מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: מדריך|איך להשקיע בשרת ולהגדיל את הסיכוי אדמין

yuvalxs yuvalxs מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    יובל
    קיבל לייק
    0 פעמים

מדריך|איך להשקיע בשרת ולהגדיל את הסיכוי אדמין

איך להשקיע בשרת SAMP ובפורום SAMP

הקדמה
    ברוכים הבאים למדריך שלי איך להשקיע בשרת SAMP ובפורום SAMP לפני שהמדריך יתחיל תדעו שאני כתבתי אותו ולא העתקתי אותו משום מקום אז אני מקווה שעזרתי לכם!
    נ.ב.
    המדריך הזה לא תקף לאדמינים הוא רק לשחקנים שלא אדמינים

המדריך
    1.כדאי להשקיע בשרת SAMP כדאי לעשות הרבה פעילויות שאתה מכין לא פעילויות מסובכות מדי
    פעילויות מומלצות להכנה אם אתם לא אדמינים:
    הישרדות על כלי רכב
    עקוב אחריי
    מצא את המכונית
    מונית הכסף
    ואתם יכולים גם להמציא פעילויות כמובן שלאדמין יהיה יותר קל לעשות את כל הפעילויות האלה אבל אם קצת מאמץ גם אתם תצליחו

תארגנו טיולים של גיפים של אוטובוסים זה מאוד מאוד כיף ואנשים מאוד אוהבים לעשות טיולים בשרת וככל שאנשים יותר אוהבים משהו זו ניקראת השקעה יותר גדולה האמת זו לא ניקראת זה רק ניראה ככה כי זה אומר שהצלחתם בלארגן משהו שמשקיע

2.כדאי להשקיע בפורום אני ממליץ להכין מדריכים אבל לא מדריכים זרוקים כאלה מדריכים מושקעים וארוכים יש כל מיני סוגי מדריכים ב SAMP כמו:
    מדריך טיפים(שזה המדריך הזה לדוגמא)
    מדריך מוד(שזה מדריך שמסביר על המוד של השרת)
    מדריך SAMP כללי(שזה מדריך על SAMP שלא קשור רק לשרת)
    סקרים זה גם השקעה בפורום כמו איזה סוג רכב אתה הכי אוהב? ודברים כאלה
    העלאת תמונות זה גם השקעה כמו :נגיד ויש פעילות בשרת של אחד האדמינים בדרך כלל האדמינים יציעו פרס למי שיצלם וגם אם לא עדיין רוצים שתצלמו
    ברגע שיש פעילות כדאי לכם לצלם ולהעלות לפורום זה ניקראת השקעה טובה ועוזרת בשרת
    גם סירטון זו השקעה טובה כמו סירטון על השרת ודברים כאלה יכול להיות דברים מגניבים לעאלה טיפ קטן לרשום קרדיט לשרת ככה זה גם השקעה ויזכרו לך את זה
    הכנת מדריך

מדריך זה לא כמה מילים וסיימתם מדריך זה משהו מושקע כדאי עם תמונות ואם זה בלי תמונות זה גם טוב מאוד אבל אם למשל זה בלי תמונות תנו קצת יותר מאמץ ותכינו מדריך יותר מושקע ויותר ארוך ותשקיעו לו יותר זמן
    השקעה בשרת

תנסו בשרת ליהיות פעילים זה יראה השקעה שאתם ניכנסים לשרת ברגע שאתם בשרת כדאי לכם ליהיות באמצע הענינים האלה שיוזמים דברים שעושים פעילויות שאומרים מי רוצה להישתתף איתי בצילום תמונות ולהעלות לפורום תנסו לחשוב גם על דרכים שלכם להשקיע בשרת וליהיות במרכז הענינים

לתת רעיונות לשרת ולפירסום השרת תמיד מיתקבלת בברכה וניחשבת השקעה כדאי לכם לחשוב על רעיונות לשרת כי זה עוזר לכולם וזו ניקראת גם השקעה טובה מאוד .

תביאו חברים כל חבר שלכם שמשחק SAMP וגם שלא משחק SAMP תגידו לו באלך לבוא לשרת הזה והזה האדמינים נותנים פרסים גדולים למי שמביא חברים וגם זו השקעה מאוד מאוד טובה שוווה להביא חברים לשרת
    עזרה לאנשים

נכון יש אנשים חדשים? שמה זה מעצבנים, אבל עם הם צריכים עזרה תרוצו לעזור להם ככה תידידדו איתם ויהיה לכם יותר חברים ויותר יעודדו אותכם לעלות לאדמין או שאתה עוזר זה גם השקעה לא קשור לאדמין

תארגנו טיולים של גיפים של אוטובוסים זה מאוד מאוד כיף ואנשים מאוד אוהבים לעשות טיולים בשרת וככל שאנשים יותר אוהבים משהו זו ניקראת השקעה יותר גדולה האמת זו לא ניקראת זה רק ניראה ככה כי זה אומר שהצלחתם בלארגן משהו שמשקיע

סיום מדריך
    תודה שהיסתכלם במדריך שלי מקווה שנהנתם קרדיט לי על הכנת המדריך מקווה שתקשיבו לו ותשקיעו בשרת שלנו ובפורום שלנו קרדיט לי

Crashh Crashh מנותק טירון
    שם פרטי
    גל
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יפה מאוד אבל צריך לבצע ...

הסמל האישי של Bar
    Bar Bar מנותק אחראי קהילה
    קיבל לייק
    744 פעמים
    אחי, שכל אחד יפעל בדרך שלו.
    אתה לא אמור להגיד לאנשים איך לקבל אדמין,
    שני הקריטריונים שאני מודד על את מי לעלות לאדמין זה,
    1. השקעה בשרת. [לעשות פעילויות, לעזור לאנשים וכו'...]
    2. השקעה+פעילות בפורום. [פרסום מדריכים, להראות שאתם פעילים בפורום בלי להספים!]

נושאים דומים

1. מדריך איך לדוג בשרת חובה כניסה!
    על ידי nir124 בפורום RolePlay
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 10/09/11, 18:21
  2. תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 22/10/09, 09:38
  3. |מדריך| איך לשמור את כול המברשות בקובץ אחד!
    על ידי sexy boy בפורום מדריכים לפוטושופ
    תגובות: 28
    הודעה אחרונה: 20/01/08, 00:16
  4. [מדריך] איך להעביר את הרשימה של האייסיקיו במכה,
    על ידי idan888 בפורום מדריכים וטיפים
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 12/12/07, 22:34
  5. מדריך | איך לשנות את כתובת ה-IP שלכם
    על ידי Totti* בפורום מדריכים וטיפים
    תגובות: 48
    הודעה אחרונה: 09/12/07, 01:58
eXTReMe Tracker