עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 49 מתוך 49

אשכול: תקווה לגיימינג הישראלי? D:

mich4xD mich4xD מנותק Antipathic guy =)
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי fusion צפה בהודעה
    יכול להיות שדווקא בגלל זה , אין קהילה נורמלית . דווקא בגלל שפה שמים זין אחד על שני מתי שבא להם ולא לוקחים את זה קצת ביותר בגרות והתחשבות ובאמת עסוקים במריבות כמו x יותר טוב מ-y וכדומה.
    ואני חושב למרות שבוגי כתב "הקהילה מורכבת מילדים מ12-18" שאם יש קצת שכל אז גם אפשר להרכיב קהילה נורמלית מזה.
    מה לעשות שלא כולם פה באו מCOD1 או 2 או כל מני משחקים שמייבאים סקיל עבר או יודעים באמת מה זה סקיל ואיך להשתמש בשכל במשחק הזה , נצטרך להסתפק במה שיש .
    מייק .. אני דווקא חושב שאתה טועה , גם עכשיו אם תתאמץ אני בטוח שתוכל להרים איזה משו .. פשוט צריך לעבור שחקן שחקן .. אני בטוח שנמצא פה כמות מספקת.
    מיכאל , שלא תבין אותי לא נכון - אתה היית יכול לשים זין על הכל ולהגיד "שלום" ולמרות זאת השקעת והרמת טורניר שדיי הצליח , אל תחשוב שאני אומר שלא עשית כלום ו\או שאתה מניאק שלא עשית משהו גדול יותר .
    אני פשוט חושב שאפילו שכמות האדמינים שלנו מוגבלת . אני מתערב ששיי מיכאל ומייק יוכלו להרים פה משו אם ירצו ויקחו את זה ברצינות.
    כל מה שרשמתי פה נתון למחשבה לפני כל הקהילה.
    ולמרות כל הריבים אני מוכן לשים את הכל בצד למען התחרותיות ולמען "החייאת" המשחק הזה ולהתבגר , תחשבו על זה.
    סתם תגובה מיותר מצידי, אבל לא נורא
    מה הקשר קוד 1 \ 2 לסקיל של אנשים בדיוק :\ זה כמו שאני אגיד כל מי שלא שיחק WARSOW הוא אפס.
    לא קשור, ואם הייתה לך הבנה מסוימת באחד המשחקים האלו COD1\ COD 2 הייתה מבין שזה לא עניין שיש לאנשים יותר סקיל מאשר בקוד 4 אלא שבקוד 1 יש SKILL GAP גדול יותר מאשר בקוד 4 , בקוד 4 הרבה יותר פשוט לשחקן ממוצע - להרוג אותך , בקוד 1 זה היה קשה יותר , ו ב QUAKE בכלל לא הגיוני ( אהם כמו לשחק משחק ראשון נגד אלעד ב QUAKE 4 ולקבל בראש 30 - 0 או משו :O)
    בכל מקרה לפי דעתי המשך הדיון הזה מיותר ,אם אתם לא מבינים שלא קיים עוד פורום (בארץ) בסגנון הפורום הנ"ל אתם טיפשים.
    P.S
    BORDERLANDS משחק בן זונה!
    P.S2
    בא לי סיבי קוד 4 :O

P.S 3
    ציטוט במקור פורסם על ידי fusion צפה בהודעה
    אני קולט את זה טוב מאוד וזה למה בכלל כתבתי ת'פוסט הקודם .. כל אחד פה אויב לשני - וחבל.
    סתכלו את קהילת CS (עזבו של ישראל) נגיד של צ'כיה .. בדקתי וראיתי שכולם שם משחקים ביחד ולא מעניין אותם הINDIVIDUAL SKILL של כל אחד בניהם פשוט נהנים לשחק בקבוצות של 5,6 כמו אנשים נורמליים .. מה שפה לא כל כך קורה.
    ועכשיו שאלה כללית,
    אם נמאס לכם קוד4 למה לא לחזור ל2 או 1 ? שני המשחקים בעלי רמה ואם אני לא טועה בחו"ל יש קהילה (COD2) אז למה לא ?
    אתה מנסה לעשות מהפכה?
    בקוד 1 יש קהילה בסיבי ש 50 אחוז מהם מרמים ואתה לא יכול להוכיח כלום, בקוד 2 יש עדיין קצת משחקים, אבל זה פחות כיף כבר.
    קוד 4 CB עדיין חי ונושם.: O
    נערך בפעם האחרונה על ידי mich4xD : 31/10/09 ב 17:25

sHock sHock מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    סנדלים
    קיבל לייק
    0 פעמים
    [quote=Pryz3x;1082800]
    ציטוט במקור פורסם על ידי sHock צפה בהודעה
    אם זה כולה פורום אז למה אתה מגיב פה ומכיר אנשים? זה כולה פורום.

טוב הבנו כבר שהמשפט "זה כולה פורום" לא עובד על אף אחד,כי בכל מקרה יש לכם פה חברים ואתם מבלים פה כמה שעות טובות בשבוע.
    אם זה היה כולה פורום לא היית מגיב על כל דבר,וזה לא רק אתה אלה עוד הרבה ילדים שגם סתם מגיבים,אבל זה כולה פורום לא?

והפורום הזה ,הוא אולי הפורום היחיד שמצאתי בארץ של CoD4 שהוא הכי מקצועי ואני לא מדבר על זה שאין ילדים קטנים (בהתנהגות אני מדבר כן) אני מדבר על זה שהאנשים יכולים לנהל משחק טוב אם הם רוצים בזה.
    ובכללי,מייק עושה אחלה עבודה,ואפילו יותר מזה,אז מי שחושב שהוא לא,שיצא מהסיפור הזה.

בכלל לא הבנתי על מה הריב פה ,שאין עתיד לקהילת הגיימינג? זה לא הגורל קובע אלא אנחנו.
    omfg
    כאילו שהילדים שאני מכיר פה הם החברים הכי טובים שלי
    מצידי שכל הקהילה תשנא אותי,העיקר שאני נהנה כשאני משחק cod4

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    תסביר לי איך הצלחת לעזאזל לצטט את עצמך בתגובה של מישהו אחר, זה נראה כל כך מצחיק ג:
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

sHock sHock מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    סנדלים
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איך זה קרה
    :o

הסמל האישי של jojoz0r
    jojoz0r jojoz0r מנותק מנהל בכיר בויגיימס #2
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זה קרה לך כבר 3 פעמים בדיון הזה