תודה רבה!".

אייברסון לא שכח גם את אלו שנתנו לו את ההשראה להפוך לכדורסלן. "אני רוצה להודות למייקל ג'ורדן, אייזיאה תומאס, לארי בירד וצ'ארלס בארקלי שנתנו לי את החזון לשחק את המשחק שתמיד יהיה בתוך ליבי".

לסיום, אייברסון לא שכח להגיד מילה אחת על פילדלפיה, העיר שבה עשה את שנותיו היפות בקריירה. "יש בי זיכרונות נפלאים מימיי עם הסיקסרס. לאוהדי פילי - תודה, קריאות העידוד שלכם יהיו לעולם כמו מוזיקה לאוזניי".

את הקריירה, סיים (ככל הנראה) אייברסון עם ממוצעים מדהימים של 27 נקודות למשחק, 3.7 ריבאונדים, 6.2 אסיסטים ו-2.2. חטיפות למשחק.

בשנת 2001 זכה התשובה בתואר ה-MVP של העונה לאחר שהוביל קבוצה אפורה של פילדלפיה לגמר מול הלוס אנג'לס לייקרס, אך זה הכי קרוב שהוא הגיע לטבעת אליפות. כמו כן, אייברסון נטל חלק ב-10 משחקי אולסטאר.

הסמל האישי של DjLove
    DjLove DjLove מנותק גורו
    שם פרטי
    סתיו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    איזה באסה - אחד השחקנים הטובים שראיתי ..

הסמל האישי של _FaNTaStiC_
    _FaNTaStiC_ _FaNTaStiC_ מנותק גורו
    שם פרטי
    גל ツ
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כה הוא שחקן תותח !!

אני זוכר זהוא עבר לדנבר היה מזה טוב שם .. D:

נושאים דומים

1. [כתבה]מבנה הגוף שלך.
    על ידי ShimPanZa בפורום פיתוח גוף וכושר
    תגובות: 18