עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 40

אשכול: מייק תגיד לי מה קרה לך?!

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי R1.Gaz צפה בהודעה
    בקיצור לא ידוע מה יש לך נגד המשחק אני כבר מתחיל לחשוב ששילמו לך שתלכלך עליו לא יודע נידפקת רצח
    את האמת שלי נראה בדיוק ההפך, אתה זה שמצדיק את כל הטעויות שהרסו את המשחק. IW שילמו לך?

אולי כדאי שתקרא את זה: http://www.cod4.co.il/index.php?opti...02-17-17-23-25

SwiZzBeaTz12 SwiZzBeaTz12 מנותק טירון
    שם פרטי
    Yossi
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תפסיקו לאכול סרטים לשלם לשלם תודו שאין לכם כסף לקנות תמשחק וזהו יאללה שבו בשקט מי שקנה עשה בשכל אין לי כוח להסביר על מה משלמים ומה שחשוב עדיין אפשר יהיה לשחק במולטי בלי לשלם

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    אוי תראו מסבירן חדש שאין לו כוח להסביר.
    בכל מקרה, "Yossi", יצאת מפגר מהתגובה הזו. אני מתאר שהרוב מהקהילה השאירו כסף בצד או חשבו על להשאיר כסף בצד כדי לקנות את המשחק. עד ש, כמובן, אינפיניטי הופיעו עם ה"פיתוחים" הסתמיים שלהם.
    אתה לא יכול לבוא ולהגיד שלאף אחד אין פה כסף מעצם העובדה שאתה לא יודע על מה אנחנו מדברים :] .ואני לא אומר לך שאתה חייב לזרוק את המשחק, פשוט אם אתה כבר נהנה ממנו, אז תהנה בשקט.

"Enemy Counter-explanation discovered!"

DogLii DogLii מנותק טירון
    שם פרטי
    napod
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי SwiZzBeaTz12 צפה בהודעה
    תפסיקו לאכול סרטים לשלם לשלם תודו שאין לכם כסף לקנות תמשחק וזהו יאללה שבו בשקט מי שקנה עשה בשכל אין לי כוח להסביר על מה משלמים ומה שחשוב עדיין אפשר יהיה לשחק במולטי בלי לשלם
    באמת?
    אתה יכול להסביר לי למה כדאי לקנות את המשחק?
    פשוט אני מאוד מתלבט אם להוציא 300 ש"ח על משחק עם לאגים, בלי שרתים, בלי תחרויות וקהילות, בלי קונסול וכל היום פאבליק פאבליק פאבליק.

R1.Gaz R1.Gaz מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    אורין
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי DogLii צפה בהודעה
    באמת?
    אתה יכול להסביר לי למה כדאי לקנות את המשחק?
    פשוט אני מאוד מתלבט אם להוציא 300 ש"ח על משחק עם לאגים, בלי שרתים, בלי תחרויות וקהילות, בלי קונסול וכל היום פאבליק פאבליק פאבליק.
    1)כי הפבליק מצוין(הפינגים בין 50-70)
    2)ה pcw מצוין וזה בשרת פרטי ככה שבכלל אים לאגים והפינגים כמו בקוד 4!!!!
    3)מי שעושה את השרת פרטי(פותח את הpcw) מחליט על איזה חוקים לעשות ויכול לבטל את הפרקים כמו הPcw שעשינו היום!!!
    4)יש המון ישראלים ככה שמי שרוצתה יכול לעשות כל הזמן Pcw
    5)אני שם כף שכולכם סתם משחקים אותה אבל בסוף אתם תיקנו כמו גדולים ואני נשבע לכם שאני לא מצטער אפילו לא ב 0.00000000000000000001%
    שקניתי את המשחק,משחק מצוין בכל קנה מידה.

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    3)מי שעושה את השרת פרטי(פותח את הpcw) מחליט על איזה חוקים לעשות ויכול לבטל את הפרקים כמו הPcw שעשינו היום!!!
    5)אני שם כף שכולכם סתם משחקים אותה אבל בסוף אתם תיקנו כמו גדולים ואני נשבע לכם שאני לא מצטער אפילו לא ב 0.00000000000000000001%
    לגבי הפינגים בשרתים פרטיים זה לא נכון אני יושבת פה אם אנשים בוונט של וייגימס הם החליטו לעשות MIX 4 על 4 ומה כולם בוכים על הלאגים והפינגים , אז אל תמכור לנו לוקשים.....

הסמל האישי של Idan
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    1. פינג בין 50-70? איך בדקת את זה בדיוק אם אי אפשר לראות פינג? לפי פסים? LOL
    2. איך אפשר לשחק בדיוק PCW עם כל הפרקים וכל ה-RANKED SHIT? חובה שיהיה PROMOD בשביל להנות ממשחק
    3. בחיים לא תוכל לעשות את אותם השינויים כמו שעושים בפרומוד, צא מהסרט.
    4. לזמן מוגבל בלבד, עכשיו זאת ההתלהבות בקרוב מאוד לא תראה ישראלי אחד ולעומת זאת ב-COD4 יש כבר שנתיים פעילות מטורפת בשרתים.
    5. אם אתה שם כסף אז אתה יכול לשלם לי מעכשיו, בחיים אני לא אקנה את המשחק הזה ובחיים לא אתרום שקל לחברה המסריחה הזאת והרוב פה מסכימים איתי.

תגיד לי מה הטיסו אותך במטוס מארה"ב כדי לייחצן את המשחק? מה הקטע שלך? למה אתה הולך נגד הדעה של הרוב? מה אתה חושב שכולם טועים ואתה הכי חכם וצודק?
    בכל מקרה רואים שאתה בכלל לא קורא תגובות של אנשים ולא מנסה להבין את הדברים.

אתה פשוט עוד אחד שלא מבין מהחיים שלו עם דעות של חובבן, צא מהסרט שלך.

שם פרטי
    napod
    קיבל לייק
    0 פעמים
    1. הפאבליק אכן טוב, אבל זה נמאס מתי שהוא לא? (ובאמת, אל תחרטט, פינג 50..)
    2. nomod זה לא כמו promod בקטע הזה, מה לעשות שה-promod מוסיף הרבה גוון ל-pcw (ואם עשית מספר פעמים, אתה מבין על מה אני מדבר)
    3. אז הורדת את ה-Martyrdom.. כל הכבוד לך.. שינית FOV? הקלטת DEMO? הוספת LEAN? הורדת FOG? הוספת סאונד (אני מדבר כשרצים, מטמינים..)? אני לא חושב... (ותאמין לי שיש עוד הרבה..) מה לעשות שה-promod פשוט יותר קליל ונוח מאשר ה-nomod, ואת זה אף פעם לא תוכל לשנות.
    4. נראה כמה זמן זה ימשך...
    5. תמשיך לחיות בבועה הקטנה שלך ידידי..

קנית את המשחק, יופי לך. אני לא מבין למה עשית את זה, אבל אם לדעתך זו הייתה החלטה נבונה, תהנה לך.
    אבל תבוא פה ותספר לנו כל מיני סיפורים שהמולטי הזה הוא מצוין, ובהחלט שווה קנייה, כי הוא לא.

שבת שלום.

שם פרטי
    אורין
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Hila צפה בהודעה
    לגבי הפינגים בשרתים פרטיים זה לא נכון אני יושבת פה אם אנשים בוונט של וייגימס הם החליטו לעשות MIX 4 על 4 ומה כולם בוכים על הלאגים והפינגים , אז אל תמכור לנו לוקשים.....

הם עבדו עליך אין לי מה להגיד לך שיחקתי כמה פעמים ןואין לאגים אין פינגים גבוהים בדיוק כמו בקוד 4

שם פרטי
    אורין
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש לי תמונה של הפאבליק שאנחנו 6 נגד 5 ולכולם יש את הפינגים הכי טובים חוץ מ2 שכנראה מאירופה.

תקשיבו לא אכיפת לי מה אתם אומרם אני רשמתי כל מה שרשמתי לא כדי להוכיח שאני צודק ואתם לא אלא כדי שתבינו שזה אחלה משחק ובסוף אתם גם תיקנו אבל תשמעו אם אתם לא רוצים לא צריך אני כבר עייפתי מלהסביר לכם.

שם פרטי
    napod
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש לי תמונה של הפאבליק שאנחנו 6 נגד 5 ולכולם יש את הפינגים הכי טובים חוץ מ2 שכנראה מאירופה.

תקשיבו לא אכיפת לי מה אתם אומרם אני רשמתי כל מה שרשמתי לא כדי להוכיח שאני צודק ואתם לא אלא כדי שתבינו שזה אחלה משחק ובסוף אתם גם תיקנו אבל תשמעו אם אתם לא רוצים לא צריך אני כבר עייפתי מלהסביר לכם.
    אני רץ בשטח פתוח, נכנס לבניין ואחרי 2 שניות אני מת מסנייפר שהוריד אותי כשרצתי בשטח פתוח..
    ואתה אומר שאין לאגים..

ואני מאמין שגם אתה תשתעמם בסופו של דבר מהפאבליק

הסמל האישי של Idan
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    הילד הזה פשוט מוכה, מסרב לקרוא ולהבין את מה שאומרים לו.
    כל מה שאומרים לו הוא מעביר נושא ולא מתייחס לזה, בדיוק כמו התשובות שנתנו IW, פשוט אהבל רציני.

שם פרטי
    אורין
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי dmmn צפה בהודעה
    הילד הזה פשוט מוכה, מסרב לקרוא ולהבין את מה שאומרים לו.
    כל מה שאומרים לו הוא מעביר נושא ולא מתייחס לזה, בדיוק כמו התשובות שנתנו IW, פשוט אהבל רציני.
    סתןם תפה כבר ידפוק איך אני יודע שאין פינגים גובים ואין לגים כן אז לפי הפסים וגם שאתה דוקר אתה יכול ליראות מתי היריב מת וההבדל בדיוק כמו בקוד 4 של מאית שניה ואין לי כח לענות לך י אתה סתם אומר דברים לא נכונים וזין שלי אני מגיב למפגרים כמוך תרשמום לקיר אחי

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    בואו נפסיק את הויכוח הזה, מיצינו פה.

אורין (אם זה השם האמיתי שלך), תהנה במשחק למה אתה שובר את הראש, אם אתה אומר שמלא משחקים בזה מהארץ, אני לא רואה סיבה למה שתשכנע פה אנשים לקנות את זה. כל אחד יקרא ויעשה חושבים.

אני כבר דילגתי ומחכה למשחק הבא:

שאני מקווה שנוכל לבסס קהילה נחמדה יותר הפעם, קטנה ואיכותית, אחרי שנפתרנו מכל הספאם.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

שם פרטי
    אורין
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כן אחי זה השם האמיתי שלי ומסכים איתך מיצינו

myth אורח
    ח'ברה עזבו אותכם שטויות... אין על טקטיקל אופס

שם פרטי
    אורין
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי myth צפה בהודעה
    ח'ברה עזבו אותכם שטויות... אין על טקטיקל אופס
    http://www.youtube.com/watch?v=1nq-49uzK1c

חח עלק טאקטיקל אופס טוב אחי משחק שילדים בכתה ג' עשו איזה גראפיקה חחחח טוב אחי.

הסמל האישי של Unitech
    Unitech Unitech מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חח עלק טאקטיקל אופס טוב אחי משחק שילדים בכתה ג' עשו איזה גראפיקה חחחח טוב אחי.
    עזוב אחי
    /quit
    אה אין קונסול D:

הסמל האישי של Fugitive
    Fugitive Fugitive מנותק Village leader
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Unitech צפה בהודעה
    עזוב אחי
    /quit
    אה אין קונסול D:
    ALTF4

myth אורח
    אוי נו צמד עוללים, כנראה שהמנוע הגראפי של UT99 הוא פשוט המתאים ביותר למשחקי FPS ומבחינת היכולת משחק של השחקן אני חושב שTO עולה בכמה רמות על קוד, שיחקתי בשניהם עם מחשב ועדיין, אין על הTO ובטח שהעתיקים שבניכם... שאני חושב שפה בקהילה הזאת זה רק מייק ששרד אז העתיקים יסכימו איתי שבאמת UT99 בתקופת VGAMES העליזות היה ותמיד יהיה, משחק הFPS מרובה משתתפים הכי טוב שיצא.
    וד"א, אמרתי את היציאה על הטקטיקל בציניות רק הדיבור הצעיר שלכם גרם לי באמת לחשוב על תשובה - ולא אל תנסו ויכוח - תפסידו.

יום דבש, הדוד הזקן מאחורי הקו הירוק.

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. תגיד לי מה זה נראה לך לוח מודעות?
    על ידי DavidiMan בפורום RolePlay
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 04/06/10, 06:36
  2. אתם לא יודעים מה קרה לי
    על ידי shpagat בפורום מה שבראש
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 07/06/06, 20:09
  3. יא גנובים אתם לא יודעים מה קרה לי...